Het is niet nodig om hem zo af te branden. Zeker niet als je geen gelijk hebt. 2500Khash = 2.5Mhashquote:Op maandag 9 december 2013 17:23 schreef kthxbye het volgende:
[..]
Sorry, maar lees je eens in. Ik heb geen hashrate van mHash maar kHash, zoals ook vermeld. Verder overstappen naar de "meest profitable litecoin"? Waar heb je het over?
Dat is alleen de synchronisatie met het netwerk. Je bent nu de blockchain aan het downloaden waarin alle voorgaande transacties staan vanaf het eerste block.quote:Op maandag 9 december 2013 17:21 schreef sonnyspek het volgende:
Ik heb nu Worldcoin solo gedownload...Hij is bezig maar ik heb geen idee of ik het goed doe. Hoe doe je een pool via Worldcoin? Hij telt nu af vanaf nu 735000 blokken.Wat komt daar uit?
2500kHash is gewoon ontiegelijk veel als je litecoins gaat minen. Tenzij je daar een setup hebt met 3 dikke videokaarten ga je daar never nooit niet aan komen!;) en ik bedoelde inderdaad meest profitable altcoin excuses daarvoor, kijk eens op dustcoin anders!quote:Op maandag 9 december 2013 17:23 schreef kthxbye het volgende:
[..]
Sorry, maar lees je eens in. Ik heb geen hashrate van mHash maar kHash, zoals ook vermeld. Verder overstappen naar de "meest profitable litecoin"? Waar heb je het over?
quote:Op maandag 9 december 2013 17:27 schreef Gremen het volgende:
Iemand heeft vandaag SexCoins (SXC) ontdekt
Excuses, ik was iets te bot. Ik heb inderdaad 2,5 mHash! 3 x r9 280x en 1 7950quote:Op maandag 9 december 2013 17:26 schreef Jenaamissjaak het volgende:
[..]
2500kHash is gewoon ontiegelijk veel als je litecoins gaat minen. Tenzij je daar een setup hebt met 3 dikke videokaarten ga je daar never nooit niet aan komen!;) en ik bedoelde inderdaad meest profitable altcoin excuses daarvoor, kijk eens op dustcoin anders!
overigens ben ik vrij goed ingelezen hoor...
Oh sorry.quote:Op maandag 9 december 2013 17:16 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Ik ga er voor het gemak maar even van uit dat die ref code niet met opzet was.
Maar kijk er in het vervolg even naar voor je post aub
Dat zorgt er volgens mij ook voor dat de prijs stijgt, aangezien miners er pas voor een hoger bedrag afstand van willen nemen.quote:Op maandag 9 december 2013 17:38 schreef Lollertrolle het volgende:
[..]
Het minen van LTC is moeilijker geworden, dus de opbrengst van coins is gehalveerd.
Oooh zoo.quote:Op maandag 9 december 2013 17:38 schreef Lollertrolle het volgende:
[..]
Het minen van LTC is moeilijker geworden, dus de opbrengst van coins is gehalveerd.
quote:Op maandag 9 december 2013 17:44 schreef Tourniquet het volgende:
http://www.pidjin.net/2013/12/09/bitcoined/
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dus mooi kut. Nu kan ik nog maar 0.21LTC per dag minen.quote:Op maandag 9 december 2013 17:38 schreef Lollertrolle het volgende:
[..]
Het minen van LTC is moeilijker geworden, dus de opbrengst van coins is gehalveerd.
Ligt dat aan je CPU of GPU? Wat/welke heb jij, ik wil ook Litecoins gaan minen maar ik ben beginner!quote:Op maandag 9 december 2013 17:50 schreef Driftkikkerrrrr het volgende:
[..]
Dus mooi kut. Nu kan ik nog maar 0.21LTC per dag minen.
Waar handel je in WDC?quote:Op maandag 9 december 2013 17:51 schreef Scorpie het volgende:
15.1 BTC in totaal nu. Thanks WDC en QRK, lekkere coins. Laten we nog even staan
Ook niet weinig. Hoeveel kosten staan daar tegenover?quote:Op maandag 9 december 2013 17:50 schreef Driftkikkerrrrr het volgende:
[..]
Dus mooi kut. Nu kan ik nog maar 0.21LTC per dag minen.
quote:Op maandag 9 december 2013 17:57 schreef Scorpie het volgende:
Wat is er nou zo bijzonder aan zetacoin btw ?
Weer een coin die bijna de hele supply in het eerste jaar eruit gooit. En dan ook nog eens SHA, dus over een jaar of 2 kun je met één ASIC een 51% uitvoeren.quote:Based on latest Bitcoin 0.8.99 source
Block target: 30 seconds (20x Bitcoin)
Difficulty retargets every 4 blocks based on last 90 blocks (Quick difficulty readjustment)
Block reward: 1000 ZET, halving every 80640 blocks (about 1 month), not dropping below 1 ZET (inflationary)
Total coin supply: 160 million ZET + small yearly inflation
160 million coins will be mined in around first year
Thereafter around 1 million per year (inflationary). This small inflation is a better incentive to keep the network hashing than purely transaction fees.
Listen port: 17333
WDC is snel met confirmations. Maar de meerderheid van blocks zijn orphans.quote:Op maandag 9 december 2013 18:00 schreef richolio het volgende:
Wat is er nou zo bijzonder aan die coins als WDC en QRK ed.? Als je ermee handelt, wat is dan het verschil met LTC of BTC?
Is ook. Maar dat is slechts in het hypothetische geval dat Bitcoin als regulier betaalmiddel doorbreekt. Als dat niet gebeurt (wat hoogwaarschijnlijk is), dan is de Peercoin ook niks waard.quote:Op maandag 9 december 2013 18:02 schreef Wave103 het volgende:
Was Peercoin niet de grote belofte van de altcoins?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |