Daar kwam het op neer jaquote:Op woensdag 4 december 2013 18:40 schreef rubbereend het volgende:
Wat Albert dus eigenlijk bedoelt is dat dit niet in het publiek had moeten gebeuren want buiten het zicht van iedereen laten ze elkaar lekker vrij..... maar houdt het uit het zicht.
Gisteren om half 6 waren Patty Beau en Cynthia met Show vandaag.quote:Op woensdag 4 december 2013 18:37 schreef MrBadGuy het volgende:
Terughoudendheid?Ik heb Beau en Patty niet gezien, maar dat lijkt me heel sterk
Albert zal ook regelmatig een dansertje achter de schermen van een musical tegen de muur zetten.quote:Op woensdag 4 december 2013 18:40 schreef rubbereend het volgende:
Wat Albert dus eigenlijk bedoelt is dat dit niet in het publiek had moeten gebeuren want buiten het zicht van iedereen laten ze elkaar lekker vrij..... maar houdt het uit het zicht.
Verwacht vanavond bij Show Laatquote:Op woensdag 4 december 2013 18:43 schreef rubbereend het volgende:
Onno zal vooral op de kop gekregen hebben dat hij betrapt is. Tis nu wachten op de loslippige lovers van de afgelopen jaren van één van beide van het stel
RTL Boulevard wordt inderdaad steeds meer een chari-schooi-programma.quote:
Ja en precies zoals hij het had gezegd; we gaan het precies brengen zoals we al die andere overspelige stellen bespreken ....quote:Op woensdag 4 december 2013 18:43 schreef Unites het volgende:
Keurig hoe hij het heeft gepresenteerd net bij RTL Boulevard vind ik.
quote:Op woensdag 4 december 2013 18:44 schreef -Strawberry- het volgende:
Je kan veel van Albert vinden maar dit heeft hij goed behandeld toch?
ze zijn alleen de schunnige grappen en kritische woorden over die verklaring na afloop vergetenquote:Op woensdag 4 december 2013 18:45 schreef maily het volgende:
[..]
Ja en precies zoals hij het had gezegd; we gaan het precies brengen zoals we al die andere overspelige stellen bespreken ....
Nou ik begrijp wel uit de verklaring dat ze elkaar ruimte gaven voor wat genot her en derquote:Op woensdag 4 december 2013 18:47 schreef JaneDoe het volgende:
nou ja, in de verklaring zeggen ze eigenlijk ook dat t niet zo lekker loopt in de relatie en dat ze er al mee bezig waren om meer in elkaar te investeren...misschien heeft 1 van de 2 al eerder een scheve schaats gereden?
Ach 24 is volwassen maar toch jong en strak.quote:Op woensdag 4 december 2013 19:02 schreef Terreros85 het volgende:
Dit deed hij wel goed inderdaad. Als je elke dag iedereen fileert moet je ook heel stil zitten als je zelf aan de beurt bent. Ik hoorde verder tussen de regels door dat het niet helemaal goed zit tussen die twee. Ze gaan er samen over praten. Als er geen probleem was, had Albert dat wel gezegd.
Verder vind ik dat Onno als burgemeester ook een enorm pleefiguur slaat. Een burgemeester moet in alle gevallen discreet zijn. Homo of hetero maakt dan niet uit. Wel dat het iemand van 24 is. Maar dit is een kwestie van smaak. Volgens de wet doet hij niets fout.
Er moest natuurlijk nog tijd overblijven om Nicolette en Albert over en weer veren in elkaars reet te stoppen.quote:Op woensdag 4 december 2013 18:57 schreef ChatGirl het volgende:
Normaal wordt zo'n gate in wording compleet uitgemolken door Boulevard, maar omdat het nu Albert zelf betreft, laten ze hem alleen het statement voorlezen en daarmee is de kous af.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |