Als wat verkleedt -ie zich? Als clown?quote:Op dinsdag 3 december 2013 15:59 schreef Leandra het volgende:
Mijn man verkleedt zich ook als hij thuiskomt van z'n werk; van pak naar spijkerbroek met shirt.
Als sexy mofoquote:Op dinsdag 3 december 2013 16:18 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Als wat verkleedt -ie zich? Als clown?
6. Na het avondeten uit je broek knapt, en denkt: waarom lijden, ik trek lekker m'n joggingbroek aan vanavond.quote:Op dinsdag 3 december 2013 17:34 schreef wiskundenoob het volgende:
Ik kan het begrijpen als je:
1)een pak draagt;
2)een uniform draagt;
3)40-plusser bent;
4)nadat je gesport hebt en daarna niet meer naar buiten gaat en ook geen visite meer ontvangt;
5)jonger dan 2 jaar bent.
7. Moe bent en denkt 'Ik doe mijn pyama vast aan, want dan hoef ik straks me niet meer om te kleden en voelt mijn pyama die op mijn koudere slaapkamer ligt niet zo koud aan/ hoef ik me niet meer om te kleden op mijn koude slaapkamer straks'quote:Op dinsdag 3 december 2013 18:18 schreef Gwywen het volgende:
[..]
6. Na het avondeten uit je broek knapt, en denkt: waarom lijden, ik trek lekker m'n joggingbroek aan vanavond.
8. Na het douchen (de ene keer doe ik dat aan het begin van de avond, meestal omdat ik het koud heb). Dan trek ik in ieder geval niet weer mijn kleren van die dag aan, maar gewoon mijn trainingsbroek met een shirt erboven.quote:Op dinsdag 3 december 2013 18:20 schreef bulbjes het volgende:
[..]
7. Moe bent en denkt 'Ik doe mijn pyama vast aan, want dan hoef ik straks me niet meer om te kleden en voelt mijn pyama die op mijn koudere slaapkamer ligt niet zo koud aan/ hoef ik me niet meer om te kleden op mijn koude slaapkamer straks'
Ik heb een heel mooi zwart fluwelen huispak, daar durf ik heus wel in open te doen als er onverhoopt aangebeld wordt hoorquote:Op dinsdag 3 december 2013 19:02 schreef trovey het volgende:
Moet je helemaal zelf weten maar ik zou persoonlijk niet in "thuiskleding"dood gevonden willen worden...zeker omdat het bijna altijd te duidelijk "thuiskleding" is.
quote:Op dinsdag 3 december 2013 16:08 schreef ex het volgende:
Ik kom thuis en doe direct me joggingsbroek aan, deze hou ik dan de rest van de avond aan.. Ook vaak in het weekend, behalve als ik echt naar iets/iemand toe ga.. Toch niet zo gek.. Zit veel lekkerder.
9. Je katten graag op schoot komen liggen en daar ook van harte welkom zijn. Maar je geen kattenharen op je nette kleding wil.quote:Op dinsdag 3 december 2013 18:29 schreef Anne het volgende:
[..]
8. Na het douchen (de ene keer doe ik dat aan het begin van de avond, meestal omdat ik het koud heb). Dan trek ik in ieder geval niet weer mijn kleren van die dag aan, maar gewoon mijn trainingsbroek met een shirt erboven.
quote:Op dinsdag 3 december 2013 20:13 schreef quirina het volgende:
Of lekker zo'n trendy vlotte en pittige onesie aan.
Na deze opsomming zoy het voor mij al bedtijd zijnquote:Op dinsdag 3 december 2013 20:35 schreef Sangha het volgende:
Ja lekker hoor! Maar pas in de avond dan. Als je eindelijk thuis bent van werk, heb gegeten en daarna lekker heb gesport, dan lekker een douche nemen en hup je huispak aan, bakkie leut erbij en chillen maar. Lekker!
Haha, ja ik maak het wel laat regelmatig, dus dan nog geen bedtijd.quote:Op dinsdag 3 december 2013 20:42 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Na deze opsomming zoy het voor mij al bedtijd zijn
Ik draag thuis meestal een traingsbroek met trui en dikke sokken. Ga er alleen mee naar buiten om te sporten. In andere gevallen wordt de trainingsbroek verwisseld voor een normaal exemplaar.
dan zou ik vooral gaan joggen ipv jezelf rondvreten op de bankquote:Op dinsdag 3 december 2013 18:18 schreef Gwywen het volgende:
[..]
6. Na het avondeten uit je broek knapt, en denkt: waarom lijden, ik trek lekker m'n joggingbroek aan vanavond.
Of:quote:Op dinsdag 3 december 2013 19:33 schreef Life2.0 het volgende:
iedereen op fok schijnt dit te doen, maar in real life ken ik niemand die dat doet...
ik gok op het laatste, lijkt mij wel iets voor vogelaarswijken...quote:Op dinsdag 3 december 2013 20:56 schreef -Ciske- het volgende:
[..]
Of:
- Voor die bewuste mensen val jij nog onder 'visite'.
- In real life geven mensen dit minder snel toe
- Mensen die dit doen zullen sneller in dit topic reageren en zijn niet representatief voor 'iedereen op fok'
Maar je hebt kleding aanquote:Op woensdag 4 december 2013 01:09 schreef IrCute het volgende:
Ik loop in huis bijna altijd rond in een joggingbroek en tshirt + vest. Waarom zou je je kleding aanhouden als je toch niet meer naar buiten gaat?
De hele avond in je spijkerbroek of ''nette kleding'' zitten?quote:Op woensdag 4 december 2013 00:54 schreef Eenskijken het volgende:
Nooit. Ik heb nieteens dat soort kleding, zoals een trainingsbroek. Vind het niet mooi en ook niet lekker zitten. Spijkerbroek of 'nette' kleding is prima.
in de zomer scheelt het niet veelquote:Op woensdag 4 december 2013 01:29 schreef trovey het volgende:
[..]
Maar je hebt kleding aan, ga dan gewoon naakt.
Heb ik ook. Al is mij thuiskleding doorgaans gewoon wat oudere kleding, of in ieder geval iets dat ik niet buiten aan heb getrokken.quote:Op dinsdag 3 december 2013 16:07 schreef mrPanerai het volgende:
het is geen jogging ofzo.... maar echte pyambroeken....en als we nog snel naar de winkel moeten kleden we ons weer om (we wonen vlak naast de supermarkt dus het gebeurt bijna dagelijks dat we snel nog naar beneden lopen).
Dan heb je gekookte peen.quote:Op woensdag 4 december 2013 08:41 schreef yulian het volgende:
Zoals nu loop ik gewoon in blote kont door het huis, boeiend niemand thuis wel vervelend als je aan het koken bent en je krijgt heet water over de pener heen
quote:Op dinsdag 3 december 2013 21:01 schreef ForumGek het volgende:
Mensen die geen jumpsuit hebben zoals hieronder
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die middelstequote:Op dinsdag 3 december 2013 21:01 schreef ForumGek het volgende:
Mensen die geen jumpsuit hebben zoals hieronder
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dit!quote:Op woensdag 4 december 2013 10:36 schreef quirina het volgende:
Wat jammer dat Roy Donders geen webshop heeft![]()
Goud geld kan hij ermee verdienen.
Ik wil ook wel zon mooi huispak met glittertjes,pailettjes en steentjes en dan blinkend als een discobal op de bank worstenbroodjes eten met krulletjes in t haar
Als je je badmuts dan ook opzet kan je je verwarming wat lager zetten.quote:Op woensdag 4 december 2013 14:56 schreef Waaghals het volgende:
ik zet de verwarming op 30 en zit de rest van de avond in mijn speedo voor de tv
En je voetenquote:Op woensdag 4 december 2013 15:30 schreef quirina het volgende:
[..]
Als je je badmuts dan ook opzet kan je je verwarming wat lager zetten.
Want de meeste warmteverlies gaat via je hoofd.
Juist.quote:Op dinsdag 3 december 2013 16:08 schreef ex het volgende:
Ik kom thuis en doe direct me joggingsbroek aan, deze hou ik dan de rest van de avond aan.. Ook vaak in het weekend, behalve als ik echt naar iets/iemand toe ga.. Toch niet zo gek.. Zit veel lekkerder.
Een soort van beschaafde String Emil dus.quote:Op woensdag 4 december 2013 14:56 schreef Waaghals het volgende:
ik zet de verwarming op 30 en zit de rest van de avond in mijn speedo voor de tv
Je moet nou eenmaal netjes gekleed naar de mis op zondag he?quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:35 schreef LoggedIn het volgende:
Ik heb thuis nooit een broek aan (zo lang ik geen bezoek heb), is toch helemaal niet nodig?
Een vriend van mij heeft zo'n vriendin, die wil dat ie zich netjes kleedt op zondagDat zou ik echt verschrikkelijk vinden
Wel harde krullen hè, niets van dat slappe gedoe.quote:Op woensdag 4 december 2013 10:36 schreef quirina het volgende:
Wat jammer dat Roy Donders geen webshop heeft![]()
Goud geld kan hij ermee verdienen.
Ik wil ook wel zon mooi huispak met glittertjes,pailettjes en steentjes en dan blinkend als een discobal op de bank worstenbroodjes eten met krulletjes in t haar
Haarlak + krultang, het is niet moeilijk om die look na te doen volgens mij.quote:Op woensdag 4 december 2013 10:36 schreef quirina het volgende:
Wat jammer dat Roy Donders geen webshop heeft![]()
Goud geld kan hij ermee verdienen.
Ik wil ook wel zon mooi huispak met glittertjes,pailettjes en steentjes en dan blinkend als een discobal op de bank worstenbroodjes eten met krulletjes in t haar
Dat zijn werkelijk de meest afschuwelijke creaties ooit!quote:Op woensdag 4 december 2013 10:36 schreef quirina het volgende:
Wat jammer dat Roy Donders geen webshop heeft![]()
Goud geld kan hij ermee verdienen.
Ik wil ook wel zon mooi huispak met glittertjes,pailettjes en steentjes en dan blinkend als een discobal op de bank worstenbroodjes eten met krulletjes in t haar
Oh die zou ik ook wel willen, zo'n islamitische slagersjas. Met open jaszakken zodat je als je op de bank hangt ongegeneerd met je geslachtsknots kan spelenquote:Op zaterdag 7 december 2013 23:12 schreef zombieboss het volgende:
Ik draag zo'n Arabische jurk die ik heb gekregenHEERLIJK is dat, lekker in je boxers en hemd en dat ding eroverheen
lol de mijne heeft open zakken. Volgens mij hebben ze allemaal één open zak en één dichte. De open zak is om je broek op te trekken heb ik me laten vertellenquote:Op zaterdag 7 december 2013 23:17 schreef Gripper het volgende:
[..]
Oh die zou ik ook wel willen, zo'n islamitische slagersjas. Met open jaszakken zodat je als je op de bank hangt ongegeneerd met je geslachtsknots kan spelen
Jaja ik weet nu wat al die zandmannen in de stad lopen te doen als ze 1 hand in hun jaszak hebben en je ondertussen gelukzalig aanstaren. Die lopen gewoon hun besneden eikel te strelen.quote:Op zaterdag 7 december 2013 23:19 schreef zombieboss het volgende:
[..]
lol de mijne heeft open zakken. Volgens mij hebben ze allemaal één open zak en één dichte. De open zak is om je broek op te trekken heb ik me laten vertellen
Die grijze?quote:Op dinsdag 3 december 2013 15:56 schreef mrPanerai het volgende:
Voor mij is dat een lange katoenen pyamabroek,(H&M Beckhamcollectie)
Meh, bij mij is het meestal niets meer dan een hipster en een overhemd van m'n vriend. Liever niet dus.quote:Op zondag 8 december 2013 21:33 schreef quirina het volgende:
Mogen die je niet zien in je huiskloffie?
Ditquote:Op vrijdag 13 december 2013 10:38 schreef Weet_ik_niet het volgende:
Mensen die thuis in een spijkerbroek of pak lopen moeten ze neerschieten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |