fap fapquote:
Hoe weet je dat nou? Jij overschat het beeld van de Belgische competitie ernstig in ons land. Wie kijkt er nog met angst naar Belgie?quote:Op woensdag 27 november 2013 22:54 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Ten eerste, kaartverkoop voor die paar wedstrijden tegen belgische clubs gaat financieel echt het verschil niet maken, gezien kaartverkoop maar een klein gedeelte van je omzet. Ten Tweede, je kunt wel steeds komen met "die belgische clubs", maar een wedstrijd Ajax- ANderlecht, Ajax-genk of Ajax-Standard zal echt niet minder mensen aantrekken dan Ajax- RKC, Ajax - Go ahead etc.
Dit is de kampioenswedstrijdquote:Op woensdag 27 november 2013 22:54 schreef Mexicanobakker het volgende:
feyenoord - psv
de wedstrijd van de middenmoot
Ik heb een keer alle "tong80 haat Emile Schelvis" posts opgezocht, dat was pas leuk.quote:Op woensdag 27 november 2013 22:54 schreef Tranquilize het volgende:
[..]
Heb je serieus de moeite genomen om al die posts te quoten? Trek het je niet zo aan man.
nolifescrubquote:Op woensdag 27 november 2013 22:50 schreef Nober het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Manchester United wint met 0-5 terwijl Bayern niet verder kwam dan 1-1 vorige maand!
Moet je er met angst naar kijken dan? Dat slaat nergens op, en het zijn grotere clubs met betere spelers. Denk je dat iemand met en SSC niet naar dat soort wedstrijden gaat maar wel naar Ajax- RKC? Natuurlijk niet, anderlecht thuis is echt wel leuker dan RKC thuis, dat zien de meeste voetbalsupporters wel in, behalve op fok natuurlijk. En zoals ik al zei, kaartverkoop is een relatief klein gedeelte van je omzet, dus dan gaat je redenering dat het financieel achteruit gaat alsnog niet op.quote:Op woensdag 27 november 2013 22:55 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hoe weet je dat nou? Jij overschat het beeld van de Belgische competitie ernstig in ons land. Wie kijkt er nog met angst naar Belgie?
Gelijkspel of winst PSV zou het mooiste zijnquote:Op woensdag 27 november 2013 22:54 schreef Mexicanobakker het volgende:
feyenoord - psv
de wedstrijd van de middenmoot
Denk jij serieus dat ze in het buitenland meer geld op tafel willen leggen voor een Beneliga? Gaan die Duiters, Maleisiërs, Aziaten echt voor de Beneliga zitten? Die kennen alleen Ajax, PSV, Feyenoord goed. Die Belgische clubs zullen ze geen ene weet van hebben. Ik geloof gewoon niet dat je meer uit de TV-gelden gaat halen hiermee. Die Chinezen lachen zich dood als ze lezen AJAX - ANDERLECHT de topper in de Beneliga!!! Die hebben echt geen idee wie of wat anderlecht is.quote:Op woensdag 27 november 2013 22:54 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Euhm nee, qua inkomsten niet. Waarom denk je dat de grotere landen hogere inkomsten hebben? Toeval? Natuurlijk niet man.
Lieverd doe dat Beneliga gekibbel even hier:quote:Op woensdag 27 november 2013 22:59 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Denk jij serieus dat ze in het buitenland meer geld op tafel willen leggen voor een Beneliga? Gaan die Duiters, Maleisiërs, Aziaten echt voor de Beneliga zitten? Die kennen alleen Ajax, PSV, Feyenoord goed. Die Belgische clubs zullen ze geen ene weet van hebben. Ik geloof gewoon niet dat je meer uit de TV-gelden gaat halen hiermee. Die Chinezen lachen zich dood als ze lezen AJAX - ANDERLECHT de topper in de Beneliga!!! Die hebben echt geen idee wie of wat anderlecht is.
Het blijft ook gewoon te simpel om zomaar die kleinere clubs aan de kant te schuiven. Dat argument van je: 'ja clubs met zo'n lage begroting horen niet in de beneliga!!!' slaat gewoon helemaal nergens op. Die clubs hebben ook gewoon recht op hun eredivisieplek, hun verdiende geld. Hebben ze ook voor moeten zwoegen om in de Eredivisie te komen, om dat zomaar aan de kant te schuiven is wel erg apart, triest, vreemd. Tevens is dat FOX-contract ook niet makkelijk open te breken maar jij zal vast wel een geniaal weerwoord hebben
Toe maarquote:
quote:Op woensdag 27 november 2013 23:02 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Flinke comeback van Leverkusen dus.
Mauroquote:Op woensdag 27 november 2013 23:02 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Toe maar.. flink wat gemist, ik was naar RTL laten night, daar zat die gekleurde jongen (neger), van dat mailtje
Alsof ik er vanuit ga dat we zoveel meer geld vangen voor tv-geld. Het gaat meer om sponosering. En voetbal in de huidige tijd is geld, klaar. Mij boeit het echt niets wat er gebeurt met de kleine clubs als we een competitie kunnen beginnen met de belgische topclubs om qua sponsering en qua tv geld er iets vooruit te gaan, Qua voetbal gaat het alghele niveau er sowieso op voortuit.quote:Op woensdag 27 november 2013 22:59 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Denk jij serieus dat ze in het buitenland meer geld op tafel willen leggen voor een Beneliga? Gaan die Duiters, Maleisiërs, Aziaten echt voor de Beneliga zitten? Die kennen alleen Ajax, PSV, Feyenoord goed. Die Belgische clubs zullen ze geen ene weet van hebben. Ik geloof gewoon niet dat je meer uit de TV-gelden gaat halen hiermee. Die Chinezen lachen zich dood als ze lezen AJAX - ANDERLECHT de topper in de Beneliga!!! Die hebben echt geen idee wie of wat anderlecht is.
Het blijft ook gewoon te simpel om zomaar die kleinere clubs aan de kant te schuiven. Dat argument van je: 'ja clubs met zo'n lage begroting horen niet in de beneliga!!!' slaat gewoon helemaal nergens op. Die clubs hebben ook gewoon recht op hun eredivisieplek, hun verdiende geld. Hebben ze ook voor moeten zwoegen om in de Eredivisie te komen, om dat zomaar aan de kant te schuiven is wel erg apart, triest, vreemd. Tevens is dat FOX-contract ook niet makkelijk open te breken maar jij zal vast wel een geniaal weerwoord hebben. Voetbal is niet zomaar een spelletje. Brengt veel meer emotie met zich mee dan met dat kutgeld van je
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |