SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Denk dat de maat te groot is geschat, Evie zit pas net in mt 110, ze is ook 110 cm en 18 kg.....quote:Op donderdag 28 november 2013 19:21 schreef pessie het volgende:
Hoi!
Ik heb voor Nathan 2 broekjes van name it besteld bij zalando. Vandaag kwamen ze eindelijk binnen maar. De regular fit viel van zn kont af en de slim fit bleef net zitten metde elastieken zo strak mogelijk, helaas toen ook plooien op plaatsen waar dat vooral niet mooi is. Wie weet raad? Ik heb maat 110 besteld omdat de maat 98 die ik nog had liggen 7cm te kort zijn voor hem. Heeft iemand anders een 104 die die op wil meten (binnenbeenlengte)?
Maar goed, deze 2 gaan sowieso retour
Maar als ik naar de benen kijk is het 1x omslaan, dus een groeispurt je en het zit al precies zeg maar.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:24 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
Denk dat de maat te groot is geschat, Evie zit pas net in mt 110, ze is ook 110 cm en 18 kg.....
Helaas liggen ze hier net op bed, anders kon ik ff 104 voor je opmeten...quote:Op donderdag 28 november 2013 19:28 schreef pessie het volgende:
[..]
Maar als ik naar de benen kijk is het 1x omslaan, dus een groeispurt je en het zit al precies zeg maar.
Kun je misschien de binnenbeenlengte van die 104 meten? En jij hebt alleen x-slim voor jouw jongens toch?quote:Op donderdag 28 november 2013 19:46 schreef Meimeltje het volgende:
Dyon heeft broekmaat 104 . Ook een paar van name it, maar die verschillen nog wel iets in de lengte. Dyon is trouwens 102 cm lang (en 15 kilo).
Hij is 15 kilo bij 102(?) cm, kan iets langer zijn. Ik had name it in maat 98 die zijn 7 cm te kort (ik heb het nagemeten) Nathan's binnenbeenlengte is 41cm.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:48 schreef mefke79 het volgende:
Pessie hoeveel weegt hij bij welke lengte? Driekus heeft korte pootjes bij 108 ? Cm en 16 kilo. Ik heb diverse merken 104 liggen, kan wel voor je meten. Heb geen name it helaas.
AH kijk, dank je! Ik denk dat ik dan toch moet gaan voor 104 slim fit.quote:Op donderdag 28 november 2013 20:13 schreef mefke79 het volgende:
Meetsessie gedaan. Alle broeken (slimfit hm, chino hm, slimfit hema, cars en slimfit mexx) 104 waren tussen de 40 en 43 cm. De ene 98 die ik nog had (chino van de hennes) was 37.
Dank jhe voor het opmeten. Als ik dus 104 koop heb ik een broekje wat binnen 2 maamaanden te kort wordt en in 110 verzuipt hij... En dat voor 30¤.quote:Op vrijdag 29 november 2013 05:25 schreef Meimeltje het volgende:
Heb ze toch even uit zijn kast kunnen halen. Binnenbeenlengtes van de name-it broeken zijn hier tussen de 39 en 41 cm. Ik gooi wel alles in de droger
Ze zouden eigenlijk nog een tussenmaat moeten hebben he..
Wat vind jij van de broekjes gaan next? Heb nog nooit iets van next gehad maar wilde er truien bestellen voor Nathan.quote:Op vrijdag 29 november 2013 09:32 schreef laziness het volgende:
Het ging om de breedte bij Pessie.
Zijn er geen andere merken die ook goed zitten bij Nathan?
Next heeft ook 104/110 als maat weet ik.
Ik heb er twee in maat 98-104 van Next. Ze zijn veel te lang en ik moet ze een paar keer omslaan. En dat klopt wel want bij opmeten is de binnenbeenlengte 43,5cm.quote:Op vrijdag 29 november 2013 09:51 schreef pessie het volgende:
[..]
Wat vind jij van de broekjes gaan next? Heb nog nooit iets van next gehad maar wilde er truien bestellen voor Nathan.
Oh, en Nathan heeft een bultje wibra broekjes die OK zitten, maar wil er graag een paar echt mooie bij. Verder past de we slim fit nu eindelijk mooi, maar iook die wordt te kort.
Ik had het kunnen zien aankomen toen zijn korte broekjes in maat 92 dit jaar als gegoten zaten
Is wel straight fit en geen slim fit hè?quote:Op vrijdag 29 november 2013 15:21 schreef pessie het volgende:
Ik heb deze nu besteld in 104
http://www.amazingkids.nl/artikel/boys/td2045-broek/738/375715
Noah draagt maillotjes onder zn broeken nu. Je hebt er hier een hoop met echte jongensmotiefjes. Het is hier in de winter wel een stuk kouder dan in NL.. weet niet wat ik daar zou doen..quote:Op maandag 2 december 2013 19:05 schreef Suikertante het volgende:
Weet iemand waar ik fijne effen longsleeves kan vinden (mt 74)? Gewoon grijs, donkerblauw, donkerpaars, petrol, en dan in één kleur. Voor over een langemouwenromper onder zo'n Moonkids tuinbroek. Of mis ik nog een truc om ze in de winter door te dragen?
[ afbeelding ]
Doen jullie jommensmoeders trouwens een legging onder dat soort dunne broeken nu?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |