quote:Op woensdag 13 november 2013 21:19 schreef Koopsie het volgende:
Ts flikker alsjeblieft op met je kut topic.
Hier gestopt met lezenquote:Op woensdag 13 november 2013 21:16 schreef Sheba-Bitch het volgende:
Vanmiddag deed ik een paar boodschapjes bij de Appie. Terwijl ik de laatste spullen in m'n wagentje drop belt me vriendin me op. ''Hey dushi, hoe is het leven?'' Dus al wachtend in een lange rij nadat ik alles op de band heb gelegd kletsen we bij.
Op het moment dat ik aan de beurt ben en het meisje dat aan de kassa zit mijn spullen scant krijg ik gespleten ogen van haar. Dus ik zeg tegen me vriendin: ''Moppie, momentje'', waarna ik aan het kassameisje vraag of er een probleem is.
''Niet iedereen heeft behoefte aan het meeluisteren van jouw gesprekken'' zegt ze tegen mij.
''AW HELL NO, wat is deze???'' gaat er door me hoofd. Dus ik zeg tegen me vriendin dat ik haar later terugbel en hang op.
Ik richt me tot de brutale teef aan de kassa en zeg tegen haar: ''Ook niet iedereen heeft behoefte aan het bekijken van die landingsbaan aan uitgroei op die rotkop van jou, maar toch zullen ze ermee moeten dealen''. Ze kreeg een rode kop als een tomaat.
''Nou nou'' zegt een oude taart achter me. Dus ik: ''Aha, dus zo gaat dat weer. Een blonde Hollandse snol kan klanten beledigen, maar een Braziliaanse Latina die van zich laat horen wordt terecht gewezen''. ''Nou nee, zo bedoel ik dat niet'' is haar antwoord. ''Dan moet je het ook niet zo zeggen dame'' heb ik haar gezegd.
Vervolgens heb ik afgerekend en heb de smerige oema aan de kassa eens neerbuigend bekeken met de boodschap: ''Check je rug''. Met trots heb ik de winkel verlaten.
Met gesnoerde bek bleven de kehba en de gramma achter.
Klacht: Onbeschoft kassameisje
One girl against the world
Never losin' her free spirit never losin' her pride
One girl against the world
Never afraid of bumpy roads never afraid of playin' with dice
One girl against the world
Always watchin' over her shoulder always keepin' stabbers in sight
One girl against the world
Always reachin' beyond the sky always keepin' her focus on the price
quote:Op woensdag 13 november 2013 21:18 schreef TARDIS. het volgende:
Ik voorspel een topic met weinig inhoud met betrekking tot het onderwerp in de OP.
Broeder wat is dezequote:Op woensdag 13 november 2013 21:16 schreef Sheba-Bitch het volgende:
One girl against the world
Never losin' her free spirit never losin' her pride
One girl against the world
Never afraid of bumpy roads never afraid of playin' with dice
One girl against the world
Always watchin' over her shoulder always keepin' stabbers in sight
One girl against the world
Always reachin' beyond the sky always keepin' her focus on the price
Kehba's?quote:Op woensdag 13 november 2013 21:22 schreef chroestjov het volgende:
Kassameisjes staan hoger op de maatschappelijke ladder dan vieze kehba's.
Hoer lees ik hierquote:
Splitten faker. Your ass is played outquote:Op woensdag 13 november 2013 21:25 schreef JuBoy het volgende:
Je bent gewoon een hoertje met even veel klasse als een werkloze basisschooljuf.
HOU NOU EENS JE KANKOR BEKquote:Op woensdag 13 november 2013 21:28 schreef Sheba-Bitch het volgende:
[..]
Splitten faker. You're ass is played out
Onzin. Het enige dat zij hoeft te doen is afrekenen en me haar prijs laten weten. Ik haal me pasje door de pin en ik rol.quote:Op woensdag 13 november 2013 21:25 schreef vogeltjesdans het volgende:
Terecht, bellen in de rij bij de kassa is asociaal en wordt door veel mensen als grootste ergernis bij de kassa gezien.
Je ging zeker ook nog even heel moeilijk afrekenen? Doorlopen, snol.
Trouwens You're ass?! You are ass? Het is Your niet you'requote:Op woensdag 13 november 2013 21:28 schreef Sheba-Bitch het volgende:
[..]
Splitten faker. You're ass is played out
Drukke dag gehad, ben moequote:Op woensdag 13 november 2013 21:31 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Trouwens You're ass?! You are ass? Het is Your niet you're
No problemoquote:Op woensdag 13 november 2013 21:32 schreef Sheba-Bitch het volgende:
[..]
Drukke dag gehad, ben moe![]()
Verbeterd.
Ga bana's zuigen pisnichtquote:Op woensdag 13 november 2013 21:31 schreef Rezania het volgende:
Jij hebt pas een echte "attitude", hypocriete huppelkut
Die staan op de pokkie van me vriendquote:Op woensdag 13 november 2013 21:33 schreef vigen98 het volgende:
[..]
No problemoMaar waar blijven die pics van je Braziliaanse ass?!
Dat zijn bananen, niet bana's.quote:Op woensdag 13 november 2013 21:34 schreef Sheba-Bitch het volgende:
[..]
Alsof jij dat niet weet. Je hebt er vast genoeg in je holletje gehad.
Waar wacht je dan nog op? Haal die pokkie en post ze hierquote:Op woensdag 13 november 2013 21:34 schreef Sheba-Bitch het volgende:
[..]
Die staan op de pokkie van me vriend
Het wordt als een van de grootste ergernissen gezien. Net als hard bellen in de trein. Mensen hoeven niet van jouw priveleven af te weten, zo interessant ben je niet. Zeker niet als ik hoor wat voor gesprekken jij voertquote:Op woensdag 13 november 2013 21:30 schreef Sheba-Bitch het volgende:
[..]
Onzin. Het enige dat zij hoeft te doen is afrekenen en me haar prijs laten weten. Ik haal me pasje door de pin en ik rol.
Britney topics waren nog leuk door de idiote schrijfstijl. Dit slaat gewoon nergens op.quote:Op woensdag 13 november 2013 21:36 schreef Life2.0 het volgende:
ben je niet moe van jezelf, britney?
Bitch please. Ik bel waar, wanneer en met wie ik wil. Heb daar geen toestemming voor nodig. Zeker niet van een white trash kehba.quote:Op woensdag 13 november 2013 21:38 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Het wordt als een van de grootste ergernissen gezien. Net als hard bellen in de trein. Mensen hoeven niet van jouw priveleven af te weten, zo interessant ben je niet. Zeker niet als ik hoor wat voor gesprekken jij voert
Druk de escape dan en split 'm swaquote:Op woensdag 13 november 2013 21:38 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Britney topics waren nog leuk door de idiote schrijfstijl. Dit slaat gewoon nergens op.
Ga niet praten over me moeder. Jij hebt een doodswens vriend. Zeg dit tegen me op straat en ik snijd!quote:Op woensdag 13 november 2013 21:48 schreef spiritusbus het volgende:
Jammer dat de moeder geen baarmoederhalskanker had voordat ts geboren werd.
Een random crackhoer heeft nog meer aanzien dat deze paupersnol.
Al sluit ik niet uit dat ts het vak van haar moeder op de keileweg heeft geleerd.
TS is een ventquote:Op woensdag 13 november 2013 21:48 schreef spiritusbus het volgende:
Jammer dat de moeder geen baarmoederhalskanker had voordat ts geboren werd.
Een random crackhoer heeft nog meer aanzien dat deze paupersnol.
Al sluit ik niet uit dat ts het vak van haar moeder op de keileweg heeft geleerd.
Ik ben op straat. Kom me snijden dan.quote:Op woensdag 13 november 2013 21:50 schreef Sheba-Bitch het volgende:
[..]
Ga niet praten over me moeder. Jij hebt een doodswens vriend. Zeg dit tegen me op straat en ik snijd!
quote:Op woensdag 13 november 2013 21:50 schreef Sheba-Bitch het volgende:
[..]
Ga niet praten over me moeder. Jij hebt een doodswens vriend. Zeg dit tegen me op straat en ik snijd!
Stop maar gewoon.quote:Op woensdag 13 november 2013 21:52 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
Ik ben op straat. Kom me snijden dan.
Oh, en nog over je moeder, zeg haar dat ze die 10 euro niet waard was. Hopelijk ben jij beter.
Waardeloze trol ben je. Splitten!quote:Op woensdag 13 november 2013 21:52 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
Ik ben op straat. Kom me snijden dan.
Oh, en nog over je moeder, zeg haar dat ze die 10 euro niet waard was. Hopelijk ben jij beter.
Nou jeetje, niveau ontstijgt de Donald Duck nog net niet bij deze stoere jongen. Dis zo hard dat hij nauwelijks uit je mond wil komen, maar daar heb jij wel vaker last van.quote:Op woensdag 13 november 2013 21:52 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
Ik ben op straat. Kom me snijden dan.
Oh, en nog over je moeder, zeg haar dat ze die 10 euro niet waard was. Hopelijk ben jij beter.
Spiritusbus is een eersteklas mongol. Maar 's nachts huilt hij stilletjes onder z'n dekens.quote:Op woensdag 13 november 2013 21:56 schreef TwentyFourr het volgende:
[..]
Nou jeetje, niveau ontstijgt de Donald Duck nog net niet bij deze stoere jongen. Dis zo hard dat hij nauwelijks uit je mond wil komen, maar daar heb jij wel vaker last van.
Deze dame weet what's upquote:Op woensdag 13 november 2013 22:06 schreef Sheba-Bitch het volgende:
[..]
Spiritusbus is een eersteklas mongol. Maar 's nachts huilt hij stilletjes onder z'n dekens.
Pittige meid dit.quote:Op woensdag 13 november 2013 22:14 schreef krullenbolletje het volgende:
Wat een pure aids, TS krijg asjeblieft een dodelijke ziekte
Als deze twee clashen stof ik mijn Bijbel af en ga ik daarmee in een hoekje zitten. Moge God mij beschermen.quote:
Oh wat leuk, je lijkt op me dushiquote:Op woensdag 13 november 2013 22:14 schreef krullenbolletje het volgende:
Wat een pure aids, TS krijg asjeblieft een dodelijke ziekte
Hei dat is niet lievquote:Op woensdag 13 november 2013 22:14 schreef krullenbolletje het volgende:
Wat een pure aids, TS krijg asjeblieft een dodelijke ziekte
Omdat ik anders dood ga. Heb je nooit biologie gehad? Ben je wel naar school gegaan?quote:
Wauw..quote:Op woensdag 13 november 2013 21:48 schreef spiritusbus het volgende:
Jammer dat de moeder geen baarmoederhalskanker had voordat ts geboren werd.
Een random crackhoer heeft nog meer aanzien dat deze paupersnol.
Al sluit ik niet uit dat ts het vak van haar moeder op de keileweg heeft geleerd.
\quote:Op woensdag 13 november 2013 22:22 schreef Sheba-Bitch het volgende:
[..]
Oh wat leuk, je lijkt op me dushi![]()
ik lief watquote:Op woensdag 13 november 2013 22:59 schreef pussycatdoll het volgende:
[..]
Sorry wou gewoon aandacht van je omdat je mij een lieve user lijkt
Ik heb je back Sheba zie al die haters hier hatenquote:Op woensdag 13 november 2013 22:59 schreef Sheba-Bitch het volgende:
[..]
Och och, hoor hier een oema grote woorden spreken
Kan me herinneren dat jij eerder toch een van hen was...quote:Op woensdag 13 november 2013 23:00 schreef pussycatdoll het volgende:
[..]
Ik heb je back Sheba zie al die haters hier haten
Oema, ik spreek wijze woorden. Ik zou zeggen, doe er wat mee!quote:Op woensdag 13 november 2013 22:59 schreef Sheba-Bitch het volgende:
[..]
Och och, hoor hier een oema grote woorden spreken
Nee joh dat was ik niet dat was Marcooowquote:Op woensdag 13 november 2013 23:00 schreef Sheba-Bitch het volgende:
[..]
Kan me herinneren dat jij eerder toch een van hen was...
Zij moet doen wat aan haar grote mond en jij niet? Jij verdient het om je bakkes te breken zoals in American History X...quote:Op woensdag 13 november 2013 22:22 schreef Sheba-Bitch het volgende:
[..]
Oh wat leuk, je lijkt op me dushi![]()
Nu nog wat doen aan die grote mond
Emm16 als in 16 jaar? Het ontbreekt je aan levenservaring schat. Met 20 ben je misschien al wat wijzerquote:Op woensdag 13 november 2013 23:01 schreef Emm16 het volgende:
[..]
Oema, ik spreek wijze woorden. Ik zou zeggen, doe er wat mee!
Ze is nog jong ze is het niet waard. Kom laten we die haters breken hierquote:Op woensdag 13 november 2013 23:02 schreef Sheba-Bitch het volgende:
[..]
Emm16 als in 16 jaar? Het ontbreekt je aan levenservaring schat. Met 20 ben je misschien al wat wijzer
wtf is een morajka?! Tevens onder een troll account mensen advies gaan gevenquote:Op woensdag 13 november 2013 23:00 schreef Sheba-Bitch het volgende:
[..]
Van buiten een morajka, van binnen verrot. Doe er iets aan meid
okeeequote:Op woensdag 13 november 2013 23:01 schreef pussycatdoll het volgende:
[..]
Weet ik niet zo zie je eruit.
Een lekker wijf. Maar je respect is minder lekker. Je present jezelf arro maar weet niet tegen wie je praatquote:Op woensdag 13 november 2013 23:05 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
wtf is een morajka?! Tevens onder een troll account mensen advies gaan geven![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |