Nick Cave of The National had op 1 moeten staan maar dat kan je niet verwachten van 3voor12. Je had ook Imagine Dragons of een Lumineers kunnen hebben op 1. Nee dan liever Daft Punk. En Gotye was pure aids,ive ook. Maar dat kan aan mij liggen.quote:Op zondag 15 december 2013 00:01 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik vond Gotye kwalitatief echt veel beter, al was toen de lijst in de breedte ook al heel matig.
Imagine Dragons had ik wel meer ok gevonden denk ik, al was dat ook wel een hype. Nick Cave had 15 jaar geleden de nummer 1 geweest, Bastille 5 jaar geleden. Maar wat me het meest pijn deed was Avicii en Thicke in de lijst.quote:Op zondag 15 december 2013 00:08 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Nick Cave of The National had op 1 moeten staan maar dat kan je niet verwachten van 3voor12. Je had ook Imagine Dragons of een Lumineers kunnen hebben op 1. Nee dan liever Daft Punk. En Gotye was pure aids,ive ook. Maar dat kan aan mij liggen.
Blurred Lines en Wrecking Ball waren grotere hypes.quote:
Prachtig nummer.quote:Op zondag 15 december 2013 01:23 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Mag ik U nog even wijzen op de winnaar van 2000?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
quote:Op zaterdag 14 december 2013 22:33 schreef Apostrof het volgende:
[..]
Merk dat dit jaar de promotie voor deze lijst veel groter is, ik denk vanuit de directie van 3FM ook echt gepusht om een groot event te maken.
quote:Op zaterdag 14 december 2013 23:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat een kutlijst zeg. 3voor12radio heeft deze hele lijst een complete grap gemaakt. De zendercoordinatie heeft dat programma de nek om gedraaid.
Dit somt het wel op.quote:Op zaterdag 14 december 2013 23:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
Roosmarijn Reijmer mogen ze ook van een berg rollen trouwens.
dat krijg je inderdaad als dingen populair worden buiten de oorspronkelijke doelgroep... zie je hier, zie je bij de top 2000 waar ineens (oa) slayer en muse in'moeten', op lowlands waar de voormalige alpha dj's alleen maar lalala en tumtiedum liedjes draaien...quote:Op zondag 15 december 2013 10:59 schreef alors het volgende:
Mensen willen hitjes, mensen krijgen hitjes.
"Zijn huidige hit Happy stond niet op de keuzelijst, maar kwam wel uit de bus als populairste vrije keuze"twitter:atzedevrieze twitterde op zondag 15-12-2013 om 11:53:11Song van het Jaar 2013: Facts and figures http://t.co/m5d2dVZhUJ De statistische weetjes over de top 100 reageer retweet
Diamonds valt me op op 2, zeker in vergelijking met de complete lijst. Vind het overigens een zaaddodend saai nummer, maar tis in ieder geval nog een beetje waar 3voor12 voor zou moeten staan.quote:Op zondag 15 december 2013 10:59 schreef alors het volgende:
Ik lees even Twitter terug en de verontwaardigde reacties van iedereen op #2 Diamonds zegt ook wel genoeg 'Dit ken ik helemaal niet, wat een stom nummer' 'Wat is dit nou weer, hoe komt dit zo hoog?' 'Dit kan niemand meezingen itt Blurred Lines en [insert andere hitjes]'
Mensen willen hitjes, mensen krijgen hitjes.
quote:Op zondag 15 december 2013 15:15 schreef Nober het volgende:
1 The National - Demons
2 Arcade Fire - Porno
3 The National - Pink Rabbits
4 Arcade Fire - Joan of Arc
5 The National - Fireproof
6 Arcade Fire - We Exist
7 The National - Humiliation
8 Arcade Fire - Reflektor
9 The National - Slipped
10 Arcade Fire - Afterlife
Het is niet iets van dit jaar alleen, Norrie.quote:Op zondag 15 december 2013 13:21 schreef Norrage het volgende:
Heerlijk dat gezeikik vind het een mooie veelzijdige lijst en get lucky en blurred lines bv zijn gewoon geweldige hits.
De vorige albums van The Boxer Rebellion vond ik wel goed, de nieuwe nog niet gehoord maar ik heb het idee dat het een beetje Kings of Leon achtig word.quote:Op zondag 15 december 2013 15:24 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Diamonds stond in de kx flip 2013 ook al redelijk hoog
http://www.kxradio.nl/homepage.php?action=flip
quote:Op zaterdag 14 december 2013 23:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
Roosmarijn Reijmer mogen ze ook van een berg rollen trouwens.
Dat mogen ze vooral op 3fm wel eens weer wat meer ten toon spreiden...quote:vpro
Dwars, verdiepend en creatief - van highbrow tot lowbrow. Dat is de VPRO. Een baken van intelligent amusement en eigenzinnige journalistiek; een keurmerk voor verdieping en oprechte nieuwsgierigheid.
3voor12RADIO is niet echt waar de VPRO voor zou moeten staan. Dan vind ik Xnoizz (Van de EO) nog het meest verdiepende en interessante programma op 3fm.quote:Op maandag 16 december 2013 12:11 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Dat mogen ze vooral op 3fm wel eens weer wat meer ten toon spreiden...
Dwars - nope enkel veilige keuzes
verdiepend - zelden om iets over popmuziek te weten te komen ben je bij 3voor12 op 3fm aan het verkeerde adres
creatief - nope, creatieve radio (ronflonflon, mr. lee, etc) wordt juist geschuwd, elk jaar SR herhalen is ook niet creatief te noemen
highbrow tot lowbrow - eerder van lowbrow tot midbrow
intelligent amusement - kan me in beide woorden niet vinden op de radio
eigenzinnige journalistiek - ook weinig eigenzinnige pop journalistiek te vinden bij de vpro op 3fm
oprechte nieuwsgierigheid - maar niet naar nieuwe of anders klinkende muziek.
Ik heb de VPRO nogsteeds hoog zitten maar zelden meer op 3fm.
Wat is Highbrow tot lowbrow? ik heb van geen van beide ooit gehoord.quote:Op maandag 16 december 2013 12:11 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Dat mogen ze vooral op 3fm wel eens weer wat meer ten toon spreiden...
Dwars - nope enkel veilige keuzes
verdiepend - zelden om iets over popmuziek te weten te komen ben je bij 3voor12 op 3fm aan het verkeerde adres
creatief - nope, creatieve radio (ronflonflon, mr. lee, etc) wordt juist geschuwd, elk jaar SR herhalen is ook niet creatief te noemen
highbrow tot lowbrow - eerder van lowbrow tot midbrow
intelligent amusement - kan me in beide woorden niet vinden op de radio
eigenzinnige journalistiek - ook weinig eigenzinnige pop journalistiek te vinden bij de vpro op 3fm
oprechte nieuwsgierigheid - maar niet naar nieuwe of anders klinkende muziek.
Ik heb de VPRO nogsteeds hoog zitten maar zelden meer op 3fm.
Van academisch tot tokkiequote:Op maandag 16 december 2013 14:44 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Wat is Highbrow tot lowbrow? ik heb van geen van beide ooit gehoord.
Maar als ik nu op de luisterpaal van 3voor12 kijk zie ik eerlijk gezegd echt veel verschillende soorten muziek. Misschien een beetje gitaarheavy maar toch aardig divers.
Radio is verder al tijden dood, internetradio is soms wel goed als ze zich op een bepaald genre toespitsen en daar verstand van hebben.
Van gabber tot contrapunt, van licht vermaak tot moeilijke materie.quote:Op maandag 16 december 2013 16:22 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Ja had het al opgezocht maar het lijkt me niet toepasbaar op muziek.
Want is Drone nou voor slimme of juist domme mensen?
Wordt volgende week pas bekend johquote:Op vrijdag 5 december 2014 17:44 schreef Norrage het volgende:
Het is bekend: hozier is het geworden , toch?
Ik twijfelde al zoals je misschien lasquote:Op zaterdag 6 december 2014 01:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Wordt volgende week pas bekend joh
Ik zie drie grote kanshebbers:quote:Op zaterdag 6 december 2014 10:24 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik twijfelde al zoals je misschien lasmaar zal me niet verbazen als hozier wint
Van muziek met de stofzuigersound naar muziek waar je stofzuiger niet genoeg herrie overheen kan makenquote:Op zaterdag 6 december 2014 16:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik ga wel janken als we in 30 jaar van Jesus and Mary Chain naar Dotan zijn gegaan.
Whehequote:Op zaterdag 6 december 2014 16:20 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Van muziek met de stofzuigersound naar muziek waar je stofzuiger niet genoeg herrie overheen kan maken
En het lijkt te gaan gebeurenquote:Op zaterdag 6 december 2014 16:20 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Van muziek met de stofzuigersound naar muziek waar je stofzuiger niet genoeg herrie overheen kan maken
Fullig losgelohst von die erde.quote:
Inderdaad.quote:Op vrijdag 12 december 2014 15:45 schreef Apostrof het volgende:
Ja dit wordt weer een lijst van niks. Tijd om dit om te dopen naar 3FM Song van het Jaar, zeker als er zo'n heel evenement al omheen zit vanuit 3FM.
quote:
quote:
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |