Het waren wel de krullen van de startmotor hequote:Op maandag 11 november 2013 12:59 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Hahaha tot zover rocket science.
Volgens mij is Tokyo duurder dan NYC.quote:Op maandag 11 november 2013 12:27 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
New York zat ik idd ook naar te kijken naar is een beetje te duur. Londen kom ik te vaak.
Rio en Tokyo zijn ook betaalbaar.
Mijn overprotective familie zou wel flippen als ik naar Rio ging.
Haha, arme mensen en hun day to day struggle for survival. Aandoenlijk.quote:Op maandag 11 november 2013 12:05 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Wat is dit voor onzin? Qua eten en boodschappen geven mijn vriendin en ik samen 250 euro per maand uit. Dan koken we met verse producten, 5 dagen in de week. Twee andere dagen eten we met vrienden/schoonouders etc.
Bij dit bedrag zitten alle boodschappen, dus ook schoonmaak, wasmiddel etc.
Ja, want ik ben super arm.quote:Op maandag 11 november 2013 13:52 schreef Ryon het volgende:
[..]
Haha, arme mensen en hun day to day struggle for survival. Aandoenlijk.
Dit dus.quote:Op maandag 11 november 2013 07:27 schreef RaymondK het volgende:
[..]
idd.
Idioten hier die denken dat dit normaal is om zo te leven als je student bent![]()
en dan onder het mom van straks ga ik dik verdienen
.
Nieuwtje voorje --> je weet gewoon totaal niet met geld om te gaan...
En nee, het is niet normaal om je niet druk over temaken om k's schuld bij DUO
Idioten
precies, en dan nogsteeds die zelfde domme instelling hebben w.b.t. geld uitgeven.quote:Op maandag 11 november 2013 14:11 schreef Justinn het volgende:
[..]
Dit dus.
'Ik verdien dat straks makkelijk terug' en 'studententijd is de mooiste tijd van je leven' zijn behoorlijke slecht excuses om als student maar royaal met geld om te gaan. Er zijn genoeg topics in dit forum te vinden waar mensen NA hun studententijd plat op hun bek gaan, omdat ze in één keer 100-200 p/m terug moeten betalen, eindelijk een eigen huisje hebben en erachter komen dat het leven dan pas echt duur wordt.
De markt, dat dacht ik al. De plek waar een gulden een daalder waarder is. Daar waar het volk van zijn bijstand stofzuigerzakken (met extraspeciale korting) van de Gordons van deze wereld koopt en 'dagverse' groente van de Turk.quote:Op maandag 11 november 2013 14:02 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Ja, want ik ben super arm.Dat ik een aantal k per maand binnen haal en er veel van over houd, dat heeft vooral met slim budgetteren te maken. Even zaterdag om 5u naar de markt en je hebt voor minder dan 10 euro voor een week groente, fruit, kruiden en andere versproducten.
Eerlijk gezegd gaat je getrol nu wel erg opvallen hoor.quote:Op maandag 11 november 2013 12:00 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ok, dit is echt heel slecht. Maar over vliegtickets, ik ben al 2 maanden niet in het buitenland geweest. En ik heb nu stufi lening.
Naar welk land zal ik ff heen en weer gaan? Ik heb binnenkort een weekje geen werk. Colleges kan ik skippen.
Het bedrag hoeft niet in één keer terug, maar verspreid over 15 tot 24 jaar, naar draagkracht, met de mogelijkheid tot pauzering als het niet goed uitkomt. Moet je op de centen letten? Dan kan je een keer minder wintersporten of moet je maar wat harder gaan werken.quote:Op maandag 11 november 2013 14:11 schreef Justinn het volgende:
[..]
Dit dus.
'Ik verdien dat straks makkelijk terug' en 'studententijd is de mooiste tijd van je leven' zijn behoorlijke slecht excuses om als student maar royaal maar vooral onverantwoord met geld om te gaan. Er zijn genoeg topics in dit forum te vinden waar mensen NA hun studententijd plat op hun bek gaan, omdat ze in één keer 100-200 p/m terug moeten betalen, eindelijk een eigen huisje hebben en erachter komen dat het leven dan pas echt duur wordt.
Ook nog inhoudelijk commentaar, of blijf je hersenloos kankeren? Versproducten van de markt doen namelijk niet onder voor versproducten gekocht in de supermarkt, waar je 3 kleine appels voor 2 euro koopt.quote:Op maandag 11 november 2013 14:19 schreef Ryon het volgende:
[..]
De markt, dat dacht ik al. De plek waar een gulden een daalder waarder is. Daar waar het volk van zijn bijstand stofzuigerzakken (met extraspeciale korting) van de Gordons van deze wereld koopt en 'dagverse' groente van de Turk.
Mensen met centen die wel fatsoenlijk willen eten gaan gewoon naar de Marqt voor een degelijk stukje vis en vlees.
Dan zou ik zeker eens aan het einde van de middag naar de markt gaan. Kan je de 'versproducten' voor een paar cent of voor gratis van het trottoir afschrapen. Samen met de rest van geldbewust Nederland.quote:Op maandag 11 november 2013 14:23 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Ook nog inhoudelijk commentaar, of blijf je hersenloos kankeren? Versproducten van de markt doen namelijk niet onder voor versproducten gekocht in de supermarkt, waar je 3 kleine appels voor 2 euro koopt.
Wat een flauwekul, ik koop elke week mijn groenten op de markt, is gewoon vers, en ongeveer een 3e van de prijs van AH, en Marqtquote:Op maandag 11 november 2013 14:19 schreef Ryon het volgende:
[..]
De markt, dat dacht ik al. De plek waar een gulden een daalder waarder is. Daar waar het volk van zijn bijstand stofzuigerzakken (met extraspeciale korting) van de Gordons van deze wereld koopt en 'dagverse' groente van de Turk.
Mensen met centen die wel fatsoenlijk willen eten gaan gewoon naar de Marqt voor een degelijk stukje vis en vlees.
Ik heb een prima inkomen, maar voor mij is de markt handig omdat het 200 meter verderop zit en de slager er naast. De reden waarom een markt goedkoper is, is omdat men geen kosten heeft voor een winkelpand, daarnaast hebben ze weinig last van pieken in drukte, waardoor men geen overbodig personeel heeft staan.quote:Op maandag 11 november 2013 14:26 schreef Ryon het volgende:
[..]
Dan zou ik zeker eens aan het einde van de middag naar de markt gaan. Kan je de 'versproducten' voor een paar cent of voor gratis van het trottoir afschrapen. Samen met de rest van geldbewust Nederland.
Dat kan best in je studententijd, als je maar niks gaan lenen.quote:Op maandag 11 november 2013 14:11 schreef Justinn het volgende:
[..]
Dit dus.
'Ik verdien dat straks makkelijk terug' en 'studententijd is de mooiste tijd van je leven' zijn behoorlijke slecht excuses om als student maar royaal maar vooral onverantwoord met geld om te gaan. Er zijn genoeg topics in dit forum te vinden waar mensen NA hun studententijd plat op hun bek gaan, omdat ze in één keer 100-200 p/m terug moeten betalen, eindelijk een eigen huisje hebben en erachter komen dat het leven dan pas echt duur wordt.
Precies. Ik leeft nu riant in een tweekamerappartement (+keuken,badkamer (incluis een bad) en woonkamer. Betaal 500 euro en er komt 1000 euro binnen. Hou naast de vaste lasten elke maand nog iets van 250 voor leuke dingen als (escort)slettenquote:Op maandag 11 november 2013 16:08 schreef Smack10 het volgende:
Dat kan best in je studententijd, als je maar niks gaan lenen.
Dit dus.quote:Op maandag 11 november 2013 16:11 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Precies. Ik leeft nu riant in een tweekamerappartement (+keuken,badkamer (incluis een bad) en woonkamer. Betaal 500 euro en er komt 1000 euro binnen. Hou naast de vaste lasten elke maand nog iets van 250 voor leuke dingen als (escort)sletten. En dat voor gemiddeld 5 á 10 uur p.w. studeren (incluis de werkgroepuren)
.
Dat zie je veel te vaak inderdaad. Blind gericht op de toekomst het leven aan je voorbij laten gaanquote:Op maandag 11 november 2013 16:15 schreef Smack10 het volgende:
Dit dus.
Profiteer van je leven onder de 30 door alles te doen wat je wil zodra je daarna een goede relatie kan aangaan zonder het gevoel hebben "iets te hebben gemist" en topics gaan maken in R&P dat je zo succesvol bent in het leven (qua baan en blabla) maar ondertussen een eenzame ongelukkige niemand bent in het leven.
Dit geldt dus ook voor mij (woon zowat op de markt), maar het is voor Ryon belangrijker om iedereen die niet teveel betaald voor een bespoten appeltje de grond in te boren als pauper. Laat hem maar.quote:Op maandag 11 november 2013 15:49 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik heb een prima inkomen, maar voor mij is de markt handig omdat het 200 meter verderop zit en de slager er naast. De reden waarom een markt goedkoper is, is omdat men geen kosten heeft voor een winkelpand, daarnaast hebben ze weinig last van pieken in drukte, waardoor men geen overbodig personeel heeft staan.
Je moet al in Amsterdam, Den Haag, Haarlem of Rotterdam wonen om überhaupt naar de Marqt te kunnen.....quote:Op maandag 11 november 2013 16:35 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Dit geldt dus ook voor mij (woon zowat op de markt), maar het is voor Ryon belangrijker om iedereen die niet teveel betaald voor een bespoten appeltje de grond in te boren als pauper. Laat hem maar.
Dat kan ook.quote:Op maandag 11 november 2013 17:21 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je moet al in Amsterdam, Den Haag, Haarlem of Rotterdam wonen om überhaupt naar de Marqt te kunnen.....
Woon je lekker gezond in de stad
Dan kun je beter buiten de randstad wonen en je eten gewoon vers bij de boerderijwinkel kopen.
Ik dacht dat elk dorp op zaterdag wel een kleine markt had.quote:Op maandag 11 november 2013 17:21 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je moet al in Amsterdam, Den Haag, Haarlem of Rotterdam wonen om überhaupt naar de Marqt te kunnen.....
Woon je lekker gezond in de stad
Dan kun je beter buiten de randstad wonen en je eten gewoon vers bij de boerderijwinkel kopen.
Niet specifiek op zaterdag, bij ons in Schubbekutteveen op dinsdag.... maar goed, wij hebben dan ook nog heel veel traditionele gezinnen, dus die dinsdagmarkt kan prima.quote:Op maandag 11 november 2013 17:32 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Ik dacht dat elk dorp op zaterdag wel een kleine markt had.
Precies, komt door de westere samenleving en de utopie dat geld zorgt voor geluk etc.quote:Op maandag 11 november 2013 16:16 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Dat zie je veel te vaak inderdaad. Blind gericht op de toekomst het leven aan je voorbij laten gaan
Nee.quote:
Sorry jouw eerdere reactie op mijn commentaar heeft waarschijnlijk mijn laatste reactie gekruist. Of ik heb jouw eerdere reactie inderdaad gewoon over het hoofd gezien.quote:Op maandag 11 november 2013 05:28 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Gozer ik waardeer je commentaar. Maar ik hen echt geen rijkeluis kindje. Ik heb lang als vakkenvuller bij de appie gewerkt. Ik was toen blij met een loonsverhoging van 4 euro per uur. Ik heb zonder geld van mijn ouders en zonder stufi op kamers gewoond van die 4 euro. Mijn ouders zouden het trouwens niet eens kunnen betalen te helpen.
Ik verdien ook zoveel om een reden. Ik werk wanneer het nodig is. Een dienst van 16 uur geen probleem. Om 0300 stoppen en 0600 weer beginnen geen probleem. In mijn eigen tijd ergens aan werken geen probleem.
En ja ik kook mijn eigen eten en ruim het studentenhuis op.
Neequote:
sowieso welquote:
Gozer waarom zou ik dit verzinnen.quote:Op woensdag 13 november 2013 06:31 schreef andreas612 het volgende:
[..]
sowieso welmet name 'dan vlak voor een deadline' deed je verraden...
Klik rechtsboven op het kruisje, ga naar start en druk op afsluiten. Raak je computer nooit meer aan.
Kom maar door met die foto, tot die tijd ben je gewoon 1 van de vele klb kneuzen.quote:Op woensdag 13 november 2013 06:52 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Gozer waarom zou ik dit verzinnen.
En goed. Wanneer alles mee zit en de reis doorgaat krijg je bij terugkomst een dm met foto van de vliegticket.
Al zijn er vet veel variabelen die het kunnen verkloten. Ik ben ook al de hele tijd aan het kijken hoe ik dit moet regelen.
Gozer. Het duurt een tijdje. Eerst hopen dat het kan, vervolgens boeken, dan reizen, en dan foto.quote:Op woensdag 13 november 2013 07:01 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Kom maar door met die foto, tot die tijd ben je gewoon 1 van de vele klb kneuzen.
Tuurlijk, nu zijn de 2 project groepen het probleem.quote:Op woensdag 13 november 2013 07:03 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Gozer. Het duurt een tijdje. Eerst hopen dat het kan, vervolgens boeken, dan reizen, en dan foto.
Maar ik verzin dit echt niet. Zowiezo gaat het niet om Veel geld. Het probleem zijn 2 project groepen.
Je haalt het uit context. Van die projectgroepen was al tijden bekend. Ok had er een slecht lopend klb topic over gemaakt. Ik had respect voor mensen in de bijstand die met 400 euro een heel gezin moesten onderhouden.quote:Op woensdag 13 november 2013 07:35 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Tuurlijk, nu zijn de 2 project groepen het probleem.
Je leeft iets teveel in het Nu, kijkt niet voor of achteruit maar doet gewoon wat je nu het beste uitkomt ? En je bent niet verwend ? Je hebt respect voor mensen die 400 euro in de maand aan boodschappen kwijt zijn terwijl dat al best wel veel is? Volgens mij heb jij totaal geen rem op jezelf. Je komt niet aan en kan dus vreten wat je wil. 6 zakken chips per week? Gek op koekjes en ijs wellicht ?
En mogelijk zie je het ook niet omdat je dagelijks boodschappen doet ipv 1 a 2 keer per week?
Ik hoop net als anderen dat je een keer keihard op je bek gaat. Misschien al tijdens je vakantie. Je 2 projectgroepen hebben klacht ingediend, DUO trekt zich terug ivm je inkomsten en je 2 projecten zijn gefaald.
Als ik jou was (ajb niet zeg), wel of geen troll, zou ik mij aansluiten bij deze gozer :
[TRV]Ik wil gaan leven "Into the wild", gezocht mensen die Joinen
Het wordt al Beijing want ik ben aan het bezuinigen.quote:Op woensdag 13 november 2013 08:11 schreef kanovinnie het volgende:
Klagen over boven je stand leven en wel een weekje naar Japan gaan. Zie jij waar het probleem zit? Nee? Gefeliciteerd! over minder dan 10 jaar zit je in de schuldsanering!
quote:Op woensdag 13 november 2013 08:12 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Het wordt al Beijing want ik ben aan het bezuinigen.![]()
Nee eigenlijk komen die vluchten me beter uit.
>15.000.quote:Op maandag 11 november 2013 03:53 schreef Vice. het volgende:
Hoeveelste jaars student ben je? ¤1200 valt best mee namelijk. Geen >10k schuld bij DUO hebben.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |