Niet als ik meerijd.quote:Op woensdag 6 november 2013 14:06 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Met catchup aan sta ik soms al 10 seconden voor laat staan met catchup uit
Jij rijd ook lekker ja. Maar wat wil je met die naam.quote:
Nee, ik denk dat de site waar ik dat vandaan plakte het fout heeft.quote:Op woensdag 6 november 2013 14:05 schreef Racerblade het volgende:
[..]
Oh, raar. Misschien ben ik in de war met de Bullet dan, anders zou ik niet weten waar dat bedrag vandaan komt.
Zeker waar. Met mijn eigen crew probeert men ook vaak clean te rijden, maar dat wil lang niet altijd lukken. Vooral frustrerend als iemand achter je geen kant op kan in je slipstream en je dan maar in je kont beukt in plaats van even van je gas te gaan. Toen ik met jullie meereed ging het echter allemaal prima, beste en leukste races die ik gehad heb in GTA.quote:Op woensdag 6 november 2013 14:07 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Jij rijd ook lekker ja. Maar wat wil je met die naam.
Je kan zeggen wat je wil maar die groep waar ik vaak mee race raced behoorlijk clean.
Afhankelijk van hoe lang je met school bezig bent geweest, even een update:quote:Op woensdag 6 november 2013 15:17 schreef Dr.Smoke het volgende:
Wegens school een hele tijd geen GTA gedaan en zie dat ik niet meer in de crew zit, maar ik ben van plan nu online te gaan dus wil er wel weer in!
XBL: Gizmootje
Social: Gizmootje
Heb invite gestuurd, Joe
Af en toe doe ik dit per ongeluk. Ik probeer zoveel mogelijk de rest niet te raken, en als het maar een paar spelers zijn dan lukt het me nog wel om van het gas te gaan en wat te zwabberen met m'n auto zodat ik niet meer recht achter iemand zit. Maar met een volle race en tig autos voor me / om me heen wil het soms toch wel gebeuren. En dan roep ik ook "Sorry!".quote:Op woensdag 6 november 2013 14:10 schreef Racerblade het volgende:
[..]
Vooral frustrerend als iemand achter je geen kant op kan in je slipstream en je dan maar in je kont beukt in plaats van even van je gas te gaan.
jep, maar volgens mij is die naam nutteloos, aangezien ik volgens mij gewoon m'n xbox tag zie als ik speel, en niet m'n ingame naam... maar dat kan ik mis hebbenquote:Op woensdag 6 november 2013 15:42 schreef _NZT_ het volgende:
Binnenkort maar eens gamertag veranderen (heb nu m'n volledige naam) en dan ook maar eens de FOK crew joinen..
Je kan toch meerdere personages aanmaken?
Mijn Xbox tag is mijn volledige naam..quote:Op woensdag 6 november 2013 15:44 schreef Cryothic het volgende:
[..]
jep, maar volgens mij is die naam nutteloos, aangezien ik volgens mij gewoon m'n xbox tag zie als ik speel, en niet m'n ingame naam... maar dat kan ik mis hebben
Owkeee... Ik heb net een request gestuurd naar de FOK X360 Crew, die 21 oktober is opgericht. Is dat dan de goede?quote:Op woensdag 6 november 2013 15:33 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Afhankelijk van hoe lang je met school bezig bent geweest, even een update:
-de algemene fok-crew is opgeheven in een aparte fok-ps3 en fok-xbox crew.
-de fok-xbox crew was opgezet door iemand wiens naam ik al weer kwijt ben. Dus we moesten opnieuw joinen
-die fokker kreeg commentaar omdat hij na de lapo geen nieuw deel had geopend. en hij was daar zo boos over dat ie de hele xbox crew heeft opgeheven (ipv eruit stappen en iemand anders leider maken). Dus moesten we weer opnieuw beginnen
jepquote:Op woensdag 6 november 2013 16:08 schreef Dr.Smoke het volgende:
[..]
Owkeee... Ik heb net een request gestuurd naar de FOK X360 Crew, die 21 oktober is opgericht. Is dat dan de goede?
Ok, dan mag KamikazeKid mij acceptequote:Op woensdag 6 november 2013 16:09 schreef Cryothic het volgende:
[..]
jep
http://socialclub.rockstargames.com/crew/fok_x360_crew
Weet ik ook niet.quote:Op woensdag 6 november 2013 16:42 schreef Cryothic het volgende:
niet volgens socialclub, maar ik heb ook geen idee of je het pas krijgt als je daadwerkelijk de game start. Of dat je het dus al eerder kunt zien.
Een keer maakt me niet uit, maar ik zat een keer met iemand anders die dit op vier opeenvolgende races bij mij deed.quote:Op woensdag 6 november 2013 15:40 schreef OMG het volgende:
[..]
Af en toe doe ik dit per ongeluk. Ik probeer zoveel mogelijk de rest niet te raken, en als het maar een paar spelers zijn dan lukt het me nog wel om van het gas te gaan en wat te zwabberen met m'n auto zodat ik niet meer recht achter iemand zit. Maar met een volle race en tig autos voor me / om me heen wil het soms toch wel gebeuren. En dan roep ik ook "Sorry!".. Ik doe het in ieder geval niet met opzet.
wtf? 1,25 miljoen?quote:Op woensdag 6 november 2013 17:42 schreef Shadeauw het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Lees hier al meerdere berichten over...
Bij die inderdaad wel ja, Bij die 1,25 miljoen weet ik het zo net nog niet.. Klinkt niet echt aannemelijk, maar zijn al meerdere reports over geweest. Ook met picproof...quote:Op woensdag 6 november 2013 20:19 schreef Cryothic het volgende:
Briljant
Het photoshop gevoel wordt sterker
Die $500,001.00 heb ik nu dus ook.quote:Op woensdag 6 november 2013 20:27 schreef Shadeauw het volgende:
[..]
Bij die inderdaad wel ja, Bij die 1,25 miljoen weet ik het zo net nog niet.. Klinkt niet echt aannemelijk, maar zijn al meerdere reports over geweest. Ook met picproof...
-edit-
Meer screens van de 500.001
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Als er al verschil is, zal het denk ik minimaal zijn. Verschil zit hem denk ik vooral in zelf een kleur kiezen, of een livery.quote:Op donderdag 7 november 2013 10:00 schreef rival het volgende:
Volgens een lijstje hier in het topic zijn de bati801 en de bati801RR kwa stats helemaal gelijk aan elkaar...
Denken jullie dat dat klopt?
qua tuning kan je er hetzelfde mee doen iig...quote:Op donderdag 7 november 2013 10:05 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Als er al verschil is, zal het denk ik minimaal zijn. Verschil zit hem denk ik vooral in zelf een kleur kiezen, of een livery.
Geen idee, ben er nog niet mee bezig geweest buiten races omquote:Op donderdag 7 november 2013 10:06 schreef rival het volgende:
[..]
qua tuning kan je er hetzelfde mee doen iig...
Fuck die RR dan.quote:Op donderdag 7 november 2013 10:08 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Geen idee, ben er nog niet mee bezig geweest buiten races om
Las net op een site dat 1 iemand riep dat de RR marginaal sneller accelereerde, maar zodra ze beide volledig gemod zijn, er weer 0 verschil is.
edit:
ik kwam deze net tegen op reddit...
[ afbeelding ]
Kan niet wachten tot die site online gaat
Ik hebquote:Op donderdag 7 november 2013 10:31 schreef Cryothic het volgende:
Heb sinds gisteren een 10 car garage... dus nu wordt t toch tijd om m'n voorlopige lijst op te gaan zetten qua auto's.
nu in de garage:
1. Karin Futo
2. Karin Sultan
3. Maibatsu Penumbra
4. Declasse Tornado
5. Vapid Dominator
6. Maibatsu Sanchez
7. Ubermacht Zion
8. Western Bagger
Maar ik denk:
Futo er misschien uit.
Penumbra gaat vervangen worden door een 9F (cabrio?)
Dominator gaat denk ik vervangen worden door een Sabre Turbo
Sanchez er misschien uit
Zion er sowieso uit (was toevallig een auto waarmee ik bij m'n garage aan kwam rijden.
Ik wil dus nog een 9F en een Tailgater... opzich heb ik daar nu nog wel plek voor, dus voorlopig hoeft er nog niks weg, maar toch...
quote:Op donderdag 7 november 2013 10:39 schreef rival het volgende:
[..]
Ik heb
1. Comet
2. Akuma
3. Bati801
4. Bati801RR
5. Jeep van die mercenaries (naam?) Mesa
6. Zo'n crosskever (stond voor mijn deur dus maar naar binnen gereden) Injection
7. Die grootste Pickup/Jeep (Ik ben goed in namen he) Granger?
8. Elegy
9. ADDER
En die andere plek heb ik vrij voor als ik wagens tegen kom die ik aan LSC wil verkopen.
Mijn gisteren verworven Sultan is mat-lime-groen. Met classic zwartquote:Op donderdag 7 november 2013 10:41 schreef rival het volgende:
Oh en bijna alles is gifgroen maar de centen waren op
Groen en zwart. Zo hoort hetquote:Op donderdag 7 november 2013 10:45 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Mijn gisteren verworven Sultan is mat-lime-groen. Met classic zwart
Rentequote:Op donderdag 7 november 2013 10:48 schreef Shadeauw het volgende:
Ik heb:
1. Sentinel Oracle 1 (zwart/heist auto)
2. Obey Tailgater (zwart)
3. Bati 801 (zwart/chrome)
4. Benefactor Schwartzer (rood)
5. Annis Elegy RH8 (creme parelmoer)
6. Albany Manana (paars)
7. Grotti Carbonnizare (wit)
8. Invetero Coquette (staal/creme parelmoer)
9. Declasse Vigero (bruin/creme parelmoer)
10. Pegassi Vacca (donkerblauw)
En wat ik ook heb is de 500.001 dollar van Rockstar.
Raar bedrag
Wil trouwens wel 1 of 2 auto's vervangen in mijn garage, maar weet niet welke.
De 2 traagste natuurlijkquote:Op donderdag 7 november 2013 10:48 schreef Shadeauw het volgende:
Ik heb:
1. Sentinel Oracle 1 (zwart/heist auto)
2. Obey Tailgater (zwart)
3. Bati 801 (zwart/chrome)
4. Benefactor Schwartzer (rood)
5. Annis Elegy RH8 (creme parelmoer)
6. Albany Manana (paars)
7. Grotti Carbonnizare (wit)
8. Invetero Coquette (staal/creme parelmoer)
9. Declasse Vigero (bruin/creme parelmoer)
10. Pegassi Vacca (donkerblauw)
En wat ik ook heb is de 500.001 dollar van Rockstar.
Raar bedrag
Wil trouwens wel 1 of 2 auto's vervangen in mijn garage, maar weet niet welke.
Dat zijn dan waarschijnlijk de Manana en de Vigero. De Manana mag inderdaad waarschijnlijk weg, maar de Vigero ben ik stiekem een klein beetje op verliefdquote:
Goed punt wel.quote:Op donderdag 7 november 2013 10:55 schreef Shadeauw het volgende:
[..]
Dat zijn dan waarschijnlijk de Manana en de Vigero. De Manana mag inderdaad waarschijnlijk weg, maar de Vigero ben ik stiekem een klein beetje op verliefd. (Want Camaro '69)
Voor het rossen zou ik die Mesa3 inruilen voor een Rebel. Die vond ik net ff een tikkie sneller over de bergen rossen. Die Mesa donderde steeds omquote:Op donderdag 7 november 2013 10:56 schreef rival het volgende:
[..]
Goed punt wel.
Ik heb nu dus ook een paar trage wagens, daar kan je lekker mee crossen...
Daar kan ik nou zo een lol in hebben, lekker door die bergen knallen
Maar die mesa was gratis die kwamen ze zo voor de deur afleverenquote:Op donderdag 7 november 2013 10:57 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Voor het rossen zou ik die Mesa3 inruilen voor een Rebel. Die vond ik net ff een tikkie sneller over de bergen rossen. Die Mesa donderde steeds om
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |