Als jij een boete voor rood licht krijgt... en de boete betaalt hebt..quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:06 schreef Opnieuw-energie het volgende:
[..]
Of hij overzag de mogelijkheden niet goed genoeg, vandaar deze loophole constructie natuurlijk, daar is goed over nagedacht.
Zo lekker vergelijkbaar ook, door rood licht rijden en verkrachten van kinderen.quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:13 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Als jij een boete voor rood licht krijgt... en de boete betaalt hebt..
Dan ben je vrij om weer bij rode stoplichten in de buurt te komen... ook als er dan geopperd word, dat er kans is dat het nog eens gebeurt.. (toch bijzonder dat mensen in de toekomst kunnen kijken)
Heb je helemaal geen vage constructies voor nodig...
Tenzij de wereld om je heen er na tien jaar, nog steeds een enorm probleem van maakt, dat je ooit eens in de fout bent gegaan... terwijl jij je boete toen toch gewoon betaalt had?
Dan maak je er toch moord van..? (of wat jij graag wil)quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:16 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Zo lekker vergelijkbaar ook, door rood licht rijden en verkrachten van kinderen.
Een moord kan veel redenen hebben, dus niet per definitie. Maar we hebben niet voor niets levenslang.quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:20 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Dan maak je er toch moord van..?
Moordenaars lopen ook gewoon vrij rond na het uitzitten van hun straf...
Alleen proberen ze dat ook (begrijpelijk) een beetje stil te houden...
Of mogen zij ook nooit meer in de buurt van levende wezens komen?
Daarom heb ik er ook maar even bijgezet dat je zelf een voorbeeld mag bedenken ipv stoplicht of moord...quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:23 schreef H.FR het volgende:
[..]
Een moord kan veel redenen hebben, dus niet per definitie. Maar we hebben niet voor niets levenslang.
Een pedofiel is ziek in zijn hoofd, die moet je in de gaten blijven houden.
quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:26 schreef Snowballed het volgende:
[..]
En die ziekte is niet te genezen..?
Het lijkt mij dat hij dat zelf wel bewezen heeft nu...
Weer zo'n vreselijk goede reactie...quote:
Ja, maar niet door wilskracht. Hij heeft bewezen dat hij zichzelf kan weerhouden, niet dat hij genezen is. Of hij heeft bewezen dat hij het erg goed kan verbergen.quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:26 schreef Snowballed het volgende:
En die ziekte is niet te genezen..?
Het lijkt mij dat hij dat zelf wel bewezen heeft nu...
Hoezo is dat niet door wilskracht..?quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:39 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ja, maar niet door wilskracht. Hij heeft bewezen dat hij zichzelf kan weerhouden, niet dat hij genezen is. Of hij heeft bewezen dat hij het erg goed kan verbergen.
Een pedo mag wel in de buurt van kinderen komen, maar hij moet niet de kans krijgen om met ze alleen te zijn. Een verkrachter is moeilijker uit de buurt van volwassen vrouwen te houden.quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:40 schreef delano.888 het volgende:
Ik ben oprecht benieuwd, van de mensen die vinden dat hij NOOIT meer in de buurt van kinderen mag komen / er mee mag werken,
Wat jullie dan vinden van iemand die massaal volwassen vrouwen heeft verkracht, moet die dan maar voor altijd in een bunker gaan zitten / alleen maar met mannen werken de rest van zijn leven?
Nee, dat is niet door wilskracht. De ziekte zit er nog. Een homo die getrouwd is met een vrouw en geen seks heeft met mannen is nog steeds homo (ja ja ik weet dat homo's en pedo's niet vergelijkbaar zijn). Die man is nog steeds ziek. Hem alleen laten met kindjes zal er alleen maar voor zorgen dat zijn wilskracht zwaar op de proef wordt gesteld.quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:42 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Hoezo is dat niet door wilskracht..?
Als hij bewezen heeft dat hij zichzelf kan weerhouden.. is hij toch genezen?
Als ik bewijs dat ik stop met roken.. ben ik toch gestopt..?
Dus iedere veroordeelde, veroordeel jij steeds opnieuw, terwijl hij zn straf 10 jaar geleden al gehad heeft?quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:44 schreef bijdehand het volgende:
Nee, dat is niet door wilskracht. De ziekte zit er nog. Een homo die getrouwd is met een vrouw en geen seks heeft met mannen is nog steeds homo (ja ja ik weet dat homo's en pedo's niet vergelijkbaar zijn). Die man is nog steeds ziek. Hem alleen laten met kindjes zal er alleen maar voor zorgen dat zijn wilskracht zwaar op de proef wordt gesteld.
Nee hoor. Maar een man die veroordeeld is omdat hij 3 negers heeft vermoord moet je ook niet meer naar de Bijlmer sturen.quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:46 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Dus iedere veroordeelde, veroordeel jij steeds opnieuw, terwijl hij zn straf 10 jaar geleden al gehad heeft?
Dat je homo's als ziektevoorbeeld noemt zegt voor mij al genoeg...![]()
Alleen op een afwerkplek met goedkope hoeren.quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:23 schreef delano.888 het volgende:
En wat dacht je van "normale" verkrachters dan. Mogen die na hun straf nooit meer met vrouwen werken?
Rot zelf lekker op gast...quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:49 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Nee hoor. Maar een man die veroordeeld is omdat hij 3 negers heeft vermoord moet je ook niet meer naar de Bijlmer sturen.
En ik geef expliciet aan dat het niet vergelijkbaar is dus rot op met je gespeelde verontwaardiging.
Ligt eraan. Je kunt je pijpen wel verstoppen, maar toch doorgaan met geestelijk gehandicapte jongeren blijven pijpen.quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:42 schreef Snowballed het volgende:
Als ik bewijs dat ik stop met roken.. ben ik toch gestopt..?
Het werd te persoonlijk voor je ?quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:46 schreef Snowballed het volgende:
Dat je homo's als ziektevoorbeeld noemt zegt voor mij al genoeg...![]()
Lekker inhoudelijk. Niks te zeggen?quote:
Ik zit te genieten. Zoveel domheid in één persoon.quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:54 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Lekker inhoudelijk. Niks te zeggen?
Ik heb mijn pijpen altijd los in het zicht hangen... Enkel op een fiets met smerige ketting wil ik ze nog wel eens verstoppen....quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:51 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ligt eraan. Je kunt je pijpen wel verstoppen, maar toch doorgaan met geestelijk gehandicapte jongeren blijven pijpen.
Ik vind het wel schattig. Als Robert M. straks weer een kinderdagverblijf opent weet ik wel wie z'n kinderen daar dropt.quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:55 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik zit te genieten. Zoveel domheid in één persoon.![]()
Voor jou kennelijk ook... een paar posts geleden...quote:
Nee.. niet tegen jou...quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:54 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Lekker inhoudelijk. Niks te zeggen?
Want jij bent slim... oh heilige...quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:55 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik zit te genieten. Zoveel domheid in één persoon.![]()
Je weet wel de vergelijkingen uit te zoeken he..?quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:57 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ik vind het wel schattig. Als Robert M. straks weer een kinderdagverblijf opent weet ik wel wie z'n kinderen daar dropt.
Het is onmogelijk om ervoor te zorgen dat mensen die hun straf uit hebben gezeten nooit meer enig risico lopen.quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:44 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Een pedo mag wel in de buurt van kinderen komen, maar hij moet niet de kans krijgen om met ze alleen te zijn. Een verkrachter is moeilijker uit de buurt van volwassen vrouwen te houden.
[..]
Nee, dat is niet door wilskracht. De ziekte zit er nog. Een homo die getrouwd is met een vrouw en geen seks heeft met mannen is nog steeds homo (ja ja ik weet dat homo's en pedo's niet vergelijkbaar zijn). Die man is nog steeds ziek. Hem alleen laten met kindjes zal er alleen maar voor zorgen dat zijn wilskracht zwaar op de proef wordt gesteld.
Hij heeft slechts bewezen dat hij 10 jaar lang niet opgepakt en veroordeeld is. Tot de dag dat hij doodgaat bestaat de kans dat hij zijn gedrag weer herhaalt.quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:37 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Weer zo'n vreselijk goede reactie...
Hij kent wel andere methodes om aan zijn gerief te komen vermoed ik.quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:07 schreef zarGon het volgende:
[..]
Hij heeft slechts bewezen dat hij 10 jaar lang niet opgepakt en veroordeeld is. Tot de dag dat hij doodgaat bestaat de kans dat hij zijn gedrag weer herhaalt.
Of hij in die 10 jaar niets heeft gedaan is niet zeker. Het heeft de eerste keer ook jaren geduurd voordat men erachter kwam.
Eerlijke mening?quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:40 schreef delano.888 het volgende:
Ik ben oprecht benieuwd, van de mensen die vinden dat hij NOOIT meer in de buurt van kinderen mag komen / er mee mag werken,
Wat jullie dan vinden van iemand die massaal volwassen vrouwen heeft verkracht, moet die dan maar voor altijd in een bunker gaan zitten / alleen maar met mannen werken de rest van zijn leven?
Dus ontneem je hem maar de kans om zich een beter mens te tonen na veroordeling..?quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:07 schreef zarGon het volgende:
[..]
Hij heeft slechts bewezen dat hij 10 jaar lang niet opgepakt en veroordeeld is. Tot de dag dat hij doodgaat bestaat de kans dat hij zijn gedrag weer herhaalt.
Of hij in die 10 jaar niets heeft gedaan is niet zeker. Het heeft de eerste keer ook jaren geduurd voordat men erachter kwam.
Eens. Maar aan de andere kant hoef je de kat ook niet op het spek te binden.quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:03 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Het is onmogelijk om ervoor te zorgen dat mensen die hun straf uit hebben gezeten nooit meer enig risico lopen.
Verkrachters zijn enkel mannen..?quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:10 schreef zarGon het volgende:
[..]
Eerlijke mening?
Dan vind ik dat je bij verkrachters de penis onklaar mag maken, zodat ze geen schade daarmee kunnen aanrichten. Maar ja, zoiets kun je niet terugdraaien en kun je eventuele fouten niet herstellen. Dat wordt 'm niet, dus.
Waarom wordt er zoveel gedacht aan de dader en zo weinig aan de slachtoffers? Er zijn nu vijf jonge meiden die hun HELE LEVEN LANG hiermee rondlopen, terwijl deze lafaard er met 8 jaar vanaf is. Net zoals jouw voorbeeld... Iemand die massaal volwassen vrouwen verkracht heeft inderdaad geen recht op geluk.
Hij is er met 8 jaar er te makkelijk van afgekomen. Ik gun hem inderdaad geen tweede kans.quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:11 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Dus ontneem je hem maar de kans om zich een beter mens te tonen na veroordeling..?
Je hebt fouten en je hebt fouten. Ga kleine kinderen verkrachten nou niet goed praten of op deze manier reduceren tot iets kleins.quote:Bij ieder mens bestaat de kans dat hij/zij ergens op een punt in het leven, de fout ingaat...
Of je nou wel of niet ergens voor veroordeeld bent..
We zijn het met elkaar eensquote:Op vrijdag 1 november 2013 11:14 schreef zarGon het volgende:
[..]
Hij is er met 8 jaar er te makkelijk van afgekomen. Ik gun hem inderdaad geen tweede kans.
VIJF (!) kinderen, JARENLANG. Donder toch op met gunnen.
[..]
Je hebt fouten en je hebt fouten. Ga kleine kinderen verkrachten nou niet goed praten of op deze manier reduceren tot iets kleins.
Ik had het over dit geval en over de situatie die delano.888 omschreef.quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:13 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Verkrachters zijn enkel mannen..?
Hij was in 2011 als zwarte piet verkleed op het feest.... dat is geen 10 jaar geleden.quote:Op vrijdag 1 november 2013 10:02 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Bron?
Het tegendeel is na tien jaar nog niet bewezen..?
Ik reduceer niets.... hij heeft iets (en dat is idd niet iets kleins) gedaan, is daarvoor gestraft, en heeft het nooit weer gedaan...quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:14 schreef zarGon het volgende:
[..]
Hij is er met 8 jaar er te makkelijk van afgekomen. Ik gun hem inderdaad geen tweede kans.
VIJF (!) kinderen, JARENLANG. Donder toch op met gunnen.
[..]
Je hebt fouten en je hebt fouten. Ga kleine kinderen verkrachten nou niet goed praten of op deze manier reduceren tot iets kleins.
En dat is hem verboden..?quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij was in 2011 als zwarte piet verkleed op het feest.... dat is geen 10 jaar geleden.
Het wordt hem ook niet verboden, de ouders nemen hun kinderen gewoon niet meer mee naar het feest sinds ze weten dat een veroordeelde pedofiel de hele organisatie heeft opgestart. Dat is hun goed recht.quote:
Zo werkt het meestal niet.quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:19 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Je zou ook tot de conclusie kunnen komen, dat hij nu donders goed weet waar de grens ligt...
Die aanname word wel vaker gemaakt.... en dat verschil is niet zo groot dan men denkt...quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:16 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ik had het over dit geval en over de situatie die delano.888 omschreef.
Verder is het overgrote deel van de daders een man (aanname, heb ik geen cijfers voor momenteel), dus met zo'n handeling pak je het grootste deel van de daders aan.
Dat zou het wel moeten zijn, een veroordeelde pedoseksueel zou nooit meer met kinderen mogen werken, ook niet als "vrijwilliger" door Zwarte Piet te spelen.quote:
Ik vind dat hij te weinig is gestraft. En hij is - zoals ik net zei - sinds zijn vrijlating niet opgepakt/veroordeeld. Dat sluit niet uit dat hij wel (weer) wel de fout in is gegaan. En dat sluit zeer zeker ook niet uit dat hij in de toekomst niet weeer de fout ingaat.quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:19 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Ik reduceer niets.... hij heeft iets (en dat is idd niet iets kleins) gedaan, is daarvoor gestraft, en heeft het nooit weer gedaan...
Hij is er wel bij betrokken. Als organisator en als zwarte piet...quote:Iedereen krijgt van mij een tweede kans... zeker als iemand zich al 10 jaar heeft gedragen en 500 kinderen de dag van hun leven bezorgd, zonder dat hij er direct bij betrokken is...
Dat HOORDE hij al te weten. En gezien zijn acties kan hij niet wegblijven bij kleine kinderen. En aangezien hij is veroordeeld ZOU HIJ MOETEN WETEN dat hij niets heeft te zoeken bij kleine kinderen.quote:Je zou ook tot de conclusie kunnen komen, dat hij nu donders goed weet waar de grens ligt..
Heb jij een bron voor die uitspraak?quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:22 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Die aanname word wel vaker gemaakt.... en dat verschil is niet zo groot dan men denkt...
Klopt... ieder zn goed recht...quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:21 schreef jogy het volgende:
[..]
Het wordt hem ook niet verboden, de ouders nemen hun kinderen gewoon niet meer mee naar het feest sinds ze weten dat een veroordeelde pedofiel de hele organisatie heeft opgestart. Dat is hun goed recht.
Misschien zou je zo'n persoon na zijn wettelijke straf kunnen blijven opsluiten net zolang tot al zijn slachtoffers hem vergeven hebben? Want op het moment dat zij hem vergeven kunnen zij verder met hun leven, en dan mag hij het ook weer.quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:14 schreef zarGon het volgende:
[..]
Hij is er met 8 jaar er te makkelijk van afgekomen. Ik gun hem inderdaad geen tweede kans.
VIJF (!) kinderen, JARENLANG. Donder toch op met gunnen.
[..]
Je hebt fouten en je hebt fouten. Ga kleine kinderen verkrachten nou niet goed praten of op deze manier reduceren tot iets kleins.
Niet helemaal waar, als jij veroordeeld bent voor fraude kom je ook niet meer als beursspeculant aan de bak, als jij veroordeeld bent voor zware mishandeling, kun je geen politieagent worden.quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:26 schreef Re het volgende:
interessante discussie wel.
Als je in Nederland je straf hebt uitgezeten dan sta je vrij van alles, natuurlijk niet bij de verkramping rondom pedofilie, want ja dat is anders
Het argument van kat op spek binden is een zwaktebod, wekt en allesvertroebelende schijnveiligheid op.
maar ja, het is een kinderverkrachter
In 2011 was het bij de kinderen en de ouders niet bekend en heeft hij de zwarte piet uitgehangen, op zijn allerminst niet netjes. En ik blijf erbij dat het toegankelijk maken van adresgegevens van die man zijn favoriete prooi, namelijk kwetsbare kinderen hetzelfde is als een junk de vrije hand geven in een apotheek. Laat hem lekker vrijwilligerswerk doen bij een bejaardencentrum of zo.quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:24 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Klopt... ieder zn goed recht...
Maar het is er niet minder veilig om... helemaal als het gewoon bekend is...
Volledig mee eens.quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
Niet helemaal waar, als jij veroordeeld bent voor fraude kom je ook niet meer als beursspeculant aan de bak, als jij veroordeeld bent voor zware mishandeling, kun je geen politieagent worden.
Als je veroordeeld bent voor kinderverkrachting zou je wat mij betreft niet meer met kinderen mogen werken.
Nou, dat dus.quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
Niet helemaal waar, als jij veroordeeld bent voor fraude kom je ook niet meer als beursspeculant aan de bak, als jij veroordeeld bent voor zware mishandeling, kun je geen politieagent worden.
Als je veroordeeld bent voor kinderverkrachting zou je wat mij betreft niet meer met kinderen mogen werken.
Ik ben een suikeroom. Wens mijn neefje en nichtje niet zo'n zwarte Piet toe. Ik strooi zelf wel met suikergoed.quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:26 schreef Re het volgende:
interessante discussie wel.
Als je in Nederland je straf hebt uitgezeten dan sta je vrij van alles, natuurlijk niet bij de verkramping rondom pedofilie, want ja dat is anders
Het argument van kat op spek binden is een zwaktebod, wekt en allesvertroebelende schijnveiligheid op.
maar ja, het is een kinderverkrachter
Geen pedofilie, maar pedoseksualiteit.quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:26 schreef Re het volgende:
interessante discussie wel.
Als je in Nederland je straf hebt uitgezeten dan sta je vrij van alles, natuurlijk niet bij de verkramping rondom pedofilie, want ja dat is anders
quote:Het argument van kat op spek binden is een zwaktebod, wekt en allesvertroebelende schijnveiligheid op.
TBS'ers:quote:Gemiddeld genomen was de kans op recidive van seksuele delicten 13,4% (n = 23.393). Voor verkrachters was de kans gemiddeld 18,9% (n = 1.839), voor ontucht met minderjarigen was deze 12,7% (n = 9.603).
http://www.humanbeing.dem(...)iotheek/recidive.htm
quote:Recidive tbs'ers verbijstert Kamer
Van onze verslaggever Jan Hoedeman − 27/02/03, 02:28
De Tweede Kamer reageert geschokt op het grote aantal recidivisten onder seksuele delinquenten die een tbs-behandeling hebben ondergaan. CDA en LPF vinden verplichte chemische castratie een optie....
Het onderzoek van de Van der Hoevenkliniek betrof 94 aanranders en verkrachters die tbs hadden gekregen. Van hen gingen er in totaal 32 opnieuw in de fout. Van de 94 aanranders en verkrachters werden er 17 gekarakteriseerd als psychopaat met een seksuele afwijking. Van die zeventien vervielen er veertien (82 procent) in herhaling.
http://www.volkskrant.nl/(...)bijstert-Kamer.dhtml
Ach ja, pfrt, het zijn maar verkrachte kinderen.quote:maar ja, het is een kinderverkrachter
Geen zin om alles opnieuw te quoten..quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:24 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ik vind dat hij te weinig is gestraft. En hij is - zoals ik net zei - sinds zijn vrijlating niet opgepakt/veroordeeld. Dat sluit niet uit dat hij wel (weer) wel de fout in is gegaan. En dat sluit zeer zeker ook niet uit dat hij in de toekomst niet weeer de fout ingaat.
[..]
Hij is er wel bij betrokken. Als organisator en als zwarte piet...
[..]
Dat HOORDE hij al te weten. En gezien zijn acties kan hij niet wegblijven bij kleine kinderen. En aangezien hij is veroordeeld ZOU HIJ MOETEN WETEN dat hij niets heeft te zoeken bij kleine kinderen.
Die man weet helemaal niets van grenzen.
De wet schiet mijns inziens soms tekort. Soms worden er belachelijke straffen gegeven. Ik hoef het persoonlijk niet altijd met de wet eens te zijn, no?quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:32 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Geen zin om alles opnieuw te quoten..![]()
Wat jij vind... of wat de wet zegt?
Zo'n 5 à 6 meter in de grond is wel diep genoeg.quote:Hij was er als zwarte piet bij betrokken, en nu regelt hij enkel nog dingen achter de schermen... Hoever wou je hem wegstoppen..?
Hij wist niet dat hij geen kinderen mocht verkrachten... Oh wat zeg je dat toch zo makkelijk en bevrijdend.quote:Dat wist hij dus niet, en daarom is hij ook veroordeeld... en mag hij nu weer doen wat jij en ik ook mogen...
ik kan me best voorstellen dat je bepaalde clausules hebt voor banen, daar heb ik geen problemen mee verderquote:Op vrijdag 1 november 2013 11:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
Niet helemaal waar, als jij veroordeeld bent voor fraude kom je ook niet meer als beursspeculant aan de bak, als jij veroordeeld bent voor zware mishandeling, kun je geen politieagent worden.
Als je veroordeeld bent voor kinderverkrachting zou je wat mij betreft niet meer met kinderen mogen werken.
Que?quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:36 schreef Re het volgende:
Dat je uberhaupt je kind alleen laat met een onbekende...
Word baas en maak de regels...quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat zou het wel moeten zijn, een veroordeelde pedoseksueel zou nooit meer met kinderen mogen werken, ook niet als "vrijwilliger" door Zwarte Piet te spelen.
Dan moet ik heeeeel goed gaan zoeken, heb het een keer ergens in een programma gezien geloof ik.. maar welke en waar weet ik niet meer...quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:24 schreef zarGon het volgende:
[..]
Heb jij een bron voor die uitspraak?
Pedo-gevoelens? Je hebt het nu over pedofielen dus?quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:37 schreef Snowballed het volgende:
Dan moet ik heeeeel goed gaan zoeken, heb het een keer ergens in een programma gezien geloof ik.. maar welke en waar weet ik niet meer...
Het is vast wel ergens te vinden...
Het ging over het feit dat bijna alle vrouwen met pedo gevoelens vrij spel hadden, doordat er helemaal bij langs gegaan werd...
pedofilie/seksualiteit bestaat niet voor de wet...en welke van de 500 kinderen op dat feest zijn door hem verkracht dan?quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:32 schreef zarGon het volgende:
[..]
Geen pedofilie, maar pedoseksualiteit.
Met pedofilie is op zich weinig mis mee.
[..]
[..]
TBS'ers:
[..]
[..]
Ach ja, pfrt, het zijn maar verkrachte kinderen.
lees eens goed wat ik zeg johquote:Op vrijdag 1 november 2013 11:36 schreef zarGon het volgende:
[..]
Que?
Jij bent van plan om mee te gaan met je kind naar school? Jij gaat 24 uur per dag bij je kind blijven?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |