quote:De kroket is favoriet van menig Nederlander. Deze snack verdient alleen al om die reden een eigen feestweek. Goed nieuws, want deze snack hééft een eigen feestweek. Van 26 oktober tot en met 3 november zullen de ambachtelijke croquetten van organisator Royaan (Kwekkeboom en Van Dobben) in heel Nederland verkrijgbaar zijn tegen een gereduceerd tarief. Dus sla de saladebar, de boterhammen van thuis of het broodje gezond over en neem een kroket.
Dit is de tweede keer dat Royaan de week van de croquet organiseert. Volgens de ondernemers waar Royaan vorig jaar meer samen werkte zorgde de week van de croquet voor een verdubbeling van de krokettenverkoop. Het is dus niet meer dan logisch dat deze snack weer een week in de spotlight mag staan.
Een losse croquet van Van Dobben en Kwekkeboom kost bij de deelnemende locaties tijdens de Week van de Croquet maar 1,25 euro, en een broodje croquet slecht 1,75 euro. Kijk voor meer informatie op: http://www.weekvandecroquet.nl/.
Stamp je ook op krokettenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 28 oktober 2013 19:41 schreef marc0871 het volgende:
opzouten met je kroketten.
dit is de enige echte, onbetwiste bazensnack in de vethut
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
salallemaallikeumDoe mij die én 2 broodjes Ckroqkuet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Don't sweat the petty things and don't pet the sweaty things.
Nee. De Kroket onder de krotten is gewoon de Classic Van Dobbenquote:Op maandag 28 oktober 2013 22:30 schreef Knip het volgende:
De absolute bazenkroket, die elke andere kroket ver achter zich laat is van Holtkamp. Zelf maken gaat zo:
http://www.foodtube.nl/vi(...)quet-het-videorecept
Hollands? Welnee, de kroket is helemaal niet Hollands, maar Brabants.quote:Op maandag 28 oktober 2013 19:27 schreef Anosmos het volgende:
Croquet klinkt homofiel fancy.
Kroket is Hollands.
quote:Op maandag 28 oktober 2013 19:41 schreef marc0871 het volgende:
opzouten met je kroketten.
dit is de enige echte, onbetwiste bazensnack in de vethut
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
salallemaallikeumGa een ander topic openen, viezerik!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |