Laatste jaar samenvattingen bij de NOS. Moest er ooit van komen.quote:Tot en met het seizoen 2004-2005 vormde het eredivisievoetbal traditioneel de hoofdmoot van de zondagavonduitzendingen. Ook van andere topsportevenementen werd en wordt verslag gedaan. Zeker toen het sportaanbod op televisie nog schaars was, werd in veel Nederlandse gezinnen de zondagse agenda altijd afgestemd op Sport in beeld, zoals velen het programma tot jaren na de naamsverandering bleven noemen. Studio Sport was met het voetbal op zondagavond vaak het best bekeken programma van de week, maar na het verlies van de televisierechten op de samenvattingen van de Eredivisiewedstrijden aan Talpa verminderde het aantal kijkers tot gemiddeld een miljoen.
De televisierechten voor het eredivisievoetbal werden in 2005 gekocht door de zender Talpa. De NOS heeft toen onder meer als vervanging de televisierechten gekocht van de samenvattingen van wedstrijden uit de Engelse Premier League.
Op 10 maart 2008 werd bekendgemaakt dat de samenvattingen van de Eredivisie voor 5 jaar terug zijn bij de NOS. De zondagavonduitzending zal hierdoor traditioneel om 7 uur beginnen. Het gemiddeld aantal kijkers is in 2011 2,8 miljoen.
Dat is ook geen Fries, dat is Leeuwards.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 23:20 schreef alors het volgende:
It Woanskipik dacht dat ze geen Fries wilden zijn?
Leuk spelertje voor Cambuur.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 23:21 schreef Cavaliers het volgende:
Lukoki was een ramp vandaag. Eigenlijk altijd.
Gewoon een hypequote:Op zaterdag 26 oktober 2013 23:21 schreef Cavaliers het volgende:
Lukoki was een ramp vandaag. Eigenlijk altijd.
Nee, zelfs daar de allerslechtste.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 23:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Leuk spelertje voor Cambuur.
Tegenover de verdediging en het middenveld wel, maar aanvallend zeker de beste.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 23:21 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Nee, zelfs daar de allerslechtste.
Oebele Schokker is beter.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 23:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Leuk spelertje voor Cambuur.
Ik zie graag dat mijn buitenspelers overzicht hebben, Lukoki heeft dat niet. Hoe hij weer voor zichzelf gaat bij de goal van Hemmen.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 23:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Tegenover de verdediging en het middenveld wel, maar aanvallend zeker de beste.
Nick van der Veldengodquote:Op zaterdag 26 oktober 2013 23:26 schreef Cavaliers het volgende:
Vitesse en Groningen kunnen koploper wordenEredivisie
Hij ziet er wel primadeluxe uit dus het kan zomaar.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 23:27 schreef alors het volgende:
Volgens mij is Gert de buitenechtelijke zoon van Tom.
Ritzmaier gaat het EK 2016 winnen.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 23:27 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
we hebben wel Mike van Duinen en Ritzmaier
Idd, zal het Ajax, Feyenoord, PEC, Groningen, Vitesse, PSV of toch Twente zijn?quote:Op zondag 27 oktober 2013 18:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik ben benieuwd wie de koppositie pakt.
Denk Feyenoord, die winnen thuis wel in de kolkende kuip.quote:Op zondag 27 oktober 2013 18:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik ben benieuwd wie de koppositie pakt.
Ajax kan niet. AZ wel.quote:Op zondag 27 oktober 2013 18:58 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Idd, zal het Ajax, Feyenoord, PEC, Groningen, Vitesse, PSV of toch Twente zijn?
Als je van Heracles thuis verliest kun je de club beter opdoeken.quote:Op zondag 27 oktober 2013 18:58 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Denk Feyenoord, die winnen thuis wel in de kolkende kuip.
Ik vond deze wel grappig.quote:Op zondag 27 oktober 2013 19:00 schreef Paxcon het volgende:
Ik ben ook nog nooit iemand tegengekomen die de grappen van de NOS leuk vindt. Zijn er uberhaupt mensen die dit grappig vinden?
Treurig.quote:Op zondag 27 oktober 2013 19:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
Het is zo genant dat ik nu de slappe lach heb.
Ja, omdat het treurig is, goed begrepen.quote:
Thnx.quote:Op zondag 27 oktober 2013 19:02 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Daar heb ik ooit maar één zinnige tweet gezien.
bquote:Op zondag 27 oktober 2013 19:02 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Daar heb ik ooit maar één zinnige tweet gezien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |