SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe join ik de FOK!forum GTA Online Crew?
Ga naar http://socialclub.rockstargames.com. Registreer je, link je PSN of XBL account aan je Rockstar Social Club account. Ga naar Crews, dan klik je Crew Up aan en zoek je op FOK Crew. Join de crew en ik zal je accepteren.
http://socialclub.rockstargames.com/crew/fok_crew
Waarom geen aparte crews voor elk platform?
PS3 en Xbox 360 bezitters die lid zijn van FOK!forum melden zich op socialclub.rockstargames.com aan bij één crew: FOK Crew.
PS spelers spelen met elkaar, en Xbox spelers spelen met elkaar. Het is één crew, het is niet nodig om aparte crews te gaan maken voor elk platform. De statistieken van PS- en Xbox spelers worden verzameld en getoond op de crew pagina zodat we als PS- en Xbox spelers van het FOK!forum GTA Online Crew boven de andere crews komen te staan.
De features van GTA V Online:
- Multiplayer modus waarin maximaal 16 spelers in een gamesessie kunnen spelen!
- Je kan je eigen huis kopen en die naar je eigen wens aanpassen.
- Je kan je eigen auto's kopen én die ook verzekeren tegen diefstal en/of schade!
- Je kan je online character aanpassen door nieuwe kleding te kopen, tattoos te laten zetten.
- Samen met je vrienden overvallen plegen, straatraces houden, deatmatches en veel meer!
- Er zijn 700 missies die jij samen met je vrienden online kan spelen!
GTA V Online Trophies/Achievements:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.GTA V Online Screenshots:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Beste auto's om te verkopen:
Op woensdag 20 november 2013 16:56 schreef SosuaCafe het volgende:
Bob is gewoon noord korea. Keihard schreeuwen en herrie maken op het grensgebied om de vijand gek te maken.![]()
mag van mij ook wel een vrijstaande uitvoering van komen. 4 miljoen ofzo.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 09:37 schreef kawa4 het volgende:
[..]
uitzicht schijnt alleen anders te zijn,
maar voor de rest zijn er maar 2 type appartement indelingen
de cheapass uitvoering,
en de dure uitvoering.
En dat tunen mag ook beter. Nu alleen maar acceleratie.
Dirt en straat banden ofzo.http://www.syfy.com/tinman/oz/
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”![]()
![]()
Wie is wie? Want tegenwoordig wordt je niet meer zomaar toegelaten tot de masterrace.melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
quote:Op donderdag 17 oktober 2013 09:43 schreef Roces18 het volgende:
[ afbeelding ]
Wie is wie? Want tegenwoordig wordt je niet meer zo maar toegelaten tot de masterrace.
Op woensdag 20 november 2013 16:56 schreef SosuaCafe het volgende:
Bob is gewoon noord korea. Keihard schreeuwen en herrie maken op het grensgebied om de vijand gek te maken.![]()
Zullen we anders habbo spelen?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 09:40 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
mag van mij ook wel een vrijstaande uitvoering van komen. 4 miljoen ofzo.
En dat tunen mag ook beter. Nu alleen maar acceleratie.
Dirt en straat banden ofzo.Twee HC banken op je troon.
melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 09:46 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Zullen we anders habbo spelen?Twee HC banken op je troon.
http://www.syfy.com/tinman/oz/
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”![]()
zegt me niets..quote:
http://www.syfy.com/tinman/oz/
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”![]()
Wie roept er trouwens continu godverdomme tijdens die races..
http://www.syfy.com/tinman/oz/
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”![]()
Daar kan ik me wel een paar keer schuldig aan gemaaktquote:Op donderdag 17 oktober 2013 09:57 schreef SosuaCafe het volgende:
Wie roept er trouwens continu godverdomme tijdens die races..![]()
Maar volgens mij is iemand anders er fanatieker mee![]()
![]()
Donequote:Op donderdag 17 oktober 2013 10:05 schreef Anti-vermoeidheid het volgende:
Doe mij eens accepteren; JUTD12 (PSN: JUTD1)![]()
![]()
1 keer op 1 moment een record zetten op 1 van de 100+ races in de eerste weken van online is niet zo bijzonder toch? Ik heb hem ookquote:Op donderdag 17 oktober 2013 10:09 schreef Roces18 het volgende:
[ afbeelding ]
Hoezo heb ik deze award?![]()
![]()
Ik heb maar 2 races gedaan en ging ik nog lang niet zo snel.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 10:10 schreef kensei het volgende:
[..]
1 keer op 1 moment een record zetten op 1 van de 100+ races in de eerste weken van online is niet zo bijzonder toch? Ik heb hem ookmelksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
leuk man dat soicalclubvolgens dat ding heb ik nog niks gespeeld.... terwijl ik op mn ps3 gister zag dat ik toch al lvl 5 ben... Beter betekent hetn iet dat ik hem weer kwijt ben vandaag...
PSN: Metal_Akilla![]()
Dan is het wel vaagquote:Op donderdag 17 oktober 2013 10:11 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Ik heb maar 2 races gedaan en ging ik nog lang niet zo snel.![]()
![]()
Lief dagboek,
Op dit moment heb ik al 38 uur geen dosis GTA Online meer gehad.
Ik begin te hallucineren en krijg spontaan zweetaanvallen.
Gr Gr
Vanavond dan maar
PSN: Reneon01990![]()
Die synchroniseert niet altijd even snel. Sowieso start ik de eerste keer online altijd op via het menu (Start > Online) en niet via de wheel om het karakter te kiezen.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 10:11 schreef Akilla het volgende:
leuk man dat soicalclubvolgens dat ding heb ik nog niks gespeeld.... terwijl ik op mn ps3 gister zag dat ik toch al lvl 5 ben... Beter betekent hetn iet dat ik hem weer kwijt ben vandaag...
"The greatest distance in the universe is that between two minds"![]()
Ligt het aan mij of zijn die "700 missies" alleen maar deathmatch en al die shit? Geen chille missies als een bepaalde item/auto jatten of een NPC / Gang neer knalle met maatjes? Ik had de online variant een beetje het zelfde verwacht als de offline variant.. motorfietsje terug eisen bij een paar negerts of weer even een wapen/drugs vracht onderscheppen ofzo.. ?![]()
Dat zijn de missie's van Lamar, Simeon enz. toch?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 10:17 schreef Jerro het volgende:
Ligt het aan mij of zijn die "700 missies" alleen maar deathmatch en al die shit? Geen chille missies als een bepaalde item/auto jatten of een NPC / Gang neer knalle met maatjes? Ik had de online variant een beetje het zelfde verwacht als de offline variant.. motorfietsje terug eisen bij een paar negerts of weer even een wapen/drugs vracht onderscheppen ofzo.. ?PSN: Reneon01990![]()
Ik hoop het dan maarquote:Op donderdag 17 oktober 2013 10:14 schreef FritsFlits het volgende:
[..]
Die synchroniseert niet altijd even snel. Sowieso start ik de eerste keer online altijd op via het menu (Start > Online) en niet via de wheel om het karakter te kiezen.
Jammergenoeg wordt het vvoor mij deze week toch te lastig om met de fok crew mee te kunnenIk heb er zo'n zin in als ik die verhalen elke keer zo lees....
PSN: Metal_Akilla![]()
mobiel openen en bij jobs kijken. Die races/tdm shit op de map gewoon negeren.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 10:17 schreef Jerro het volgende:
Ligt het aan mij of zijn die "700 missies" alleen maar deathmatch en al die shit? Geen chille missies als een bepaalde item/auto jatten of een NPC / Gang neer knalle met maatjes? Ik had de online variant een beetje het zelfde verwacht als de offline variant.. motorfietsje terug eisen bij een paar negerts of weer even een wapen/drugs vracht onderscheppen ofzo.. ?'If you really think that the environment is less important than the economy try holding your breath while you count your money'![]()
Ja maar als ik bij Jobs kijk dan krijg ik ook dat ik zo'n soort van Race moet doen.. alleen dan moe tik een koffertje met coke jatten. Zit er weer 3-4 sters politie achter je aan en word je van de weg gebeukt door zowel je tegenstanders als je teammaten als de politie. Voor een keer wel leuk maar voor de rest..quote:Op donderdag 17 oktober 2013 10:18 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
mobiel openen en bij jobs kijken. Die races/tdm shit op de map gewoon negeren.
Lamar heb ik gebeld, daar krijg ik alleen de optie back-up vanaf level 47 (ik ben 15 ofzo)
Simeon krijg ik wel afentoe een opdrachtje van maar dat is "jat deze auto's" geen idee hoe die auto's er uit zien en nu dus maar een beetje mooie autos jatten om te kijken of er toevallig 1tje van tussen zit..vind het echt saai tot nu toe.. Die Jobs onder de telefoon.. kunnen jullie daar eens voorbeelden van geven wat voor soort missies dat zijn?
![]()
het gaat bij jobs juist om samenwerken he, als 1 het haalt wordt gewoon iedereen uitbetaald die meedoet. (in zowel $ als RP)quote:Op donderdag 17 oktober 2013 10:23 schreef Jerro het volgende:
[..]
Ja maar als ik bij Jobs kijk dan krijg ik ook dat ik zo'n soort van Race moet doen.. alleen dan moe tik een koffertje met coke jatten. Zit er weer 3-4 sters politie achter je aan en word je van de weg gebeukt door zowel je tegenstanders als je teammaten als de politie. Voor een keer wel leuk maar voor de rest..
Lamar heb ik gebeld, daar krijg ik alleen de optie back-up vanaf level 47 (ik ben 15 ofzo)
Simeon krijg ik wel afentoe een opdrachtje van maar dat is "jat deze auto's" geen idee hoe die auto's er uit zien en nu dus maar een beetje mooie autos jatten om te kijken of er toevallig 1tje van tussen zit..vind het echt saai tot nu toe.. Die Jobs onder de telefoon.. kunnen jullie daar eens voorbeelden van geven wat voor soort missies dat zijn?
uhm vliegtuigen opblazen bij een militaire basis en dan met een ander vliegtuig vluchten
iemand bevrijden en vervolgens meenemen
coke ergens jatten en iedereen killen en het vervolgens terugbrengen
mensen vermoorden die soms beschermd worden en soms ook niet, en vervolgens ontsnappen.
en nog veel andere dingen, maar het is dus de bedoeling dat je het (sommige kunnen wel alleen) samen doet met 1-3 anderen meestal.'If you really think that the environment is less important than the economy try holding your breath while you count your money'![]()
Die 'crates containing loot' bij een gang attack moet je die tijdens de attack nog legen? Ik had de attack gepassed, zag één groene kist, en daar zat niks in.geregistreerd op: vrijdag 21 mei 2004 @ 19:08![]()
Ik denk dat ik dat ben :pquote:Op donderdag 17 oktober 2013 10:00 schreef kensei het volgende:
[..]
Daar kan ik me wel een paar keer schuldig aan gemaakt![]()
Maar volgens mij is iemand anders er fanatieker mee![]()
Is dit vanaf een bepaald level (Ik heb nu wel Lester ontmoet al, maar nog geen opdracht van m gekregen). Gewoon via Jobs menu even kijken dus vanavond.. bedankt!quote:Op donderdag 17 oktober 2013 10:27 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
het gaat bij jobs juist om samenwerken he, als 1 het haalt wordt gewoon iedereen uitbetaald die meedoet. (in zowel $ als RP)
uhm vliegtuigen opblazen bij een militaire basis en dan met een ander vliegtuig vluchten
iemand bevrijden en vervolgens meenemen
coke ergens jatten en iedereen killen en het vervolgens terugbrengen
mensen vermoorden die soms beschermd worden en soms ook niet, en vervolgens ontsnappen.
en nog veel andere dingen, maar het is dus de bedoeling dat je het (sommige kunnen alleen) samen doet met 1-3 anderen meestal.![]()
![]()
geen idee, volgens mij kwam het na dat tutorialgedeelte gewoon op gang.'If you really think that the environment is less important than the economy try holding your breath while you count your money'![]()
Je hebt op hogere levels verschillende missie. Simeon blijft ongeveer altijd hetzelfde en slechte payout.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 10:23 schreef Jerro het volgende:
[..]
Ja maar als ik bij Jobs kijk dan krijg ik ook dat ik zo'n soort van Race moet doen.. alleen dan moe tik een koffertje met coke jatten. Zit er weer 3-4 sters politie achter je aan en word je van de weg gebeukt door zowel je tegenstanders als je teammaten als de politie. Voor een keer wel leuk maar voor de rest..
Lamar heb ik gebeld, daar krijg ik alleen de optie back-up vanaf level 47 (ik ben 15 ofzo)
Simeon krijg ik wel afentoe een opdrachtje van maar dat is "jat deze auto's" geen idee hoe die auto's er uit zien en nu dus maar een beetje mooie autos jatten om te kijken of er toevallig 1tje van tussen zit..vind het echt saai tot nu toe.. Die Jobs onder de telefoon.. kunnen jullie daar eens voorbeelden van geven wat voor soort missies dat zijn?
Later krijg je Lester die hele gave missies geeft. Een missie moet je een chopper jatten en dan met een groep naar een gebouw vliegen om documenten te stelen. Je kan echter niet zomaar landen dus je moet een piloot hebben die het ding stil in de lucht laat hangen en dan wat snipers om de ventjes te killen.
Martin geeft hele korte missies die leuk betalen. Kill een lawyer in zijn wagen en rij terug naar martin 9k, kill een getuige in haar auto, maak een foto en rij terug naar martin 10k, ga naar een parkeergarage en kill wat mannetjes 25k.
Als je gewoon de Martin en Lester missies doet is er niets aan de hand en komt het geld makkelijk binnen.
OF je kan net als de rest van de lvl 100+ers Criminal records race uren achter elkaar doen. Erg saai maar het betaald wel lekker.![]()
Er zijn veel betere alternatieven om races te farmen die ook minder saai zijnquote:Op donderdag 17 oktober 2013 10:33 schreef Lisker het volgende:
[..]
OF je kan net als de rest van de lvl 100+ers Criminal records race uren achter elkaar doen. Erg saai maar het betaald wel lekker.![]()
Gewoon heel vaak achter elkaar Grand Tour spelen met SUVs?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 10:42 schreef kensei het volgende:
[..]
Er zijn veel betere alternatieven om races te farmen die ook minder saai zijn![]()
![]()
Dat was echt fantastischquote:Op donderdag 17 oktober 2013 10:57 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Gewoon heel vaak achter elkaar Grand Tour spelen met SUVs?![]()
![]()
ja die was leuk. Vooral met motoren.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:05 schreef kensei het volgende:
Ik heb direct zin om weer grand tour te doenhttp://www.syfy.com/tinman/oz/
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”![]()
Ik ben op dit moment aan het spelen, maar jij bent niet online?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:39 schreef SchavuitPiet het volgende:
Wie zit er op dit moment te spelen en gaat tegen mij racen?![]()
nou, ontzettendquote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:36 schreef PicoMMP het volgende:
Rally race was ook lachen, met die random mannetjes
mee bekant vangde gin haas.![]()
Oke dan!quote:![]()
![]()
Ik invite je wel voor een job.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:46 schreef SchavuitPiet het volgende:
ik kom eraan
moment hij is aan het opstarten![]()
![]()
ik ben XethaX!!quote:Op donderdag 17 oktober 2013 09:43 schreef Roces18 het volgende:
[ afbeelding ]
Wie is wie? Want tegenwoordig wordt je niet meer zomaar toegelaten tot de masterrace.![]()
![]()
Die smsjes van simeon voor die auto's kan je niet triggeren he? Je moet gewoon in freeroam wachten tot dat hij die stuurt?![]()
Ja als je in de buurt staat geeft hij zo'n smsje en groen autotekentje. Maar als je er zonder smsje één vindt en erin gaat zitten krijg je een melding dat Simeon die auto wil hebben en dat je hem kan resprayen en afleveren.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 12:18 schreef kensei het volgende:
Die smsjes van simeon voor die auto's kan je niet triggeren he? Je moet gewoon in freeroam wachten tot dat hij die stuurt?![]()
Present.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 09:57 schreef SosuaCafe het volgende:
Wie roept er trouwens continu godverdomme tijdens die races..oh ah toma toma vem vem vem vem![]()
Mooi geschoten !quote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:46 schreef Roemeen013 het volgende:
[..]
Ik invite je wel voor een job.
Haha gay!![]()
Kan iemand nog 1 x dat google docs document posten met de auto's?
Kan misschien meteen in de OP?PSN: Duuc-nl![]()
Haha, dat probleem had ik ook! Vol in de remmen en als een blij kind er achter aan rijdenquote:Op donderdag 17 oktober 2013 12:33 schreef kensei het volgende:
[..]
Die stomme karin auto lijkt er aardig op aan de voorkant, ik de hele tijd blij om niets
oh ah toma toma vem vem vem vem![]()
https://docs.google.com/s(...)true&rowsperpage=250quote:Op donderdag 17 oktober 2013 12:33 schreef Duuc-nl het volgende:
Kan iemand nog 1 x dat google docs document posten met de auto's?
Kan misschien meteen in de OP?![]()
thxquote:Op donderdag 17 oktober 2013 12:48 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
https://docs.google.com/s(...)true&rowsperpage=250
PSN: Duuc-nl![]()
Of steeds hetzelfde smsje met 'n Fathom FQ2 enzoquote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:02 schreef kensei het volgende:
Altijd helemaal doodgespammed met die klote smsjes van simeon behalve als ik ze nodig heb
Soms zoekt hij ook zo'n Schafter. Die zie ik ook heel weinig rijden.oh ah toma toma vem vem vem vem![]()
ik heb nog geen 1 missie gedaan voor die simeon,
zelf ook nog niet eensch 1 auto bij hem afgeleverd.
ik doe heel die missies bijna niet
mee bekant vangde gin haas.![]()
Brokken is dokken gucci.
http://www.syfy.com/tinman/oz/
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”![]()
pff hij moet niet zeuren. Ik schiet nooit iemand kapot. Maar als je aan mn tailgater komt is het gerechtigd.quote:http://www.syfy.com/tinman/oz/
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”![]()
Eens met deze man. Tailgaters blijf je afquote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:49 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
pff hij moet niet zeuren. Ik schiet nooit iemand kapot. Maar als je aan mn tailgater komt is het gerechtigd.![]()
oh ah toma toma vem vem vem vem![]()
Je blijft van een Roemeen af.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:50 schreef Divje het volgende:
[..]
Eens met deze man. Tailgaters blijf je af![]()
![]()
![]()
En een Roemeen van m'n autoquote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:53 schreef Roemeen013 het volgende:
[..]
Je blijft van een Roemeen af.
Jij mag wel hoorr
oh ah toma toma vem vem vem vem![]()
daar heb je wel gelijk in. Met 1 jan 2014 in acht genomen. Mijn oprechte excuses.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:53 schreef Roemeen013 het volgende:
[..]
Je blijft van een Roemeen af.http://www.syfy.com/tinman/oz/
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”![]()
Excuses aanvaard.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:55 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
daar heb je wel gelijk in. Met 1 jan 2014 in acht genomen. Mijn oprechte excuses.![]()
![]()
Zijn er vanavond weer races?
Of zijn er mensen die zin hebben om met een paar man rotzooi te trappen in een public sessie?
oh ah toma toma vem vem vem vem![]()
Hahahaquote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:49 schreef Roemeen013 het volgende:
[..]
Hij moet al zijn geld afstaan aan mij heb ik tegen hem gezegd.Haha gay!![]()
vraagje, ( en mischien wel leuk om vanavond ff te proberen)
als je bijv; met 10 man op een rijtje staat,
en 1 iemand schiet met een sniper op de eerste, hoeveel mensen daarachter gaan dan ook dood.
heb het in de single player ook een keer gedaan, en de kogel ging door 1 iemand heen en ook door een ander poppetje,
maar door hoeveel hij precies gaat weet ik ook ( nog ) nietmee bekant vangde gin haas.![]()
Vanavond ben ik weer uit de bad sport pool. Mijn god wat een bende cheaters zitten daar. Gisteren 4 tanks op de map, 3 bugatti's en een gast die mij 4m dollar bood zodat ik hem zou commenden (verkort de tijd in de bad sport pool).
Waarom maakt rockstar tanks in de game en zorgt er dan voor dat je bad sport wordt als je iemands auto opblaast...erg krom als je het mij vraagt.
Tip: Koop nooit een tank. Als mensen tegen je oprijden krijg je ook bad sport warnings.![]()
quote:Op donderdag 17 oktober 2013 14:22 schreef Lisker het volgende:
Vanavond ben ik weer uit de bad sport pool. Mijn god wat een bende cheaters zitten daar. Gisteren 4 tanks op de map, 3 bugatti's en een gast die mij 4m dollar bood zodat ik hem zou commenden (verkort de tijd in de bad sport pool).
Waarom maakt rockstar tanks in de game en zorgt er dan voor dat je bad sport wordt als je iemands auto opblaast...erg krom als je het mij vraagt.
Tip: Koop nooit een tank. Als mensen tegen je oprijden krijg je ook bad sport warnings.
PSN: Reneon01990![]()
ik wil wel meedoen.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 14:08 schreef Divje het volgende:
Zijn er vanavond weer races?
Of zijn er mensen die zin hebben om met een paar man rotzooi te trappen in een public sessie?MisterTao recommender: darkkingll (i know.. :P )![]()
quote:
Op woensdag 20 november 2013 16:56 schreef SosuaCafe het volgende:
Bob is gewoon noord korea. Keihard schreeuwen en herrie maken op het grensgebied om de vijand gek te maken.![]()
Die ene klotebocht bij Grand Tour vlak voordat je de startbaan in Sandy Shores oprijdt.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 14:20 schreef Painore het volgende:
[..]
Als ik weer eens tegen een boom/paal/brug aanrijdt komt ie er bij mij ook uit..
Als je te hard rijdt wordt je gelanceerd door het heuveltje en vlieg je de woestijn in, als je iets minder hard rijdt knal je over de kop over die vangrail en als je precies goed rijdt vliegt je achterligger door je ruit
Nog niet meegemaakt dat ik daar zonder gevloek langs kwam
En idd, paaltjes, bomen en vooral NPC's die op de meest onmogelijke momenten afslaan terwijl je met 250km/u aan komt stormen wekken het nodige gevloek en getier op
oh ah toma toma vem vem vem vem![]()
Ik zie dat ze sommige wereld records verwijderd hebben. Die van criminal records was 10 seconden haha en is nu weer de normale 27 seconden.
Wel goed dat ze daar op letten bij R*.
Het wordt tijd voor de content editor. Ik hoop alleen dat we ook missies kunnen maken en niet alleen DM's en Races =P.Is toch zo! Waarom bouwen ze een tank in als mensen hem niet kunnen gebruiken?quote:
[ Bericht 49% gewijzigd door Lisker op 17-10-2013 14:51:15 ]![]()
Je kan met wiwa, mini en ik meedoenquote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:18 schreef SchavuitPiet het volgende:
wie komt tegen mij potje racen 10,000 inleg![]()
ik hoorde jou al zeggen waar gaat mini nou weer heen voordat ik zelf weg wasquote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:20 schreef Painore het volgende:
[..]
Je kan met wiwa, mini en ik meedoenmaar ik ga gelijk ff eten
![]()
![]()
Kun je die mensen met koptelefoon muten? Er komt echt pure aids uit mijn speakersOp zaterdag 5 januari 2013 00:14 schreef LompeHork het volgende:
Deze username is gewoon perfect.
-------------------------------------------------
- Dearest (UI)![]()
in het select menu kan je het op crew only zettenquote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:22 schreef Keukendrol het volgende:
Kun je die mensen met koptelefoon muten? Er komt echt pure aids uit mijn speakers![]()
Ik ben lvl 20 ^^
Mischien vanavond weer ff spelen als ik die 500k es krijg, en anders tot die tijd btje diablo 3en en met mn nieuwe album bezig mischien.Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.![]()
Zodra ik een snelle auto heb, zoals jij, dan wil ik mij daar wel aan wagen.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:18 schreef SchavuitPiet het volgende:
wie komt tegen mij potje racen 10,000 inleg![]()
Ben je al in inferno mode?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:26 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik ben lvl 20 ^^
Mischien vanavond weer ff spelen als ik die 500k es krijg, en anders tot die tijd btje diablo 3en en met mn nieuwe album bezig mischien.![]()
Goed verhaal. Lekker kortquote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:26 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik ben lvl 20 ^^
Mischien vanavond weer ff spelen als ik die 500k es krijg, en anders tot die tijd btje diablo 3en en met mn nieuwe album bezig mischien.
Kom je hier ook weer ragen als blijkt dat je deze week maar 250.000 hebt gekregen?oh ah toma toma vem vem vem vem![]()
lvl 20 #SWAG #NIETKWAATquote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:26 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik ben lvl 20 ^^
Mischien vanavond weer ff spelen als ik die 500k es krijg, en anders tot die tijd btje diablo 3en en met mn nieuwe album bezig mischien.![]()
allang, met al mn 9 chars.quote:
Heb nu een CQC demonhunter met allemaal knife auras en skills gemaakt, dikke homo dieren kapot steken in het sprookjesbos vriend.Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.![]()
Is inferno makkelijker geworden dan? Voor de PC was deel 3 en 4 van inferno gewoon onmogelijk zonder een jaar te grindenquote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:33 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
allang, met al mn 9 chars.
Heb nu een CQC demonhunter met allemaal knife auras en skills gemaakt, dikke homo dieren kapot steken in het sprookjesbos vriend.![]()
![]()
Op de ps3 is het makkelijker ja, maar ik zou het niet op master 5 doen iig, dan ga je wel ge1hit worden. Vooral met een char die ranged bedoeld is en dus niet bijster hoge hp heeftquote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:34 schreef kensei het volgende:
[..]
Is inferno makkelijker geworden dan? Voor de PC was deel 3 en 4 van inferno gewoon onmogelijk zonder een jaar te grinden
Maar watever ik heb het altijd al leuk gevonden om het anders te doen, zo heb ik ook een melee wizard (welk trouwens beter is dan de meeste lui die ik tegen kom)Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.![]()
Mijn wizzard liep ook met een 2h zwaard rond, met pure swag die spells eruit slaanquote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:37 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Op de ps3 is het makkelijker ja, maar ik zou het niet op master 5 doen iig, dan ga je wel ge1hit worden. Vooral met een char die ranged bedoeld is en dus niet bijster hoge hp heeft
Maar watever ik heb het altijd al leuk gevonden om het anders te doen, zo heb ik ook een melee wizard (welk trouwens beter is dan de meeste lui die ik tegen kom)![]()
![]()
mijn tegenbod was beter.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:49 schreef Roemeen013 het volgende:
[..]
Hij moet al zijn geld afstaan aan mij heb ik tegen hem gezegd.http://www.syfy.com/tinman/oz/
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”![]()
Probeer je auto te resprayen misschien helpt datquote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:43 schreef Droathoah het volgende:
Steeds als ik uit mijn garage kom met een auto heb ik ineens 2 sterren politie, hoe kan dat?![]()
Draadloze dingen zijn kut, alles met draad is goedquote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:53 schreef Droathoah het volgende:
Iemand een goedkope PS3 headset aan te bevelen?![]()
![]()
http://www.beslist.nl/pro(...)uetooth+headset+ps3/quote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:53 schreef Droathoah het volgende:
Iemand een goedkope PS3 headset aan te bevelen?
Je kan gewoon zo'n bluetooth oortje kopen, kan je die meteen ook in jouw auto gebruiken voor de telefoon.
volgens mij is de kwalieit van die dingen prima. Het is natuurlijk geen pro headset maar het voldoet.![]()
ook vooral niet je psn erbij vermeldenquote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:55 schreef Laat77 het volgende:
Ik wil ook wel meedoen met een race of iets dergelijks...![]()
Ik heb laatst deze gekocht:quote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:53 schreef Droathoah het volgende:
Iemand een goedkope PS3 headset aan te bevelen?
http://www.wehkamp.nl/Zoe(...)e&cmid=WEH&VIEW=Grid
Draadloos, enorm makkelijk aan te sluiten en volgens andere (hoor me zelf niet) klinkt het goed en duidelijk.![]()
ey ga weg met je lord of the rings merlijn Harry Potter shit G dit is gtaquote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:38 schreef kensei het volgende:
[..]
Mijn wizzard liep ook met een 2h zwaard rond, met pure swag die spells eruit slaan![]()
Ja
#KWAAT ja
![]()
![]()
geef iets meer uit, serieus. Alles onder de ¤30 is afvalquote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:53 schreef Droathoah het volgende:
Iemand een goedkope PS3 headset aan te bevelen?Deze post negeren ^. Wat een tyfusding is datquote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:05 schreef Jerro het volgende:
[..]
Ik heb laatst deze gekocht:
http://www.wehkamp.nl/Zoe(...)e&cmid=WEH&VIEW=Grid
Draadloos, enorm makkelijk aan te sluiten en volgens andere (hoor me zelf niet) klinkt het goed en duidelijk.![]()
![]()
RT!quote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:14 schreef SevD het volgende:
[..]
ey ga weg met je lord of the rings merlijn Harry Potter shit G dit is gta![]()
Ja
#KWAAT ja
![]()
Sorryquote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:14 schreef SevD het volgende:
[..]
ey ga weg met je lord of the rings merlijn Harry Potter shit G dit is gta![]()
Ja
#KWAAT ja
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:15 schreef kensei het volgende:
[..]
Sorry
Ik dacht gewoon dat ik in een verkeerd topic zatSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
#NIETKWAATquote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:17 schreef SevD het volgende:
[..]
Ik dacht gewoon dat ik in een verkeerd topic zat![]()
![]()
Ik heb nu toch een character die precies op mij lijkt in het dagelijks leven.
Opscheer, t-shirtje, trainingsbroek en Adidas slippers. Nog een nektasje en Gucci pet en het is compleet.![]()
![]()
Mijn poppetje leek ook op mij. Tot ik een masker op deed en hij opeens kaal was. Sindsdien ben ik een half-naaktloper op camo-bootsquote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:19 schreef Roemeen013 het volgende:
Ik heb nu toch een character die precies op mij lijkt in het dagelijks leven.
Opscheer, t-shirtje, trainingsbroek en Adidas slippers. Nog een nektasje en Gucci pet en het is compleet.
Ik ben benieuwd wat voor kleding & accessoires er in die Beach Bum pack zitten.
oh ah toma toma vem vem vem vem![]()
Vanaf dit moment is iedereen verplicht je Mocro013 te noemenquote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:19 schreef Roemeen013 het volgende:
Ik heb nu toch een character die precies op mij lijkt in het dagelijks leven.
Opscheer, t-shirtje, trainingsbroek en Adidas slippers. nog een nektasje en Gucci pet en het is compleet.![]()
![]()
bij deze wil ik duck oelewapper opgeven voor crew killer van de weekschiet me gewoon bijna overhoop in mn heli terwijl ik hem op wou pikken
![]()
Meer mensen hebben over hem geklaagd, misschien tijd voor een kickquote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:21 schreef kamikazebanaan het volgende:
bij deze wil ik duck oelewapper opgeven voor crew killer van de weekschiet me gewoon bijna overhoop in mn heli terwijl ik hem op wou pikken
![]()
Noemen we jou vanaf nu ehhh.. Wiwashurently ofzo?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:22 schreef kensei het volgende:
Ik wou altijd al dat ik een neger was, daarom is mijn character neger![]()
![]()
Mijn naam is Thijs Bosma Gquote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:23 schreef SevD het volgende:
[..]
Noemen we jou vanaf nu ehhh.. Wiwashurently ofzo?![]()
![]()
![]()
Sev blijft gewoon de LadyBoy toch?
Met zn roze string.Tell me that football is not our common language when the whole planet stops breathing for 90 minutes to be witnessed in that one thing in which we all understand.![]()
Dan moet dat bij deze maar gebeuren..1 keertje kan maar na 2 weken weet iedereen wel hoe je een crewmember op de map ziet en als er dan al meerdere klachten over hem zijn gewoon weg ermeequote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:22 schreef kensei het volgende:
[..]
Meer mensen hebben over hem geklaagd, misschien tijd voor een kick![]()
Ik zal speciaal voor jou vanavond nog ff make-up op laten doen bij de ghettokapsterquote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:24 schreef Kn0x het volgende:
Sev blijft gewoon de LadyBoy toch?
Met zn roze string.![]()
![]()
Wiwa lionquote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:25 schreef SevD het volgende:
Of Snoop Wiwa. Of Wiwa Dogg. Of Eazy-W. Lil' Wiwa. Alles kan![]()
![]()
quote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:26 schreef SevD het volgende:
[..]
Ik zal speciaal voor jou vanavond nog ff make-up op laten doen bij de ghettokapster
Tell me that football is not our common language when the whole planet stops breathing for 90 minutes to be witnessed in that one thing in which we all understand.![]()
Wiwazilla was het toch?quote:Tell me that football is not our common language when the whole planet stops breathing for 90 minutes to be witnessed in that one thing in which we all understand.![]()
Kledingshops bij de caps volgens mij.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:26 schreef Leonos het volgende:
Waar kan ik een nieuwe toffe helm kopen?
Al paar kledingshoppa's langs gegaan, maar niks gevondenTell me that football is not our common language when the whole planet stops breathing for 90 minutes to be witnessed in that one thing in which we all understand.![]()
Staan bij 'Browse Hats'quote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:26 schreef Leonos het volgende:
Waar kan ik een nieuwe toffe helm kopen?
Al paar kledingshoppa's langs gegaan, maar niks gevonden
Forum Opties Forumhop: Hop naar: