abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_132232630

Inleiding/Spelregels
We bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp; het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen moordt de maffia rustig door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)
In de regel is er ongeveer 1 maffialid per 5 dorpsbewoners, dit kan lichtelijk variëren icm andere rollen.

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij de spelleiders). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester door het dorp gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) krijgen, die zullen voorkomen dat de burgemeester 's nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelyncht worden door het dorp. De burgemeester heeft bij de dorpslynch een stem die extra zwaar telt en kan tevens eenmalig een dubbele dorpslynch instellen! Het is dus belangrijk om een betrouwbare burgemeester te kiezen.

De burgemeester mag dus in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelyncht worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelyncht. Dit moet binnen 12 uur na de nachtpost worden aangekondigd worden door de burgemeester.

Wanneer de maffia in de nacht dorpsbewoners heeft vermoord, zal er een verhaal komen waarin aanwijzingen verstopt zitten over de maffialeden. De dorpsleden moeten deze hints ontrafelen, om zo de maffialeden te vinden en te lynchen. De hints worden gehaald uit de ava's, fotoboeken en profielen van de maffialeden. Ook worden er hints uit de posthistory gehaald; hierbij wordt echter alleen gekeken naar het topic en niet naar wat de desbetreffende speler daar precies gepost heeft, en wordt slechts gekeken naar de eerste pagina van de posthistory.

's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen de Spelleiders een PM sturen met hun actie voor die nacht. Let er hierbij goed op de tijd: tijdens de nacht dienen alle speciale rollen hun PM voor 22.00 uur doorgestuurd hebben, zodat de overgang kan plaatsvinden. Daarop volgt de overgang weer naar de dag. De eerste dag verkiest men de burgemeester, de uitslag van de verkiezing zal bekend zijn zodra iedereen gestemd heeft(max. 24 uur), waarna meteen de nacht ingaat. (waarin de speciale rollen hun PM's kunnen sturen naar de spelleider.) De uitslag van de nacht zal dan zo snel mogelijk bekend worden, waarna de dag weer zal ingaan en de dorpsbewoners aan de slag moeten om de hints op te lossen! Und so weiter!

De hints zitten verstopt in het verhaal van de nacht (het verhaal over de dorpslynch bevat dus geen hints), en verwijzen naar de maffialeden die aan het moorden zijn geweest. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Tijdens de dag zal er iemand gelyncht worden door het dorp, n.a.v. de kills van de nacht. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is

Stemregels:

1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ##Ik stem voor Piet.; Zorg ook dat je het lijstje met stemmen even kopieert en je eigen stem toevoegt. Wanneer je alleen zegt te stemmen maar het lijstje niet overneemt en aanvult, telt je stem niet mee.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten:;##unvote Jan, ##vote Piet;
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelyncht worden.
5. Je MOET stemmen voor 19.00 uur. Doe je dit 2 x niet, dan volgt een automatische lynch. Burgemeestersverkiezing telt ook mee.
6. Je mag je stem niet terugtrekken, wijzigen mag zo lang de lynch nog niet geweest is.

Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. Ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit.
5. Tijdens het spel verander je niks aan je fobo/ava/sig/ etc. Gebeurt dit wel, dan volgt automatisch uitschakeling!

Deadlines

De dag eindigt om 19.00. Dan worden de uitslagen van de stemmingen bekend gemaakt. Vanaf dat moment hebben de mensen met een speciale rol de gelegenheid om een PM te sturen naar de Spelleider.


De nacht eindigt om 22.00. Na 22.00 worden de activiteiten van de speciale rollen bekend gemaakt met bijbehorende hints. Vanaf dat moment is het tijd om de hints op te lossen en te stemmen voor de dagelijkse dorpslynch.

Alle nachtvaardigheden moeten voor 21:30 binnen zijn. Voor de maffialeden geldt: een PM met daarin de personen die vermoord worden, alsmede door welke maffialeden zij vermoord worden.

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt, mocht je daarna nog vragen hebben over je rol stel ze dan in PM naar de spelleiders:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Deelnemers
1. BoL Profiel | History | Fotoboek
2. Chuck-N0rr1s Profiel | History | Fotoboek
3. plopkewker Profiel | History | Fotoboek
4. Dale. Profiel | History | Fotoboek
5. Rockfire Profiel | History | Fotoboek
6. Rave Profiel | History | Fotoboek
7. Nattekat Profiel | History | Fotoboek (Vigilante)
8. Puntenslijpsel Profiel | History | Fotoboek (Cult leader)
9. Tamashii Profiel | History | Fotoboek
10. TheVulture Profiel I History I Fotoboek
11. Bartjebart Profiel | History | Fotoboek
12. AchJa Profiel I History I Fotoboek
13. Timmmmm Profiel I History I Fotoboek
14. Maarten-Pieter Profiel | History | Fotoboek
15. Burner82 Profiel | History | Fotoboek
16. Karina (o.v.) Profiel | History | Fotoboek
17. PatriQue89 Profiel | History | Fotoboek
18. Harajuku. Profiel | History | Fotoboek
19 marsan Profiel | History | Fotoboek
20 CaLeX Profiel | History | Fotoboek
21 Mexicanobakker Profiel | History | Fotoboek
22 MIOWZ Profiel | History | Fotoboek


Belangrijke linkjes:
Dag 1
Nacht 1

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 16-10-2013 21:30:03 ]
  woensdag 16 oktober 2013 @ 17:52:36 #2
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_132232656
Maar ik ben nog steeds awesome

Trouwens he, nu we toch op Rave stemmen omdat hij als enige argumentatie heeft gegeven dat hij SL geweest is

Was hij niet degene die een ronde een temper tantrum kreeg en daarom niet meer verder wilde SLen?

Nog een crosspost
Laffe huichelaar
pi_132232671
Zo.
  One tough cookie woensdag 16 oktober 2013 @ 17:53:01 #4
169210 liesje1979
pi_132232672
@timmmmm volgens mij wel ja, twee jaar geleden alweer dacht ik. :D
(bedoel het verder niet als spel inhoudelijke bemoeienis hoor)
pi_132232734
Eerst een topic openen, dan weer sluiten (om te testen?) en dan is het topic ineens weg...

Weten jullie zeker dat jullie zo'n prutser als timmmmm als BM willen? :P
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
pi_132232751
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 17:55 schreef Rockfire het volgende:
Eerst een topic openen, dan weer sluiten (om te testen?) en dan is het topic ineens weg...

Weten jullie zeker dat jullie zo'n prutser als timmmmm als BM willen? :P
STEM ROCKFIRE, STEM ROCKFIRE _O_
  woensdag 16 oktober 2013 @ 17:56:59 #7
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_132232757
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 17:55 schreef Rockfire het volgende:
Eerst een topic openen, dan weer sluiten (om te testen?) en dan is het topic ineens weg...

Weten jullie zeker dat jullie zo'n prutser als timmmmm als BM willen? :P
Jij weet niet hoe ingewikkeld het topicreeksproces is :') ;(

Iets anders kon ik niet bedenken om Nick TS te laten zijn zodat de SL de OP aan kan passen
Laffe huichelaar
  woensdag 16 oktober 2013 @ 17:57:27 #8
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_132232766
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 17:56 schreef DrNick het volgende:

[..]

STEM ROCKFIRE, STEM ROCKFIRE _O_
Oke, dat is dus duidelijk, volgende keer doe ik niet zoveel moeite voor je

Met je hoofd
Laffe huichelaar
pi_132232777
quote:
8s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 17:57 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Oke, dat is dus duidelijk, volgende keer doe ik niet zoveel moeite voor je

Met je hoofd
SL beledigen, modkill.
  woensdag 16 oktober 2013 @ 17:59:01 #10
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_132232799
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 17:58 schreef DrNick het volgende:

[..]

SL beledigen, modkill.
:')
Laffe huichelaar
pi_132232940
Nog een uur *O* en we hebben onze Burgemeester...

Timmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

-O-
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
  woensdag 16 oktober 2013 @ 18:06:35 #12
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_132232949
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 17:56 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Jij weet niet hoe ingewikkeld het topicreeksproces is :') ;(
Je moet ook gewoon met je tengels van je modknopjes afblijven in MEN, prutser. Helemaal als je er niet mee kan omgaan.
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
pi_132232982
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 18:06 schreef Bart het volgende:

[..]

Je moet ook gewoon met je tengels van je modknopjes afblijven in MEN, prutser. Helemaal als je er niet mee kan omgaan.
^O^
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
  woensdag 16 oktober 2013 @ 18:09:04 #14
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_132232991
Met modder gooien en zooi verprutsen.
Meer chromosoompjes dan M-en teveel...
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
  woensdag 16 oktober 2013 @ 18:09:47 #15
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_132233005
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 18:06 schreef Bart het volgende:

[..]

Je moet ook gewoon met je tengels van je modknopjes afblijven in MEN, prutser. Helemaal als je er niet mee kan omgaan.
Is het weer die tijd van de maand? :')
Laffe huichelaar
  woensdag 16 oktober 2013 @ 18:13:00 #16
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_132233071
quote:
10s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 18:09 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Is het weer die tijd van de maand? :')
Tijd van de maand? Volgens mij heb jij permanent problemen met die knopjes hoor.
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
  woensdag 16 oktober 2013 @ 18:14:13 #17
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_132233090
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 18:13 schreef Bart het volgende:

[..]

Tijd van de maand? Volgens mij heb jij permanent problemen met die knopjes hoor.
Da's een feit, maar normaal ben ik de enige die er last van heeft
Laffe huichelaar
  woensdag 16 oktober 2013 @ 18:14:35 #18
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_132233094
Nou ja, en sp3c en frutsel, want die moeten het altijd oplossen als ik het niet meer snap
Laffe huichelaar
  woensdag 16 oktober 2013 @ 18:14:47 #19
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_132233099
Wat best eens voorkomt
Laffe huichelaar
  woensdag 16 oktober 2013 @ 18:14:55 #20
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_132233102
Ik heb medelijden met ze.
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
pi_132233127
Mijn stem maakt niet echt meer uit he?
#Vote TV

Chuck-N0rr1s (0)
TheVulture (1) PS
Timmmm (9) Hara, TV, Chuck-N0rr1s, Mexicano, Maarten-Pieter, Burner82, Nattekat, MIOWZ, Karina
Rockfire (1) PatriQue89
Rave (5) Rockfire, AchJa, Bartjebart, Tamashii, marsen
BoL (2) timmmmm, rave
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
pi_132233587
Unvote Timmmm

Vote Chuck-Norris

Het treintje werd me iets te vol, en dan is in ieder geval duidelijk dat ik een dorpie ben dit keer :7

Chuck-N0rr1s (1) TV
TheVulture (1) PS
Timmmm (8) Hara, Chuck-N0rr1s, Mexicano, Maarten-Pieter, Burner82, Nattekat, MIOWZ, Karina
Rockfire (1) PatriQue89
Rave (5) Rockfire, AchJa, Bartjebart, Tamashii, marsen
BoL (2) timmmmm, rave
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  Moderator / Redactie Sport woensdag 16 oktober 2013 @ 18:33:22 #23
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_132233632
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 18:31 schreef TheVulture het volgende:
Unvote Timmmm

Vote Chuck-Norris

Het treintje werd me iets te vol, en dan is in ieder geval duidelijk dat ik een dorpie ben dit keer :7

Chuck-N0rr1s (1) TV
TheVulture (1) PS
Timmmm (8) Hara, Chuck-N0rr1s, Mexicano, Maarten-Pieter, Burner82, Nattekat, MIOWZ, Karina
Rockfire (1) PatriQue89
Rave (5) Rockfire, AchJa, Bartjebart, Tamashii, marsen
BoL (2) timmmmm, rave
Je maakt jezelf alleen maar verdacht zo :o
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_132233663
quote:
1s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 18:33 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Je maakt jezelf alleen maar verdacht zo :o
Nee hoor :+
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_132233688
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 18:34 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Nee hoor :+
Het gaat er niet om hoe jij het ziet, maar hoe anderen het zien he :')
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')