abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_132030904


De Gate:

Estelle en Ruud gaan na een huwelijk van 12 jaar en 2 kinderen uit elkaar. Ruud is dit inmiddels wel gewend want hij heeft nog 2 andere ex-vrouwen die ieder ook twee kinderen van hem hebben. De reden waarom ze volgens Estelle uit elkaar gaan is omdat Ruud er (via zijn golftas) nogal wat neukertjes op na zou hebben gehouden. Een van zijn laatste veroveringen zou een dame uit de horecawereld zijn.

Volgens Ruud is echter de de bom gebarsten nadat hij afluisterapparatuur in hun huis heeft geplaatst en zo vernam dat Estelle vreemd ging met Badr Hari waar ze verliefd op is, zelfs misschien zwanger van is. Natuurlijk waren de moeder en zus van Estelle waren op de hoogte van de affaire van Estelle.

Estelle en Badr vertrokken stiekem naar Marokko terwijl Estelle tegen Ruud had gezegd dat ze met Leco van Zadelhoff naar Ibiza zou zijn. Om haar te betrappen heeft Ruud zich verscholen achter een vuilcontainer op Schiphol en zag Estelle terugkomen uit Marokko waarbij zijn vermoedens bevestigd zijn dat ze inderdaad vreemd ging.

Badr Hari had zelf voor/tijdens Estelle ook al een relatie met Daphne. Zij is een maand geleden bevallen is van zijn kind en moest via de media moest vernemen dat haar relatie met Badr voorbij is. Volgens Badr begrijpt Daphne echter "dat zoiets kan gebeuren" (ahum)

Even gingen de geruchten dat Estelle vreemd zou zijn gegaan met Rafael van de Vaart wat deze gate zou hebben veroorzaakt maar het blijkt vooralsnog Badr te zijn. Volgens andere berichten is Rafael wel degelijk vreemdgegaan maar met niemand minder dan Nicky Plessen die een kind heeft met Ruben Bontekoe en zou een scheiding van Rafael en Sylvie op handen zijn.

UPDATE 27-7-2012

Inmiddels zijn we een paar weken verder en is er een staakt het vuren tussen Estelle en Ruud en zijn ze in de rechtbank bezig met de scheiding rond te maken.

Estelle is dol verliefd op haar Badjas Harrie en iedereen mag het weten! (roddelbladen, kranten etc) Als liefdesuitje zijn ze bijvoorbeeld als VIP naar Sensation White gegaan waar Badr, al spelend met het haar van Estelle, vermoedelijk een gast uit een andere sky-box permanent invalide heeft geschopt. Gelukkig lazen we de volgende dag in de krant dat hij er niets mee te maken had, hij had alleen maar wat glazen afgedroogd met een theedoek. Voor de zekerheid zijn ze na de vechtpartij toch maar via het balkon vertrokken voordat de beveiliging er was.

Volgens Badr "overwint hun liefde alles" De vraag is of Estelle nog steeds zo blij is met haar 'vechtmachine' aangezien, na een heerlijke -geplande- vakantie naar het buitenland, Badr moest gaan onderhandelen met de Nederlandse justitie over zijn terugkomst naar Nederland. Er waren inmiddels wat aangiftes tegen hem binnengekomen en hij wilde liever zelf naar het politiebureau komen in plaats van een bezoekje van een arrestatieteam af te wachten.

Inmiddels zit Badr al een paar daagjes vast, en volgens de geruchten mag hij zijn bezoek aan de cel met nog 14 dagen verlengen.

Het wachten is op een reactie van Estelle , het is al 2 weken erg stil vanuit haar kant.

Ruud daarintegen heeft het prima naar zijn zin als vrijgezel. Eindelijk mag hij met al zijn kinderen op vakantie en heeft wellicht een nieuwe mysterieuze blonde vrouw aan de haak geslagen.

Update 07-08-2012

Het voorarrest van Badr is met 3 maanden verlengd.

The story continues!

De hoofdrolspelers:


......... Columbo Ruud Gul lid..................................Extelle...............................................Badjas Harrie...............

De bijrollen:

Koen Everink (slachtoffer skybox)


De kinderen van Ruud



Ruud heeft opnieuw liefde gevonden bij de Mexicaanse Margaritha.



De boosdoeners:

De Golftas



De Vuilcontainer



De Skybox



De theedoek



--------

Inmiddels zijn er al wat leuke plaatjes verschenen over deze gate:

NIEUWNIEUWNIEUWNIEUW!!!! NU IN DE WINKEL!!!


De schoenen/gympen van Badr (die hij had ingeleverd bij de politie).



Restaurant Bar Moustache die een broodjeszaak werd omdat Badr en Estelle er 12-11-12 een broodje aten:



Na 3 dwaze dagen was het feest abrupt ten einde. Badr wordt opgepakt. Estelle in zak en as. :O
Pownews journalist: "Badr, wat doe je?". Badr: "Ik heb een broodje gegeten". :|W

Hij hoort er nu ook bij. Yves-Gijrath, de zaakwaarnemer van Badr (die nu vooral zijn eigen zaken probeert te beheren), die onlangs nog probeerde Badr schoon te praten (in P&W). Nu ook de media opgezocht omdat hij het zo erg vindt dat Badr weer opgepakt is.
:+

Tijdlijn:

Eind 2011: Badr & Estelle komen elkaar wel eens tegen in de hotspots in A'dam maar spreken elkaar niet.
Oktober 2011: Ontmoeting Badr & Estelle.
December 2011: Badr deelt klappen uit in Cooldown.
Februari 2012: Estelle interviewt Badr voor Beau Monde, bijna direct daarna gaat hij naar Amerika. Ze skypen omdat hij het artikel nog mag nalezen, meer niet.
3 April 2012: Badr komt terug uit Amerika ivm aanbod K1. Diezelfde avond komen Estelle en Badr elkaar tegen op het gala voor het Emma Kinderziekenhuis. De gevoelens beginnen op te borrelen.
Half mei 2012 (?): Daphne, de ex van Badr, bevalt.
18 mei 2012: Badr mishandelt een bezoeker van club Jimmy Woo, in de Korte Leidsedwarsstraat, vanwege een ruzie tussen broertje en 'negers'.
27 mei 2012: Badr vecht een K1 wedstrijd in Madrid, Estelle gaat mee.
2 juni 2012: Geruchten dat Estelle vreemd is gegaan met Rafaël van der Vaart!
Juni 2012: Aktie in de tent, volgorde is niet helemaal duidelijk. Er wordt afluisterapparatuur geplaatst in het huis van de Gullitjes. De witte keukentafel is getuige van een slecht-nieuws gesprek.
Juni 2012: Estelle en Badr gaan op vakantie naar Marrakesh en Ruud zit bij terugkomst in of achter een container op Schiphol.
Juni 2012: Ruud stelt een persverklaring op over de op handen zijnde scheiding.
12 juni 2012: Media melden scheiding Ruud & Estelle.
15 juni 2012: Interview in Telegraaf. Badr heeft nog nóóit iemand mishandeld! Estelle had het hem zelf gevraagd.
20 juni 2012 : Bekendmaking afluisteren Ruud (maar wanneer dat dan was...)
7 juli 2012: Koen Everink in elkaar gerost op Sensation.
8 juli 2012: Estelle had mee zullen doen aan ''Ranking the Stars'', ze ziet er van af.
8 juli 2012: Badr vist zijn witte kleding uit de wasmand en brengt die zelf naar de politie. Want zo is-ie.
25 juli 2012: Na een welverdiende vakantie meldt Badr zich 'vrijwillig' bij de politie. Estelle gaat opnieuw op vakantie, ditmaal naar Ibiza met haar kinderen.
8 augustus 2012: Estelle krijgt voorlopig de kinderen toegewezen, de villa in Amsterdam en 15.000 euro per maand.
20 augustus 2012: Column Leon de Winter over alpha mannetjes en mannelijke pikorde.
22 augustus 2012: Derde verdachte opgepakt.
22 augustus 2012: Estelle laat weten Badr voorlopig trouw te blijven.
23 augustus 2012: Badr en Ferhat Y geven elkaar de schuld van de mishandeling.
24 augustus 2012: Estelle maakt bekend dat Bram Moszkowicz haar nieuwe advocaat is.
27 augustus 2012: SBS zendt het grote Privé-interview met Estelle uit.
28 augustus 2012: Estelle bezoekt Badr in HvB Nieuwegein, maar er mag maar 1 zak mee naar binnen.
27 oktober 2012: Al negen aanklachten tegen kickbokser Badr Hari, waaronder poging tot doodslag. Bleek tijdens een pro-formazitting.
9 november 2012: Badr voorlopig op vrije voeten. Feest in huize Estelle!
12 november 2012: Badr al gespot in Horecagelegenheid in Utrechtsestraat. Linea recta terug de bak in..
12 november 2012 Badr 'savonds weer opgepakt door 'arrestatieteam'. B
13 november 2012 Er is gebleken dat Badr ook contact heeft gehad met getuigen. De rechter stuurt hem na partijen gehoord te hebben weer naar PI Zoetermeer.

Als Badr Hari nog één keer in een vechtpartij belandt, gaat Estelle Cruijff bij hem weg.
Dat is volgens zijn advocate Bénédicte Ficq een extra stok achter de deur bij het schoon schip dat Hari zegt te willen maken.
Ficq heeft dit gisteren verklaard nadat justitie bekendmaakte dat het aantal mishandelingen waarvan de gewelddadige kickbokser wordt verdacht was gestegen van twee naar zes.

In een interview met het Parool op 23-jarige leeftijd: "Ik wil niet meer voor Nederland vechten. Ik ben uitgefloten in Nederland. Ik vecht nu voor Marokko." Hari doelt op zijn gevecht in de Arena in 2005, toen het publiek hem uitfloot toen hij neer was gegaan in de ring: 'Ik ben geboren in Amsterdam, maar ik vecht voor Marokko. Ik wil de Marokkanen in Nederland iets geven waar ze trots op kunnen zijn. Sinds mijn gevecht in de Arena in 2005 ben ik een beetje klaar met het Nederlandse publiek. Ik ging na dertig seconden zwaar neer. Daarna werd ik heel hard uitgefloten. Ja, dag! Vechten in Nederland doe ik dus niet meer. Daar ben ik te trots voor, weet je.'

Inmiddels is op 7 november bekend geworden dat Evert Santegoeds slechts een week na het Sensation-incident al met een mediastrateeg doorgenomen had hoe de imagoschade van Estelle en Badr het best beperkt kon worden, de keuze werd tussen scenario 1 "Onvoorwaardelijke liefde, en scenario 2 "de Tegenaanval".
Het advies van de mediastrateeg was scenario 1.
Hier te vinden: http://nikkinikster.files(...)/evertsantegoeds.pdf

Laatste nieuwtje :

AMSTERDAM - Estelle Cruijff heeft een oproep van het Openbaar Ministerie (OM) gekregen om volgende week verhoord te worden.

Het OM wil graag horen wat Estelle allemaal heeft meegekregen van de mishandeling bij Sensation White in de ArenA.

Eerder werd het verhoor van Cruijff afgezegd, omdat ze zich mentaal niet in staat voelde een verhoor te ondergaan. Het OM denkt dat Estelle nu wel in staat is om haar verhaal te doen, omdat ze ook in Beau Monde een interview heeft gegeven.


Update 18-12-2012:

Nadat Estelle vorige week van de een op de andere dag advocaat Bram inruilde voor Nico Meijering (kantoorgenoot van Ficq) kon ze ook ineens een verklaring gaan afleggen, en niet zoals volgens planning vandaag, maar gisteren al.
Spijkers met koppen! En natuurlijk geen gemist dinsdagbezoekuur bij Badr :s)

Update 14-08-2013:

'Badr Hari en Estelle Cruyff uit elkaar'

AMSTERDAM -
Het sprookje tussen voetbalvrouw Estelle Cruyff en vechtersbaas Badr Hari is uit. De twee zijn uit elkaar, zo meldt de omstreden zakenman Erik de Vlieger.

De Vlieger zegt dat Badr Hari zijn verdriet verwerkt bij een ex-vriendin.
Er gingen al langer geruchten de ronde dat de relatie tussen Badr en Estelle op knappen stond. Estelle ontkende dat eind vorige maand met klem. Nu lijkt definitief de bom gebarsten. Al moet de 'primeur' van De Vlieger met een korrel zout worden genomen. Hij zou al enige tijd in de clinch liggen met Badr.
Badr en Estelle waren ruim een jaar samen.
pi_132030990
Draait het er dadelijk nog op uit dat Ferhat niet loog en krijgt Badr alsnog alleen de schuld..
Kan nog alle kanten op,zal een lange zit worden

:P
pi_132031036
Jezus, die Ficq is echt een achtebakse trut zeg! Estelle kan eerst een half jaar lang niet getuigen omdat ze het zooooo zwaar heeft, maar volgens Ficq MOET Everink aanwezig zijn bij de zitting. God, die vrouw is echt erg.
pi_132031124
Je zal maar slachtoffer zijn idd, lig je compleet in puin,voet half aan je lijf en dan moet je van mevr komen.
Ben je dat als slachtoffer eigenlijk verplicht?

En idd, weer Estelle die het altijd zó moeilijk heeft, met wat? Dat ze geen dagelijkse beurt van Badr kreeg toen hij vast zat. Blijft krom dat zij als 1 van de getuigen er maandenlang mee weg kwam om te zwijgen en dat je als slachtoffer dit voor je kiezen krijgt..
pi_132031173
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 09:49 schreef Ooi86 het volgende:
Jezus, die Ficq is echt een achtebakse trut zeg! Estelle kan eerst een half jaar lang niet getuigen omdat ze het zooooo zwaar heeft, maar volgens Ficq MOET Everink aanwezig zijn bij de zitting. God, die vrouw is echt erg.
Ze doet gewoon haar werk.
pi_132031175
Hahha achter gesloten deuren?? Zijn achtergrond bespreken??
Pfff dadelijk heeft Badr het altijd zo slecht gehad en valt hem dus niks te verwijten uiteindelijk..

Ficq pakt werkelijk alles aan hoor ^O^
pi_132031179
Ik vraag me bij veel advocaten af of ze nou nooit eens misselijk van zichzelf worden. Het is inderdaad misschien maar goed dat Everink niet aanwezig is. Bij de rechtzaak met betrekking tot die grensrechter was het gewoon genant wat voor ongelimiteerde onzin die nabestaanden moesten aanhoren van verdachten en vooral hun advocaten.
pi_132031236
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 09:56 schreef barca1971 het volgende:
Hahha achter gesloten deuren?? Zijn achtergrond bespreken??
Pfff dadelijk heeft Badr het altijd zo slecht gehad en valt hem dus niks te verwijten uiteindelijk..

Ficq pakt werkelijk alles aan hoor ^O^
Hij komt uit het ghetto van Amsterdam, valt niet mee. En natuurlijk cultuurverschillen, worsteling met identiteit en de alphmannetjes die hem uitdagen.
pi_132031269
Dat hoeft toch niet achter gesloten deuren, dat weten we allemaal al lang

;)
  Trouwste user 2022 donderdag 10 oktober 2013 @ 10:04:06 #10
7889 tong80
Spleenheup
pi_132031354
Waar zien jullie dit :?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 10 oktober 2013 @ 10:04:55 #11
7889 tong80
Spleenheup
pi_132031369
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 09:58 schreef letmehearyouscream het volgende:

worsteling
Kickboksen toch ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_132031370
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 09:56 schreef Godtje het volgende:

[..]

Ze doet gewoon haar werk.
Nee, ze gedraagt zich belachelijk. Als advocaat kan je heus nog wel een beetje waardigheid opbrengen.
pi_132031371
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 10:04 schreef tong80 het volgende:
Waar zien jullie dit :?

:P
https://twitter.com/saskiabelleman

:P
pi_132031382
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 09:56 schreef barca1971 het volgende:
Hahha achter gesloten deuren?? Zijn achtergrond bespreken??
Pfff dadelijk heeft Badr het altijd zo slecht gehad en valt hem dus niks te verwijten uiteindelijk..

Ficq pakt werkelijk alles aan hoor ^O^
Geeft toch de denken. Heeftvze dan geen echte stok om mee te slaan?
  donderdag 10 oktober 2013 @ 10:10:13 #15
388969 barca1971
Happy go lucky
pi_132031472
Ze kunnen wel proberen de boel te sussen door achtergrond en weet ik wat allemaal maar het feit blijft dat Badr samen met Ferhat is gezien toen ze door de gangen liepen van de Arena, als hij echt alleen die ene tik heeft gegeven loop je daarna toch meteen weg en ga je niet toe staan kijken hoe ferhat Koen half dood schopt, om vervolgens sámen met hem weg te lopen en dat de camera's dat vastleggen..

Mwahh Badr..don't think so
pi_132031551
Hoe zit dat eigenlijk als iemand uit team Badr het dossier heeft gelekt? Als het lekken van info zorgt voor strafvermindering, dan regel je dat toch elke keer?
pi_132031560
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 09:53 schreef barca1971 het volgende:
Je zal maar slachtoffer zijn idd, lig je compleet in puin,voet half aan je lijf en dan moet je van mevr komen.
Ben je dat als slachtoffer eigenlijk verplicht?

En idd, weer Estelle die het altijd zó moeilijk heeft, met wat? Dat ze geen dagelijkse beurt van Badr kreeg toen hij vast zat. Blijft krom dat zij als 1 van de getuigen er maandenlang mee weg kwam om te zwijgen en dat je als slachtoffer dit voor je kiezen krijgt..
Je moet komen als je bent opgeroepen om te getuigen. Wat bij Everink het geval was. Maar vanwege gezondheidstoestanden beslist de rechtbank of je wel of niet moet verschijnen.
Ben ik verplicht om te komen?

quote:
Als u bent opgeroepen als getuige in een strafzaak bent u verplicht om te komen. Als u bang bent dat uw gezondheidstoestand ernstig in gevaar komt door het afleggen van een verklaring op de rechtszitting, kunt u dat vertellen aan de officier van justitie en de rechtbank. De rechtbank beslist uiteindelijk of u wel of niet op de rechtszitting moet verschijnen en kan in het uiterste geval uw medebrenging gelasten (u wordt dan opgehaald door de politie).
http://www.rechtspraak.nl(...)een-strafproces.aspx
pi_132031593
vind het ook walgelijk van dit soort advocaten maar tegelijkertijd snap ik het ook wel weer:
haar naam is gevestigd, iedereen weet wie ze is en als ze hier voor elkaar krijgt aan vrijpleiten of strafvermindering of wat dan ook dan hoeft ze echt de rest van haar carrière niet meer na te denken over werk en staan de klanten met opengetrokken portemonnee in de rij.
en zij kan het naar zichzelf ook verkopen als; ze verdedigt iemand alleen maar, doet gewoon haar werk, zij is niet degene geweest die er op los geslagen heeft.
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
pi_132031614
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 10:14 schreef Markeerstift het volgende:
Hoe zit dat eigenlijk als iemand uit team Badr het dossier heeft gelekt? Als het lekken van info zorgt voor strafvermindering, dan regel je dat toch elke keer?
Lekken is een misdrijf, staat een straf op...dan zit je client niet in de bak, maar iemand anders
En denk aan de reputatie van je kantoor...
pi_132031686
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 10:16 schreef WRH het volgende:
vind het ook walgelijk van dit soort advocaten maar tegelijkertijd snap ik het ook wel weer:
haar naam is gevestigd, iedereen weet wie ze is en als ze hier voor elkaar krijgt aan vrijpleiten of strafvermindering of wat dan ook dan hoeft ze echt de rest van haar carrière niet meer na te denken over werk en staan de klanten met opengetrokken portemonnee in de rij.
en zij kan het naar zichzelf ook verkopen als; ze verdedigt iemand alleen maar, doet gewoon haar werk, zij is niet degene geweest die er op los geslagen heeft.
Ik heb het weekend de docu 'de verdediging Robert M' gezien (die man die verkeerde dingen met kinderen deed). De docu ging over de advocaten van M.. Kan je een beetje zien hoe zij daarmee omgaan, wat dat opriep bij de samenleving enzo (doodsbedreigingen, het wel of niet bekijken van de beelden die M heeft gemaakt, hoe ze naar een cliënt kijken enzovoort). Ben eigenlijk nu wel benieuwd of ze juist door zo'n zaak minder cliënten trekken.
pi_132031789
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 10:21 schreef kvd het volgende:

[..]

Ik heb het weekend de docu 'de verdediging Robert M' gezien (die man die verkeerde dingen met kinderen deed). De docu ging over de advocaten van M.. Kan je een beetje zien hoe zij daarmee omgaan, wat dat opriep bij de samenleving enzo (doodsbedreigingen, het wel of niet bekijken van de beelden die M heeft gemaakt, hoe ze naar een cliënt kijken enzovoort). Ben eigenlijk nu wel benieuwd of ze juist door zo'n zaak minder cliënten trekken.
Ik vond die documentaire heel mooi omdat ze zo duidelijk ervoor stonden dat iedereen recht heeft op een eerlijke rechtsgang. Dat was het hele uitgangspunt om de zaak aan te nemen maar je zag ook dat ze de daden zelf niet goed keurden. Toch keken ze er heel zakelijk en feitelijk naar en als ik ooit een misdrijf zou plegen zou ik het heel prettig vinden om zo'n advocaat te hebben..
pi_132031932
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 10:26 schreef Markeerstift het volgende:

[..]

Ik vond die documentaire heel mooi omdat ze zo duidelijk ervoor stonden dat iedereen recht heeft op een eerlijke rechtsgang. Dat was het hele uitgangspunt om de zaak aan te nemen maar je zag ook dat ze de daden zelf niet goed keurden. Toch keken ze er heel zakelijk en feitelijk naar en als ik ooit een misdrijf zou plegen zou ik het heel prettig vinden om zo'n advocaat te hebben..
Ja, ik vind ook zeker dat ze recht hebben op een advocaat. Belachelijk dat advocaten die dergelijke zaken aannemen, dit dikwijls met bedreigingen moeten bekopen.
pi_132032168
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 10:26 schreef Markeerstift het volgende:

[..]

Ik vond die documentaire heel mooi omdat ze zo duidelijk ervoor stonden dat iedereen recht heeft op een eerlijke rechtsgang. Dat was het hele uitgangspunt om de zaak aan te nemen maar je zag ook dat ze de daden zelf niet goed keurden. Toch keken ze er heel zakelijk en feitelijk naar en als ik ooit een misdrijf zou plegen zou ik het heel prettig vinden om zo'n advocaat te hebben..
Heel mooi dat dat er advocaten zijn die het doen/willen doen/kunnen doen (alhoewel 1 zei dat hij het achteraf niet zou hebben gedaan als hij wist wat voor tijd er allemaal in zat, want laten we eerlijk zijn, dan is het dossier van Badr maar een klein boekje in vergelijking met het papierwerk van M.). En als ik ooit een advocaat nodig zou hebben hoop ik ook dat hij/zij alles voor mij zou doen. Maar ik weet niet of ik zomaar iedereen als advocaat zou willen. Ik zou er persoonlijk wel moeite mee hebben als zij Robert M of bv Dutroux of een ander persoon die iets met kinderen te maken heeft zouden hebben bijgestaan.
Mocht blijken dat het lek uit het kamp Badr komt, weet ik niet of ik Ficq en consorten als advocaat zou willen. Als de lek bij kamp Koen ligt, zou ik niet door Swarts verdedigd willen worden. (Ik zou ze graag ook niet als tegenpartij zien dan, maar ik denk dat ze in zo'n geval wel geroyeerd zullen worden.)
  † In Memoriam † donderdag 10 oktober 2013 @ 10:52:07 #24
43556 miss_dynastie
pi_132032405
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 09:56 schreef barca1971 het volgende:
Hahha achter gesloten deuren?? Zijn achtergrond bespreken??
Pfff dadelijk heeft Badr het altijd zo slecht gehad en valt hem dus niks te verwijten uiteindelijk..

Ficq pakt werkelijk alles aan hoor ^O^
Moeilijke jeugd, bladiebla *O*
  Moderator donderdag 10 oktober 2013 @ 11:11:23 #25
184769 crew  Deisyy
pi_132032896


Badr Hari komt aan bij de rechtbank in Amsterdam met zijn advocate Benedicte Ficq
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
  † In Memoriam † donderdag 10 oktober 2013 @ 11:20:45 #26
43556 miss_dynastie
pi_132033122
Ficq verdient, wat, 300 per uur en een fatsoenlijk kappertje kon er niet af? _O-
pi_132033850
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 11:20 schreef miss_dynastie het volgende:
Ficq verdient, wat, 300 per uur en een fatsoenlijk kappertje kon er niet af? _O-
250 (in 2008/2010)

En haar paradepaardje is ingaan op de moeilijke jeugd van cliënten, daar komt alle ellende vandaan

quote:
Een belangrijke ervaring als advocaat had ik op straat. Ik liep door het Vondelpark met een paar vrienden. We zagen een man, een vrouw en een kindje in een kinderwagen. Die man was de vrouw zwaar aan het mishandelen. Het kindje gilde van angst. Het was afschuwelijk. We hebben de politie gebeld, en later zeiden mijn vrienden, heel emotioneel: En zon klootzak ga jij zeker verdedigen, hè? Nee, zei ik. Dat kind ga ik verdedigen. Want dat is waar alle ellende steeds vandaan komt. Zon kind ziet dat geweld gebeuren, gaat het normaal vinden in een fase waarin de gewetensfunctie wordt gevormd, en heeft een grote kans om later zelf gewelddadig te worden. Waarmee ik niet wil zeggen dat iedereen die een rotjeugd heeft gehad later ontspoort.
Ik herinner me nog goed mijn allereerste moordzaak. Ik was stagiaire. Het ging om een jongen die was opgevoed door een prostituee. Hij werd als klein kind verwaarloosd en mishandeld door zijn moeder. Ze liet hem alleen achter als ze naar haar werk ging. Op zijn zeventiende is hij, geïnspireerd door de film Helter Skelter over Charles Manson, een oefenmoord gaan plegen op zijn buurman. Het was een afschuwelijk wrede moord. Toen heb ik voor het eerst ervaren wat het met je doet als je kapot gemaakt bent in de jaren die ertoe doen. Dáár moet je dus geld in pompen, in de jaren die ertoe doen. Zorgen dat je een systeem hebt waarmee zon gezin erbij gehaald wordt, dat er iets gebeurt als het mis dreigt te gaan. Mensen doen in onvermogen hun kinderen verschrikkelijke dingen aan, en die kinderen worden gewoon crimineel. Ik heb die jongen gevraagd wat hij voelde toen hij die buurman vermoordde, die maar niet doodging. Helemaal niks, zei hij. Hij had geen gevoel meer, dat was vernietigd in zijn vroege jeugd.
http://www.blikopdewereld(...)ocaat-benedicte-ficq
  donderdag 10 oktober 2013 @ 12:05:18 #28
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_132034443
Er wordt geloof ik meer geschorst dan dat er zitting is :')
Gaat nog lang duren op deze manier.
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
  donderdag 10 oktober 2013 @ 12:05:39 #29
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_132034447
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
  donderdag 10 oktober 2013 @ 12:12:55 #30
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_132034620
Wel een aardig filmpje over de zaak.

http://www.at5.nl/embed/at5player.swf?c=112530
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
  donderdag 10 oktober 2013 @ 12:19:10 #31
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_132034764
Pliesie neemt niet op :')
Sensation zaak word aangehouden en vandaag alleen de overige zaken.

Maar eerst natuurlijk weer een schorsing tot 13:00

[ Bericht 14% gewijzigd door schizovreemd op 10-10-2013 12:26:21 ]
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
pi_132035321
quote:
Badr Hari in combinatie met deze rechtzaak? Of ook met boksen en Estelle? Want anders geeft het denk ik een vertekend beeld..
pi_132035474
Ik zag in het vorige topic wat spraakverwarring over de aanhouding waar over gesproken werd. Voor de duidelijkheid: het gaat niet om het aanhouden van Badr Hari, maar om de rechtszaak. Badr mag vanavond zeker weer bij Estelle in bed kruipen hoor ;)

Uitleg over het verschil, zie spoiler
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_132035536
vraag mij af waar estelle is. ok, ze heeft het enorm druk vandaag met de scheiding en is dus daarom niet bij de rechtbank maar waar zou ze nu dan wel zijn?
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
pi_132035632
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 11:20 schreef miss_dynastie het volgende:
Ficq verdient, wat, 300 per uur en een fatsoenlijk kappertje kon er niet af? _O-
Ja zeg soms sla je een beetje door hoor :D Weet je wat voor pleurisweer het de halve dag is? Het plenst, daar krijg je vanzelf zo'n coupe hoosbui van ;(
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_132035741
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 12:50 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Ja zeg soms sla je een beetje door hoor :D Weet je wat voor pleurisweer het de halve dag is? Het plenst, daar krijg je vanzelf zo'n coupe hoosbui van ;(
Dan moet ze maar een paraplu kopen ;)
  † In Memoriam † donderdag 10 oktober 2013 @ 12:54:43 #37
43556 miss_dynastie
pi_132035750
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 12:50 schreef Pisces29 het volgende:
Ja zeg soms sla je een beetje door hoor Weet je wat voor pleurisweer het de halve dag is? Het plenst, daar krijg je vanzelf zo'n coupe hoosbui van
Hoost het? Hier schijnt al de hele dag een heerlijk herfstzonnetje O+
De rest ziet er ook niet echt verregend uit op die foto, baaidewee :+
  donderdag 10 oktober 2013 @ 12:57:20 #38
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_132035836
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 12:39 schreef Markeerstift het volgende:

[..]

Badr Hari in combinatie met deze rechtzaak? Of ook met boksen en Estelle? Want anders geeft het denk ik een vertekend beeld..
Alles, het geeft geen vertekend beeld want zo staat het er ook: vermeldingen 'Badr Hari' ;)
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
pi_132035876
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 12:57 schreef schizovreemd het volgende:

[..]

Alles, het geeft geen vertekend beeld want zo staat het er ook: vermeldingen 'Badr Hari' ;)
ja true, maar ik dacht dat dit grafiekje door de verdediging wordt gebruikt als bewijs voor media hetze en dan is het wel vertekend omdat hij deels zelf ook publiciteit op zoekt.
pi_132035893
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 12:50 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Ja zeg soms sla je een beetje door hoor :D Weet je wat voor pleurisweer het de halve dag is? Het plenst, daar krijg je vanzelf zo'n coupe hoosbui van ;(
die heeft altijd zon plekkop hoor :')
  donderdag 10 oktober 2013 @ 12:59:50 #41
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_132035910
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 12:46 schreef WRH het volgende:
vraag mij af waar estelle is. ok, ze heeft het enorm druk vandaag met de scheiding en is dus daarom niet bij de rechtbank maar waar zou ze nu dan wel zijn?
Niet in Ibiza iig ;)

quote:
Estelle Cruijff onopvallend bij rechtbank

van onze redactie
AMSTERDAM -
Estelle Cruijff heeft haar vriend Badr Hari donderdagochtend voor de rechtszaak in Amsterdam een hart onder de riem gestoken.
Badr belaagd bij aankomst rechtbank

Estelle zette Badr onopvallend af nabij de Parnassusweg in Amsterdam-Zuid waar de rechtbank is. De inhoudelijke behandeling van de strafzaak tegen de sportman is daar van start gegaan.
De twee wonen in de buurt van de rechtbank. Badr werd direct belaagd toen hij aankwam bij de rechtbank met zijn advocate Bénédicte Ficq. Eerder vandaag gingen geruchten dat Estelle momenteel op Ibiza zou verblijven.
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
pi_132035994
ik vind het maar raar, niet bij je vent zijn op zo'n moment.
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
  Trouwste user 2022 donderdag 10 oktober 2013 @ 13:02:34 #43
7889 tong80
Spleenheup
pi_132036003
Claudia de Breij opgeroepen als WC-pot.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 10 oktober 2013 @ 13:04:02 #44
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_132036043
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 12:58 schreef Markeerstift het volgende:

[..]

ja true, maar ik dacht dat dit grafiekje door de verdediging wordt gebruikt als bewijs voor media hetze en dan is het wel vertekend omdat hij deels zelf ook publiciteit op zoekt.
Voorlopig hoogtepunt in de berichtgeving is in november 2012 (111 vermeldingen) nadat Badr Hari werd gearresteerd (28 oktober) vanwege verdenking van de mishandeling van zakenman Koen Everink.

Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
  donderdag 10 oktober 2013 @ 13:10:54 #45
383073 schizovreemd
Daar gaan we weer.
pi_132036230
De opsporingsambtenaren zijn opgespoord en worden om 15:00 gehoord.

Badr gaat zich beroepen op zwijgrecht op advies van zijn advocaat.
Er zijn van het collectief momenteel 16 persoonlijkheden MIA.
Ik zoek nog een psychiater met groepskorting en ik niet.
pi_132036256
quote:
0s.gif Op donderdag 10 oktober 2013 13:04 schreef schizovreemd het volgende:

[..]

Voorlopig hoogtepunt in de berichtgeving is in november 2012 (111 vermeldingen) nadat Badr Hari werd gearresteerd (28 oktober) vanwege verdenking van de mishandeling van zakenman Koen Everink.

[ afbeelding ]
Wat was er 28 oktober dan?
  Moderator / Miss SHO donderdag 10 oktober 2013 @ 13:14:42 #47
22592 crew  Ole
pi_132036346
Was dat niet na zijn ' broodje'?
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  donderdag 10 oktober 2013 @ 13:15:09 #48
388969 barca1971
Happy go lucky
pi_132036362
De twee wonen in de buurt van de rechtbank
[/quote]

ehmm..ze woonden toch niet samen?? ook wel vreemd dat Koen door Ficq aan de tand moet worden gevoeld, maar Badr gaat lekker zwijgen.. :N
pi_132036522
zo zielig, beroepen op zwijgrecht..
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
pi_132036545
"Elk dingetje dat ik zeg wordt uitvergroot, uit verband getrokken of zelfs verzonnen", zegt #BadrHari

Er klopt iets niet in deze zin ;)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')