quote:So I just spoke to this guy that I know again that is some sort of computer technician or something. I asked him if he knows anything about the R* clouds and servers and why my internet is working for some things but not others and he said that if the servers go out then I probably can't play the game. I don't really understand all this technical stuff but it seems like this is something that should have been fixed by now.
Part of me thinks that they are doing this on purpose so they can take the characters that we created and use them for other things, like other games and stuff.
i hope that people find this information helpful!
snap ik als je hem er zo uit laat zienquote:Op zondag 6 oktober 2013 23:58 schreef ReplaR het volgende:
[ afbeelding ]
Hier staat ie wel maar in het spel is ie weg
Heb m al mogen veranderen ingame maar update komt volgende week ofzo...quote:Op maandag 7 oktober 2013 00:00 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
snap ik als je hem er zo uit laat zien
quote:
Je verzekering bellen en ze brengen een nieuwe als het goed is.quote:Op maandag 7 oktober 2013 00:13 schreef Snoepje5 het volgende:
Weet iemand hoe dit zit?
In de ifruit app staat bij mijn online character een auto.. Maar in-game heb ik geen personal auto (meer). Die zou ooit zijn ingenomen door de politie maar is nu foetsie en niet in de garage van een impound.
Als ik een tracker/verzekering in een nieuwe auto zet, wordt die dan automatisch mijn eigen auto en vervangt die de oude?
Laat me raden, je hebt ook geen verzekering in je telefoon staan? Ik heb nu al 3x een auto laten verzekeren en steeds is die weer weg. Steeds weer opnieuw overvallen doen en auto's inleveren totdat je weer een verzekering kan afsluiten. Start je je ps3 opnieuw op, weer geen verzekering, het is wat!quote:Op maandag 7 oktober 2013 00:13 schreef Snoepje5 het volgende:
Weet iemand hoe dit zit?
In de ifruit app staat bij mijn online character een auto.. Maar in-game heb ik geen personal auto (meer). Die zou ooit zijn ingenomen door de politie maar is nu foetsie en niet in de garage van een impound.
Als ik een tracker/verzekering in een nieuwe auto zet, wordt die dan automatisch mijn eigen auto en vervangt die de oude?
quote:
Heb ik af en toe ook, ik overval dan meestal een store en kom dan terug bij de job en probeer het opnieuw. Meestal werkt ie dan wel.quote:Op maandag 7 oktober 2013 00:28 schreef Saind het volgende:
Ik kan geen jobs downloaden, ook onhandig
kreeg net bij 1e poging dat ze unavailable waren, 2e poging werkte het hier ookquote:Op maandag 7 oktober 2013 00:36 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Blijkbaar is de cloud up, want ik heb ineens mijn char van vanmiddag weer.
Ik had mijn character ook al 4 dagen, maar sinds vanmiddag is hij ineens weg. Nu weer een nieuwe (op ander slot) en dus weer opnieuw begonnen. Hopelijk komt die andere nog terug.quote:Op maandag 7 oktober 2013 00:38 schreef tonic1 het volgende:
ik snap echt niet hoe al die characters verdwijnen , ik speel al 3 dagen en het is me nog niet 1 keer overkomen. alleen de cloud ligt er soms uit en dan stop ik met spelen.
The fuck. Puur een bericht om te laten zien dat er communicatie is. Ze zeggen eigenlijk niks.quote:Op maandag 7 oktober 2013 00:54 schreef marimbondo het volgende:
Updated 10/6/13: We are continuing to investigate the causes of the lost progress and what can be done to minimize the impact until a permanent fix is in place. Also, we have not forgotten about the requests for restoration. We are in the process of determining the options for addressing the issues for those players who have been affected. Please stay tuned for further updates here.
Wat denk jij nou? R* heeft in het begin al aangegeven dat in het begin niet zo soepel zal lopen en vragen om kritiek.quote:Op maandag 7 oktober 2013 00:55 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
The fuck. Puur een bericht om te laten zien dat er communicatie is. Ze zeggen eigenlijk niks.
Uiteraard, uiteraard. Echter lijkt dit bericht te zeggen dat ze nog niet eens weten wat nou de echte oorzaak is. Lijkt mij nogal een groot probleem, wat denk jij?quote:Op maandag 7 oktober 2013 01:04 schreef Remqo het volgende:
[..]
Wat denk jij nou? R* heeft in het begin al aangegeven dat in het begin niet zo soepel zal lopen en vragen om kritiek.
Ondertussen is het online komen wel makkelijker geworden, maar een overvolle cloud en steeds je character verliezen is nu een issue.
Je kan niet verwachten dat ze kunnen toveren bij R*, even geduld en het komt goed.
Wat ik denk dat zulke klachten binnenregenen bij R* en dat ze daar wat mannetjes op gaan zetten.quote:Op maandag 7 oktober 2013 01:08 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Uiteraard, uiteraard. Echter lijkt dit bericht te zeggen dat ze nog niet eens weten wat nou de echte oorzaak is. Lijkt mij nogal een groot probleem, wat denk jij?
Ze zitten uiteraard niet niks te doen. Dat zei ik vanmiddag ook tegen iemand. Echter vind ik het zeer vervelend dat er zó weinig communicatie vanuit R* is. Maarja, het is een kwestie van wachten.quote:Op maandag 7 oktober 2013 01:12 schreef Remqo het volgende:
[..]
Wat ik denk dat zulke klachten binnenregenen bij R* en dat ze daar wat mannetjes op gaan zetten.
Het probleem wordt dan niet in 123 hups opgelost, maar ik ga er vanuit dat ze er wel wat aan doen. Daar werken ook maar mensen die iets over het hoofd kunnen zien, of denk je dat ze daar op hun luie reet zitten?
Als je hard aan het werk bent, valt er ook weinig te pratenquote:Op maandag 7 oktober 2013 01:20 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ze zitten uiteraard niet niks te doen. Dat zei ik vanmiddag ook tegen iemand. Echter vind ik het zeer vervelend dat er zó weinig communicatie vanuit R* is. Maarja, het is een kwestie van wachten.
Nee, missies zijn 'aparte' sessiesquote:Op maandag 7 oktober 2013 01:39 schreef wuuht het volgende:
als je een missie ergens doet kan op die plek daar gewoon iemand uit de server naar toe gaan die niet in de missie zit?
quote:
Was wel funny ja, zat veel te switchen op 'n gegeven moment en had geen idee waar iedereen uit hingquote:Op maandag 7 oktober 2013 00:33 schreef Donderjagers het volgende:
[..]
Kwartier lang hide n seek spelen.
Ik ookquote:
Sorry ik zal het niet meer doenquote:Op zondag 6 oktober 2013 23:41 schreef k0fferbak het volgende:
Kan lotto r4ge uit de crew. Die probeert mij te killen en met succes.
Hoe haal je in hemelsnaam dat soort bedragen? want als je gemiddeld 3000-4000 per missie krijgt, speel je dan zo'n 150 missies op een dag ofzo?quote:Op maandag 7 oktober 2013 01:56 schreef tonic1 het volgende:
zo weer bijna 500k verdiend ik zeg welterusten.
Als je Violent Duct speelt heb je 150k in ongeveer een half uur tot een uur. Als je dus 4-5 uur speelt heb je het zo.quote:Op maandag 7 oktober 2013 02:40 schreef r3gi3boy het volgende:
[..]
Hoe haal je in hemelsnaam dat soort bedragen? want als je gemiddeld 3000-4000 per missie krijgt, speel je dan zo'n 150 missies op een dag ofzo?
Nee, nog nietquote:Op maandag 7 oktober 2013 03:14 schreef wuuht het volgende:
is die editor er al lijkt me echt leuk om een race te maken door de hele map heen
Denk het nietquote:Op maandag 7 oktober 2013 06:29 schreef Furdinand het volgende:
Poppetje nog steeds niet terug op RSC
Ik had trouwens een screenshot gemaakt van mij profiel net voordat het verdween. Zouden ze het daar mee terug kunnen halen mocht het echt weg zijn?
hoe the hell krijgen ze dat voor elkaar???quote:121 Drialll -1,561 0d0h33m
Zoals ik net in de SC postte:quote:Op maandag 7 oktober 2013 09:08 schreef BaajGuardian het volgende:
JAAAAAAAAAAAA
[ afbeelding ]
Heb mn oude char weer terug van lvl 9 met 40k !!
tip,quote:Op maandag 7 oktober 2013 10:17 schreef BaajGuardian het volgende:
k kan echt geen enkele race winnen online he, elke keer gebeurd er wel iets waardoor ik laatste kom te staan, ik heb letterlijk de meeste pech in games. en het is ook altijd dat iedereen een snellere auto dan me heeft terwijl ik de auto met de beste speed en acc. stats neem steeds...
Zonet 2 uur erover gedaan om 5k te winnen aan prijzengeld en de meeste races kreeg ik dus 0$ omdat ik nieteens kon finishen zo ver stond ik achter...
dit vind ik ook echt ruk. per ongeluk kan altijd.quote:Op maandag 7 oktober 2013 10:23 schreef Mani89 het volgende:
sowieso zijn de meeste alleen maar bezig met hun concurrenten onderuit te kegelen. Waardoor ze bijna altijd ook zichzelf uitschakelen.
Je nek langer maken zodat de bandana van je voorhoofd naar je mond gaatquote:Op maandag 7 oktober 2013 10:30 schreef MEzek het volgende:
iemand enig idee hoe je online een bandana om je mond heen kan equippen?
Waarom ga je niet missies doen en fatsoenlijk geld verdienen?quote:Op maandag 7 oktober 2013 10:17 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik kan echt geen enkele race winnen online he, elke keer gebeurd er wel iets waardoor ik laatste kom te staan, ik heb letterlijk de meeste pech in games. en het is ook altijd dat iedereen een snellere auto dan me heeft terwijl ik de auto met de beste speed en acc. stats neem steeds...
Zonet 2 uur erover gedaan om 5k te winnen aan prijzengeld en de meeste races kreeg ik dus 0$ omdat ik nieteens kon finishen zo ver stond ik achter...
Lambalquote:Op maandag 7 oktober 2013 10:32 schreef Lamabal het volgende:
[..]
Je nek langer maken zodat de bandana van je voorhoofd naar je mond gaat
Ergens tegenaan rijden is geen pech, maar een gebrek aan skills.quote:Op maandag 7 oktober 2013 10:17 schreef BaajGuardian het volgende:
elke keer gebeurd er wel iets waardoor ik laatste kom te staan, ik heb letterlijk de meeste pech in games.
Die challenges wel ja. Dat zijn challenges voor je crew, en kun je met andere crew's vergelijken zodat je kan " bewijzen" wie de beste crew isquote:Op maandag 7 oktober 2013 10:39 schreef MEzek het volgende:
[..]
Lambal
[/quote ]
[quote]Op maandag 7 oktober 2013 10:39 schreef DSS24 het volgende:
Ik heb nu dit gevonden: You can take part in Crew Challenges via the Online > Playlists > Challenges menu.
Betekent dit dat je alleen als crew kan scoren als je via challenges speelt?
quote:Op maandag 7 oktober 2013 10:48 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
Man man man. Maximale bet op mezelf bij een race. Sta ruim 1e van de 8. Hoor ik wat russen tegen elkaar brabbelen. Wacht 1 me vlak voor de finish op voor frontale aanrijding. Wordt die andere rus 1e. Lijers.
Kreeg oddsvan 1 op 10.
racen zijn missiesquote:Op maandag 7 oktober 2013 10:37 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Waarom ga je niet missies doen en fatsoenlijk geld verdienen?
Dat gerommel in de marge is de bron van jouw structurele frustratie.
kleine addictquote:Op maandag 7 oktober 2013 11:14 schreef PicoMMP het volgende:
Ik zie op RSC alleen mijn tweede poppetje staan. Hopelijk keert mijn eerste snel terug in het spel.
report maken.quote:Op maandag 7 oktober 2013 10:48 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
Man man man. Maximale bet op mezelf bij een race. Sta ruim 1e van de 8. Hoor ik wat russen tegen elkaar brabbelen. Wacht 1 me vlak voor de finish op voor frontale aanrijding. Wordt die andere rus 1e. Lijers.
Kreeg oddsvan 1 op 10.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
Waarom? Hij deed niets fout, dat is het mooie van GTA, dit soort zaken zijn gewoon mogelijk.quote:
LOLquote:Op maandag 7 oktober 2013 11:33 schreef Lisker het volgende:
[..]
Waarom? Hij deed niets fout, dat is het mooie van GTA, dit soort zaken zijn gewoon mogelijk.
Helaas zie ik het misbruik van dit systeem ook al gebeuren. Mensen die races fixen, maar dat hoort ook bij het "criminele" gedeelte van de game.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |