Nee, ik vind ook dat al dat afgeven op die mensen een beetje erg ver ging.quote:
Boeren is geen toekomst in Nederland. Te dichtbevolkt.quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 23:22 schreef golfer het volgende:
Maar waarom wil ie eigenlijk alle regeltjes onderduiken en daarom verhuizen naar Australië waar ze precies hetzelfde uitzicht en gezelschap van koeien hebben als in Nederland?
Ze blijven geïsoleerd in een Nederlandse gereformeerde gemeenschap in dat land wonen zonder verder ook maar zich aan te passen aan het land?
Wel leuk voor die kerel dat ie op z'n 42e nog even pedo kon spelen met een hele domme stagiaire van 17.
(Die vent van dat fokprogramma die langs kwam en zij maar yes, yes, yes zeggen terwijl ze er geen snars van begreep).![]()
Kindje is intussen geworpen door Berhta-29 en die heeft wel een Engelse naam gekregen.
Het ging hem helemaal niet over te dicht bevolkt. Het ging hem over de regeltjes in Nederland die hij in Aussie kon ontduiken.quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 23:54 schreef Nieuwschierig het volgende:
Boeren is geen toekomst in Nederland. Te dichtbevolkt.
Ja waarom denk je dat al die regels er zijn hier? Omdat het zo dichtbevolkt is.quote:Op zondag 6 oktober 2013 00:17 schreef golfer het volgende:
[..]
Het ging hem helemaal niet over te dicht bevolkt. Het ging hem over de regeltjes in Nederland die hij in Aussie kon ontduiken.
Boeren was voor hem veel meer dan een inkomen vergaren dat was duidelijk, het was zijn leven en dat moet ook wel anders ga je het niet zolang volhouden denk ik.quote:Op zondag 6 oktober 2013 00:11 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Zou die anderhalf miljoen op de bank zetten of 7 a 10 huizen van kopen, het meisje des huizes full time laten werken en zelf part-time gaan hobbyen bij je buren.
In de winter mooi 6 a 8 weken naar Australie toe
Hij zei het zelf al, hij verdiende goed als 'bedrijfsmanager'quote:Op zondag 6 oktober 2013 00:42 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Boeren was voor hem veel meer dan een inkomen vergaren dat was duidelijk, het was zijn leven en dat moet ook wel anders ga je het niet zolang volhouden denk ik.
Hij doet de koeien en het vrouwtje de kids en aardappelen, zo was het vroeger en zo zal het altijd zijn.quote:Op zondag 6 oktober 2013 00:44 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Hij zei het zelf al, hij verdiende goed als 'bedrijfsmanager'
Nu nog kleine kinderen, ook leuk denk ik om 1 keer per jaar flink op vakantie te kunnen in plaats van altijd op de koeien te moeten passen
Jammer want op zich prima situatie, rond de 50 anderhalf miljoen op de bank en een vrouw die de helft van je eigen leeftijd isquote:Op zondag 6 oktober 2013 00:46 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Hij doet de koeien en het vrouwtje de kids en aardappelen, zo was het vroeger en zo zal het altijd zijn.
Wat de boer niet kent...
Dat zeker maar zonder die instelling was hij nu een ambtenaar met een rijtjeshut een een zure vrouw ergens in Waddixveen of iets dergelijks..quote:Op zondag 6 oktober 2013 00:47 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Jammer want op zich prima situatie, rond de 50 anderhalf miljoen op de bank en een vrouw die de helft van je eigen leeftijd is
Zijn mensen die het slechter voor elkaar hebben
Gaat over de situatie nu natuurlijk, er is wel wat meer man Jezus en koeienquote:Op zondag 6 oktober 2013 00:51 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Dat zeker maar zonder die instelling was hij nu een ambtenaar met een rijtjeshut een een zure vrouw ergens in Waddixveen of iets dergelijks..
Ja dat zou je wel denken, moest meteen aan McLeod's Daughters denken trouwensquote:Op zondag 6 oktober 2013 00:53 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Gaat over de situatie nu natuurlijk, er is wel wat meer man Jezus en koeien
omdat je daar een 3 keer zo grote boerderij hebt als hier voor hetzelfde geld. en geen mestboekhouding en andere wegpest regels.quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 23:22 schreef golfer het volgende:
Maar waarom wil ie eigenlijk alle regeltjes onderduiken en daarom verhuizen naar Australië waar ze precies hetzelfde uitzicht en gezelschap van koeien hebben als in Nederland?
Ze blijven geïsoleerd in een Nederlandse gereformeerde gemeenschap in dat land wonen zonder verder ook maar zich aan te passen aan het land?
Wel leuk voor die kerel dat ie op z'n 42e nog even pedo kon spelen met een hele domme stagiaire van 17.
(Die vent van dat fokprogramma die langs kwam en zij maar yes, yes, yes zeggen terwijl ze er geen snars van begreep).![]()
Kindje is intussen geworpen door Berhta-29 en die heeft wel een Engelse naam gekregen.
Ah, ook een boertje van buten?quote:Op zondag 6 oktober 2013 01:09 schreef arjan1112 het volgende:
omdat je daar een 3 keer zo grote boerderij hebt als hier voor hetzelfde geld. en geen mestboekhouding en andere wegpest regels.
oke dan. wat is jouw probleem? Haat je boeren ofzo? Ben je een milieu extremist ?quote:Op zondag 6 oktober 2013 01:48 schreef golfer het volgende:
[..]
Ah, ook een boertje van buten?
Wegpestregels?
Gewoon netjes boeren kan niet meer? Chemisch en plastic afval gewoon verbranden zonder met het milieu rekening te houden?
Veel te veel kunstmest gebruiken? Dat soort regels die in Aussie niet gelden? (denk je?))
Ik weet dat Australië nog veel strenger is op dat gebied dan Nederland en als de plaatselijke overheid deze uitzending daar ooit terug kijkt zijn ze echt de sjaak.
Ik ben een objectieve kijker die een boerenlul allerlei regels bewust ziet overtreden, die jij verdedigd.quote:Op zondag 6 oktober 2013 01:50 schreef arjan1112 het volgende:
oke dan. wat is jouw probleem? Haat je boeren ofzo? Ben je een milieu extremist ?
Regels zoals wat ?quote:Op zondag 6 oktober 2013 01:54 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik ben een objectieve kijker die een boerenlul allerlei regels bewust ziet overtreden, die jij verdedigd.
Plastic en gebruikte luiers verbranden (uit het zicht, want mag niemand zien, letterlijk haar woorden)?quote:Op zondag 6 oktober 2013 01:58 schreef arjan1112 het volgende:
Regels zoals wat ?
ik heb niets gezien, wat strafbaar zou zijn
quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 22:04 schreef arjan1112 het volgende:
Jullie met die kritiek op die vrouw
zei is perfect, ze houd van schoonmaken koken kinderen baren ( seks ) en helpt ook nog met het werk op de boerderij
Verder vond ik het wel een leuke aflevering
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |