Hij woont in Den Boschquote:Op zondag 13 oktober 2013 22:51 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Dat is ook goed natuurlijk. Misschien heb ik hem wel gezien. Er zaten een paar Nijmegenaren in de bus terug naar de stad
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ook namens D66 gefeliciteerdquote:Op maandag 14 oktober 2013 18:30 schreef tong80 het volgende:
Tot morgen. Ik ga verjaardaggen
Bossie kan me niet bijhouden.
Houdoei.
eerste indruk blijft blijvend wat dat betreft. Kwam na een wedstrijd in De Meer op weg naar de auto van mijn zus de erg jonge Davids en de oudere Mols tegen, volgens mij na de wedstrijd tegen Cambuur waar Mols toen speelde, Davids nog geen speler van het eerste.quote:
Keepers genoeg in Nederlandquote:
quote:
Ik vond het ook een mooie stad. Het Teylersmuseum vond ik ook erg de moeite waard.quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 21:43 schreef borisz het volgende:
023
Echt één van mijn favo steden in het land.
quote:
Nieuwe coach van AZ.quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 22:11 schreef borisz het volgende:
De Denen worden de slechtste nr twee en gaan het niet halen.
En zeer wrs Exit Morten Olsen.
Done.quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 22:20 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nieuwe coach van AZ.
Je mag me quoten.
In ieder geval nog niet dit seizoen dusquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 22:20 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nieuwe coach van AZ.
Je mag me quoten.
quote:Op woensdag 16 oktober 2013 11:02 schreef borisz het volgende:
[..]
In ieder geval nog niet dit seizoen dus
Nijmegenquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 21:16 schreef Bos81 het volgende:
Dag 1 van de vakantie-stedentrippen achter de rug. Haarlem is bezocht (Ja Borisz de Jopenkerk stond ook op het programma![]()
) Leuk dagje. Morgen Nijmegen en donderdag nog Maastricht.
quote:
quote:
quote:Voor de wedstrijd Jong PSV - Telstar geldt een veplichte buscombi voor de uitsupporters.
Vertel.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 23:10 schreef borisz het volgende:
Wat zat Arno Vermeulen toch weer een hoop onzin te verkopen bij Nieuwsuur!
Het ging over Bosnië en IJsland. Dat het verrassend is dat ze geplaatst of naar de play-offs zijn. Bosnië had zich al bijna gekwalificeerd voor het EK in Polen/Oekraïne. Ze kwamen een puntje te kort in de groep met Frankrijk en tegen Portugal ging het op het laatste moment mis in de play-offs. Ploeg die al jaren bezig is met klimmen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |