Spannend.quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 13:53 schreef Sarabi het volgende:
Generale repetitie zit er opmorgen het NK!
quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 13:58 schreef Sarabi het volgende:
Ik moet helaas toegeven dat ik daar in wel geoefend ben
Jup! Heb ik idd ook wel eens gedaan. Erg lekker!quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 11:52 schreef miss_sly het volgende:
[..]
het is boodschappenlijstjestijd
Je kunt vast in die bovenste vast ook grote garnalen doen in plaats van kipfilet?
quote:
Ik bedacht dat het weinig uitmaakt wat je er in doet, dus ik ga hem maken met grote garnalen, bloemkool, aardappelen en paprika of zo!quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 15:21 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Jup! Heb ik idd ook wel eens gedaan. Erg lekker!
Lekkerquote:Op zaterdag 5 oktober 2013 19:21 schreef Sarabi het volgende:
Wachten op mijn zelfgemaakte pizzahonger!
Moet je morgen weer werken?quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 19:33 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Lekker
Ik eet vreemd, omdat ik zo moe ben en een beetje slaap steeds. Rond etenstijd heb ik karnemelk gehad, een banaan, pindakaas en een kommetje witte bonen in tomatensaus
Nee, gelukkig niet en gelukkig vannacht ook niet. Daar ben ik overigens wel erg blij mee na gisternacht.quote:
quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 22:21 schreef uniekhoorn het volgende:
Spannend Sarabi, heel veel plezier morgen.
Bright.... ik word er spontaan eng en chaotisch van![]()
Zak chips al leeg DP?
Zeker niet.quote:
quote:
jij bent vroeg wakker.quote:
quote:
Wat een oppervlakkige zak en wat sneu voor zijn vriendin.quote:Op zondag 6 oktober 2013 05:29 schreef Zeester het volgende:
Het voordeel van uitgaan in de stad waar je vandaan komt is een ex-ons night stand tegenkomen (die zegt dat het hem spijt dat hij een vriendin heeft nu hij ziet hoe je er nu uitziet) en een van je voormalige beste vrienden die iets van dezelfde strekking zegt.
Ghi, wat een grove oordeling. Zoiets kan toch gewoon als een complimentje met een knipoog gezegd worden.quote:Op zondag 6 oktober 2013 09:14 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wat een oppervlakkige zak en wat sneu voor zijn vriendin.
Maar goed, hallo allemaal
Kinderen, nee daar heb ik geen last vanquote:Op zondag 6 oktober 2013 08:47 schreef Brighteyes het volgende:
[
[..]Mijn kinderen zijn helaas geen langslapers.
Maar de plint staat nu wel in de lak en nu ga ik mijn hardloopspullen maar eens aantrekken.
Ik vind het aardig lomp tegenover die vriendin, of die er nou bij was of niet. Maar c'est moi.quote:Op zondag 6 oktober 2013 09:19 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ghi, wat een grove oordeling. Zoiets kan toch gewoon als een complimentje met een knipoog gezegd worden.
ok, c’est le ton qui fait la musique, maar zo kwam het op mij over alsof hij nog wčl een relatie had willen hebben als ze maar slank was geweest en zijn huidige vriendin had hij nu liever ook niet willen hebben, want dan kon hij weer met de slanke versie van zijn ex verder. Mijn vriend heeft overigens ruzie als hij ooit zoiets zegt, ook al is het een grapje.quote:Op zondag 6 oktober 2013 09:19 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ghi, wat een grove oordeling. Zoiets kan toch gewoon als een complimentje met een knipoog gezegd worden.
Misschien doe ik dat dan wel. Kijk, als het voor jou en je omgeving werkt prima, maar ik zou het persoonlijk dus niet prettig vinden. Maar, nogmaals, dat ben ikquote:Op zondag 6 oktober 2013 09:34 schreef DancingPhoebe het volgende:
Mwoah, context context context hoor. Bij mij op kantoor vliegen de hele dag door opmerkingen als "het is dat het niet mag van mn vrouw..." door de tent. Hilariteit alom.
Je kunt ook oversensitief reageren.
Gneh, projectie, much?quote:Op zondag 6 oktober 2013 09:38 schreef Isabeau het volgende:
[..]
ok, c’est le ton qui fait la musique, maar zo kwam het op mij over alsof hij nog wčl een relatie had willen hebben als ze maar slank was geweest en zijn huidige vriendin had hij nu liever ook niet willen hebben, want dan kon hij weer met de slanke versie van zijn ex verder. Mijn vriend heeft overigens ruzie als hij ooit zoiets zegt, ook al is het een grapje.
Anders doe je toch gewoon even net alsof mensen verschillende meningen kunnen hebbenquote:Op zondag 6 oktober 2013 09:42 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Gneh, projectie, much?
Ze hebben een keer liggen boemsen. En ze ziet er zo lekker uit dat hij dat graag weer zou doen. Maar dat kan niet omdat hij een vriendin heeft.
Dat is gewoon een compliment over haar lichaam en looks. Niets zwaarders of meer dan dat. En over haar bedskillz want daar zou hij ook wel weer zin in hebben.
More power to zeester de bombshell!!
Oh. My bad. Ik dacht dat de hele intentie van Fok zo'n beetje was om over die verschillende meningen te discussiëren.quote:Op zondag 6 oktober 2013 09:58 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Anders doe je toch gewoon even net alsof mensen verschillende meningen kunnen hebben
Mja, het kwam een beetje over alsof je eigen visie als de enige ware ziet. My bad als dat niet zo isquote:Op zondag 6 oktober 2013 09:59 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Oh. My bad. Ik dacht dat de hele intentie van Fok zo'n beetje was om over die verschillende meningen te discussiëren.
Wacht, ik ga de handleiding nog even lezen.
Ik geef aan dat ik vind dat een mening mij wat overtrokken lijkt en wat mijn mening over het geheel is. Kan iedereen weer op reageren en hoera weer een topic volquote:Op zondag 6 oktober 2013 10:02 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Mja, het kwam een beetje over alsof je eigen visie als de enige ware ziet. My bad als dat niet zo is
Oké dan, meningsverschil it isquote:Op zondag 6 oktober 2013 10:03 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ik geef aan dat ik vind dat een mening mij wat overtrokken lijkt en wat mijn mening over het geheel is. Kan iedereen weer op reageren en hoera weer een topic vol(zonder dat het over koolhydraten, eiwitten en vetten ging, maar bon, dat is toch bijzaak
)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |