abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_131787512
Nav van de discussie in het OUD FB topic is besloten het lijstje in dit topic te laten vervallen.
Alle OUD-users en hun kindjes die daar behoefte aan hadden, kun je terugvinden in het verjaardagslijstje op de Fok!wiki:

http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

Voel je vrij om daar je eigen gegevens aan te passen
pi_131787545
Chris slaapt van kwart voor 8 tot kwart over 7, maar het gaat maar net. Alleen eerder krijgen we hem niet leuk plat. Nu is het na de thee nog even lezen/muziek luisteren, en dan is het zo half 8.
En uitslapen doet Chris niet aan. Door de weeks moeten we hem soms om kwart over 7 wakker maken, en in het weekend staat hij om 7uur vrolijk naast ons bed :{

Gisteravond hadden we ouderavond, de juffen/meesters gaven lesjes met het montessori materiaal(leuk!). Chris zijn kleuterjuf vroeg of Chris nog eens een ochtend kwam spelen. Dat was wel te regelen, en ze vond het altijd zo gezellig als oud leerlingen langs kwamen. Chris vanmiddag gevraagd, maar hij wil liever werkjes doen, dan in de bouwhoek. Dus ik moet de kleuterjuf maar teleurstellen :P
pi_131788491
hihi...die Chris... liever werkjes doen dan spelen :D

De meiden gaan hier tussen 18.30 en 19.30 naar bed. Dat ligt er helemaal aan hoe laat we eten en of Amber moet trainen.
Als Tess niet mee gaat naar Ambers training ligt ze tussen 18.15 en 18.45. Amber ligt op trainingsdagen tussen 19.45 en 20.00.
In het weekend gaan ze meestal rond 19.00 uur. Tess is redelijk vroeg wakker, meestal rond 6.15. Heel soms is ze wat later wakker maar uitslapen kent ze niet. Amber moet ik op schooldagen om 6.45 wakker maken.

Later naar bed betekent niet later wakker worden. Paar weken geleden lagen zw pas om 21.00 maar Tess was al weer om 7.00 wakker
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_131791781
Max is al vroeg moe, maar gaat meestal als het lukt om half 8 plassen en naar boven. Als ik het dan ruim neem ligt ie om 8u. En als ie eenmaal ligt gaat ie gerust tot 10u lezen :')
Maargoed, vanwege mijn stage die om half 8 begint moet ik met Max al om kwart over 6 de volgende ochtend de fiets op, naar oma, dus dat ging niet echt meer :+

We hebben nu afgesproken dat hij tot half 9 mag lezen, en dan moet gaan slapen :)
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
  † In Memoriam † woensdag 2 oktober 2013 @ 22:01:46 #5
37843 lady-wrb
kortaf
pi_131793495
ben ik weer na een lange avond op school wegens profielkeuze en kennismaking mentor.
profielkeuze mogen ze op het ogenblik nog even in mijn pet gooien, daar ga ik me met de informatie die ik vanavond heb gekregen eens flink op inlezen.
de mentor lijkt me een potige tante. ik heb na afloop even met haar gepraat en mijn indruk is dat ze goed geïnformeerd is door de ib-er en ze gaat dit ook doorcommuniceren met de andere leraren van L.
ik heb haar al wel verteld dat L. nogal ontdaan is over dat profielkeuzegedoe. het maakt hem onzeker en onrustig en ik heb gevraagd om dat een beetje in de gaten te houden.
ze gaat het aanpakken, zei ze.

ik heb met L. afgesproken dat hij vanavond om half 9 zou douchen en dan naar bed. misschien nog eventjes in zijn (verplichte) boek lezen en dan slapen. alleen was ik er niet vanavond om er op toe te zien dat het ook daadwerkelijk gebeurde, nou ja morgen beter.
  † In Memoriam † woensdag 2 oktober 2013 @ 22:06:39 #6
37843 lady-wrb
kortaf
pi_131793866
@ trui: L. had ook heel veel problemen met leren fietsen. hij is zo vaak gevallen met de fiets dat ik stiekem wel eens afgevraagd heb of het ooit wel zou lukken.
het was echt één handeling tegelijk en als er iets anders kwam (remmen, uitkijken, bocht om nou ja noem maar op, dan was het boem en daar lag hij weer. heel frustrerend)
het heeft een tijd geduurd, maar het is uiteindelijk toch goedgekomen.
pi_131794881
Lady klinkt goed, dat ze het gaat aanpakken.

Hier een kleuter, die echt in paniek was vanwege een brand/ ontruimingsoefening, die ze maandag op school hadden. Gisteren heb ik er helemaal niets over gehoord en vandaag wilde meneer niet naar school en eenmal daar rende hij bijna weg omdat hij zo bang was voor een oefening. Vond het echt zielig. En ik heb het ook maar tegen de juf gezegd. Gelukkig ging die hem verzekeren dat er geen oefening zou komen vandaag. En hij huilde echt toen ik weg ging, heb ik al een tijdje niet gehad.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_131796130
Ik moet nog even *O* voor Cato met haar knappe prestatie, wauw Trui!!! Leuk zeg!

Over dat fietsen en zwemmen, ik heb volgens mij vorig jaar op een informatie avond een stukje van de vakleerkracht (die ook MRT (motorische remedial teaching)) gevolgt en die vertelde ook iets over een verband met zwemmen. Het ging er geloof ik om dat je bewegingen onafhankelijk van elkaar tegelijkertijd moest kunnen en dat de kinderen die zij zag die daar moeite mee hadden met bv gym, vaak ook met zwemmen daar moeite mee hebben. Dus wat je schrijft daar heeft het dan volgens mij wel mee te maken dat fietsen en zwemmen verhaal (nu gaat ineens dat belletje rinkelen, ik weet alleen niet meer waar ik dat van dat fietsen en zwemmen heb gehoord).

En Groof, wat een goed zwemnieuws *O*!!!
Fake it till you make it...
pi_131799464
Oudste die jongste voorleest voor t slapen O+ O+ O+ aaaahw
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_131802181
O Karin wat moet dat lief zijn O+ O+
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_131804812
Karin O+ O+ leuk. Hier laatst ook, handig is het ook nog ;)
Fake it till you make it...
pi_131876139
Volgende week afzwemmen! *O*. Proefzwemmen ging super.
pi_131876354
Super!!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  zaterdag 5 oktober 2013 @ 17:24:29 #14
2177 Gaoxing
(bijna) altijd gelukkig
pi_131876369
quote:
10s.gif Op zaterdag 5 oktober 2013 17:13 schreef Luigi het volgende:
Volgende week afzwemmen! *O*. Proefzwemmen ging super.
Ik was het like-knopje aan het zoeken :) |:(
pi_131876431
Ze was al vanaf 6 uur wakker en hyper, vanmiddag is een vriendinnetje komen spelen en die blijft eten... Ik ken een 7 jarige die erg goed gaat slapen vanavond :D.
  † In Memoriam † zaterdag 5 oktober 2013 @ 18:00:08 #16
37843 lady-wrb
kortaf
pi_131877133
quote:
10s.gif Op zaterdag 5 oktober 2013 17:28 schreef Luigi het volgende:
Ze was al vanaf 6 uur wakker en hyper, vanmiddag is een vriendinnetje komen spelen en die blijft eten... Ik ken een 7 jarige die erg goed gaat slapen vanavond :D.
dat hoop je :+
  zaterdag 5 oktober 2013 @ 18:26:43 #17
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_131877813
quote:
10s.gif Op zaterdag 5 oktober 2013 17:28 schreef Luigi het volgende:
Ze was al vanaf 6 uur wakker en hyper, vanmiddag is een vriendinnetje komen spelen en die blijft eten... Ik ken een 7 jarige die erg goed gaat slapen vanavond :D.
Of juist niet. Te hyper wil ook wel eens omslaan in slapeloosheid. Maar super dat ze mag afzwemmen!
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
pi_131878117
Ik ken die kleine oogjes een beetje ;).
  zaterdag 5 oktober 2013 @ 19:02:57 #19
35189 Troel
scherp en bot
pi_131878611
Hoe is het gegaan??? Foto's met diploma or it didn;t... ;)
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_131879693
quote:
7s.gif Op zaterdag 5 oktober 2013 19:02 schreef Troel het volgende:
Hoe is het gegaan??? Foto's met diploma or it didn;t... ;)
psst lezen troel ;)
volgende week afzwemmen ;)
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  zaterdag 5 oktober 2013 @ 19:50:44 #21
35189 Troel
scherp en bot
pi_131879804
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 oktober 2013 19:46 schreef Vicky het volgende:

[..]

psst lezen troel ;)
volgende week afzwemmen ;)
Huh, dan snap ik er niets meer van, want YPPY had het over vandaag afzwemmen :D Ik zal het wel verkeerd begrepen hebben dan :)
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  zaterdag 5 oktober 2013 @ 19:57:56 #22
2177 Gaoxing
(bijna) altijd gelukkig
pi_131880012
quote:
7s.gif Op zaterdag 5 oktober 2013 19:50 schreef Troel het volgende:

[..]

Huh, dan snap ik er niets meer van, want YPPY had het over vandaag afzwemmen :D Ik zal het wel verkeerd begrepen hebben dan :)
Het was PROEFzwemmen :)
  zaterdag 5 oktober 2013 @ 19:59:38 #23
35189 Troel
scherp en bot
pi_131880072
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 oktober 2013 19:57 schreef Gaoxing het volgende:

[..]

Het was PROEFzwemmen :)
Ja, dus ik heb het verkeerd begrepen, want elders las ik wat anders ;)
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  zondag 6 oktober 2013 @ 13:15:37 #24
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_131897250
fijn dat 't goed ging, op naar 't diploma-festijn! ^O^

vandaag zijn we met z'n vieren een stukje gaan fietsen, zo leuk dat dat nu kan. *O* bruggetjes af gaat nog niet helemaal goed (te hard dus geen controle meer, en dan tegen een paaltje aanbotsen, dat werk :o ), maar verder kan ze gewoon echt goed meekomen. en vooral dapper dat ze na zo'n ongelukje toch weer op durft te stappen.
in de haak.
  Redactie Frontpage / Spellchecker zondag 6 oktober 2013 @ 13:44:50 #25
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_131898274
Knap van haar, Trui, en wat heeft ze het snel onder de knie! ^O^
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  zondag 6 oktober 2013 @ 15:17:14 #26
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_131901113
ze krijgt komende week nog 1 of 2 lessen om een aantal 'bijzondere verrichtingen' nog even extra in te oefenen. die fietsman is echt geweldig! (hadden we maar wat eerder geweten van deze mogelijkheid..).
in de haak.
  zondag 6 oktober 2013 @ 19:32:17 #27
56471 pinquit
oh my lama!
pi_131910249
Huh, is Luigi dan toch Jarno? :')

Max z'n schoenen zijn meegenomen gisteren na t zwemmen :{ Dus die ging op z'n sokken naar huis :{
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
  zondag 6 oktober 2013 @ 19:34:37 #28
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_131910335
tsk, echt gestolen? niks meer van gehoord? achterlijk zeg. :o

en luigi jarno? hoe KOM je erbij. :)
in de haak.
  zondag 6 oktober 2013 @ 19:45:02 #29
56471 pinquit
oh my lama!
pi_131910770
Nouja gestolen, dat weet ik niet en hoop ik ook niet eigenlijk.. Ik hoop heel erg op een vergissing, en dat ik alsnog wat hoor, deze week of volgende week zaterdag.

Maarja :{ er lag nog een paar afgetrapte sportschoenen met sokken erin, dus als het een misverstand was is dat jochie op zn blote voeten in Max z'n schoenen gegaan ofzo :')
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_131918960
Pinquit :{ niet tof... hopelijk komen ze toch weer terug... grrr mensen die niet met hun poten van andermans spullen af kunnen blijven.

Trui, wat leuk zeg, met zn allen op de fiets. En bravo voor Cato die na het ongelukje wel weer verder fietst, ^O^ . Fijn dat jullie die fietsman hebben gevonden!!!
Fake it till you make it...
  zondag 6 oktober 2013 @ 22:15:11 #31
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_131919084
quote:
0s.gif Op donderdag 3 oktober 2013 00:29 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Oudste die jongste voorleest voor t slapen O+ O+ O+ aaaahw
Gehe, hier ook vaak, in robotstyle :P
I'm so glamourous I piss glitter!
  † In Memoriam † zondag 6 oktober 2013 @ 22:16:32 #32
37843 lady-wrb
kortaf
pi_131919162
quote:
0s.gif Op zondag 6 oktober 2013 19:32 schreef pinquit het volgende:

Max z'n schoenen zijn meegenomen gisteren na t zwemmen :{ Dus die ging op z'n sokken naar huis :{
:o

wat a-sociaal :r
pi_132148642
Z'n schoenen stonden er ineens weer! :') Niks gehoord van t zwembad, die wisten ook van niks, maar zaterdagochtend stonden ineens z'n schoenen weer op dezelfde plek.

Ik werd vanmorgen aangesproken door een moeder uit Max zn klas die me wilde laten weten dat Max geplaagd wordt in zn tafelgroepje (want haar zoon zit in datzelfde groepje en die gaf dat aan thuis, ook dat ie zelf meedeed :{ )

Maar ik heb 'm nog nooit horen klagen ofzo :o wel over andere dingen: Dat ie school wel zat is, dat z'n klas veel en veel te druk is, dat de nieuwe groep 3 vervelend is (en D is zo druk dat ie zelfs een pilletje moet om 12u om stil te worden mam!)

Ik ga maar es voorzichtig vragen vanmiddag dan :{ vind het zo naar, misschien valt het allemaal wel mee en ziet die moeder een groter probleem dan er eigenlijk is, maar misschien vertelt Max t wel gewoon niet ofzo :{ dat zou ik echt wel erg vinden eigenlijk :{
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_132148651
Die moeder heeft d'r zoon er flink op aangesproken trouwens :) das al een goed begin uiteraard.
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
  maandag 14 oktober 2013 @ 09:34:50 #35
255392 De_Taartjesfee
Hoardin' like a hoarder
pi_132148714
Wat naar pinq!
Mijn middelste wordt niet gepest maar hij kan maar niet aarden in de klas. Er zitten toevallig allemaal hele drukke jongens in de klas en hij heeft er gewoon geen aansluiting mee. Erg naar :{
I`m not weird. I`m limited edition.
pi_132148749
Nja dat is hier ook wel een ding inderdaad. Hij heeft ook nooit echt vriendjes ofzo, hij vindt heel veel kinders zo irritant :') En dat drukke dan ook, soms lijkt t alsof ie net íets te serieus is met alles (vergeleken met de anderen dan).
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
  maandag 14 oktober 2013 @ 09:38:32 #37
255392 De_Taartjesfee
Hoardin' like a hoarder
pi_132148786
Herkenbaar!
Hij is sinds afgelopen week weer op een sport waar wel meer rustige jongens zitten. Hoop dat hij daar wel een beetje aansluiting bij kan vinden :)
I`m not weird. I`m limited edition.
pi_132152486
quote:
0s.gif Op zondag 6 oktober 2013 19:32 schreef pinquit het volgende:
Huh, is Luigi dan toch Jarno? :')

Max z'n schoenen zijn meegenomen gisteren na t zwemmen :{ Dus die ging op z'n sokken naar huis :{
grrrr om pissig van te worden.....en dan zo sneaky weer terugzetten ook....bah

Zo is meikes jas vorig jaar gejat in het zwembad. Wat een verstand zeg
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  maandag 14 oktober 2013 @ 16:54:03 #39
2177 Gaoxing
(bijna) altijd gelukkig
pi_132159738
quote:
0s.gif Op maandag 14 oktober 2013 09:30 schreef pinquit het volgende:
Z'n schoenen stonden er ineens weer! :') Niks gehoord van t zwembad, die wisten ook van niks, maar zaterdagochtend stonden ineens z'n schoenen weer op dezelfde plek.

Ik werd vanmorgen aangesproken door een moeder uit Max zn klas die me wilde laten weten dat Max geplaagd wordt in zn tafelgroepje (want haar zoon zit in datzelfde groepje en die gaf dat aan thuis, ook dat ie zelf meedeed :{ )

Maar ik heb 'm nog nooit horen klagen ofzo :o wel over andere dingen: Dat ie school wel zat is, dat z'n klas veel en veel te druk is, dat de nieuwe groep 3 vervelend is (en D is zo druk dat ie zelfs een pilletje moet om 12u om stil te worden mam!)

Ik ga maar es voorzichtig vragen vanmiddag dan :{ vind het zo naar, misschien valt het allemaal wel mee en ziet die moeder een groter probleem dan er eigenlijk is, maar misschien vertelt Max t wel gewoon niet ofzo :{ dat zou ik echt wel erg vinden eigenlijk :{
Wat een fijne moeder. Maar wat rot voor Max, pinquit. Het kan natuurlijk ook zijn dat hij het pesten niet als zodanig herkent, maar er wel een rotgevoel van krijgt. Dat is mijn oudste wel eens gebeurd. Pas na veel praten waarom ze zich niet lekker voelde kwamen we steeds weer bij de rotopmerkingen van een bepaald meisje uit.

Het is hier vakantie, maar ik kreeg vanmorgen een mailtje van de ICT leraar van oudste: hij had een opdracht niet van haar ontvangen, en aangezien ze altijd zulk goed werk levert, vond hij dat een beetje raar. Of ik even kon nagaan wat er aan de hand was O+ Ze werkt zich helemaal rot voor ICT omdat ze het zo leuk vindt (en die opdracht was niet goed ge-upload), en ik kan me voorstellen dat de leraar er ook wat mee te maken heeft :)
  maandag 14 oktober 2013 @ 16:57:59 #40
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_132159882
quote:
1s.gif Op maandag 14 oktober 2013 12:42 schreef XXXKarinXXX het volgende:

[..]

grrrr om pissig van te worden.....en dan zo sneaky weer terugzetten ook....bah

Zo is meikes jas vorig jaar gejat in het zwembad. Wat een verstand zeg
Nou ja, beter dat ze teruggezet worden dan niet toch? Zij kon toch ook niet weten van wie ze waren? OK, het was misschien wel aardig geweest als ze er een briefje met excuses bij gedaan had. Maar als ze doelbewust waren meegenomen, zou ze ze nu niet teruggeven neem ik aan. Dus raar foutje, maar gelukkig weer hersteld. Hoera voor de teruggekeerde schoenen!

Vervelend dat gedoe in zo'n tafelgroepje, maar het is fijn dat je nu in elk geval weet dat er mogelijk zoiets speelt. Kan handig zijn om nog eens met de leraar te bespreken, dan kan hij/zij het even goed in de gaten houden. (en evt. groepjes wisselen).

Gao, dat is wel sympathiek van die leraar. :) zijn de kinderen al enigszins gewend op hun nieuwe school?

TF wat jammer dat je middelste zo'n pech heeft met z'n klasgenoten. Wat voor sport is het die hij nu doet?
in de haak.
  maandag 14 oktober 2013 @ 17:25:42 #41
255392 De_Taartjesfee
Hoardin' like a hoarder
pi_132160741
Hij is aan het tafeltennissen geslagen O+ Lekker muf O+
Maargoed, een hele hoop sporten vallen af voor zijn krakkemikkige lijf en dit leek hem erg leuk en er zitten meer jongens van zijn leeftijd op die niet zulke haantjes zijn. Zo lijkt het tnt althans :)
I`m not weird. I`m limited edition.
  maandag 14 oktober 2013 @ 22:43:25 #42
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_132174302
Helemaal niet muf, leuk juist!
in de haak.
  dinsdag 15 oktober 2013 @ 06:37:12 #43
386633 Adnap
I love Life !
pi_132179974
quote:
2s.gif Op maandag 14 oktober 2013 17:25 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Hij is aan het tafeltennissen geslagen O+ Lekker muf O+
Maargoed, een hele hoop sporten vallen af voor zijn krakkemikkige lijf en dit leek hem erg leuk en er zitten meer jongens van zijn leeftijd op die niet zulke haantjes zijn. Zo lijkt het tnt althans :)
Leuk toch ! Hier is het badminton geworden.
I live life, i love life
Op Youtube dagelijks vlogs en kookvideo's bij Vraag 't Suus
  † In Memoriam † dinsdag 15 oktober 2013 @ 07:57:52 #44
37843 lady-wrb
kortaf
pi_132180331
hier wordt geroeid. was dat niet de kaksport bij uitstek?
  dinsdag 15 oktober 2013 @ 13:22:20 #45
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_132187087
kak is niet hetzelfde als muf, Lady-wrb. :)
in de haak.
pi_132187877
Ik kom hier ook maar eens meeschrijven over mn 4-jarige.. Op school doet hij het erg goed, thuis is hij alle grenzen erg fanatiek opnieuw aan het ontdekken. O+ :X
  dinsdag 15 oktober 2013 @ 13:50:01 #47
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_132187984
Je weet maar nooit, voor hetzelfde geld zijn de grenzen inmiddels wat gewijzigd. Dat moet natuurlijk eens in de zoveel tijd gechecked worden.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  † In Memoriam † dinsdag 15 oktober 2013 @ 14:13:45 #48
37843 lady-wrb
kortaf
pi_132188748
quote:
6s.gif Op dinsdag 15 oktober 2013 13:22 schreef trui het volgende:
kak is niet hetzelfde als muf, Lady-wrb. :)
wat is dan muf? :@
  dinsdag 15 oktober 2013 @ 14:20:59 #49
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_132188978
verwar jij muf misschien met nuf(fig)?
ik dacht tenminste dat TF er meer iets mee bedoelde als 'wat oubollig' oid, 'niet hip'.
in de haak.
  † In Memoriam † dinsdag 15 oktober 2013 @ 14:23:06 #50
37843 lady-wrb
kortaf
pi_132189043
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 oktober 2013 14:20 schreef trui het volgende:
verwar jij muf misschien met nuf(fig)?
ik dacht tenminste dat TF er meer iets mee bedoelde als 'wat oubollig' oid, 'niet hip'.
ik vind tafeltennis verre van oubollig.
  dinsdag 15 oktober 2013 @ 14:25:47 #51
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_132189116
ik ook, dus ik vind 't ook geen muffe sport. :)
in de haak.
  † In Memoriam † dinsdag 15 oktober 2013 @ 14:26:09 #52
37843 lady-wrb
kortaf
pi_132189128
ik zou onze roeiverening wel als muf kunnen omschrijven. alles is er jaren 80 bruin. en er staan oude bankstellen.
in tegenstelling tot de vereniging waar we afgelopen zaterdag wedstrijden hadden: compleet gestylde kantine met luxe stoelen en bijpassend bankstel, een fitnessruimte bergen boten nou ja noem maar op.
alleen de mensen die er liepen waren nou niet bepaald vriendelijk en hartelijk.
dat hebben ze bij ons dan weer wel. dan maar wat ouwe meuk.
en ze doen veel leuke dingen met de jeugd: spokenfeest, slaapfeesten zomerkamp.
vaak bak ik dan nog bergen muffins en cupcakes :D
  Redactie Frontpage / Spellchecker dinsdag 15 oktober 2013 @ 17:16:38 #53
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_132194347
quote:
2s.gif Op maandag 14 oktober 2013 17:25 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Hij is aan het tafeltennissen geslagen O+ Lekker muf O+
Maargoed, een hele hoop sporten vallen af voor zijn krakkemikkige lijf en dit leek hem erg leuk en er zitten meer jongens van zijn leeftijd op die niet zulke haantjes zijn. Zo lijkt het tnt althans :)
Laat Christan het maar niet lezen :D Hier precies hetzelfde, ook geen haantjes meer ^O^
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  woensdag 16 oktober 2013 @ 09:56:26 #54
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_132218167
hoezo heeft hij trouwens een krakkemikkig lijf, TF?
in de haak.
  woensdag 16 oktober 2013 @ 10:00:07 #55
255392 De_Taartjesfee
Hoardin' like a hoarder
pi_132218243
Omdat hij hoogstwaarschijnlijk dezelfde afwijking heeft als ik.Ik wil hem (nog) niet laten testen omdat ik er niet te veel van af wil laten hangen maar we houden er wel rekening mee en leren hem lief te zijn voor zijn lijf :)
I`m not weird. I`m limited edition.
  woensdag 16 oktober 2013 @ 10:46:07 #56
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_132219228
oh da's niet zo mooi TF. :{ maar inderdaad wel goed om dan wat voorzichtig aan te doen.
in de haak.
pi_132222995
even een vraagje: want ik ben een tikkie verontwaardigd en weet niet of het terecht is. jut & jul lijken krentenbaard te hebben (heb zo een afspraak met de huisarts). dus ik het tegen selene's juf gezegd zonet, die vond het fijn om te weten, kan gebeuren, geeft niks. prima. maar; selene had een speelafspraak met j. dus ik naar j's papa, zo van "tsja, we hebben krentenbaard, wellicht toch maar ander keertje afspreken" waarop die papa reageert met "ja, graag. j. heeft het net 3 weken terug gehad, dus liever geen herbesmetting".

ben ik nou een rare dat ik zoiets heb van "duh! waarom heeft niemand dat dan gemeld?". selene en ravi zijn afgelopen weekend bij mijn schoonvader geweest en voor hem is het dus levensgevaarlijk!
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_132225819
Hier op het kdv hangt een briefje op de deur dat er krentenbaard heerst.
De oudste had een paar weken geleden gordelroos. Dat heb ik alleen bij de juf gemeld. Ik heb hem natuurlijk wel gewezen op het wassen van handen, niet aan de plek zitten e.d.

Als je had geweten dat er iemand in de klas krentenbaard zou hebben en jouw kinderen hebben het niet zou je daar dan dingen voor laten?
pi_132226055
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 14:22 schreef Meimeltje het volgende:
Hier op het kdv hangt een briefje op de deur dat er krentenbaard heerst.
De oudste had een paar weken geleden gordelroos. Dat heb ik alleen bij de juf gemeld. Ik heb hem natuurlijk wel gewezen op het wassen van handen, niet aan de plek zitten e.d.

Als je had geweten dat er iemand in de klas krentenbaard zou hebben en jouw kinderen hebben het niet zou je daar dan dingen voor laten?
als ik het had geweten zouden ze dit weekend idd niet naar schoonpa gegaan zijn. die ligt inmiddels in het ziekenhuis aan de zuurstof met een longontsteking, wat zomaar wel eens gerelateerd kan zijn
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL woensdag 16 oktober 2013 @ 14:39:13 #60
147316 crew  DJMO
#trut
pi_132226445
ik zou wel verwachten dat bij besmettelijke (kinder)ziektes een waarschuwing word gegeven als ik eerlijk ben. Nou heb ik totaal geen ervaring met krentenbaard, maar hier op de psz werd al een waarschwuing opgehangen dat er één geval van hoofdluis was geconstateerd.
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
  woensdag 16 oktober 2013 @ 15:11:26 #61
383641 Books1
Follow your dreams...
pi_132227450
Hier op school meteen een briefje mee bij hoofdluis, waterpokken, 5e- en 6e ziekte etc etc. Psz was het eigenlijk ook al zo. Prima geregeld. Dus nee je mag het raar vinden.

Hier zijn de dames op woensdag van 11.45 tot 14.00 in het revalidatiecentrum voor kinderen te vinden en vandaag was daar een amnese vooral voor de oudste. Ze kan haar heupen gewoon 87 graden uitdraaien en daar heeft ze dus ook best last van in de zin van een sprintje trekken of simpele estafette is te veel qua energie in de spieren. Jongste trekt dat allemaal net iets beter maar heeft haar problemen op een ander gebied. Schouder van de oudste zakt op het moment uit de kom waar ze bij staat of als ze verkeerd bukt. Voorlopig beetje spierkracht kweken en kijken hoe ze er zelf mee om kan gaan als haar schouder uitzakt. Nu liggen ze beide gevloerd een filmpje te kijken.

Oudste krijgt op haar verjaardag een intel.onderzoek op school omdat het verschil erg groot wordt tussen haar en de andere kindjes. Ze heeft een ontwikkelingsvoorsprong en nu ging de juf het toch wel erg merken.

Zijn erg benieuwd wat er uit gaat komen en vooral wat de school er nu na drie jaar emmeren er mee aan gaat vangen. Wordt het nu weer niet juist opgepakt dan zitten we toch hard te denken om haar dan een paar km verder in een andere dorp/stad op school te doen waar ze wel plusklassen, dalton of vrije school hebben.

Wij hebben schooltechnisch al vanaf dag 1 een niet gezellige groep3-er in huis zullen we maar zeggen.
If you can dream it, you can do it...
  woensdag 16 oktober 2013 @ 15:15:05 #62
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_132227564
simmu, heb je gevraagd of hij 't gemeld had? misschien heb je wel een briefje op school over 't hoofd gezien? bij ons hangen ook om de haverklap zulke mededelingen op de deur, soms valt 't daarom niet eens zo op.

books, leuk verjaardagscadeau. ;) maar spannend, van school wisselen is ook nogal wat. maar als het al zo'n tijd duurt misschien toch het overwegen waard.
in de haak.
pi_132227974
ik denk niet dat hij het gemeld had trui. eens ik met hem uitgepraat was, stond de juf opeens er ook bij en die sprak hem aan. toen ben ik maar even weggelopen om ze wat privacy te geven. dingen als hoofdluis en vorig jaar de kinkhoest gaan allemaal per email via de nieuwsbrief.

we konden er niks aan doen, maar ik voel me echt heel rot nu mbt schoonpa. heb e.e.a. opgezocht, maar het is echt zeer wel mogelijk dat de kinderen hem besmet hebben. nou ja; zodadelijk eerst eens naar de huisarts, heb direct een afspraak kunnen maken gelukkig.

die school van jullie klinkt echt heel naar books, is het erg veel gedoe om ze een dorp verderop te laten gaan?
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL woensdag 16 oktober 2013 @ 16:29:30 #64
147316 crew  DJMO
#trut
pi_132230091
Simmu: is het misschien mogelijk dat die vader zich niet bewust was van de besmettelijkheid ?? en daarnaast: hij zal ook niet geweten hebben dat uitgerekend dit virus wellicht dodelijk kan zijn voor jouw schoonvader. .
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_132230765
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 16:29 schreef DJMO het volgende:
Simmu: is het misschien mogelijk dat die vader zich niet bewust was van de besmettelijkheid ?? en daarnaast: hij zal ook niet geweten hebben dat uitgerekend dit virus wellicht dodelijk kan zijn voor jouw schoonvader. .
blijkt dat die zn dochtertje toen gewoon thuis gehouden heeft! dus mijn verontwaardiging die kant op was volkomen onterecht (ik heb ff beide juffen gebeld, hoera voor het dorp). de reactie van de juf van de psz vond ik minder: "oh, tuurlijk mag ravi wel naar school, het heerste toch al"
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_132230836
maar goed. zalfje voor selene (die heeft het heel lichtjes) en een kuurtje voor ravi (die zit helemaal onder en was om te beginnen al niet erg fit). allebei gewoon naar school. volgens de huisarts was de kans dat ze schoonpa besmet hebben heel erg klein. maar toch. het zit me echt niet lekker. ik weet van een ouder die ook worstelt met terminale kanker. die moeten dat toch weten?
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  woensdag 16 oktober 2013 @ 17:01:07 #67
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_132231162
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 15:28 schreef simmu het volgende:
ik denk niet dat hij het gemeld had trui. eens ik met hem uitgepraat was, stond de juf opeens er ook bij en die sprak hem aan. toen ben ik maar even weggelopen om ze wat privacy te geven. dingen als hoofdluis en vorig jaar de kinkhoest gaan allemaal per email via de nieuwsbrief.

we konden er niks aan doen, maar ik voel me echt heel rot nu mbt schoonpa. heb e.e.a. opgezocht, maar het is echt zeer wel mogelijk dat de kinderen hem besmet hebben. nou ja; zodadelijk eerst eens naar de huisarts, heb direct een afspraak kunnen maken gelukkig.

die school van jullie klinkt echt heel naar books, is het erg veel gedoe om ze een dorp verderop te laten gaan?
aan de andere kant: je kunt er donder op zeggen dat kinderen iets bij zich dragen, als ze op school / psz zitten. zeker in deze tijd waarin de verwarmingen weer aanstaan en mensen vaker binnen zitten. wij zijn in de tijd dat m'n schoonzus absoluut geen risico mocht lopen gewoon niet met de kinderen bij hen geweest, of we hebben alleen buiten afgesproken.

[ Bericht 3% gewijzigd door trui op 16-10-2013 17:14:13 ]
in de haak.
pi_132231464
Bij L op het kdv zat een meisje dat best een tijdje op en af krentenbaard heeft gehad. Niet heel erg, maar plekjes die afgedekt werden met een pleister. Ik kan me niet herinneren dat ze dat 'officieel' gemeld hebben. (Volgens mij heb ik op een gegeven moment zelf gevraagd waarom ze toch steeds een pleister op d'r kin had.)
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL woensdag 16 oktober 2013 @ 17:10:13 #69
147316 crew  DJMO
#trut
pi_132231465
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 16:48 schreef simmu het volgende:

[..]

blijkt dat die zn dochtertje toen gewoon thuis gehouden heeft! dus mijn verontwaardiging die kant op was volkomen onterecht (ik heb ff beide juffen gebeld, hoera voor het dorp). de reactie van de juf van de psz vond ik minder: "oh, tuurlijk mag ravi wel naar school, het heerste toch al"
is het niet net als met waterpokken dat het al overgedragen is / kan zijn, voordat de uiterlijke sumptomen zichtbaar zijn?? dat de psz-juf daarom zo laconiek reageerde?
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
  woensdag 16 oktober 2013 @ 17:13:36 #70
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_132231574
ja, het is bij waterpokken wel veel gebruikelijker dat het gemeld wordt volgens mij. hoewel krentenbaard ook heel besmettelijk is. maar inderdaad, volgens mij is het al besmettelijk voor je weet dat je 't hebt.
in de haak.
pi_132231623
De ggd heeft gewoon nette richtlijnen en ik zou sowieso een melding wel heel netjes vinden.
Thuishouden is bij waterpokken of krentenbaard gewoon onnodig :)
pi_132231681
En wat betreft krentenbaard heel veel mensen dragen de bacterie al bij zich zonder dat ze zelf klachten hebben. De kans is er dus ook gewoon dat kinderen het krijgen van mensen die geen klachten hebben en niet van de kinderen die het wel hebben.
pi_132231699
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 17:01 schreef trui het volgende:

[..]

aan de andere kant: je kunt er donder op zeggen dat kinderen iets bij zich dragen, als ze op school / psz zitten. zeker in deze tijd waarin de verwarmingen weer aanstaan en mensen vaker binnen zitten. wij zijn in de tijd dat m'n schoonzus absoluut geen risico mocht lopen gewoon niet met de kinderen bij hen geweest, of we hebben alleen buiten afgesproken.
tsja. daar kan ik simpel over zijn: heb ik allemaal niks over te zeggen. ik sta voor de kinderen ook aardig wat angst uit als ze daar zijn, zo met die rondslingerende morfinetabletten en pleisters enzo. ik ben het er dus niet mee eens, voor de duidelijkheid. maar ik sta machteloos.
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  woensdag 16 oktober 2013 @ 17:33:50 #74
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_132232098
waar sta je machteloos in? ik begrijp het niet helemaal. of ze daar op bezoek gaan? dan is 't toch ook niet jouw verantwoordelijkheid als ze iets onder de leden hebben?
in de haak.
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL woensdag 16 oktober 2013 @ 17:41:36 #75
147316 crew  DJMO
#trut
pi_132232304
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 17:17 schreef simmu het volgende:

[..]

tsja. daar kan ik simpel over zijn: heb ik allemaal niks over te zeggen. ik sta voor de kinderen ook aardig wat angst uit als ze daar zijn, zo met die rondslingerende morfinetabletten en pleisters enzo. ik ben het er dus niet mee eens, voor de duidelijkheid. maar ik sta machteloos.
hoezo sta je machteloos :? je kunt toch wel 'eisen' dat de omgeving waar je kinderen verblijven, ook al is het maar voor even, kindveilig is??
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
  † In Memoriam † woensdag 16 oktober 2013 @ 19:04:15 #76
37843 lady-wrb
kortaf
pi_132234620
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 17:17 schreef simmu het volgende:

[..]

tsja. daar kan ik simpel over zijn: heb ik allemaal niks over te zeggen. ik sta voor de kinderen ook aardig wat angst uit als ze daar zijn, zo met die rondslingerende morfinetabletten en pleisters enzo. ik ben het er dus niet mee eens, voor de duidelijkheid. maar ik sta machteloos.
kan je geen klacht indienen bij de verzorging? medicijnen horen niet rond te slingeren. ik neem tenminste aan dat er wijkverpleging is enzo? die moeten gevaarlijke situaties melden
pi_132234896
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 17:33 schreef trui het volgende:
waar sta je machteloos in? ik begrijp het niet helemaal. of ze daar op bezoek gaan? dan is 't toch ook niet jouw verantwoordelijkheid als ze iets onder de leden hebben?
dit is gewoon ff hardstikke kut en als ik het wist dat de halve psz ermee rondliep, dan had ik vooraf overlegd met schoonpa en huisarts. simpel.

en tuurlijk is het allemaal niet mijn verantwoordelijkheid. hijzelf heeft bewust de keuze gemaakt dat hij zijn kleinkinderen graag wil zien, ondanks risico's van kinderdingenziektetjes enzo. gezien de ernst van zijn smetvrees vind ik het alleen maar heel knap dat hij zich daar dan weer wel (naar ons toe iig) nuchter over heen zet. maar goed; dan ligt er bij ons nog wel de taak om te detecteren of jut & jul iets onder de leden hebben.
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  woensdag 16 oktober 2013 @ 19:29:14 #78
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_132235442
Ja,dat is ook akelig. maar nogmaals, dit kunnen ze ook oplopen zonder dat er al iemand duidelijk zichtbaar last van heeft in hun omgeving. De kans dat er nu virussen rondgaan is echt heel groot. Maar het zou wel handig geweest zijn als het ergens bekend gemaakt zou zijn als het zo overduidelijk al heerste, dat ben ik met je eens.

Hoe zit dat trouwens met die rondslingerende morfinetabletten, dat is toch wel heel raar. Houdt niemand daar toezicht op?

[ Bericht 41% gewijzigd door trui op 16-10-2013 19:47:59 ]
in de haak.
pi_132236845
ze mogen van mij niet zonder toezicht ernaartoe. en dan dus geen seconde daar alleen gelaten worden.

tsja raar. de een zn raar is de ander zn smetvrees/verzamelfobie.eerlijk gezegd is schoonpa na die keer in mei dat ik wel mee was dolblij dat ik niet meer meekom. ik had het zelf totaal niet in de gaten, maar heb hem toen voor 3 dagen overstuur gekregen doordat ik fijn in zn stapeltjes kranten en tijdschriften ging neuzen en ze random teruglegde terwijl zij praatten.

de kinderen hebben er geen belangstelling voor en weten dat ze er niet aan mogen komen, en sangdrax weet natuurlijk dat hij nergens aan mag komen. maar ja. ik had niks in de gaten dus

mijn angsten zijn ook niet altijd de redelijksten weet je ;)
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  woensdag 16 oktober 2013 @ 23:11:40 #80
383641 Books1
Follow your dreams...
pi_132245579
@ Trui, switchen is op zich niet een grote ommezwaai alleen niet meer in de buurt van waar ons huis woont zeg maar. Wij zitten nu in een buitengebied en de school staat 6km verderop dus nog wat verder weg dan komen we in Gouda of Kr.ad. IJ uit. School in tussenliggend dorpje is een dependance van onze school dus die liever ook niet.

@ Simmu, een nare school is het niet voor kinderen die gewoon in de pas lopen zoals onze jongste. Zodra er een ontwikkelingsvoorsprong/achterstand/stoornis in het autistische spectrum/enz. enz. is het idd een nare school.

Wij moesten na anderhalve week na aanvang van school al op school komen voor een gesprek en hadden ons voorgenomen dat als er nu niet concreets aangedragen zou worden wij haar zelf gingen laten testen en zowaar viel het verschil ondanks de extra uitdaging in de zin van zonnetjesboekjes voor lezen en schrijven zo erg op dat het problemen geeft als in, ze gooit de kont tegen de krib en ergens kun je het haar niet kwalijk nemen ook als je jezelf de halve dag of langer verveelt op school.
If you can dream it, you can do it...
pi_132250771
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2013 23:11 schreef Books1 het volgende:
switchen is op zich niet een grote ommezwaai
Onderschat niet wat switchen kan doen voor een kind, zelfs als het zich totaal niet thuis voelt op de huidige school. :)
  donderdag 17 oktober 2013 @ 11:05:10 #82
383641 Books1
Follow your dreams...
pi_132254016
quote:
2s.gif Op donderdag 17 oktober 2013 08:32 schreef Pvoesss het volgende:

[..]

Onderschat niet wat switchen kan doen voor een kind, zelfs als het zich totaal niet thuis voelt op de huidige school. :)
Ik las het van trui de manier van vervoer naar school en het regelen met naschoolse opvang etc.

Voor haar is er natuurlijk een flinke ommezwaai mochten we er met de huidige school echt niet uitkomen ook al zit ze nu niet lekker in haar vel. Zusjelief zal waarschijnlijk wel gewoon hier blijven waar ze nu zit.

Maar vooralsnog wachten we eerst het eea maar eens af kijken wat de school er ook daadwerkelijk mee gaat doen.
If you can dream it, you can do it...
pi_132304669
Simmu, dan is het wel flink opletten bij zo'n bezoekje. En met kinderen heb je dat risico toch al, al had je het misschien nu kunnen overleggen van te voren. Kan me niet herinneren dat de krentenbaard van Chris zijn klasgenootje ooit officieel gemeld is. Of al die andere kinderziektes (waterpokken, 5e/6e ziekte). Je hoorde het vaak wel op de gang, en met een klein kind zegt juf het soms ook wel even extra. Alleen bij luizen hangt er een briefje op de deur.

Zo, herfstvakantie.. Jammer van het begin. Chris begon rond 4 uur wat wit te zien, en van half 5 tot half 8 heeft hij lopen overgeven. Nu slaapt hij, en is het al weer even rustig, dus hopelijk was dat het.
Er zijn ook niet echt zieken in de klas met een virusje ofzo. Mijn vermoeden is dat hij gewoon zo oververmoeid en gespannen was van het begin groep 3 (sowieso flink tempo met leren lezen, nieuw gebouw, nieuwe juf, nieuwe kindjes, 1 vriendje mee maar waar het ook mee wrikte een paar weken). En dat nu pas los kan laten met het begin van de vakantie. En die spanning moet er natuurlijk uit..
u de 3e keer dat hij "zomaar" overgeeft door de combi spanning/vermoeidheid. (eind groep 2, en kraamtijd daan)
pi_132305307
och, ik hoop dat het met een nachtje lekker slapen opknapt deepfreeze! tijd voor eventjes pas op de plaats
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  zaterdag 19 oktober 2013 @ 07:32:18 #85
35189 Troel
scherp en bot
pi_132317522
*kleuter meldt zich*

Om vijf uur wakker, maar toen wilde Jochem niet in mijn bed erbij kruipen, want het was nog geen zeven uur :P Om half zes vond hij het wel prima en na verloop van tijd, na veel gespeculeer over het grote cadeau wat er lag, kwam Ruben er ook bij :)

Nu zijn ze heerlijk in alle vroegte met de legotrein aan het spelen, die we straks ook weer opruimen voordat het bezoek komt (iets te sneuvelgevoelig :P )
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  Redactie Frontpage / Spellchecker zaterdag 19 oktober 2013 @ 08:23:22 #86
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_132317635
Gefeliciteerd met je kleuter :)

Mijn kanjer is vandaag 13 geworden! *G*
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_132317664
gefeliciteerd troel en rewino *O*
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_132317883
Gefeliciteerd met je kleuter troel!
Gefeliciteerd met je grote jongen rewimo!

Hier nog gedoe tot middernacht. Steeds even slapen en dan weer zijn maag ondersteboven. Daarna is hij wel goed gaan slapen (nog steeds bij papa in het grote bed). Om 5 uur maakte hij papa wakker, die zat gelijk met een emmer rechtop, alleen Chris melde dat hij weer beter was. Nu ook weer ontbeten en speelt weer vrolijk... Dus crisis voorbij :s)
  zaterdag 19 oktober 2013 @ 09:26:26 #89
386633 Adnap
I love Life !
pi_132318017
Hoera voor De Kleuter en Puber !!!! Fijne verjaardag beiden !
I live life, i love life
Op Youtube dagelijks vlogs en kookvideo's bij Vraag 't Suus
  Redactie Frontpage / Spellchecker zaterdag 19 oktober 2013 @ 09:52:46 #90
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_132318342
Fijn dat het weer beter gaat met Chris :)

En bedankt voor de felicitaties allemaal w/
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_132318516
Gefeliciteerd Rewimo en Troel!
  zaterdag 19 oktober 2013 @ 17:41:48 #92
35189 Troel
scherp en bot
pi_132328827
Dank :)

Christan ook gefeliciteerd!
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_132334259
Van harte Rewimo
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_132334722
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 oktober 2013 08:23 schreef Rewimo het volgende:
Gefeliciteerd met je kleuter :)

Mijn kanjer is vandaag 13 geworden! *G*
gefeliciteerd!
Jij ook Troel!

Mijn grote dame is gisteren 8 geworden!!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  Redactie Frontpage / Spellchecker zaterdag 19 oktober 2013 @ 20:23:31 #95
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_132335125
Jij ook nog gefeliciteerd, Vicky *O*

En iedereen bedankt voor de felicitaties :)
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_132335306
Vicky, jij ook nog gefeliciteerd!!
pi_132338010
Gefeliciteerd jarigen!!!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_132338503
Gefeliciteerd Troel, Rewimo en Vicky met je kind!
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_132338892
Vicky jij ook gefeliciteerd nog met je oudste!
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
  † In Memoriam † zaterdag 19 oktober 2013 @ 21:51:39 #100
37843 lady-wrb
kortaf
pi_132339155
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 oktober 2013 20:15 schreef Vicky het volgende:

[..]

gefeliciteerd!
Jij ook Troel!

Mijn grote dame is gisteren 8 geworden!!
wanneer heb je het gevierd? en vielen de regenboogcupcakes in de smaak?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')