SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat niet maar wel zwaar gestraftquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:29 schreef Pedroso het volgende:
Prima verdedigd van vd Hoorn, penalty uit het niets gegeven.
het was gewoon puur geplanned van Balotelli, dit deed hij precies zoals hij wou. contact zoeken, weten dat de verdediger reageert en meteen gaan liggen.quote:
Sja, negatief is dat de concurrenten tegen Barca zonder messi moeten en wij waarschijnlijk weer metquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:36 schreef Stiggie het volgende:
Positief overigens is dat de aanvoerder van Celtic rood heeft gekregen tegen Barca en de wedstrijd tegen Ajax dus mist
Zeker maar het is niet de eerste keer dat hij zoiets doet, daarom toch dom van v/d Hoorn.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:34 schreef Dven het volgende:
slim gedaan van Balotelli, bewijst daarmee indirect zijn meerwaarde
Positief is dat niemand toch tegen Barca wint of gelijk speeltquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:36 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Sja, negatief is dat de concurrenten tegen Barca zonder messi moeten en wij waarschijnlijk weer met.
Zonder Messi hadden wij gelijkgespeeld. Hadden we nu al twee punten gehadquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:36 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Sja, negatief is dat de concurrenten tegen Barca zonder messi moeten en wij waarschijnlijk weer met.
Milan kan dat wel denk ik, en dat is toch eeuwig zonde.. Met messi was het gewoon 100% score voor barca geweest.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:37 schreef Stiggie het volgende:
[..]
Positief is dat niemand toch tegen Barca wint of gelijk speelt
Als v/d Hoorn zijn shirt niet vast heeft had hij een vrije trap meegekregenquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:36 schreef Pleun2011 het volgende:
Na het zien van die serie foto's moet ik toegeven dat het geen penalty was. Balotelli heeft goed gekeken naar Pepe zondag.. en de scheids en zijn assistent trappen erin. Ze hadden het niet zo ver moeten laten komen dat die voorzet werd gegeven.. dan kan je ook geen pingel tegen krijgen. Loop je 90 minuten te zwoegen voor een 1-0 voorsprong, geef je het in 1 seconde *poef* weg.. zonde hoor.
Als je precies de regel opvolgt wel ja, maar in de 90 minuten ervoor kan je minstens 5x erger shirtje trekken bestraffen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:36 schreef Tyron het volgende:
[..]
als je het zo ziet is het gewoon van beide kanten een overtreding
En rood geven voor doelbewust op de enkel trappen etc.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:38 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Als je precies de regel opvolgt wel ja, maar in de 90 minuten ervoor kan je minstens 5x erger shirtje trekken bestraffen.
Ik hou me normaliter verre van dit topic maar hier is eenquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:39 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Het is Ajax gewoon ook nooit gegund lijkt het wel, er zijn altijd omstreden momenten.
Hier heeft hij wel gelijk in hoor. Ajax heeft erg vaak pech met cruciale beslissingen. Dat heeft een groot onderzoek laatst ook uitgewezen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:44 schreef no1uknow het volgende:
[..]
Ik hou me normaliter verre van dit topic maar hier is eenwel op z'n plaats:
Groetjes.
Hij "trekt" geen shirtje, maar pakt hem vast. Groot verschil. Balotelli valt de andere kant op van waar VDH het schirtje pakt. Onmogelijk dat hij zo kan vallen daardoor.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:39 schreef MouzurX het volgende:
Gewoon oerdom, 1. shirtje trekken moet je niet doen in de laatste 5 minuten en zeker niet in de 16. 2. shirtje trekken moet je eigenlijk nooit doen, is veel te opzichtig.
Allemaal wel leuk en aardig maar een voorsprong weggeven in blessuretijd is gewoon knullig, dat die uitslag uiteindelijk wel terecht is who cares.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:44 schreef GwaiLow het volgende:
Ik weet dat iedereen hier boos en teleurgesteld is omdat je in zo'n korte tijd de 1-0 voorsprong niet meer weg mag geven. Maar uiteindelijk is 1-1 natuurlijk een geweldig knappe uitslag van Ajax. Het is toch heel goed wat die jonkies hier hebben gedaan. Verder heb je Poulsen die er dit seizoen helemaal niks van bakt, Siem die nog loopt te worstelen na zijn blessure en de goede chemie met Eriksen nu natuurlijk weg is, en Moisander die het wel gewoon aardig doet. Maar buiten die 3 spelers om is het allemaal heel onervaren. Denk dat wij heel erg blij mogen zijn met vandaag. Zeker als je ziet wat voor ervaring er bij Milan op het veld liep.
Ja, groot verschil. En het mag beide niet. Maar je snapt toch wel dat hij het risico loopt als hij het shirt vast pakt? Ongeacht of Balotelli hem onderuit trekt, is er verder niks aan de hand en is de bal gewoon voor Cilessen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:45 schreef Assassin92 het volgende:
[..]
Hij "trekt" geen shirtje, maar pakt hem vast. Groot verschil. Balotelli valt de andere kant op van waar VDH het schirtje pakt. Onmogelijk dat hij zo kan vallen daardoor.
Wel een twijfelgeval moet ik zeggenquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:46 schreef kapiteintje het volgende:
Was wel gewoon een penalty though, snap al de ophef niet zo.
Jullie maken het me wel verdomde moeilijk:quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:45 schreef Assassin92 het volgende:
[..]
Hij "trekt" geen shirtje, maar pakt hem vast.
Nou dat enkel trappen was flink rood. Doen ze eigenlijk aan schorsingen na de wedstrijd in de CL?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:45 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Hier heeft hij wel gelijk in hoor. Ajax heeft erg vaak pech met cruciale beslissingen. Dat heeft een groot onderzoek laatst ook uitgewezen.
Verder vond ik de scheids het prima doen vandaag. Floot gewoon consequent en goed volgens mij.
Weer interlands? Gatverdoammaquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:47 schreef Ajacied422 het volgende:
Ach, op naar zondag. De drie punten binnenharken en met een goed gevoel de interlandperiode in.
Van te voren had je voor dit resultaat getekend denk ik?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:47 schreef Dven het volgende:
Zo, zwee slaappillen en een glas bier. Ik ga lekker comaslikkertje spelen
Ach ja, de bal is rond. Pakt hij hem niet vast, loopt Balo er omheen en scoort ie. Als je dat doelpunt ergens aan wil wijten: zorg dan dat die voorzet er niet komt.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:46 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ja, groot verschil. En het mag beide niet. Maar je snapt toch wel dat hij het risico loopt als hij het shirt vast pakt? Ongeacht of Balotelli hem onderuit trekt, is er verder niks aan de hand en is de bal gewoon voor Cilessen.
okquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:44 schreef no1uknow het volgende:
[..]
Ik hou me normaliter verre van dit topic maar hier is eenwel op z'n plaats:
Groetjes.
Ik heb 3-0 voorspeld maar met een 1-0 kon ik levenquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:47 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Van te voren had je voor dit resultaat getekend denk ik?
Iemand naar beneden trekken/snelheid er uit halen/etc etc. of alleen vastpakken is natuurlijk groot verschil he.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:47 schreef no1uknow het volgende:
[..]
Jullie maken het me wel verdomde moeilijk:
Had je toch eerder zo'n pilletje moeten nemenquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:48 schreef Dven het volgende:
[..]
Ik heb 3-0 voorspeld maar met een 1-0 kon ik leven
Eerlijk gezegd vond ik het niet veel hoor, Balotelli laat zich vallen dat was duidelijk. Was maar een troll.quote:
Voorzet was sowieso recht in de handen van de Cil. Niemand die nog bij die bal in de buurt kon komenquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:48 schreef Assassin92 het volgende:
[..]
Ach ja, de bal is rond. Pakt hij hem niet vast, loopt Balo er omheen en scoort ie. Als je dat doelpunt ergens aan wil wijten: zorg dan dat die voorzet er niet komt.
Hoe dan ook hij had hem vast en dat was fout, dat Balotelli daar mooi gebruik van maakt is een ander verhaalquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:48 schreef Assassin92 het volgende:
[..]
Iemand naar beneden trekken/snelheid er uit halen/etc etc. of alleen vastpakken is natuurlijk groot verschil he.
Hier gaat hij al de fout inquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:46 schreef Assassin92 het volgende:
Van Rhijn bij AZ was al discutabel, maar hij pakte daar het shirtje waarna de speler ook die kant op viel. Balotelli stort gewoon neer nadat VDH hem alleen maar vastpakt.
Bitch please.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:48 schreef Dven het volgende:
[..]
Ik heb 3-0 voorspeld maar met een 1-0 kon ik leven
Maakt niet uit of het nodig is of niet. Het is geen overtreding. Scheids geeft er wel één. Aan wie ligt het dan, de speler of de scheids?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:49 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Hier gaat hij al de fout inWas totaal niet nodig en dan geef je Balotelli zo'n buitenkansje
Nouja, het is hier gewoon pijnlijk duidelijk geworden hoe zeer we Eriksen missen. Eriksen - Duarte - De Jong.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:48 schreef Tarado het volgende:
[..]
Had je toch eerder zo'n pilletje moeten nemen
Ik wel jaquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:47 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Van te voren had je voor dit resultaat getekend denk ik?
Was gewoon heel erg slim van Balotelli. Van der Hoorn moet gewoon met z'n poten van z'n shirt afblijven.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:49 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd vond ik het niet veel hoor, Balotelli laat zich vallen dat was duidelijk. Was maar een troll.
Dikwijls heb ik de pottjes tegen MIlaan en Celtic altijd wel wat meer vertrouwen dan tegen subtoppotjes in NLquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:50 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Bitch please.Een beetje realisme is wel op z'n plaats hoor. Tegen PEC Zwolle al een groot deel van de wedstrijd erachteraan moeten lopen en dan denken dat je AC Milan wel met 3-0 oprolt is gewoon gekkigheid.
Ja maar dat is het dus, het is een bewuste uitlokking van Balotelli, hangen aan de verdediger en weten dat die iets gaat doen, en dan meteen vallen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:49 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Hier gaat hij al de fout inWas totaal niet nodig en dan geef je Balotelli zo'n buitenkansje
Hij wint wedstrijden voor zijn ploeg, niks mis mee, wou dat hij bij ons speeldequote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:51 schreef Ramkraker het volgende:
Wat heb ik een scheit hekel aan balotelliDie kerel moet eens met respect gaan voetballen, onsportieve hond
Balotelli doet de hele wedstrijd zo debiel, en dan is er toevallig 1 situatie waar het 'slim is'quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:51 schreef GGMM het volgende:
[..]
Was gewoon heel erg slim van Balotelli. Van der Hoorn moet gewoon met z'n poten van z'n shirt afblijven.
het was ook gewoon naief. Maar met moisander, denswil en veltman kan hij mooi in de luwte wennenquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:51 schreef GGMM het volgende:
[..]
Was gewoon heel erg slim van Balotelli. Van der Hoorn moet gewoon met z'n poten van z'n shirt afblijven.
Uh, ja, idd.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:52 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Balotelli doet de hele wedstrijd zo debiel, en dan is er toevallig 1 situatie waar het 'slim is'
als hij niet tegen Ajax speelt mag ik hem wel, dus ik ga nu niet over hem klagen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:51 schreef Ramkraker het volgende:
Wat heb ik een scheit hekel aan balotelliDie kerel moet eens met respect gaan voetballen, onsportieve hond
Ontzettend.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:48 schreef Assassin92 het volgende:
[..]
Iemand naar beneden trekken/snelheid er uit halen/etc etc. of alleen vastpakken is natuurlijk groot verschil he.
Ja, eens. Ben wel heel erg blij met Denswil, speelde weer een puike partij.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:52 schreef Catch22- het volgende:
[..]
het was ook gewoon naief. Maar met moisander, denswil en veltman kan hij mooi in de luwte wennen
Het is wel een overtreding, alleen niet de overtreding waardoor Balotelli naar de grond gaat.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:50 schreef Assassin92 het volgende:
[..]
Maakt niet uit of het nodig is of niet. Het is geen overtreding. Scheids geeft er wel één. Aan wie ligt het dan, de speler of de scheids?
Ik ben het met je eens.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja maar dat is het dus, het is een bewuste uitlokking van Balotelli, hangen aan de verdediger en weten dat die iets gaat doen, en dan meteen vallen.
Dat is gewoon er intrappen van de scheidsen, niets meer, niets minder. Slim van Balo, maar dom dat je het ook niet inziet als scheids
Altijd al een hekel aan hem gehadquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:52 schreef Againzender het volgende:
[..]
als hij niet tegen Ajax speelt mag ik hem wel, dus ik ga nu niet over hem klagen.
Onzin.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:50 schreef Dven het volgende:
[..]
Nouja, het is hier gewoon pijnlijk duidelijk geworden hoe zeer we Eriksen missen. Eriksen - Duarte - De Jong.
Milan zou nergens zijn
dat dus. shirt vastpakken is zo overduidelijk.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:51 schreef GGMM het volgende:
[..]
Was gewoon heel erg slim van Balotelli. Van der Hoorn moet gewoon met z'n poten van z'n shirt afblijven.
Vind ik echt een goede speler ja. Durft tenminste de opbouwende pass te geven. Verdedigend heb ik niet veel van hem kunnen zien...is dat ook in orde?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:53 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, eens. Ben wel heel erg blij met Denswil, speelde weer een puike partij.
Valt mee.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:53 schreef HeatWave het volgende:
Het is gewoon scheidsrechterfalen, klaar.
Vind verdedigers veel te snel aan shirtjes trekken. Mogen ze best slimmer in zijn. Zeker in deze situatie, het was totaal onnodigquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja maar dat is het dus, het is een bewuste uitlokking van Balotelli, hangen aan de verdediger en weten dat die iets gaat doen, en dan meteen vallen.
Dat is gewoon er intrappen van de scheidsen, niets meer, niets minder. Slim van Balo, maar dom dat je het ook niet inziet als scheids
Weet je, ouwe zeerakker van me. Uiteindelijk zullen we het nooit wetenquote:
Gedeeltelijk mee eens, ik vind dat je hem kán maar zeker niet hoeft te geven. Maar de schuld ligt wmb toch echt bij Van der Hoorn die hem vastpakt. Dat moet je gewoon niet doen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja maar dat is het dus, het is een bewuste uitlokking van Balotelli, hangen aan de verdediger en weten dat die iets gaat doen, en dan meteen vallen.
Dat is gewoon er intrappen van de scheidsen, niets meer, niets minder. Slim van Balo, maar dom dat je het ook niet inziet als scheids
Ah kom op zeg, ik begrijp dat de teleurstelling ontzettend (lol) groot is, maar niet zo lopen zeiken, scheids heeft prima gefloten en Hoorn had gewoon niet dat shirtje vast moeten grijpen, het was op camerabeelden zelfs ontzettend goed gezien dus de scheids fluit gewoon, uitlokking of niet. Gewoon niet doen, jammer, domme fout, kan gebeuren, volgende keer beter.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:53 schreef Assassin92 het volgende:
[..]
Ga lekker ergens anders trollen.
Ja, vind ik wel. Natuurlijk nog jong, maar ik denk dat hij er wel komt.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:54 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Vind ik echt een goede speler ja. Durft tenminste de opbouwende pass te geven. Verdedigend heb ik niet veel van hem kunnen zien...is dat ook in orde?
Met name het feit dat die de laatste jaren stelselmatig verloren worden leiden je tot dat vertrouwen?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:51 schreef Dven het volgende:
[..]
Dikwijls heb ik de pottjes tegen MIlaan en Celtic altijd wel wat meer vertrouwen dan tegen subtoppotjes in NL
Feitelijk juiste uitspraak.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:54 schreef Dven het volgende:
[..]
Weet je, ouwe zeerakker van me. Uiteindelijk zullen we het nooit weten
Ach ja. Slim is het niet van VDH, maar een penalty is het ook niet. Shirtje vastpakken is niet hetzelfde als een penalty. Naief wel.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:54 schreef no1uknow het volgende:
[..]
Ah kom op zeg, ik begrijp dat de teleurstelling ontzettend (lol) groot is, maar niet zo lopen zeiken, scheids heeft prima gefloten en Hoorn had gewoon niet dat shirtje vast moeten grijpen, het was op camerabeelden ontzettend goed gezien dus de scheids fluit gewoon, uitlokking of niet. Gewoon niet doen, jammer, domme fout, kan gebeuren, volgende keer beter.
Tuurlijk, maar het uitlokken van welke overtreding dan ook door Balottlli net zo hard, en dat zagen die blinde kippen weer niet. Ze trappen er gewoon in, ik neem het Balotelli ook niet kwalijk, die doet gewoon alles om te winnen, werkt het niet krijgt ie ook geen gele kaart ofzo, die kan het risico nemen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:53 schreef Againzender het volgende:
[..]
dat dus. shirt vastpakken is zo overduidelijk.
Iets met beste stuurluiquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:56 schreef Assassin92 het volgende:
[..]
Ach ja. Slim is het niet van VDH, maar een penalty is het ook niet. Shirtje vastpakken is niet hetzelfde als een penalty. Naief wel.
Viel me sowieso wel op dat Ajax in ieder geval hard en strak kan inpassen. Op maat ook. Dat is al een hele prestatie voor een Nederlandse ploeg tegenwoordig.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:55 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, vind ik wel. Natuurlijk nog jong, maar ik denk dat hij er wel komt.
Meestal is hij juist opbouwend redelijk zwak. Ballatje breed, krijgt hem terug, speelt hem toch nog eens breed, krijgt weer terug dus draat maar om en schiet blind links in.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:54 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Vind ik echt een goede speler ja. Durft tenminste de opbouwende pass te geven. Verdedigend heb ik niet veel van hem kunnen zien...is dat ook in orde?
LOL, elke keer dat Balo onterecht viel werd niet gefloten door de scheids en ja, dit was discutabel maar je kan er voor fluiten dus scheids heeft prima gehandeld.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:56 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar het uitlokken van welke overtreding dan ook door Balottlli net zo hard, en dat zagen die blinde kippen weer niet. Ze trappen er gewoon in, ik neem het Balotelli ook niet kwalijk, die doet gewoon alles om te winnen, werkt het niet krijgt ie ook geen gele kaart ofzo, die kan het risico nemen.
Kan ik net zo goed terugzeggen. Ga het topic lekker uit of discussieer normaal.quote:
Haha Moisander is een prima centrale verdediger. Daar kan Veltman echt nog niet aan tippen hoor. En betwijfel of dat ooit wel gaat lukken.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:57 schreef Kopsterk het volgende:
Ik denk dat Veltman-Denswil op dit moment het sterkste centrale duo in de verdediging is. Op termijn zeker. Alleen niet al te sterk in de lucht.
Ach, hoevaak zie je niet dat een penalty niet gegeven wordt in zo'n fase van de wedstrijd, gewoon omdat het omstreden is, maar deze keer gewoon weer wel.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:57 schreef GwaiLow het volgende:
Heb mijn mening toch wel wat bijgesteld, en ben tot de conclusie gekomen dat het geen penalty was. Maar ik kan heel goed begrijpen dat een scheidsrechter hem wel geeft. Hij moet toch op dat moment zelf een beslissing nemen. En zolang er ook even een shirt vastgepakt wordt kan dat ook zijn wat hij op dat moment ziet (of die man achter het doel).
Nouja, vorig jaar speelde je met zo goed als de drie sterkste elftallen op de wereld in 1 poule. 3e worden is dan een heel puike prestatie. Jaar daarvoor zat je met anderhalve been in de volgende ronde.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:55 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Met name het feit dat die de laatste jaren stelselmatig verloren worden leiden je tot dat vertrouwen?
Denswil is niet klein of zo hoor en volgens mij is Veltman ook wel minstens 1.80 dus in de lucht is dat ook wel aardig. Heeft ook met timing te maken bijv. Ligeon blijkt het hoogst te springen van alle spelers en is 1 van de kleinste.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:57 schreef Kopsterk het volgende:
Ik denk dat Veltman-Denswil op dit moment het sterkste centrale duo in de verdediging is. Op termijn zeker. Alleen niet al te sterk in de lucht.
Mee eens. Siggy was idd wel aardig, wtfquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:12 schreef Gruisman het volgende:
Siggy was samen met Denswil, Duarte en Cillessen echt een van de beteren. Poulsen en Fischer waren erg matig en later met Schone stortte het toch redelijk in elkaar.
Precies, ik ben het ook helemaal met je eens. Als beide iets doen dat eigenlijk niet mag, kan er aan beide kanten een vrije trap worden gegeven of de scheids laat gewoon doorspelen, en nu hebben we pech dat hij tegen ons fluit. Verder heeft de scheids gewoon prima gefloten. Eigenlijk had hij al eerder een penalty aan Milan kunnen geven door de handsbal van Denswil. Maar toen liet hij wel gewoon doorspelen. En je zag dat Denswil daar zelf ook heel opgelucht over was.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ach, hoevaak zie je niet dat een penalty niet gegeven wordt in zo'n fase van de wedstrijd, gewoon omdat het omstreden is, maar deze keer gewoon weer wel.
En natuurlijk kan je op deze post als troll lekker happen, maar Ajax heeft echt debiel veel pech in de CL, 2 afgekeurde goals tegen Real als intriest dieptepunt.
Zeer triest, erg pijnlijk en zo onterecht. Iets erger vind ik toch de 7-0 vvan O. Lyonquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ach, hoevaak zie je niet dat een penalty niet gegeven wordt in zo'n fase van de wedstrijd, gewoon omdat het omstreden is, maar deze keer gewoon weer wel.
En natuurlijk kan je op deze post als troll lekker happen, maar Ajax heeft echt debiel veel pech in de CL, 2 afgekeurde goals tegen Real als intriest dieptepunt.
Dat was meer geluk dan wijsheid. Het zou veel Ajacieden sieren als ze dat eens zouden durven toegeven. In Engeland wint een laagvlieger ook wel eens van een topper in de FA Cup. Dat zegt verder niet zoveel over de werkelijke krachtsverhoudingen tussen de twee imo.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:59 schreef Dven het volgende:
[..]
Nouja, vorig jaar speelde je met zo goed als de drie sterkste elftallen op de wereld in 1 poule. 3e worden is dan een heel puike prestatie. Jaar daarvoor zat je met anderhalve been in de volgende ronde.
Deze poule is natuurlijk wel uitermate zwakker. Celtic stelt niet veel voor, al kunnen ze op een vreemde manier wel Barca in toom houden. AC MIlan heeft Ajax geschiedkundig altijd interessante duels mee met een niet eens zo negatieve belans, zeker qua speelbeeld niet. Zit echt wel iets in
Na het gelijke spel van vandaag denk ik nietquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:59 schreef Dven het volgende:
[..]
Nouja, vorig jaar speelde je met zo goed als de drie sterkste elftallen op de wereld in 1 poule. 3e worden is dan een heel puike prestatie. Jaar daarvoor zat je met anderhalve been in de volgende ronde.
Deze poule is natuurlijk wel uitermate zwakker. Celtic stelt niet veel voor, al kunnen ze op een vreemde manier wel Barca in toom houden. AC MIlan heeft Ajax geschiedkundig altijd interessante duels mee met een niet eens zo negatieve belans, zeker qua speelbeeld niet. Zit echt wel iets in
Doe iets met je oogkleppenquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:58 schreef Assassin92 het volgende:
[..]
Kan ik net zo goed terugzeggen. Ga het topic lekker uit of discussieer normaal.
quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:00 schreef Assassin92 het volgende:
Duarte speelde trouwens verrassend goed.
alleen 2e helft gezien?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:03 schreef HeatWave het volgende:
Ik zeg nergens dat 1-0 qua spelbeeld terecht was geweest, Milan was gewoon sterker, en ja de scheids heeft 92 min prima gefloten, doet niets af aan het feit dat ze er in de laatste minuut toch zijn ingestonken.
Moet zeggen dat Cillessen erg onrustig aan de bal was. En een gevaarlijk en slecht probeerde op te bouwen. Een beetje Vermeer achtig dus. Een hele mooie redding op de doellijn, en verder onrustig aan de bal. Verder heeft hij weinig hoge ballen gehad, maar daar kon je zien dat hij tegen Go Ahead niet sterk op was. Verder moet hij wel gewoon blijven staan uiteraard.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:12 schreef Gruisman het volgende:
Siggy was samen met Denswil, Duarte en Cillessen echt een van de beteren. Poulsen en Fischer waren erg matig en later met Schone stortte het toch redelijk in elkaar.
PSV was anderhalve week geleden ook uit de vormdip en verloor een week later weer vrij kansloos van AZ. Het blijft koffiedik.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:04 schreef Stiggie het volgende:
We kunnen iig wel stellen dat Ajax uit de vormdip lijkt te zijn
Inderdaadquote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:02 schreef Friek_ het volgende:
Terecht dat gelijkspel. Mooi om te zien dat dat lucky Ajax niet elke keer zo 'lucky' is.
Ja, ken jij het italiaanse voetbal niet? Milan deed geen ene moer en liet Ajax in de waan dat ze met dit voetbal prima meekonden, het was pure taktiek.quote:
tuurlijk joh, raspositivoquote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:05 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, ken jij het italiaanse voetbal niet? Milan deed geen ene moer en liet Ajax in de waan dat ze met dit voetbal prima meekonden, het was pure taktiek.
Na de rust deden ze 1 stapje erbij en was Ajax nergens meer, het gaat al jaren op deze manier, Ajax denkt 'nou we kunnen goed mee he zo?!" en dat is precies wat Milan je wil doen geloven.
Klopt wel aardigquote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:05 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, ken jij het italiaanse voetbal niet? Milan deed geen ene moer en liet Ajax in de waan dat ze met dit voetbal prima meekonden, het was pure taktiek.
Na de rust deden ze 1 stapje erbij en was Ajax nergens meer, het gaat al jaren op deze manier, Ajax denkt 'nou we kunnen goed mee he zo?!" en dat is precies wat Milan je wil doen geloven.
Dachten ze in 1995 ook. En in 2003 ook toen ze het op de laatste seconde gered hebben. Paar jaar geleden gelijk hetzelfde.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:05 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, ken jij het italiaanse voetbal niet? Milan deed geen ene moer en liet Ajax in de waan dat ze met dit voetbal prima meekonden, het was pure taktiek.
Na de rust deden ze 1 stapje erbij en was Ajax nergens meer, het gaat al jaren op deze manier, Ajax denkt 'nou we kunnen goed mee he zo?!" en dat is precies wat Milan je wil doen geloven.
twitter:ChrisEriksen8 twitterde op dinsdag 01-10-2013 om 22:32:41Ajaaaaaaaaax!!!👍👍⚽️🏁👈 #denswil reageer retweet
twitter:ChrisEriksen8 twitterde op dinsdag 01-10-2013 om 22:44:25To early! To bad #ajax, but well played!#ajamil 1-1👍 reageer retweet
Leukquote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:07 schreef Stiggie het volgende:
twitter:ChrisEriksen8 twitterde op dinsdag 01-10-2013 om 22:32:41Ajaaaaaaaaax!!!👍👍⚽️🏁👈 #denswil reageer retweet
twitter:ChrisEriksen8 twitterde op dinsdag 01-10-2013 om 22:44:25To early! To bad #ajax, but well played!#ajamil 1-1👍 reageer retweet
Dan geloof je het nietquote:
Nu nog iets beter engels leren chrisjequote:
*too.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:07 schreef Stiggie het volgende:
twitter:ChrisEriksen8 twitterde op dinsdag 01-10-2013 om 22:32:41Ajaaaaaaaaax!!!👍👍⚽️🏁👈 #denswil reageer retweet
twitter:ChrisEriksen8 twitterde op dinsdag 01-10-2013 om 22:44:25To early! To bad #ajax, but well played!#ajamil 1-1👍 reageer retweet
Paste niet in 160 tekensquote:
Milan is natuurlijk wel beter dan Ajax, maar was een heerlijke pot van Ajax gezien de eerdere wedstrijden dit seizoen. Daarnaast zijn ze niet 1 keer gevaarlijk geweest eerste helft, normaal zie je ze rustig spelen en dan 'hopen' op 1 of 2 uitbraken. In de tweede helft gaven ze gas ja, maar toen is Ajax ook een paar keer gevaarlijk geweest.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:05 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, ken jij het italiaanse voetbal niet? Milan deed geen ene moer en liet Ajax in de waan dat ze met dit voetbal prima meekonden, het was pure taktiek.
Na de rust deden ze 1 stapje erbij en was Ajax nergens meer, het gaat al jaren op deze manier, Ajax denkt 'nou we kunnen goed mee he zo?!" en dat is precies wat Milan je wil doen geloven.
Afmaken die sletquote:
Precies zoals tegen PSV dus. En dan heeft Ajax nog geluk dat El Shaarawy en Kaka niet meededen.. Uit zal het gewoon 4-0 ofzo voor Milan worden.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:05 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, ken jij het italiaanse voetbal niet? Milan deed geen ene moer en liet Ajax in de waan dat ze met dit voetbal prima meekonden, het was pure taktiek.
Neemt niet weg dat als je in de 92e minuut nog op 1-0 staat je gewoon de wedstrijd professioneel moet uitspelen en moet winnen. De 1-1 is natuurlijk meer dan terecht, daar niet van.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:16 schreef inZanity het volgende:
[..]
Precies zoals tegen PSV dus. En dan heeft Ajax nog geluk dat El Shaarawy en Kaka niet meededen.. Uit zal het gewoon 4-0 ofzo voor Milan worden.
Gelijk spelen tegen Milan is gewoon een prima prestatie. Ook zonder Kaka en El Shaarawy. Maar dat die twee niet mee spelen scheelt nog al wat, deden die wel mee had het een heel ander verhaal geworden denk ik. En scheelt ook wel dat Milan compleet uit vorm was. Wat dat betreft treft Ajax ze op het ideale moment.
Normaal gesproken, tegen een Milan in vorm met een volledige selectie is Ajax gewoon kansloos. Maar neem aan dat iedereen in dit topic dat zelf ook wel inziet.
In Engeland vindt men ook dat we genaaid zijn.quote:- Milan gifted a penalty. Terrible call from the ref.
- Ajax deserved to win the game, the refs bailed Milan out tonight.. Balotelli maybe the must over-rated striker in the UCL..
- Horrible call, totally fucked over Ajax.
- Oooh pen for Milan in 93rd minute. Shocking decision.
- Horrible pen call
- wow Ajax were absolutely robbed
- Shocking decision.
- Ajax robbed tonight, Balotelli with a half arsed attempt to win a penalty in the 93rd minute and he got it. Awful decision.
- it's like Balotelli pulled the guy down on top of himself and got the pen.
woeful refereeing.
Dit heeft toch totaal niks met een wedstrijd uitspelen te maken?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:21 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Neemt niet weg dat als je in de 92e minuut nog op 1-0 staat je gewoon de wedstrijd professioneel moet uitspelen en moet winnen. De 1-1 is natuurlijk meer dan terecht, daar niet van.
Het is trouwens ongelofelijk hoe wisselvallig ploegen zijn in de eredivisie, dat geldt niet alleen voor Ajax, maar ook voor PSV, Vitesse, AZ en Heerenveen. Wordt nog interessant.
Ok, nee ik ben om door wat twitter opmerkingen uit Engeland.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:22 schreef Morendo het volgende:
[..]
In Engeland vindt men ook dat we genaaid zijn.
Wie ben jij? Ik reageerde niet op jou.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:24 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ok, nee ik ben om door wat twitter opmerkingen uit Engeland.
Jij zou nog niet omgaan als Balotelli zelf zou toegeven dat het geen penalty wasquote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:24 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ok, nee ik ben om door wat twitter opmerkingen uit Engeland.
Daarom staat het ook in een andere alineaquote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:23 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Dit heeft toch totaal niks met een wedstrijd uitspelen te maken?
Ik reageerde wel op jou.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:25 schreef Morendo het volgende:
[..]
Wie ben jij? Ik reageerde niet op jou.
Jawel. Ik vind het discutabel, maar het heeft toch totaal niks met een wedstrijd professioneel uitspelen te maken. Gewoon een individuele fout van vd Hoorn of een schwalbe van Balotelli. Wat je er maar net in wilt zien.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Jij zou nog niet omgaan als Balotelli zelf zou toegeven dat het geen penalty was.
Wanneer de scheids je toch niet bestraft vanwege schwalbes dan kun je inderdaad blijven duiken. In plaats van 'slim spel' ben ik eerder geneigd dit 'slecht fluiten' te noemen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:51 schreef GGMM het volgende:
[..]
Was gewoon heel erg slim van Balotelli. Van der Hoorn moet gewoon met z'n poten van z'n shirt afblijven.
quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:25 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Daarom staat het ook in een andere alinea
quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:21 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Neemt niet weg dat als je in de 92e minuut nog op 1-0 staat je gewoon de wedstrijd professioneel moet uitspelen en moet winnen. De 1-1 is natuurlijk meer dan terecht, daar niet van.
Het is trouwens ongelofelijk hoe wisselvallig ploegen zijn in de eredivisie, dat geldt niet alleen voor Ajax, maar ook voor PSV, Vitesse, AZ en Heerenveen. Wordt nog interessant.
Hopelijk beide wedstrijden.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:36 schreef Stiggie het volgende:
Positief overigens is dat de aanvoerder van Celtic rood heeft gekregen tegen Barca en de wedstrijd tegen Ajax dus mist
Ik heb de wedstrijd niet gezien maar als je in de blessuretijd 1-0 voorstaat mag je het never nooit meer op zo'n manier weg geven. Op zo'n moment op zo'n domme manier een penalty weggeven is onbegrijpelijk, maar zal ook wel wat met ervaring te maken hebben. Anders had je gewoon gewonnen van het grote Milan.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:21 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Neemt niet weg dat als je in de 92e minuut nog op 1-0 staat je gewoon de wedstrijd professioneel moet uitspelen en moet winnen. De 1-1 is natuurlijk meer dan terecht, daar niet van.
Het is trouwens ongelofelijk hoe wisselvallig ploegen zijn in de eredivisie, dat geldt niet alleen voor Ajax, maar ook voor PSV, Vitesse, AZ en Heerenveen. Wordt nog interessant.
Milan heeft maar één penalty gehad toch?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:22 schreef Morendo het volgende:
[..]
In Engeland vindt men ook dat we genaaid zijn.
Waarom in godsnaam? Alsof Italiaanse clubs nog even gas geven wanneer ze met 2-0 voorstaan.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:16 schreef inZanity het volgende:
Precies zoals tegen PSV dus. En dan heeft Ajax nog geluk dat El Shaarawy en Kaka niet meededen.. Uit zal het gewoon 4-0 ofzo voor Milan worden.
Het zijn uitspraken van meerdere personen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:41 schreef inZanity het volgende:
[..]
Milan heeft maar één penalty gehad toch?
Omdat Milan een proffesionele voetbalclub is. Iedere ploeg wil zoveel mogelijk scoren wanneer dat mogelijk is. PSV verloor in Milan al met 3-0 en toen kwamen ze al heel goed weg. Normaal gesproken wordt het gewoon een ruime overwinning voor Milan, zeker als Kaka en El Shaarawy er weer bij zijn. Kwaliteitsverschil is gewoon té groot. Wat overigens geen schande is. Dat is immers het verschil tussen Europese top en Nederlandse top.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:43 schreef Morendo het volgende:
[..]
Waarom in godsnaam? Alsof Italiaanse clubs nog even gas geven wanneer ze met 2-0 voorstaan.![]()
Maar goed, Feyenoord verliest twee keer kansloos tegen de nummer 10 van Rusland dus slechter kunnen wij het nooit doen. Verder bedankt voor je input en een prettige werkdag morgen in de haven.
Ik vraag je iets.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:43 schreef Morendo het volgende:
[..]
Het zijn uitspraken van meerdere personen.
Donder op met je getroll.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:52 schreef inZanity het volgende:
[..]
Ik vraag je iets.
Aangezien ik de wedstrijd niet heb gezien en alleen later de herhaling van de volledig terechte benutte pingel vroeg ik me af of Milan misschien nog een pingel heeft gekregen. Dat zou die vreemde reacties uit Engeland immers verklaren.
In een gesprek over Nederlandse en Europese top heeft Feyenoord inderdaad helemaal niets te betekenen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:50 schreef inZanity het volgende:
Wat Feyenoord er mee te maken heeft ontgaat me even..
Zo spel je dat niet, maar goed een Feyenoorder. Verder snap je het verschil tussen de knock-outfase en groepsronden waarschijnlijk niet, maar goed een Feyenoorder.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:50 schreef inZanity het volgende:
[..]
Omdat Milan een proffesionele voetbalclub is.
quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:56 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
In een gesprek over Nederlandse en Europese top heeft Feyenoord inderdaad helemaal niets te betekenen.
Jezus.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:57 schreef Morendo het volgende:
[..]
Zo spel je dat niet, maar goed een Feyenoorder. Verder snap je het verschil tussen de knock-outfase en groepsronden waarschijnlijk niet, maar goed een Feyenoorder.
Jij ook.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:59 schreef inZanity het volgende:
[..]
Jezus.
Wat laat jij jezelf kennen zeg.
Ik probeer gewoon te discussieren.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 01:01 schreef Morendo het volgende:
[..]
Jij ook.
En het is vooral domheid wat je laat zien.
Als je dat een penalty vond ben je niet te goeder trouw en wanneer ik zo'n reactie lees bij iemand die ook nog eens een Feyenoord-UI heeft; dat kan ik gewoon niet serieus nemen. Zeker niet nu.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 01:07 schreef inZanity het volgende:
[..]
Ik probeer gewoon te discussieren.
Jij gaat volledig off-topic en maakt anderen maar uit voor troll omdat je het niet met ze eens bent.
Sinds wanneer is het geen penalty meer als je je tegenstander vasthoud in de 16 meter dan? Het is gewoon een volledig terechte strafschop. Gewoon oerstom van V.d Hoorn.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 01:13 schreef Morendo het volgende:
[..]
Als je dat een penalty vond ben je niet te goeder trouw en wanneer ik zo'n reactie lees bij iemand die ook nog eens een Feyenoord-UI heeft; dat kan ik gewoon niet serieus nemen. Zeker niet nu.
ja bedankt, goede discussiequote:Op woensdag 2 oktober 2013 01:19 schreef inZanity het volgende:
[..]
Sinds wanneer is het geen penalty meer als je je tegenstander vasthoud in de 16 meter dan? Het is gewoon een volledig terechte strafschop. Gewoon oerstom van V.d Hoorn.
En wederom begin ga je off-topic.
Terecht, maar erg gemakkelijk gegeven. Vooral een blunder van Mike van der Hoorn. Ben benieuwd of hij nog toekomst heeft bij Ajax. Vooralsnog wegen de 4 miljoen euro's vrij zwaar op iedere fout die hij maakt.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 01:21 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Penalty was overigens gewoon terecht daar moet je niet over janken.
De reden dat Balotelli viel was niet omdat Van der Hoorn hem vasthield; Balotelli voelde het handje van Mike aan zijn shirt (oerstom van Mike) en vervolgens torpedeerde hij zich naar de grond. Het is gewoon een trucje. Bijna te vergelijken met de penalty van Real Madrid laatst toen Pepe zich, ook in de 94e minuut overigens, liet vallen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 01:23 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Terecht, maar erg gemakkelijk gegeven. Vooral een blunder van Mike van der Hoorn. Ben benieuwd of hij nog toekomst heeft bij Ajax. Vooralsnog wegen de 4 miljoen euro's vrij zwaar op iedere fout die hij maakt.
Ajax, PSV en Twente moeten zich niet meer vergelijken met Feyenoord, dat is niet meer van deze tijd.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 00:43 schreef Morendo het volgende:
[..]
Waarom in godsnaam? Alsof Italiaanse clubs nog even gas geven wanneer ze met 2-0 voorstaan.![]()
Maar goed, Feyenoord verliest twee keer kansloos tegen de nummer 10 van Rusland dus slechter kunnen wij het nooit doen. Verder bedankt voor je input en een prettige werkdag morgen in de haven.
quote:Op woensdag 2 oktober 2013 01:48 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ajax, PSV en Twente moeten zich niet meer vergelijken met Feyenoord, dat is niet meer van deze tijd.
Vond het een erg goede scheidrechter ook.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 01:21 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Penalty was overigens gewoon terecht daar moet je niet over janken.
Vooraf hadden we hier misschien voor getekend, maar de manier waarop.. Vreselijk.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 07:34 schreef Neo-Mullen het volgende:
Ik heb er een flinke kater van. Dit voelt op deze manier als een verlies..
Ja. Zuivere handsbal.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 07:36 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Vooraf hadden we hier misschien voor getekend, maar de manier waarop.. Vreselijk.
Was die ene goal terecht afgekeurd trouwens?
En Ajax tegen Utrecht.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 07:36 schreef tammepiet het volgende:
Ach zondag wacht Utrecht. Win je die heb je uiteindelijk 2 prima weken achter de rug.
Maar ja Ajax na Europees he.
Balotelli maakte de eerste overtreding door hem naar beneden te trekken, dus eigenlijk is het helemaal geen penalty.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 01:21 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Penalty was overigens gewoon terecht daar moet je niet over janken.
Hij houdt hem dan al vast, dus wie de eerste overtreding maakt lijkt mij vdH, gewoon niet zo slim van hem en optimaal geprofiteerd van Balo, als Fischer het aan de andere kant zou doen zijn we er allemaal blij mee.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 07:38 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Balotelli maakte de eerste overtreding door hem naar beneden te trekken, dus eigenlijk is het helemaal geen penalty.
Exact dit. En ja, handsbal, dus terecht afgefloten.. hoop dat Ajax zelfvertrouwen heeft en ook in San Siero durft te voetballen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 07:36 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Vooraf hadden we hier misschien voor getekend, maar de manier waarop.. Vreselijk.
Was die ene goal terecht afgekeurd trouwens?
Zo goed was het allemaal niet gisteren hoor, elftal maakt wel stappen omhoog gelukkig, eerst zondag maar eens laten zien of dat klopt.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 07:46 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Exact dit. En ja, handsbal, dus terecht afgefloten.. hoop dat Ajax zelfvertrouwen heeft en ook in San Siero durft te voetballen.
Ac was gewoon om te janken, dat klopt. Maar je kunt ook dichtklappen in een groot stadion en niets meer presteren.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 07:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zo goed was het allemaal niet gisteren hoor, elftal maakt wel stappen omhoog gelukkig, eerst zondag maar eens laten zien of dat klopt.
Daar hebben ze bij Ajax nooit last van, maar viel me toch wel tegen dat ze zo'n voorsprong niet beter uit voetballen, was weer een dure les.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 07:52 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Ac was gewoon om te janken, dat klopt. Maar je kunt ook dichtklappen in een groot stadion en niets meer presteren.
Die van Denswil vond ik er niet één, die eerste van Van de Hoorn had hij wel voor kunnen fluiten, maar het is natuurlijk geen optelsom.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 08:22 schreef LuieSurinamer het volgende:
iedereen maar klagen over de gegeven penalty, maar ik hoor niets over de niet gegeven penalty's.
Eerst neem Denswil de bal met de arm mee, en de eerste keer hield vd Hoorn ook al vast.
Als je voor de handsbal van Schone (terecht) afsluit, moet je voor de handsbal van Denswil ook fluiten, want precies hetzelfde.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 08:25 schreef Tarado het volgende:
[..]
Die van Denswil vond ik er niet één, die eerste van Van de Hoorn had hij wel voor kunnen fluiten, maar het is natuurlijk geen optelsom.
Nou neequote:Op woensdag 2 oktober 2013 08:27 schreef LuieSurinamer het volgende:
[..]
Als je voor de handsbal van Schone (terecht) afsluit, moet je voor de handsbal van Denswil ook fluiten, want precies hetzelfde.
Remember Suarez?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:51 schreef Ramkraker het volgende:
Wat heb ik een scheit hekel aan balotelliDie kerel moet eens met respect gaan voetballen, onsportieve hond
Vond die scheids niet slecht hoor.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 08:40 schreef tammepiet het volgende:
Overtreding op Moisander was smerig maar zelfs na 2 herhalingen zag ik nog niet dat ie bewust was.
Waarom hebben we altijd zoveel te bitchen op arbitrage na Europese thuisduels xD
Ajax fans hebben zowiezo veel te bitchen, of het nou over de arbitrage gaat of over Siggy.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 08:40 schreef tammepiet het volgende:
Waarom hebben we altijd zoveel te bitchen op arbitrage na Europese thuisduels xD
Wie zegt dat alle Ajacieden hier van de acties van Suarez hielden?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 08:40 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dit dus, zulke reacties snap ik dan ook niet.
Dat zeg ik toch niet maar er zijn altijd spelers die op het randje of net er over spelen, Suarez is er 1 van en Balotelli ook, dat kan je vervelend vinden maar het zijn toch wel vaak beslissers van wedstrijden.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:02 schreef Tyron het volgende:
[..]
Wie zegt dat alle Ajacieden hier van de acties van Suarez hielden?
Eens, maar wanneer iemand wat over Balo zegt meteen naar Suarez te wijzen vind ik een beetje goedkoop.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch niet maar er zijn altijd spelers die op het randje of net er over spelen, Suarez is er 1 van en Balotelli ook, dat kan je vervelend vinden maar het zijn toch wel vaak beslissers van wedstrijden.
Scheids had voor die eerste schwalbe meteen geel moeten geven, dan was het misschien wat minder geworden al zit het gewoon in de aard van het beestje.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:06 schreef Tyron het volgende:
[..]
Eens, maar wanneer iemand wat over Balo zegt meteen naar Suarez te wijzen vind ik een beetje goedkoop.
Nogmaals ik neem het balotelli niet kwalijk dat hij zijn sneaky truukjes uit de kast haalt, ik neem het die scheidseikels kwalijk dat ze erin trappen, en zeker diep in blessuretijd.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch niet maar er zijn altijd spelers die op het randje of net er over spelen, Suarez is er 1 van en Balotelli ook, dat kan je vervelend vinden maar het zijn toch wel vaak beslissers van wedstrijden.
Wat ik begreep had hij ook een probleem en wilde gewisseld worden maar dat kon dus niet meer.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik zou Poulsen uit de selectie zetten.
Het was ook gewoon dom van van den Hoorn, die liep telkens aan het shirtje van Balo te trekken.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
Scheids had voor die eerste schwalbe meteen geel moeten geven, dan was het misschien wat minder geworden al zit het gewoon in de aard van het beestje.
Toch wel iets wat er in NL ontbreekt vind ik, dat koste wat het kost willen winnen, als dat erin zou zitten geef je geen voorsprong weg in de blessuretijd
Van wat ik heb gezien was ie weer heel matig.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:10 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wat ik begreep had hij ook een probleem en wilde gewisseld worden maar dat kon dus niet meer.
Ik neem het v/d Hoorn minimaal net zo kwalijk, gewoon te naďef.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:10 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nogmaals ik neem het balotelli niet kwalijk dat hij zijn sneaky truukjes uit de kast haalt, ik neem het die scheidseikels kwalijk dat ze erin trappen, en zeker diep in blessuretijd.
Ik zou het vooral vd Hoorn kwalijk nemen, zo ontzettend dom om ZO opzichtig vast te gaan houden in eigen 16 bij een 1-0 voorsprong in blessuretijd...quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:10 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nogmaals ik neem het balotelli niet kwalijk dat hij zijn sneaky truukjes uit de kast haalt, ik neem het die scheidseikels kwalijk dat ze erin trappen, en zeker diep in blessuretijd.
Mee eens, heb je goed gezienquote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Van wat ik heb gezien was ie weer heel matig.
Jij trapt er dus net zo hard in, in Balotelli's truukje.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:11 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik zou het vooral vd Hoorn kwalijk nemen, zo ontzettend dom om ZO opzichtig vast te gaan houden in eigen 16 bij een 1-0 voorsprong in blessuretijd...
Wat Balotelli deed is helemaal niet relevant.
Het gaat niet om het trucje van Balotelli...quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:13 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Jij trapt er dus net zo hard in, in Balotelli's truukje.
Tja, het ziet er allemaal ontzettend erg uit. Alsof dit niet nog 100 keer per wedstrijd gebeurt. Maar heb nieuws voor je: dit gebeurt nog 100 keer per wedstrijd. Alleen maakt Balotelli er slim gebruik van. Dat de scheidsrechter daar in tuint, is zijn onkunde, niet die van Vd Hoorn.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:14 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Het gaat niet om het trucje van Balotelli...
Kijk het nog eens terug, je ziet het shirt van Balotelli zover uitsteken dat de lijnrechter aan de andere kant van het veld nog kon zien dat vd Hoorn hem vasthield, het was gewoon TE opzichtig.
Dat beide spelers vasthouden zag ik ook, maar hoe vd Hoorn het deed was wel heel erg opzichtig...quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:18 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Tja, het ziet er allemaal ontzettend erg uit. Alsof dit niet nog 100 keer per wedstrijd gebeurt. Maar heb nieuws voor je: dit gebeurt nog 100 keer per wedstrijd. Alleen maakt Balotelli er slim gebruik van. Dat de scheidsrechter daar in tuint, is zijn onkunde, niet die van Vd Hoorn.
Ben ik niet met je eens, hij doet het te opzichtig dus op z'n minst niet slimquote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:18 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Tja, het ziet er allemaal ontzettend erg uit. Alsof dit niet nog 100 keer per wedstrijd gebeurt. Maar heb nieuws voor je: dit gebeurt nog 100 keer per wedstrijd. Alleen maakt Balotelli er slim gebruik van. Dat de scheidsrechter daar in tuint, is zijn onkunde, niet die van Vd Hoorn.
Zie daaronder. Slim niet, onkunde ook niet.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ben ik niet met je eens, hij doet het te opzichtig dus op z'n minst niet slim
Hij doet het alleen omdat die enorme neger in zijn nek hangt en hem vastpakt en naar beneden wil drukken.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ben ik niet met je eens, hij doet het te opzichtig dus op z'n minst niet slim
Dan had ie zich moeten laten vallen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:22 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Hij doet het alleen omdat die enorme neger in zijn nek hangt en hem vastpakt en naar beneden wil drukken.
En dat is dus enorm onsportief, en zo zijn Ajaxspelers nietquote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:24 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dan had ie zich moeten laten vallen.
Onsportief om te vallen als Balotelli je naar beneden drukt?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En dat is dus enorm onsportief, en zo zijn Ajaxspelers niet.
Dit was Moisander niet overkomen, die v/d Hoorn moet nog veel leren, hopelijk doet hij dat ook.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En dat is dus enorm onsportief, en zo zijn Ajaxspelers niet.
Die handsbal van Denswil in de 16 was gewoon een penalty hoor. Hij bewoog zijn bovenarm zelfs naar de bal toe. En Probeerde daar de bal mee weg te slaan.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 08:25 schreef Tarado het volgende:
[..]
Die van Denswil vond ik er niet één, die eerste van Van de Hoorn had hij wel voor kunnen fluiten, maar het is natuurlijk geen optelsom.
Toch zouden zulke domme spelers het Ajax shirt niet waardig mogen zijn. Dit was niet het enige duel in de 16 waarbij hij zo opzichtig het shirt vastpakte. Moisander en Denswil zag je dit niet doen, en ik ben geen fan van Moisander.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:21 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Zie daaronder. Slim niet, onkunde ook niet.
Dat dus.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:51 schreef DeNummer10 het volgende:
[..]
Toch zouden zulke domme spelers het Ajax shirt niet waardig mogen zijn. Dit was niet het enige duel in de 16 waarbij hij zo opzichtig het shirt vastpakte. Moisander en Denswil zag je dit niet doen, en ik ben geen fan van Moisander.
frank zei ook dat hij niets verkeerd deed. Contact op deze manier is er altijd.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:51 schreef DeNummer10 het volgende:
[..]
Toch zouden zulke domme spelers het Ajax shirt niet waardig mogen zijn. Dit was niet het enige duel in de 16 waarbij hij zo opzichtig het shirt vastpakte. Moisander en Denswil zag je dit niet doen, en ik ben geen fan van Moisander.
Hij doet het prima, maar zie zo een jongen liever niet in een Ajax shirt.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 10:03 schreef MarkBroflovski het volgende:
Wat vinden jullie van Duarte? Tot nu toe goeie aankoop en verdedigd goed mee
Frank zei ook dat Poulsen het goed deed.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 10:02 schreef Catch22- het volgende:
[..]
frank zei ook dat hij niets verkeerd deed. Contact op deze manier is er altijd.
Want?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 10:07 schreef Sala-adin het volgende:
[..]
Hij doet het prima, maar zie zo een jongen liever niet in een Ajax shirt.
Geen idee, heb dat gewoon met bepaalde spelers. Is iets persoonlijk en misschien vervaagt dat na enige tijd.quote:
Poulsen was idd dramatisch, al blijkt hij dus licht geblesseerd geweest te zijn en we waren door de wissels heen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 10:13 schreef Syntix het volgende:
Poulsen was dramatisch tweede helft, net zoals Fischer (die was echt verstoppertje aan het spelen).
Tja, de 1e helft had Poulsen nog geen last en was hij net zo dramatisch.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 10:16 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Poulsen was idd dramatisch, al blijkt hij dus licht geblesseerd geweest te zijn en we waren door de wissels heen.
Fischer was idd volkomen onzichtbaar.
Toch merken we al een paar jaar dat de VM positie zo belangrijk is voor het Ajax spel. Toen Anita er kwam te staan werd het zoveel beter en we hebben dus weer zo iemand nodig. Je ziet het bij Nigel de Jong, hoe belangrijk hij is.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 10:16 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Poulsen was idd dramatisch, al blijkt hij dus licht geblesseerd geweest te zijn en we waren door de wissels heen.
Fischer was idd volkomen onzichtbaar.
Je hebt allereerst iemand nodig die kan voetballen. Als je aanvallend speelt, hangt het verdedigende werk niet van 1 pion af maar van het collectief.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 10:17 schreef Syntix het volgende:
[..]
Toch merken we al een paar jaar dat de VM positie zo belangrijk is voor het Ajax spel. Toen Anita er kwam te staan werd het zoveel beter en we hebben dus weer zo iemand nodig. Je ziet het bij Nigel de Jong, hoe belangrijk hij is.
Omdat die er ook geen klote van kan.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:02 schreef satecl het volgende:
van der Hoorn wat een heerlijke faalhaas is dat zegEn dan zie je zo'n van Dijk bij Celtic spelen en dan vraag je je toch af waarom Overmars niet voor hem koos.
Wederom; dat dus.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:04 schreef DeNummer10 het volgende:
[..]
Omdat die er ook geen klote van kan.
Tja, supporters eigenschapje toch? In het heetst van de strijd. Al moet ik wel zeggen dat domheid gewoon weggehoond mag worden. Misschien is het wel zo netjes om die jongen een hart onder de riem te steken de volgende wedstrijd, maar ik zie er geen toekomst in.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:09 schreef Da_Sandman het volgende:
Dat schofferen van Van der Hoorn is ook allemaal wat overdreven, maar dat schijnt er tegenwoordig bij te horen.
Wat hij allemaal probeerde is niet relevant het gaat erom of de bal echt op zijn arm kwam of op zijn schouder, zat er een beetje tussenin dus wel logisch dat de scheids er niet voor floot. (voor een andere mening moet ik het nog een keer terugzien)quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:40 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Die handsbal van Denswil in de 16 was gewoon een penalty hoor. Hij bewoog zijn bovenarm zelfs naar de bal toe. En Probeerde daar de bal mee weg te slaan.
Jezus christus wat een grafmongool.twitter:jackvangelder twitterde op woensdag 02-10-2013 om 00:01:03Waarom had ik het over theaterpubliek bij Ajax ? Pas 5 minuten voor het einde na de afgekeurde goal van Ajax waren alle vakken hoorbaar reageer retweet
Echt he? Ok, hij doet het niet slim om zo opzichtig dat shirt vast te pakken, maar dat een scheidsrechter in zo een slechte fopduik een penalty ziet vind ik vele malen erger.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:09 schreef Da_Sandman het volgende:
Dat schofferen van Van der Hoorn is ook allemaal wat overdreven, maar dat schijnt er tegenwoordig bij te horen.
Schouder is dan misschien geen hands, maar rond je bicep wel toch?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wat hij allemaal probeerde is niet relevant het gaat erom of de bal echt op zijn arm kwam of op zijn schouder, zat er een beetje tussenin dus wel logisch dat de scheids er niet voor floot. (voor een andere mening moet ik het nog een keer terugzien)
Dan moet ik het nog een keer zien wat ik al zei, ik had het idee dat hij schrok van zijn eigen beweging en toen stopte.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:20 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Schouder is dan misschien geen hands, maar rond je bicep wel toch?
Afhankelijk van de positie van je arm en hoe de bal er tegenaan komt.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:20 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Schouder is dan misschien geen hands, maar rond je bicep wel toch?
Omdat scheidsrechters in het algemeen, en gisteren in het bijzonder, niet scherp genoeg zijn op het bestraffen van schwalbes.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch niet maar er zijn altijd spelers die op het randje of net er over spelen, Suarez is er 1 van en Balotelli ook, dat kan je vervelend vinden maar het zijn toch wel vaak beslissers van wedstrijden.
Klopt toch gewoon?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:19 schreef tammepiet het volgende:
Jezus christus wat een grafmongool.twitter:jackvangelder twitterde op woensdag 02-10-2013 om 00:01:03Waarom had ik het over theaterpubliek bij Ajax ? Pas 5 minuten voor het einde na de afgekeurde goal van Ajax waren alle vakken hoorbaar reageer retweet
Tja. Hij heeft wel een beetje gelijk. Je hoort 410 en F-Side, de rest reageert pas als er wat aan de hand is.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:19 schreef tammepiet het volgende:
Jezus christus wat een grafmongool.twitter:jackvangelder twitterde op woensdag 02-10-2013 om 00:01:03Waarom had ik het over theaterpubliek bij Ajax ? Pas 5 minuten voor het einde na de afgekeurde goal van Ajax waren alle vakken hoorbaar reageer retweet
het is ook verdomd moeilijk moet ik zeggen, zo'n hawkeye is leuk maar voor dit soort gevallen heb je gewoon een video referee nodigquote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:25 schreef Morendo het volgende:
[..]
Omdat scheidsrechters in het algemeen, en gisteren in het bijzonder, niet scherp genoeg zijn op het bestraffen van schwalbes.
En zelfs die zijn best stil dit seizoen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:28 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Tja. Hij heeft wel een beetje gelijk. Je hoort 410 en F-Side, de rest reageert pas als er wat aan de hand is.
En het maakt ook niet uit want zo is het in 99% van de stadionsquote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:28 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Tja. Hij heeft wel een beetje gelijk. Je hoort 410 en F-Side, de rest reageert pas als er wat aan de hand is.
spanningquote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:29 schreef DeNummer10 het volgende:
[..]
Mwoa, gisteren was het wel erg stil voor zo'n grote wedstrijd hoor.
Het kan ook anders, hebben we in de Arena de laatste jaren wel bewezen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:29 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
En het maakt ook niet uit want zo is het in 99% van de stadions
Ik vind zo'n 410 ook helemaal niks, ik stoor me er verder niet aan, ze moeten doen wat ze leuk vinden maar ik heb het meer op wedstrijd gerelateerde emotie en niet een concertje afwerken wat zij doen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:29 schreef DeNummer10 het volgende:
[..]
Het kan ook anders, hebben we in de Arena de laatste jaren wel bewezen.
Oh helemaal mee eens hoor. Ik heb veel meer met Zuid, maar 410 zorgde wel voor extra sfeer de laatste jaren. Het is alleen niet zo mijn ding.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vind zo'n 410 ook helemaal niks, ik stoor me er verder niet aan, ze moeten doen wat ze leuk vinden maar ik heb het meer op wedstrijd gerelateerde emotie en niet een concertje afwerken wat zij doen.
Ik baal er onwijs van dat ze gisteren verloren hebben, maar je mag iemand gewoon niet aan zijn shirtje trekken en dat deed Van der Hoorn wel. Daarna doet Balotelli het heel handig en maakt hij ook een overtreding, maar hij heeft eerder het shirtje vast en dat is een overtreding of iemand nou uit balans raakt of niet.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:20 schreef Robar het volgende:
[..]
Echt he? Ok, hij doet het niet slim om zo opzichtig dat shirt vast te pakken, maar dat een scheidsrechter in zo een slechte fopduik een penalty ziet vind ik vele malen erger.
Van der Hoorn houdt het shirt vast en trekt een klein beetje <------- die kant op. Balotelli duwt van der Hoorn naar beneden en valt over hem heen ---------> die kant op. Wat klopt er hier niet?
En dan zijn er ook nog mensen die zeuren over het interview wat van der Hoorn geeft. Hij voelt zich genaaid en is teleurgesteld. Volkomen begrijpelijk hoe hij voor de camera staat. Tenminste niet zo politiek correct.
Ik kijk altijd naar het veld in plaats van naar een paar honderd ontblote knapen. Maar vertel: zijn ze lekker gespierd?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:32 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Dat vage dansje wat ze doen met hun rug richting het veld
Jij kijkt 90 minuten lang alleen naar het voetbal?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:34 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ik kijk altijd naar het veld in plaats van naar een paar honderd ontblote knapen. Maar vertel: zijn ze lekker gespierd?
Hij had de scheids helemaal geen aanleiding moeten geven idd. Al was er natuurlijk weinig aan de hand en had Balotelli nooit bij die bal gekund. Dus was helemaal niks aan de hand.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:33 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik baal er onwijs van dat ze gisteren verloren hebben, maar je mag iemand gewoon niet aan zijn shirtje trekken en dat deed Van der Hoorn wel. Daarna doet Balotelli het heel handig en maakt hij ook een overtreding, maar hij heeft eerder het shirtje vast en dat is een overtreding of iemand nou uit balans raakt of niet.
Dat het 100 keer per wedstrijd gebeurd en het dan niet bestraft wordt is eigenlijk niet relevant voor het moment. Het is jammer dat hij er nu wel voor fluit, maar dat is nou eenmaal niet anders.
Wat Balotelli deed was een trucje, hij voelt contact pakt daarna de ander stevig beet en torpedeert zichzelf naar de grond. Daarom heeft onze lieve heer de penalty niet bedacht. Het is gewoon pure misbruik. En wat Hoorny deed was stom. Zoals het ook stom is om met een uitpuilende portemonnee in je achterzak de metro in te lopen, maar goed... dat rechtvaardigt nog niets.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:33 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik baal er onwijs van dat ze gisteren verloren hebben, maar je mag iemand gewoon niet aan zijn shirtje trekken en dat deed Van der Hoorn wel. Daarna doet Balotelli het heel handig en maakt hij ook een overtreding, maar hij heeft eerder het shirtje vast en dat is een overtreding of iemand nou uit balans raakt of niet.
Heerlijk. Kan ik echt van genieten.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:35 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Jij kijkt 90 minuten lang alleen naar het voetbal?
Gister luid en duidelijk aanwezig. Maar in andere grote wedstrijden wil de rest van het stadion nog wel eens meedoen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:29 schreef DeNummer10 het volgende:
[..]
En zelfs die zijn best stil dit seizoen.
Absoluut. Het is jammer, want de positie die hij had t.o.v. Balotelli had er al voor gezorgd dat die nooit meer bij de bal zou kunnen. Buiten het feit dat de voorzet slecht was en Cilissen die bal allang had.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:36 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Hij had de scheids helemaal geen aanleiding moeten geven idd. Al was er natuurlijk weinig aan de hand en had Balotelli nooit bij die bal gekund. Dus was helemaal niks aan de hand.
Jij keek toch ook gewoon op tv? Ik vond ze vrij stil. Afgelopen 2 wedstrijden was ik wel in het stadion en toen viel het ook een beetje tegen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:40 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Gister luid en duidelijk aanwezig. Maar in andere grote wedstrijden wil de rest van het stadion nog wel eens meedoen.
Kwam er gisteren niet echt aan te pas, maar heeft mij ook verrast. Was in de jeugd wel altijd goed bezig, maar dat was Jozefzoon ookquote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:43 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Wat vinden jullie van De Sa hij heeft mij erg verrast tot nu toe.
Yep, vond ik dus niet. Continu aanwezig.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:42 schreef DeNummer10 het volgende:
[..]
Jij keek toch ook gewoon op tv? Ik vond ze vrij stil. Afgelopen 2 wedstrijden was ik wel in het stadion en toen viel het ook een beetje tegen.
Mij ook wel, maar gisteren duidelijk te zien dat dit nog een niveautje te hoog is.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:43 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Wat vinden jullie van De Sa hij heeft mij erg verrast tot nu toe.
Iemand met een portemonnee uit zijn zak doet niets fout. Is alleen niet zo handig bezig. Van der Hoorn begaat gewoon een overtreding door een shirt vast te pakken. Dat mag gewoon niet. Staat letterlijk zo in de spelregels. Je mag een shirt niet vast pakken. Of je iemand er nou mee uit balans brengt of niet.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:38 schreef Morendo het volgende:
[..]
Wat Balotelli deed was een trucje, hij voelt contact pakt daarna de ander stevig beet en torpedeert zichzelf naar de grond. Daarom heeft onze lieve heer de penalty niet bedacht. Het is gewoon pure misbruik. En wat Hoorny deed was stom. Zoals het ook stom is om met een uitpuilende portemonnee in je achterzak de metro in te lopen, maar goed... dat rechtvaardigt nog niets.
Dat is ook geen schande imo. Laat hem maar lekker staan dit seizoen houdt zijn acties lekker simpel, geeft een redelijke tot goede voorzet en komt een mannetje voorbij allemaal dingen die ik al lang niet meer heb gezien in een buitenspeler bij ons.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:45 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Mij ook wel, maar gisteren duidelijk te zien dat dit nog een niveautje te hoog is.
Hij blijft iig lekker aan de buitenkant staan zodat hij het veld breed maakt. Verder heeft hij ook wel leuke aanvallende acties en probeert hij iig dreigend te zijn. Denk niet dat hij het echt gaan redden bij Ajax, maar hij doet het wel goed nu.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:43 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Wat vinden jullie van De Sa hij heeft mij erg verrast tot nu toe.
Het veld breed houden is wel eens een keer fijn. Op die manier komt siggy ook wat beter uit de verf.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:47 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Hij blijft iig lekker aan de buitenkant staan zodat hij het veld breed maakt. Verder heeft hij ook wel leuke aanvallende acties en probeert hij iig dreigend te zijn. Denk niet dat hij het echt gaan redden bij Ajax, maar hij doet het wel goed nu.
Maar Bojan heeft een goede techniekquote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:49 schreef Morendo het volgende:
Qua type is De Sa echt wat we nodig; iemand die het veld breed houdt. Dat trechtervoetbal met Krkic op de vleugel leek echt nergens op.
Op de hele wereld.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:46 schreef tammepiet het volgende:
[..]
Bij welk ander stadion ter wereld wordt er gelet op vakken die wel / niet fanatiek zijn?
Het zal wel aan mij liggen maar ik vond het niet veel gisteren, dat je van hem weinig verwacht maakt het nog wel acceptabel. Andersen deed het helaas niet beter op die plek.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:47 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Dat is ook geen schande imo. Laat hem maar lekker staan dit seizoen houdt zijn acties lekker simpel, geeft een redelijke tot goede voorzet en komt een mannetje voorbij allemaal dingen die ik al lang niet meer heb gezien in een buitenspeler bij ons.
Ik vind Andersen ook helemaal geen buitenspelerquote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het zal wel aan mij liggen maar ik vond het niet veel gisteren, dat je van hem weinig verwacht maakt het nog wel acceptabel. Andersen deed het helaas niet beter op die plek.
Andersen had ook een beetje de ondankbare taak om in te vallen toen het aanvallend niet zo best meer ging. Zeker met de vele ruimte die er achter de verdediging van Milan lag halverwege de 2de helft was een wat snellere speler beter geweest, maar die was er even niet volgens mij.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het zal wel aan mij liggen maar ik vond het niet veel gisteren, dat je van hem weinig verwacht maakt het nog wel acceptabel. Andersen deed het helaas niet beter op die plek.
Ik heb sowieso het idee dat het conditioneel wel wat beter kan bij Ajax, ze lijken uitgeblust na een uur voetballen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:56 schreef Komakie het volgende:
[..]
Andersen had ook een beetje de ondankbare taak om in te vallen toen het aanvallend niet zo best meer ging. Zeker met de vele ruimte die er achter de verdediging van Milan lag halverwege de 2de helft was een wat snellere speler beter geweest, maar die was er even niet volgens mij.
Dat vooral. Maar wat mij wel tegenviel was de manier waarop hij duels aan ging. Heeft nog alles te bewijzen, en ook al ben je geen sterke speler, je kunt in ieder geval wel een poging doen om feller de duels in te gaan. Wat een wijf man.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 11:54 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ik vind Andersen ook helemaal geen buitenspeler
Wie zegt dat ik Suarez een sportieve voetballer vind? :-)quote:
Ja, hij zou in de winter wel willen komen.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 12:20 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Trouwens gisteravond mooi applaus voor Emanuelson. Zou mooi zijn als hij volgend jaar weer bij Ajax speelt.
Heerlijk sierlijke speler inderdaad.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 12:20 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Trouwens gisteravond mooi applaus voor Emanuelson. Zou mooi zijn als hij volgend jaar weer bij Ajax speelt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |