Ik denk wel iets onder de 14% inmiddels. Vind het altijd moeilijk in te schatten. Was best wel wat opgelopen tot vlak voordat ik die cut starte. Vlak voor de cut 107kgquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 08:16 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Het scheelt inderdaad tijd; hoef me maar weinig druk te maken om eten gedurende de dagLol cutten @3500kcal! Wat is je BF % nu?
[..]
Ja. Vooral kracht gains though. Dat is dan weer het nadeel van starting strength; je zichtbare gains bestaan voor een groot deel uit vet. Ben ongetwijfeld wat lean massa aangekomen, maar de volgende keer ga ik lekker voor een wat meer massa gericht programma als 5/3/1 BBB.
Mijn arms, schouders en chest lijken ook te groeien, terwijl ik nu op 2.000 kcal per dag zit. Qua kracht ga ik ook amper achteruit.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 08:25 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Ik denk wel iets onder de 14% inmiddels. Vind het altijd moeilijk in te schatten. Was best wel wat opgelopen tot vlak voordat ik die cut starte. Vlak voor de cut 107kgFAT nu 100 's ochtends vroeg.
Zal over een maandje of zo nog es wat pic's schieten. Met een beetje geluk durf ik dan ook m'n legg vid te posten. (Met daar in het revalidatietraject m.b.t. flexabiliteits oefeningen en de belachelijke good mornings die ik eerst aan het doen was![]()
)
'k snap het niet zo goed, want eerst kon ik nauwelijks armmassa pakken (biceps), en nu zijn ze groter geworden tijdens m'n cutMinder vet maar meer omvang ik snap d'r geen flikker van...
Borst ook lol. Bench is iets terug gelopen, maar met dubmles rep ik meer dan ooit.
ja dat snap je toch niet. Er zit echt meer massa op chest en armen nu. 't is niet omdat het meer lijkt omdat je "rippter" bent of zo. Athans hierquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 08:27 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Mijn arms, schouders en chest lijken ook te groeien, terwijl ik nu op 2.000 kcal per dag zit. Qua kracht ga ik ook amper achteruit.
Count your blessings. Wordt een eeuwig durende cut dan als je er beter op gaatquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 08:28 schreef RaymondK het volgende:
[..]
ja dat snap je toch niet. Er zit echt meer massa op chest en armen nu. 't is niet omdat het meer lijkt omdat je "rippter" bent of zo. Athans hier
Chest en triceps groeide altijd wel makkelijk bij mij, maar biceps absoluut niet en nu opeens wel
lolquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 08:32 schreef Champy het volgende:
[..]
Count your blessings. Wordt een eeuwig durende cut dan als je er beter op gaat
Wellicht lijk je groter door het lagere BF%. Heb je het gemeten?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 08:27 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Mijn arms, schouders en chest lijken ook te groeien, terwijl ik nu op 2.000 kcal per dag zit. Qua kracht ga ik ook amper achteruit.
Uiteraard.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 08:40 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Wellicht lijk je groter door het lagere BF%. Heb je het gemeten?
kan best zijn dat je de boel gewoon makkelijk een beetje "over traint" tijdens een cut. In het begin deed ik op die low calorie ook gewoon 5 dagen trainen, en dan dacht ik aan het eind van de week als ik in de spiegel keek "do you even lift" helemaal leeg gewoon omdat je niet meer genoeg kan op laden/herstellenquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 08:52 schreef star_gazer het volgende:
Wat mij was opgevallen in mijn laatste cut, is dat mijn armen kleiner waren geworden en mijn benen groter. En dat terwijl mijn armen al niet veel soeps zijn (genetics).
First world problematiek. In Afrika zijn ze maar wat blij met 2000 kcal.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 08:53 schreef no1uknow het volgende:
Ik heb nog nooit serieus gecut, train ook pas 5 maanden en zit nu pas 2 maanden in een serieuze bulk. Zo lekker dat ik nu gewoon de hele dag door kan schranzen, eet alles wat los en vast zit, moet er niet aan denken om straks op 2000 kcals te moeten leven
lolquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 09:04 schreef no1uknow het volgende:
waarom heb ik net een filmpje gekeken van een bicep tear bij mixed grip DL
erg akelig jaquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 09:06 schreef RaymondK het volgende:
[..]
lol
akelig he.
zolang je gewoon netjes natty traint en rustig groeit gebeurt dat echt niet zomaar
Ik laatst, een kg of 7 kwijtgeraakt door van 3500 naar 2500 te gaan. Had nog steeds wel het gevoel genoeg te eten dus voelde nauwelijks als cutten.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 08:53 schreef no1uknow het volgende:
Ik heb nog nooit serieus gecut, train ook pas 5 maanden en zit nu pas 2 maanden in een serieuze bulk. Zo lekker dat ik nu gewoon de hele dag door kan schranzen, eet alles wat los en vast zit, moet er niet aan denken om straks op 2000 kcals te moeten leven
Wat was je bf en gewicht toen je klaar was met cutten.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:03 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ik laatst, een kg of 7 kwijtgeraakt door van 3500 naar 2500 te gaan. Had nog steeds wel het gevoel genoeg te eten dus voelde nauwelijks als cutten.
Maarja ga het voorlopig niet doe, uiteindelijk is het maar tijdverspilling.
Geen idee van BF, denk van 19 naar 12-13 ofzo, maar dat is gebaseerd op spiegel. Gewicht ging van 91 naar ~83.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:06 schreef Krabs2.0 het volgende:
[..]
Wat was je bf en gewicht toen je klaar was met cutten.
Netjes, hoe lang ben je.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:14 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Geen idee van BF, denk van 19 naar 12-13 ofzo, maar dat is gebaseerd op spiegel. Gewicht ging van 91 naar ~83.
1.86quote:
Haha viel wel mee, je zag wel abs en meer definitie in bijv schouders enz maar voelde me veel te klein.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:19 schreef Krabs2.0 het volgende:
[..]
Netjes, aesthetisch als de neuk na de cut zeker.
Maandag: liftenquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 09:02 schreef RaymondK het volgende:
[..]
kan best zijn dat je de boel gewoon makkelijk een beetje "over traint" tijdens een cut. In het begin deed ik op die low calorie ook gewoon 5 dagen trainen, en dan dacht ik aan het eind van de week als ik in de spiegel keek "do you even lift" helemaal leeg gewoon omdat je niet meer genoeg kan op laden/herstellen
Na het weekend was het dan weer oke
Ma: Liften + 30min cardioquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:22 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Maandag: liften
Dinsdag: 30 min cardio
Woensdag: liften
Donderdag: 30 min cardio
Vrijdag: liften
Zaterdag + zondag: rust
lijkt me voldoende tijd om te herstellen
Ecto.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:29 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Ma: Liften + 30min cardio
Di: Liften + 30 min cardio
Wo & Do: Rust
Vrij: Liften + 30 min cardio
Za: Liften + 30 min cardio
Zo: Rust
Doorgaans op een ma/wo/vrij avond en zondag nog een wedstrijd.
Burn kcal burn.
Ongeveer iedereen hier weet wel dat ik die endo struggles heb. Lees je in mattie.quote:
Sorry, ik ben nieuw.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:40 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Ongeveer iedereen hier weet wel dat ik die endo struggles heb. Lees je in mattie.
Wat voor een wedstrijd? Schaken?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:29 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Ma: Liften + 30min cardio
Di: Liften + 30 min cardio
Wo & Do: Rust
Vrij: Liften + 30 min cardio
Za: Liften + 30 min cardio
Zo: Rust
Doorgaans op een ma/wo/vrij avond en zondag nog een wedstrijd.
Burn kcal burn.
ERG flauw.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:50 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
mwehehe we wete allemaal waar dat van afkomstig is mwehehehehe![]()
Dus?quote:
Je kunt vette dingen wel eten hoor. Vraag maar aan Sapstengel. Die gaat negen keer per week naar de McDonalds en hij is een beer.quote:
lol. Was d'r afgelopen zondagochtend weer. Dat secreet achter de kassa was me daar een partij langzaam jongens niet te filmen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:00 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
Je kunt vette dingen wel eten hoor. Vraag maar aan Sapstengel. Die gaat negen keer per week naar de McDonalds en hij is een beer.
Voor minimum loon ging ik ook niet stressen. Oke oke voor geen enkel loon eigenlijk.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:03 schreef RaymondK het volgende:
[..]
lol. Was d'r afgelopen zondagochtend weer. Dat secreet achter de kassa was me daar een partij langzaam jongens niet te filmen.
Tot 3x toe kreeg ze op d'r flikker dat ze op moest schieten
[X] ongeschiktquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:05 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
[..]
Voor minimum loon ging ik ook niet stressen. Oke oke voor geen enkel loon eigenlijk.
Dat is zielig man, Tiffany is pas 16 en dit is haar eerste bijbaantje. Maar hoezo secreet dan, was ze ook onaardig?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:03 schreef RaymondK het volgende:
[..]
lol. Was d'r afgelopen zondagochtend weer. Dat secreet achter de kassa was me daar een partij langzaam jongens niet te filmen.
Tot 3x toe kreeg ze op d'r flikker dat ze op moest schieten
SOwieso!quote:
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:00 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
Je kunt vette dingen wel eten hoor. Vraag maar aan Sapstengel. Die gaat negen keer per week naar de McDonalds en hij is een beer.
lolquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:06 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
Dat is zielig man, Tiffany is pas 16 en dit is haar eerste bijbaantje. Maar hoezo secreet dan, was ze ook onaardig?
lol, ik kom d'r toch wel 2x per jaar in totaal.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:12 schreef JackieBrown het volgende:
jullie zitten echt best vaak bij de Mac... en dan niet eens een McChicken nemen
Halen jullie nooit es een lekkere whopper?
Alleen kfc hier... Gewoon kip toch.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:12 schreef JackieBrown het volgende:
jullie zitten echt best vaak bij de Mac... en dan niet eens een McChicken nemen
Halen jullie nooit es een lekkere whopper?
Ze zat je gewoon uit te dagen man.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:09 schreef RaymondK het volgende:
[..]
lol
'k weet niet, maar er was 1 kassa open en er stond een rij van een man of 6.
Toen ik aan de beurt was pakte haar collega de rij over.
Ik ontplofte zowat. Je kent dat wel, alles op z'n elfendertigst, bakje thee zetten, bakje thee naar de balie brengen volgende bakje thee zetten, onder tussen naar achter lopen, en daar gaan staan lullen terwijl het bakje thee al klaar staat. Ze was er alles voor aan het doen om het niet vlot te laten gaan.
En ik maar proberen m'n bestelling te onthouden. 2 bigmac menu's met grote fries en 2 grote shakes lol
Daarom eet ik een bak per avondquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:08 schreef Sapstengel het volgende:
[..]![]()
Ik eet wel Griekse yoghurt ja, ga tijdens het bulken geen tijd verspillen met het eten van magere producten. Eet je een hele bak magere kwark weg, zit je best vol ook, terwijl het maar 225 kcal is ofzo.
Gewoon focus vrnd... Gewoon aan die spiergroep denken... Ook al train je eigenlijk rug. Boeit niet...quote:
d'r was een chinees wijfje voor me, waar ze 4 bakjes thee voor moest zetten. Die steeg zowat op. Nou dat wil wat zeggen, als een chinees vrouwtje bijna opstijgt.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:13 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
Ze zat je gewoon uit te dagen man.![]()
Enige wat ik wel eens bij de McDonalds haal is een milkshake banaan. Burger King, Subway en KFC en al die troep vind ik helemaal niet te vreten. (alhoewel die kippenvleugeltjes wel lekker zijn)
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:16 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
[..]
Gewoon focus vrnd... Gewoon aan die spiergroep denken... Ook al train je eigenlijk rug. Boeit niet...
Magere Franse kwark van de lidl vrnd... Maak ook elke avond een bak baas. Boks!quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:14 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Daarom eet ik een bak per avond
Welke kwark eten jullie?
Oppassen dus anders krijg je ook van die rare uitslag op je onderarmquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:59 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zij eet ook wel eens Griekse Yoghurt.
Poh: die mag mijn yoghurt ook wel eens eten.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:59 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zij eet ook wel eens Griekse Yoghurt.
Fastfood is altijd bagger, maar je hebt gelijk: Whopper >> Big Mac.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:12 schreef JackieBrown het volgende:
jullie zitten echt best vaak bij de Mac... en dan niet eens een McChicken nemen
Halen jullie nooit es een lekkere whopper?
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:16 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
[..]
Gewoon focus vrnd... Gewoon aan die spiergroep denken... Ook al train je eigenlijk rug. Boeit niet...
ja kloptquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:23 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Wat dragen jullie vandaag boiss.. Gewoon v halsje... of toch wel vestje= Ik dacht zon is aan shinen dus gewoon tanktop. Wel pleuriskoud, maar als ik kippenvel krijgt spannen me spieren ook soort van aan. Mijn borst komt dan heel mooi uit. Oke nu jullie.
Een iets te strak overhemd om zowel zakelijk als buff over te komen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:23 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Wat dragen jullie vandaag boiss.. Gewoon v halsje... of toch wel vestje= Ik dacht zon is aan shinen dus gewoon tanktop. Wel pleuriskoud, maar als ik kippenvel krijgt spannen me spieren ook soort van aan. Mijn borst komt dan heel mooi uit. Oke nu jullie.
Deze man weet... en dan beetje spelen met de bovenste knoopjes... ja toch?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:33 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Een iets te strak overhemd om zowel zakelijk als buff over te komen.
Als er in een bos een boom omvalt, maar niemand hoort het maakt het dan geluid?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:31 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Als je bicep tear hebt maar niet in je bicep heb je dan alsnog bicep tear?
Ik kom hier op terug.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:37 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Als er in een bos een boom omvalt, maar niemand hoort het maakt het dan geluid?
Pak, want aan het werk. Wel vermaakt uiteraard anders passen mijn poten er niet in.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:23 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Wat dragen jullie vandaag boiss.. Gewoon v halsje... of toch wel vestje= Ik dacht zon is aan shinen dus gewoon tanktop. Wel pleuriskoud, maar als ik kippenvel krijgt spannen me spieren ook soort van aan. Mijn borst komt dan heel mooi uit. Oke nu jullie.
puffy nipples steken waarsch. verder uitquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:32 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
ja klopt
door stijve tepels gaat je shirt wat wijder zitten en heb je zo 3,14 cm omtrek bij chest erbij
https://maps.google.nl/ma(...)wi4CYBQ&ved=0CEgQtQMquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:13 schreef RaymondK het volgende:
[..]
lol, ik kom d'r toch wel 2x per jaar in totaal.
oke, nu al 2x in 1 maand, maar gemiddeld denk 2x per jaar
Wopper hebben ze niet bij de mac
https://maps.google.nl/ma(...)lg=w&mra=ls&t=m&z=19quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:41 schreef CarbonC het volgende:
[..]
https://maps.google.nl/ma(...)wi4CYBQ&ved=0CEgQtQM
Is he still a fly guy clappin' if nobody ain't hear it.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:37 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
[..]
Ik kom hier op terug.
Wat is er daar te vinden??quote:
Helemaal mee eens!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:44 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Helemaal mee eens!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.recheckquote:
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:43 schreef RaymondK het volgende:
[..]
https://maps.google.nl/ma(...)lg=w&mra=ls&t=m&z=19
ik draag een lekker zakelijk doorschijnend bloesje en daaronder een zwart tanktopje.. business on top..party underneathquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:23 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Wat dragen jullie vandaag boiss.. Gewoon v halsje... of toch wel vestje= Ik dacht zon is aan shinen dus gewoon tanktop. Wel pleuriskoud, maar als ik kippenvel krijgt spannen me spieren ook soort van aan. Mijn borst komt dan heel mooi uit. Oke nu jullie.
You naughty girl... Als ik niet van etha zou weten had ik je meegenomen het kopieer hok in... Gewoon lekker kopiëren enzoquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:05 schreef JackieBrown het volgende:
[..]
ik draag een lekker zakelijk doorschijnend bloesje en daaronder een zwart tanktopje.. business on top..party underneath
Tanktop bij een vrouwquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:05 schreef JackieBrown het volgende:
[..]
ik draag een lekker zakelijk doorschijnend bloesje en daaronder een zwart tanktopje.. business on top..party underneath
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:15 schreef JackieBrown het volgende:
kopiëren laat ik altijd voor me doen natuurlijk dus even wat anders verzinnen wel.. rondje in de prius lease in de lunchpauze bvb en dan parkeren langs een afgelegen dijkje. Bootjes kijken.
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:16 schreef JackieBrown het volgende:
Ik heb echt een afkeer van de Prius
Ik zou graag zoiets doen, maar cardio na het liften zit er gewoon niet in voor mij. Ik ben na een lift sessie helemaal naar de klote en veel meer dan wat stretchen zit er niet in.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:29 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Ma: Liften + 30min cardio
Di: Liften + 30 min cardio
Wo & Do: Rust
Vrij: Liften + 30 min cardio
Za: Liften + 30 min cardio
Zo: Rust
Doorgaans op een ma/wo/vrij avond en zondag nog een wedstrijd.
Burn kcal burn.
awhquote:
Waarom?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:16 schreef JackieBrown het volgende:
Ik heb echt een afkeer van de Prius
ja zat. groot winkelcentrum.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:18 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Zit er niet een betere eetgelegenheid in de buurt?
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:19 schreef JackieBrown het volgende:
[..]
awhvolgens mij ben jij echt een schatje irl. Gewoon zo iemand die veel niet snapt maar dat geeft dan niet weetjewel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |