Dat zeg ik de hele tijd, maar de mannen hier blijven maar zeuren van "als ik een wijf was had ik het wel geweten".quote:Op maandag 23 september 2013 01:41 schreef chroestjov het volgende:
[..]
[..]
Ja, misschien dat een man zelfs wel sneller en meer kan verdienen.
Voor alles bestaat er een vraag en aanbod.
De anal dildo is het grote geld, dat kan jij ook binnen harken.quote:Op maandag 23 september 2013 01:47 schreef Yuri_Boyka het volgende:
De vrouw heeft tieten, een poes en een anoes. Die kan veel meer verdienen dan een man met enkel z'n piel, tenzij gay.
booby flash 25 tokens, pussy flash 80 tokens, pussy dildo 150 tokens, anal dildo 300 tokens bijv.
quote:Op maandag 23 september 2013 01:29 schreef bulbjes het volgende:
Ik las hier net ergens (maar kan het niet meer terugvinden om te quoten) dat je als je hier als webcammeisje aan mee zou doen je uit kon zetten dat mensen uit Nederland je kunnen bekijken.
Hoe gaat dit dan precies in zijn werk en hoe waterdicht is zoiets? Kun je dit omzeilen als kijker?
Sowieso kunnen Nederlanders je natuurlijk wel zien als ze op vakantie zijn in het buitenland(tenzij je moet registeren en inloggen met een naam, maar dan maak je gewoon een nieuw account aan vanaf een PC daar).
quote:Op maandag 23 september 2013 01:47 schreef Yuri_Boyka het volgende:
booby flash 25 tokens, pussy flash 80 tokens, pussy dildo 150 tokens, anal dildo 300 tokens bijv.
+1 token voor je dienstquote:Op maandag 23 september 2013 11:26 schreef MAHL het volgende:
Vraag me af hoeveel nieuwe vrouwelijke broadcasters Chaturbate heeft mogen ontvangen nav dit topic... Hmm, eigenlijk heb ik dan wel recht op royalties, gratis reclame enzo
Binnenkort maar is even een betaalde proxy huren.quote:Op maandag 23 september 2013 11:26 schreef MAHL het volgende:
Vraag me af hoeveel nieuwe vrouwelijke broadcasters Chaturbate heeft mogen ontvangen nav dit topic... Hmm, eigenlijk heb ik dan wel recht op royalties, gratis reclame enzo
'is'quote:Op maandag 23 september 2013 11:47 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Binnenkort maar is even een betaalde proxy huren.
Ik snap um nietquote:Op maandag 23 september 2013 11:47 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Binnenkort maar is even een betaalde proxy huren.
Ik hoop zo dat jij een slecht typetje bent, want man oh manquote:Op maandag 23 september 2013 11:47 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Binnenkort maar is even een betaalde proxy huren.
Dima, ga naar buiten alsjeblieft. Spendeer je geld ergens anders aan dan aan rukken, droeftoeter.quote:Op maandag 23 september 2013 11:47 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Binnenkort maar is even een betaalde proxy huren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zit er ook geregeld op. Heb al een politiearrestatie live meegemaakt. Maar ook mensen die vergeten de cam uit te zetten, soort Big brother idee kreeg je dan. Zeer vermakelijke sitequote:Op vrijdag 20 september 2013 23:26 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik vraag me weleens af (als het live is) of je dan weleens zo'n deur daarachter open ziet gaan om vervolgens een glimp van een briesende vader op te vangen alvorens het beeld uit sneeuw bestaat.
quote:Op maandag 23 september 2013 12:14 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Dima, ga naar buiten alsjeblieft. Spendeer je geld ergens anders aan dan aan rukken, droeftoeter.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 23-09-2013 12:19:28 ]
Cockroulette?quote:Op maandag 23 september 2013 12:49 schreef TUFKAL het volgende:
Het is toch veel leuker om dat voor elkaar te krijgen op Omegle/Chatroulette?
quote:Op maandag 23 september 2013 12:19 schreef MAHL het volgende:
[..]Oh god. Gelukkig. Danku.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wedden dat daar ook mensen op rukken. Zelfs daar heb je fetishen voor.quote:Op maandag 23 september 2013 13:31 schreef Dimachaerus het volgende:
Er zijn ook gewoon meisjes die slapen voor de cam, of die in slaap gevallen zijn.
ik geef haar mijn harde token!quote:Op maandag 23 september 2013 13:38 schreef hottentot het volgende:
[ afbeelding ]
Ik kan nergens vinden waar ik haar tokens geef.
Gvdquote:Op maandag 23 september 2013 13:36 schreef Dimachaerus het volgende:
Wat een mooi meisje.
[ afbeelding ]
Ik heb t ooit meegemaakt op tinychat, nog niet zo lang geleden. Meisje zat btje op cam te aandachtshoeren komt haar moeder binnenquote:Op vrijdag 20 september 2013 23:35 schreef MAHL het volgende:
[..]
Zal vast wel eens gebeurd zijn ja
Je merkt trouwens snel genoeg of het live of niet is, hoe ze reageert etc, plus de doelen die ze hebben gesteld met tokens he
Lekker verdiend toch.quote:Op zondag 29 september 2013 00:24 schreef MAHL het volgende:
[..]
Godver, 4500 tokens. Dat is dus bijna 250 dollar voor een avondje cammen![]()
is mogelijk, als je het paspoort/ bankrekening op naam van de meid hebtquote:Op zondag 29 september 2013 00:18 schreef DemonRage het volgende:
Kun je daar de boel flessen met software als o.a. ManyCam?
Dan de stream van een lekker wijf capturen en zelf weer uitzenden en tokens vangen.
neem hier even een kijkjequote:Op zondag 29 september 2013 00:24 schreef Janiks het volgende:
Myfreecams > chaturbate! Geen piemels enzo.
Heb bizarre tips gezien, gewoon gasten die even 30.000 tokens/$3.000 tippen. Ik meen dat het record zelf meer dan 500.000 tokens is door een individu.
Volgens mij als je een lekker wijf bent en zo lenig als een circuschick (voorbeeldje) dat je daar vet veel geld kan binnen harken.quote:Op zondag 29 september 2013 00:27 schreef borbit het volgende:
Kun je ook gewoon salto's en flip flops maken voor de camera en dan geld verdienen?
SPOILER: Ook lekker...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ff checken. Het stel dat net bezig waren gingen opeens offline omdat iemand aan de deur was ofzoquote:Op zondag 29 september 2013 01:17 schreef Dimachaerus het volgende:
je moet kijken naar lovelyemma echt wat een schatje wat een mooie meisjes
ze heeft ook petite italiaanse bouw oeffff
wow die laatste pic tipt iemand 422K tokensquote:Op zondag 29 september 2013 00:32 schreef spiedermann het volgende:
[..]
neem hier even een kijkje![]()
http://imgur.com/a/njGsx#0
wat een sletje is datquote:Op zondag 29 september 2013 01:19 schreef JedimindhaX het volgende:
Altijd lastig dit soort topics voor je t weet zit je te fappen op cockyangel
er vanuitgaande dat ze voor zichzelf werkt, niet gepromoot wordt etc. etc. etc.quote:Op zondag 29 september 2013 01:20 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
wow die laatste pic tipt iemand 422K tokens
dat is gewoon iets van $22.000 dollar..dat die model dan krijgt...
Wie?quote:Op zondag 29 september 2013 01:19 schreef JedimindhaX het volgende:
Altijd lastig dit soort topics voor je t weet zit je te fappen op cockyangel
quote:
quote:Buying Tokens: 200 Tokens for $19.99 (~$0.10 per token). 550 Tokens for $49.99 (~$0.09 per token). 900 Tokens for $74.99 (~$0.08 per token). Models get half of how much tokens cost when tipped.
echte mannen runnen zo'n site zelf ipv na te denken hoe zij geld met hun piel kunnen verdienenquote:Op zondag 29 september 2013 01:34 schreef DemonRage het volgende:
M.a.w. zo'n camhoertje kan iig $ 0,04 per token in d'r eigen zak steken en de rest gaat naar de pooiers die de site runnen.
quote:
als ze slim is wel jaquote:Op zondag 29 september 2013 01:34 schreef DemonRage het volgende:
M.a.w. zo'n camhoertje kan iig $ 0,04 per token in d'r eigen zak steken en de rest gaat naar de pooiers die de site runnen.
quote:Op zondag 29 september 2013 03:10 schreef DeHovenier het volgende:
Threesome met naakte meiskens is ook leuk
Binnen 5 minuten halen ze 800 tokens binnen
Afkomstig van een hovenier...quote:Op zondag 29 september 2013 03:10 schreef DeHovenier het volgende:
Threesome met naakte meiskens is ook leuk
Binnen 5 minuten halen ze 800 tokens binnen
Probeer deze ook 'nsquote:Op zondag 29 september 2013 03:22 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik dacht: laat ik even snel een kijkje nemen op Chaturbate en ik zie gelijk gelijk op nummer één die Braziliaanse dames waar ik een verhaaltje over schreef eerder in dit topic. Haha.Ik vraag mij echt af waar het in hun opvoeding mis is gegaan dat zij zich zo op het internet vertonen. Waar zijn hun vaders in godsnaam? Ook het feit dat ze zonder aarzelen hun gezicht op deze manier op het internet zetten.
het komt mischien als een verassing voor je, maar voor veel meiden op die sites is het een baan. Vooral in landen waar het gemiddelde inkomen een stukje lager ligt dan in Nederland ( oost europa, zuid amerika, azie )quote:Op zondag 29 september 2013 03:22 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik dacht: laat ik even snel een kijkje nemen op Chaturbate en ik zie gelijk gelijk op nummer één die Braziliaanse dames waar ik een verhaaltje over schreef eerder in dit topic. Haha.Ik vraag mij echt af waar het in hun opvoeding mis is gegaan dat zij zich zo op het internet vertonen. Waar zijn hun vaders in godsnaam? Ook het feit dat ze zonder aarzelen hun gezicht op deze manier op het internet zetten.
Daar heb ik het over.quote:Op zondag 29 september 2013 03:26 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Probeer deze ook 'ns
http://nl.com/cherrysexxx/
Hier ook, heeft ie bijna 1,2kk tokens getipt aan alleen die 3 Indonesische meisjes die een trio gingen doen.quote:Op zondag 29 september 2013 03:27 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Oh, captainorgan is er ook weer. In die vijf minuten dat ik kijk heeft die al 600 getipt.
en hop met zn 3en op een rij d'r konten laten zien, en Morgan pleurt er weer 300 token bijquote:Op zondag 29 september 2013 03:29 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Daar heb ik het over.Ik kap ermee; kan het niet aanzien. Geen enkel greintje zelfrespect.
Godverdomme.quote:Op zondag 29 september 2013 03:32 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
en hop met zn 3en op een rij d'r konten laten zien, en Morgan pleurt er weer 300 token bij
Ik ben benieuwdquote:Op zondag 29 september 2013 03:32 schreef Nober het volgende:
Ik ben het even aan het onderzoeken!
Wat ik tot nu toe kan zeggen is dat ik het vreemd vind dat ik moet inloggen alvorens het beeld groter kan.
Na Sassyruby ben ik bij de tevens naakte Sinnygirl beland, een lekkere Italiaanse van 32, niets mis mee. Maar om een goed beeld te krijgen alvorens je klacht gegrond te verklaren zal ik echt meer tijd moeten besteden, ik kom er dus later op terug.
Mja, ieder zn keuzequote:Op zondag 29 september 2013 03:34 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Godverdomme.Ik begrijp het niet. Ikzelf zou zoiets bij voorbaat al niet doen omdat duizenden ellendige rukkers van mijn geld profiteren. Die gek jaagt er zo even 90 euro doorheen in wat, tien minuten?
Myfreecams is eigenlijk precies hetzelfde als deze site, alleen deze heeft ook stellen.quote:Op zondag 29 september 2013 03:34 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Godverdomme.Ik begrijp het niet. Ikzelf zou zoiets bij voorbaat al niet doen omdat duizenden ellendige rukkers van mijn geld profiteren. Die gek jaagt er zo even 90 euro doorheen in wat, tien minuten?
Uiteraard, uiteraard. Hij is sowieso rijk.quote:Op zondag 29 september 2013 03:36 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd
[..]
Mja, ieder zn keuze
Hij betalen, en wij genieten!![]()
Blijkbaar.quote:Op zondag 29 september 2013 03:37 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Uiteraard, uiteraard. Hij is sowieso rijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |