Leuk! Kun je ook langs hier komen?quote:Op maandag 16 september 2013 09:09 schreef streamnl het volgende:
Aanstaande zondag is er weer een "trail training". Deze keer is het in IJmuiden. De hoofdafstand ligt tussen de 25 - 30 km maar ze lopen 2 lussen zodat je eventueel eerder kan stoppen. Zoals Hats al zei, ik heb een lease auto met tankpas dus ik kan eventueel meer mensen meenemen op de route er naar toe. Ik woon in Eersel.
De training is GRATIS en het meerijden ook
Meer info hier:
http://www.trail-running.(...)ng-training-ijmuiden
Volgens mij niet. Dat valt me aan hardlopende vrouwen altijd op, zelfs als ze heel slank zijn hebben ze vaak een mooi en sportief figuur, maar nog steeds slappe billen.quote:Op zondag 15 september 2013 22:46 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Krijg je niet ook al een goede kont door hardlopen?
Lunges zijn ook goed voor een kont trouwens.quote:Op zondag 15 september 2013 22:46 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Krijg je niet ook al een goede kont door hardlopen?
Geen bewaking? Wat is dan het nut van dat bagagelabel? Dan kan je toch net zo goed alles op een grote hoop flikkeren?quote:Op maandag 16 september 2013 09:18 schreef Guard het volgende:
Ben ovigens aan het denken om toch ook maar een SPIbelt aan te schaffen, aangezien er geen bewaking is bij de tassenafgifte zaterdag in DH.
En het zou wel handig zijn als ik na het lopen nog mijn telefoon, sleutels en geld heb![]()
Of is er wellicht support aanwezig die het niet erg vinden om mijn telefoon en portemonee vast te houden terwijl ik de 10 loop?
Hoe weet je dat? De organisatie is dezelfde als de CPC en daar hebben ze gewoon een garderobeding. Kan me niet voorstellen dat ze het niet hebben...quote:Op maandag 16 september 2013 09:18 schreef Guard het volgende:
Ben ovigens aan het denken om toch ook maar een SPIbelt aan te schaffen, aangezien er geen bewaking is bij de tassenafgifte zaterdag in DH.
En het zou wel handig zijn als ik na het lopen nog mijn telefoon, sleutels en geld heb![]()
Ik geloof niet dat ik de dag na de Vredesloop dat zou kunnen lopen. En anders zou ik liever de DtD lopen, er werd me zaterdag een startbewijs aangebodenquote:Op maandag 16 september 2013 09:09 schreef streamnl het volgende:
Aanstaande zondag is er weer een "trail training". Deze keer is het in IJmuiden. De hoofdafstand ligt tussen de 25 - 30 km maar ze lopen 2 lussen zodat je eventueel eerder kan stoppen. Zoals Hats al zei, ik heb een lease auto met tankpas dus ik kan eventueel meer mensen meenemen op de route er naar toe. Ik woon in Eersel.
De training is GRATIS en het meerijden ook
Meer info hier:
http://www.trail-running.(...)ng-training-ijmuiden
Staat in die brief die bij het startnummer zat...quote:Op maandag 16 september 2013 09:23 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Hoe weet je dat? De organisatie is dezelfde als de CPC en daar hebben ze gewoon een garderobeding. Kan me niet voorstellen dat ze het niet hebben...
Het is volgens mij zo'n ding: je betaalt er niet voor, dus wij zijn niet verantwoordelijk voor het verlies. Bij dit soort evenementen ga je echt niet mensen zelf hun tas ergens laten dumpen, dat gaat echt zo mis.quote:Op maandag 16 september 2013 09:27 schreef Guard het volgende:
Staat in die brief die bij het startnummer zat...
Ik vond het ook al raar, waarom heb je dan een label?
Dat zou kunnen idd.quote:Op maandag 16 september 2013 09:30 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Het is volgens mij zo'n ding: je betaalt er niet voor, dus wij zijn niet verantwoordelijk voor het verlies. Bij dit soort evenementen ga je echt niet mensen zelf hun tas ergens laten dumpen, dat gaat echt zo mis.
Lukt het ook niet met zo'n fijne doorzichtige en verzachtende blarenpleister van compeed o.i.d.?quote:Op maandag 16 september 2013 09:09 schreef Miezziej het volgende:
Twijfel of ik deze week nog ga lopen. Ik wil wel, maar die blaar (inmiddels gat) onder mijn voet doet soms echt vervelend
Gisteren na een hele dag werken liep ik toch een beetje mank naar huis
Verder helemaal geen spierpijn ofzo, had ik eigenlijk wel verwacht omdat ik nog nooit zo ver had gelopen enzo
Dat lijk me ook niet helemaal wijs. Ik verwacht ook niet dat er iemand mee gaat. Als je in de wie loopt waar kijkt op de zaterdag en zondag zie je zowat iedereen staan die hier ooit postquote:Op maandag 16 september 2013 09:26 schreef hatsaflats het volgende:
Ik geloof niet dat ik de dag na de Vredesloop dat zou kunnen lopen. En anders zou ik liever de DtD lopen, er werd me zaterdag een startbewijs aangeboden
Gisteren voor het werk had ik er zo'n gaasje op gedaan, dat hielp wel (tot het eind van de dag dusquote:Op maandag 16 september 2013 09:38 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Lukt het ook niet met zo'n fijne doorzichtige en verzachtende blarenpleister van compeed o.i.d.?
quote:Op maandag 16 september 2013 09:41 schreef motorbloempje het volgende:
Hoi! Kijk mij eens posten!
Gefeliciteerd Swets!
quote:Op maandag 16 september 2013 08:40 schreef Arquero het volgende:
[ afbeelding ]
Gefeliciteerd Swets! Weer een jaartje jonger![]()
quote:Op maandag 16 september 2013 08:48 schreef streamnl het volgende:
Ik ga er vanuit dat Arquero weet wanneer zijn maatje jarig is..
Van harte gefeliciteerd Swets!!!
![]()
![]()
Bedankt!quote:Op maandag 16 september 2013 08:52 schreef rechtsedirecte het volgende:
Swets, van harte! ook al ben je weer een jaartje ouder, je blijft een jonge god!
Dit.quote:Op maandag 16 september 2013 09:58 schreef Zwabberhark het volgende:
Gefeliciteerd man die HM's in trainingen loopt alsof het niets is!
Ik vind het knap dat je dat allemaal kan onthouden (serieus), ik probeer af en toe bij te lezen, maar kan het niet bijhouden soms. En ik heb geen zin/tijd om alle prestaties te quoten en/of los te benoemen.quote:Op zondag 15 september 2013 21:47 schreef motorbloempje het volgende:
Ach, iedereen heeft YUR en TWC ook naar de marathon gejuichd terwijl simultaan er Evy week/les 1 gedaan werd her en der.
Sommige mensen negeren sommige mensen, waardoor er wederzijdse negering ontstaat, en dat neemt wel wat sfeer weg ja.
quote:Op maandag 16 september 2013 11:00 schreef Brighteyes het volgende:
[ afbeelding ]
Gemaakt net voor de start van zijn 1km loopje.
Leuke foto!quote:Op maandag 16 september 2013 11:00 schreef Brighteyes het volgende:
[ afbeelding ]
Gemaakt net voor de start van zijn 1km loopje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |