Niemand van hier naar Breda Barst geweest? Ik wel en heb even wat getikt over de bands die ik heb gezien.
Maiden United
Het begin helaas gemist. Maar wat ik hoorde klonk live beter dan op internet. Een aantal nummers sprongen er positief uit. Waarschijnlijk was ik weer Tilburgs aan het kletsen, want Ruud keek me meteen weer aan van hooooooooiiiii. Lol. Omdat het nog middag was hadden ze wat moeite het publiek mee te krijgen. Er zat nog te weinig bier in, denk ik. En het was nog te licht. Het was best druk bij het podium.
Nimmo Brothers
Nooit van gehoord, ook al zijn ze al zolang bezig. Een verassing van het festival. Klonk erg lekker en het was gezellig daar met hun en het publiek.
Bettie Serveert
Leuk om een keer gezien te hebben, maar voor mij niet meer dan dat. Ze hadden wel een aantal nummers waarbij ik me afvroeg waar ze dat ineens vandaan haalden. De gitarist duwde met zijn voet nog een monitor naar beneden. Waardoor ik me afvroeg of hij nu rock en roll wilde zijn, ofzo.
Satellite Stories
Na drie nummers gegaan. Die band moet nog erg groeien. Ze zijn nog wel erg jong en wij vonden hun muziek niet interessant. Ze hadden wel een leuk bling bling gouden drumstel.
Coely
Gezellig mee staan te bouncen met Coely en haar publiek. Goed gevoel voor ritme heeft zij. Klonk lekker en ze had leuk contact met haar publiek. Ze gooide ook nog wat cdtjes naar wat mensen.
Revölvo
Haha, dat bericht van de band op hun Facebook. Ja, dat is wel een goede samenvatting van hun optreden. Het stond stampvol daar in dat tentje. Vervolgens dus ook nog een pit vanaf het eerste nummer, wall of death heb ik met al die grote metal dudes voor me niet gezien, stagediving, crowdsurfing… O en die gasten leren het ook nooit, he? Jaren geleden al meerdere keren op een forum over gehad dat verschillende meiden bij dit soort concerten vingers in hun kont krijgen, tegen ze op wordt gereden enz. Ik ben ook een paar keer van plaats gewisseld vanwege hetzelfde probleem. (En ik had gewoon een lange jas aan en ben echt geen lekker wijf.) Gelukkig voor mij waren het geen oude, lelijke figuren. Maar serieus mensen: hou je handen gewoon thuis. Want de muziek was wel vet en goed uitgevoerd.
The New Shining
Klonk helemaal niet slecht dit. Al was het ook allemaal niet wereldschokkend wat ze speelden hoor. Ze hadden wel pech dat het ineens keihard begon te gieten. Veel mensen dropen af en andere slimme mensen (zoals wij) pakten onze paraplu. Sommigen stonden met natte haren en kleding te dansen. Blijft leuk om te zien.
Mister & Mississippi
Het geluid stond overal hard, maar bij hun stoorde ik me eraan. Dat komt omdat het accent nogal ligt op de stemmen en die stonden zo niet lekker in de mix. Dat kan beter. Nog even rust met hun voordat we met DLM afsloten, maar dit vond ik voor nu wel erg rustig hoor. Het was nog steeds aan het regenen en het was koud. Dus ik had eigenlijk zin in iets vrolijkers.
Drive Like Maria
Whaaaaa, dat was leuk. En strak gespeeld. Dat ze maar op mogen schieten met die nieuwe cd en weer snel gaan touren.