Kofolaquote:Op zaterdag 7 september 2013 16:37 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ik durf er een literfles Kofola om te verwedden dat Ria een man is.
Ik kijk echt het hele jaar uit naar de tijd dat ik weer naar Tsjechie kan afreizen vooral vanwege de Kofola, ook vanwege het bier en sommige culinaire hoogstandjes als smazene syr, smazene hermelin, smazene kveten, brocolice, bramborak, langos.quote:Op zaterdag 7 september 2013 18:21 schreef _NZT_ het volgende:
[..]
Kofola![]()
Ooit gedronken in Tsjechië, wat een meuk
Die kans is klein, echter, je partner in de barre boze tijden ben ik wel. Ik sta naast je wanneer jij hulp nodig hebt en geef je waar nodig advies en coaching.quote:
Lieve en strijdlustige Ria, je bent in korte tijd erg speciaal voor me geworden, en daar wil ik je voor bedankenquote:Op zaterdag 7 september 2013 18:35 schreef strijdlustige_Ria het volgende:
[..]
Die kans is klein, echter, je partner in de barre boze tijden ben ik wel. Ik sta naast je wanneer jij hulp nodig hebt en geef je waar nodig advies en coaching.
Beter kijk je in mijn topic, Revolutie. En stem ook voor mijn partij
gr ria
bewijs dit door actief te reageren in REVOLUTIE, niet hier dit is slechts een aankondiging. EN voorwaaarde 2 is dat je Voor stemt op de poll, deze kan je vinden in : de revolutie, voor of tegen van freek.etcquote:Op zaterdag 7 september 2013 18:41 schreef geldwolf het volgende:
[..]
Lieve en strijdlustige Ria, je bent in korte tijd erg speciaal voor me geworden, en daar wil ik je voor bedanken
-xxx-
Je mist een hele hoop lieverd, dit topic is iets minder opportuun op het moment. Graag verwijs ik je door naar een van de volgende topics:quote:
Waarom wil je geweerd worden?quote:Op zaterdag 7 september 2013 14:39 schreef strijdlustige_Ria het volgende:
[..]
Kijk, dit is dus de willekeur waarmee we te kampen hebben mensen! Een waarachtig lid van dit forum die zomaar uit het niets beperkt wordt in het plaatsen van berichten! Moeten we dit willen? Moeten we willen dat mensen zoals Smeg bepaalde volmachten krijgen, puur om ons te terroriseren? Ik pas hier voor en dat zouden jullie ook moeten doen.
Wij staan aan de vooravond van een revolutie, een revolutie misschien nog niet merkbaar maar als je goed kijkt voel je hem als een windvlaag door dit forum die zal eindigen als een orkaan. Wij hebben de macht, wij users van dit prachtige forum! Misschien niet direct, zeker niet direct zelfs, maar wanneer wij ons zullen verenigen kunnen wij de tirannie aanpakken waar wij al zolang mee te maken hebben.
Ik ben Ria en ik heb een droom, een droom van een schoon FOK waar de achterlijken geweerd worden en de goeden geprezen. Deze droom zal werkelijkheid worden met jullie hulp. Wij die het zat zijn zullen ons verenigen onder één naam met één doel!
STEM RFD
gr ria
ik hou van al mijn revolutionaire, moedige medestanders in deze strijd! Je krijgt van ria een pluimquote:
quote:Op zondag 8 september 2013 15:10 schreef strijdlustige_Ria het volgende:
[..]
ik hou van al mijn revolutionaire, moedige medestanders in deze strijd! Je krijgt van ria een pluim
gr ria
Zeg dat maar tegen Yvon en ´haar crew´quote:Op zondag 8 september 2013 17:18 schreef hofferin het volgende:
terecht hoor ts.
mods moeten als jij hun beleeft mailt een normaal goed antwoord geven.
´Stuur hem naar een concentratiekamp voor extra concentratie!´ aldus smegmanus in GC / De revolutie: voor of tegen.quote:
dankje lieverd, jij snapt hetquote:Op zondag 8 september 2013 17:18 schreef hofferin het volgende:
terecht hoor ts.
mods moeten als jij hun beleeft mailt een normaal goed antwoord geven.
quote:Op zondag 8 september 2013 17:53 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
Daar hebben we onze Volendamse schone weer
Hebben jullie al gestemd? GC / De revolutie: voor of tegen.quote:
Heb je al gestemd in: GC / De revolutie: voor of tegen.?quote:Op zaterdag 7 september 2013 12:56 schreef SebbeSwensje het volgende:
Rebelse topics kunnen altijd op mijn steun rekenen. You go girl!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |