Echte bron: Novum/APquote:FOK.nl / Nieuws / Obama en Hollande voor politieke oplossing Syri / FOK!frontpage
De Verenigde Staten en Frankrijk treffen weliswaar voorbereidingen voor een mogelijke militaire aanval op Syri, zij blijven voor een politieke oplossing van het conflict in dat land. Dat hebben de presidenten Barack Obama en Franois Hollande vrijdag verklaard in Sint-Petersburg.
Hollande steunt de oproep van Obama om het Syrische bewind te straffen voor het gebruik van gifgas in een voorstad bij Damascus. Maar Frankrijk wil een stemming in het Amerikaanse Congres afwachten en niet in zijn eentje tegen Syri optreden.
Obama zei met Hollande te hebben besproken hoe zij steun voor een beperkte militaire actie kunnen krijgen van andere Europese leiders. Volgens de Amerikaanse president is het duidelijk dat vele van hen het er mee eens zijn dat internationale verboden tegen de inzet van chemische wapens gehandhaafd moeten worden.
Bron: frontpage.fok.nl
Het zou wel de sleur wat doorbreken, maar ik denk ook dat na een week ofzo iedereen ook al wel weer schoon genoeg van dat genuke gaat hebben.quote:Op vrijdag 6 september 2013 22:52 schreef Morendo het volgende:
WW III in mijn tijd. Stiekem zou ik het wel wat vinden.
Zou het na een week niet gewoon helemaal klaar zijn?quote:Op vrijdag 6 september 2013 22:54 schreef b4kl4p het volgende:
[..]
Het zou wel de sleur wat doorbreken, maar ik denk ook dat na een week ofzo iedereen ook al wel weer schoon genoeg van dat genuke gaat hebben.
Ik niet, maar dat was al bekendquote:Op vrijdag 6 september 2013 22:52 schreef Morendo het volgende:
WW III in mijn tijd. Stiekem zou ik het wel wat vinden.
nah volgens mij loopt iedereen wat tof te doen over een nuke maar meer dan een stad ga je er niet mee uitschakelen. Het is niet dat de aardbol doormidden breekt ofzo. Mensen op de boer leven nog gewoon.quote:Op vrijdag 6 september 2013 22:55 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Zou het na een week niet gewoon helemaal klaar zijn?
Ja, ik ben niet zo thuis in die zooi. Wie is Qaboun (lijkt overigens wel erg op kaboem!)?quote:Op vrijdag 6 september 2013 22:54 schreef tjaptjoep het volgende:
UPDATE: Qaboun already confirmed not a chemical attack but some kind of poisonous gas the confirmed casualties are less than 10 #Syria
Dat is zeg maar een buurt in Damascus.quote:Op vrijdag 6 september 2013 22:56 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, ik ben niet zo thuis in die zooi. Wie is Qaboun (lijkt overigens wel erg op kaboem!)?
Ok dank, maar wie confirmt dan?quote:Op vrijdag 6 september 2013 22:58 schreef tjaptjoep het volgende:
[..]
Dat is zeg maar een buurt in Damascus.
Ik heb geen idee. Ik heb de informatie van deze persoon. https://twitter.com/AlexanderPageSYquote:Op vrijdag 6 september 2013 22:59 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ok dank, maar wie confirmt dan?
Ok.. Spreek jij de taal in dat filmpje dan?quote:Op vrijdag 6 september 2013 23:00 schreef tjaptjoep het volgende:
[..]
Ik heb geen idee. Ik heb de informatie van deze persoon. https://twitter.com/AlexanderPageSY
twitter:AlexanderPageSY twitterde op vrijdag 06-09-2013 om 22:58:02Would be great if this could spread instead of confirmation that it was a chemical attack in Qaboun #Syria https://t.co/MSD0Wg2KoF reageer retweet
Ook weer klaar mee dus..twitter:AlexanderPageSY twitterde op vrijdag 06-09-2013 om 22:24:32UPDATE: Qaboun: few casualties confirmed, no Sarin diagnosis, effects: dizziness, nausea, small pupils, lost breath, unable to interact. reageer retweet
Kon ik de taal maar verstaan, maar op andere forums zeggen ze dat het filmpje fake is, maar geen zekerheid. Voorderest weet ik niks.quote:Op vrijdag 6 september 2013 23:02 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ok.. Spreek jij de taal in dat filmpje dan?
Want ik zie een man die in een ziekenhuis oid lijkt te liggen en waar iets mee aan de hand is, maar dat was het wel..
twitter:jbendery twitterde op vrijdag 06-09-2013 om 20:47:54Power: If we cannot summon the courage to act then our ability to lead in the world is compromised OK BYE NO QUESTIONS BYE reageer retweet
Ah ja, burgers opleiden tot soldaat en de oorlog zo verergeren dat er meer en meer slachtoffers zullen vallen. Iedereen een oorlogstrauma, zodat het er nog vele jaren onrustig zal blijven. Divide et imperat.quote:'Leger VS gaat rebellen Syri trainen'
Ik weet van niks.. Iemand anders wel?quote:Wisten jullie trouwens dat Nederlandse commando's al een half jaar in Syri zitten? Ze trainen en bewapenen daar de Al Qaida..... Snapt u het nog?
Maar die rebellen zijn NIET 1 groepquote:Op vrijdag 6 september 2013 23:33 schreef RetepV het volgende:
[..]
Ah ja, burgers opleiden tot soldaat en de oorlog zo verergeren dat er meer en meer slachtoffers zullen vallen. Iedereen een oorlogstrauma, zodat het er nog vele jaren onrustig zal blijven. Divide et imperat.
Als die rebellen 1 doel hebben, dan hebben ze 1 leiding. En daar kan mee gepraat worden. Tenzij je ze natuurlijk zo opfokt dat ze alleen nog maar willen schieten. Gewoon op ze in blijven beuken: "Je kan er voor kiezen om een beetje te winnen, maar met onze hulp kun je ALLES winnen! Denk je eens in: ALLES!". Als je maar lang genoeg volhoudt gaan ze het vanzelf wel geloven.
quote:Op vrijdag 6 september 2013 23:34 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Maar die rebellen zijn NIET 1 groep
Dan nog is het niet 1 groep.quote:Op vrijdag 6 september 2013 23:35 schreef practics het volgende:
[..]Ze vechten toch redelijk gezamenlijk. Daarna zien ze wel weer. Jou vijand is mijn vijand wij vrienden.
Het zijn kleinburgerlijke straatbendes en maffia-achtige randgroeperingen. Iemand noemde ze vroeger hier kelensnijders maar dat lijkt mij te ver gaan.quote:Op vrijdag 6 september 2013 23:36 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dan nog is het niet 1 groep.
Ze zijn met meer, ze zijn supergewelddadig en ze moorden iedereen uit, liefst minderheden (in Syri). En die steun je als VS, die leid je nog ff extra op, etc..quote:Op vrijdag 6 september 2013 23:45 schreef Eindbaas_ het volgende:
[..]
Het zijn kleinburgerlijke straatbendes en maffia-achtige randgroeperingen. Iemand noemde ze vroeger hier kelensnijders maar dat lijkt mij te ver gaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |