Yess. Hebben ze die alleen bij de jumbo?quote:Op dinsdag 3 september 2013 20:31 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Ik hoorde het, bij de Jumbo gehaald?
Ja sorry, normaal let ik daar wel op maar niet als ik in pure anger een post zit te typenquote:Op dinsdag 3 september 2013 20:31 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
Interpunctie, mensen. Interpunctie!
Ach, als je maar niet gaat ALL CAPS RAGEN is het niet zo ergquote:Op dinsdag 3 september 2013 20:32 schreef Dearest het volgende:
[..]
Ja sorry, normaal let ik daar wel op maar niet als ik in pure anger een post zit te typen
Voor zover ik weet wel. Ik zit mijn baas te pushen het hier ook binnen te halen, want bij de Jumbo is het altijd stormloop voor die shit blijkbaarquote:Op dinsdag 3 september 2013 20:32 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Yess. Hebben ze die alleen bij de jumbo?
Mijn ervaring met dat soort gevallen hequote:Op dinsdag 3 september 2013 20:33 schreef Dearest het volgende:
Nee ok, ik overreacte wel een beetje, sorry hamerMaar niet meer doen ok, van die privé dingen die jij wel weet en andere fokkers niet
Je moet toch wat bedenken, wat voor chips zullen er over 30 jaar wel niet uitkomen?quote:Op dinsdag 3 september 2013 20:32 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ja echt. Maar dat broodje haalde ik er niet uit
Jij bent echt de enige die er wat om geeft. Niemand geeft wat om je gewicht als je maar niet een maatje 100000 bent zeg maarquote:Op dinsdag 3 september 2013 20:33 schreef Dearest het volgende:
Nee ok, ik overreacte wel een beetje, sorry hamerMaar niet meer doen ok, van die privé dingen die jij wel weet en andere fokkers niet
Jup. Ik haal ook altijd de cream & Union bij de jumbo. En shit van de vegetarische slager bij de jumbo. Heeft appie allemaal nietquote:Op dinsdag 3 september 2013 20:32 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Voor zover ik weet wel. Ik zit mijn baas te pushen het hier ook binnen te halen, want bij de Jumbo is het altijd stormloop voor die shit blijkbaar
Koninging Stuartquote:
Ik vond die ene met knoflook en olijf ofzoiets zo lekkerquote:Op dinsdag 3 september 2013 20:33 schreef KLTZK het volgende:
[..]
Je moet toch wat bedenken, wat voor chips zullen er over 30 jaar wel niet uitkomen?
Nieuw! Fietsbandaugurkbiefstuk chips!
Ja en jij hield je gewoon redelijk koel, ik snap dat echt nietquote:Op dinsdag 3 september 2013 20:33 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Mijn ervaring met dat soort gevallen he
Ik heb mijn kaarten nog niet verspeeldquote:Op dinsdag 3 september 2013 20:35 schreef Dearest het volgende:
[..]
Ja en jij hield je gewoon redelijk koel, ik snap dat echt nietIk was naar z'n huis gegaan en had z'n lul eraf gesneden, 'm in een pamper gerold en die pamper down his throat geschoven. Maarja, dat ben ik
In Frankrijk geloof ik was er toch cheeseburger/hamburger Laysquote:Op dinsdag 3 september 2013 20:35 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ik vond die ene met knoflook en olijf ofzoiets zo lekker.
Er zal wel mac-donaldschips komen.. denk ik. Big mac
Saaie lulquote:Op dinsdag 3 september 2013 20:35 schreef Spatieloos het volgende:
Ik eet al 9 maanden geen chips meer![]()
![]()
quote:Op dinsdag 3 september 2013 20:35 schreef Dearest het volgende:
[..]
Ja en jij hield je gewoon redelijk koel, ik snap dat echt nietIk was naar z'n huis gegaan en had z'n lul eraf gesneden, 'm in een pamper gerold en die pamper down his throat geschoven. Maarja, dat ben ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |