uit de linker- of rechterduim?quote:Op zondag 1 september 2013 14:05 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
een bedrag van 67.500 euro is genoemd voor huurwoningen die een matige afwerking que keuken en badkamer hebben en steen hebben,, maar waar dat weet ik niet meer precies,
op het journaal zeker weten
Nee, een vraag omdat ik je stelling in relatie tot de daadwerkelijke ontwikkelingen wat bijzonder vind.quote:
Op basis waarvan maak je deze schatting? Het lijkt me namelijk vooral een dingetje uit een dikke duim.quote:Op zondag 1 september 2013 13:53 schreef PaulieWalnuts het volgende:
Lijkt me dat je voor 30.000 wel een prima rijtjeshuis kan neerzetten op de prefab manier.
op basis van ruwbouw dan zal dat wel jaquote:Op zondag 1 september 2013 15:43 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Op basis waarvan maak je deze schatting? Het lijkt me namelijk vooral een dingetje uit een dikke duim.
Dan heb je nog lang geen compleet rijtjeshuis voor 30.000 euro.quote:Op zondag 1 september 2013 15:53 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
op basis van ruwbouw dan zal dat wel ja
ik weet niet of je wel eens facturen hebt gezien van een nieuwbouw huis.
maar metselen is bijvoorbeeld 100 euro per m2
en ramen en deuren kosten 8000 euro met glas en hang en sluitwerk
Niet op de man spelen aub.quote:Op zondag 1 september 2013 15:57 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dan heb je nog lang geen compleet rijtjeshuis voor 30.000 euro.
Maar ik wacht Paulie gewoon even af, misschien heeft hij er dit keer wel over nagedacht, zou wel eens mooi zijn.
quote:Op zondag 1 september 2013 10:19 schreef Basp1 het volgende:
[..]
www.traffickingproject.or(...)r-kuwaits-expat.html
Dan moeten de arbeiders wel 500 jaar oud worden met zulke lage lonen.
jos koets..quote:Op zondag 1 september 2013 16:09 schreef arjan1212 het volgende:
quote][ afbeelding ] Op zondag 1 september 2013 11:10 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
wie heeft er een leesbril voor me? https://www.d66.nl/verkie(...)/wonen/koopwoningen/
nou als de rente omhoog gaat en de werkloosheid ook, dan dalen we vrolijk doorquote:Op zondag 1 september 2013 11:54 schreef PaulieWalnuts het volgende:
Wat gebeurt er met de woningmarkt als de eurocrisis weer oplaait na de Duitse verkiezingen en de aandelenbeurzen crashen?
Hoe groot is de kans dat de rente laag blijft?quote:Op zondag 1 september 2013 16:17 schreef arjan1212 het volgende:
[..]
nou als de rente omhoog gaat en de werkloosheid ook, dan dalen we vrolijk door
Zal ik helpen? http://www.itx-bouwconsul(...)de-bouwkosten-per-m2 Maar als het voor 75% minder kan, dan hoor ik graag hoe, lijkt me goede handel.quote:Op zondag 1 september 2013 15:57 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dan heb je nog lang geen compleet rijtjeshuis voor 30.000 euro.
Maar ik wacht Paulie gewoon even af, misschien heeft hij er dit keer wel over nagedacht, zou wel eens mooi zijn.
86.9%quote:Op zondag 1 september 2013 16:24 schreef PaulieWalnuts het volgende:
[..]
Hoe groot is de kans dat de rente laag blijft?
Het is vrijwel zeker dat de rente omhoog gaat, de fed met tapering enz dat gaat nog wel een paar jaar door... dit komt er ook nog bij... AEX / Gevolgen stoppen met QE voor de rest van de wereldquote:Op zondag 1 september 2013 16:24 schreef PaulieWalnuts het volgende:
[..]
Hoe groot is de kans dat de rente laag blijft?
In Indonesiah. Maar daar heb je dan ook maar ongeveer 67 euro voor nodigquote:Op zondag 1 september 2013 04:36 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
Dat was toch al eens zo, weet niet meer wanneer dat afgeschat werd maar goed. Dan liet je gewoon, en zo ging dat voorheen ook, een stukje (of wat meer) aan hypotheek staan. Of ze moeten gewoon overwaarde belasten tov je hypotheek dan maakt het niet uit natuurlijk. Maar zo moeilijk hoeft dat helemaal niet, gewoon inkomstenbelasting 1% erbij en tada dan ben je er ook.
En dat welkom in nederland, dat zal. Ik heb dat hier al eens eerder gevraagd en nog steeds geen antwoord gekregen. Noem eens een land dan waar de gewone arbeider miljonair is ??????
Zal ik er dan nog maar een quizvraag uitslingeren nadat ik het goede (en wel gefundeerde) antwoord op de bouwkosten gegeven heb. Hoeveel grond zit er onder zo'n goedkope woning, en welk deel van de kostprijs van zo'n woning zou je kunnen besparen? Het zal je bovendien verbazen dat op de goede locaties in dat soort landen de grond vaak duurder is dan hierquote:Op zondag 1 september 2013 16:30 schreef arjan1212 het volgende:
De huizenprijs is vooral gebaseerd op de kosten van de grond en het loon van de bouwvakkers, zo gezien is het niet zo heel vreemd dat in Bulgarije , Egypte , Thailand e.d de huizen veel goedkoper zijn, lonen zijn daar veel lager, grond is ook goedkoper.
Zonder grond en eventuele winst kan het nog wel eens aardig in de buurt komen.quote:Op zondag 1 september 2013 15:43 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Op basis waarvan maak je deze schatting? Het lijkt me namelijk vooral een dingetje uit een dikke duim.
u gaat niet door voor de koelkast: http://www.itx-bouwconsul(...)de-bouwkosten-per-m2quote:Op zondag 1 september 2013 16:40 schreef Kirov het volgende:
[..]
Zonder grond en eventuele winst kan het nog wel eens aardig in de buurt komen.
In Almere hebben ze een kavelwinkel en in Utrecht komt er ook eenquote:Op zondag 1 september 2013 16:36 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Zal ik er dan nog maar een quizvraag uitslingeren nadat ik het goede (en wel gefundeerde) antwoord op de bouwkosten gegeven heb. Hoeveel grond zit er onder zo'n goedkope woning, en welk deel van de kostprijs van zo'n woning zou je kunnen besparen? Het zal je bovendien verbazen dat op de goede locaties in dat soort landen de grond vaak duurder is dan hierIn noordoostgroningen is ie ook goedkoper dan in amsterdam.
De verschillen zitten in bouwkwaliteit, grootte, afwerking, efficiency, regelgeving, omzetbelasting (!)
Goedkoper bouwen kan best hoor. Dan moet je minder eisen stellen. Kleinere huizen. Op mindere plekken. Hypersober afgewerkt. Maar dan willen we 'hier' er niet in wonen. Ga je in de landen die je noemt naar 'onze' normen bouwen, kun je nog lachen hoe duur dat uitvalt. Grote kans dat je zelfs een aannemer van hier moet laten over komen
Hier staan nieuwbouw woningen te koop voor die prijs.quote:Op zondag 1 september 2013 16:42 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
u gaat niet door voor de koelkast: http://www.itx-bouwconsul(...)de-bouwkosten-per-m2
Dan begrijp je waarom er niet meer gebouwd wordt, en ook niet gaat worden, onder huidige condities.quote:Op zondag 1 september 2013 16:43 schreef Kirov het volgende:
[..]
Hier staan nieuwbouw woningen te koop voor die prijs.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |