Die kleingeestigheid is evenredig aan de hoeveelheid alcohol de avond daarvoor.quote:Op zondag 1 september 2013 10:58 schreef waht het volgende:
[..]
Voor onze kleingeestige medemens wel, jeweets.
Wellicht is kleinzerigheid dan een beter woord.quote:Op zondag 1 september 2013 11:03 schreef Monolith het volgende:
[..]
Die kleingeestigheid is evenredig aan de hoeveelheid alcohol de avond daarvoor.
Gristenen hebben dit land grootgemaakt, jongen.quote:
Nee, dat was onze handelsgeest, openheid en tolerantie. Christenen probeerden dat alleen maar in te dammen.quote:Op zondag 1 september 2013 11:35 schreef Euribob het volgende:
[..]
Gristenen hebben dit land grootgemaakt, jongen.
Weleens van Hertog ijs gehoord, remlof?quote:Op zondag 1 september 2013 11:41 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, dat was onze handelsgeest, openheid en tolerantie. Christenen probeerden dat alleen maar in te dammen.
Ja, dat koop ik wel eens in de light variant. Is nu van Unilever.quote:Op zondag 1 september 2013 11:42 schreef Euribob het volgende:
[..]
Weleens van Hertog ijs gehoord, remlof?
Ja, en van 1976 tot 1991 opgericht en grootgemaakt door een refo.quote:Op zondag 1 september 2013 11:44 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja, dat koop ik wel eens in de light variant. Is van Unilever.
Ja en, Baan ook.quote:Op zondag 1 september 2013 11:45 schreef Euribob het volgende:
[..]
Ja, en van 1976 tot 1991 opgericht en grootgemaakt door een refo.
Ik denk ik meld het even, voor de nuance.
Ik denk dat Allah niet echt bestaat dus is er eigenlijk geen probleem.quote:Op zondag 1 september 2013 09:33 schreef Ziba.. het volgende:
[..]
Ik denk dat Allah dit soort grappen niet echt kan waarderen.
Dan zijn die jongens toch goed voor de economie?quote:
Er zijn wel heel veel mensen wiens cultuur je beledigt door Allah te beledigen, en die mensen trekken graag messen.quote:Op zondag 1 september 2013 11:47 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Ik denk dat Allah niet echt bestaat dus is er eigenlijk geen probleem.
Er zijn wel volgelingen die er een probleem van willen maken.quote:Op zondag 1 september 2013 11:47 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Ik denk dat Allah niet echt bestaat dus is er eigenlijk geen probleem.
Liefde?quote:Op zondag 1 september 2013 11:51 schreef De_Coulance het volgende:
Ik denk dat jullie je muil moeten houden.
Lekker boeiend.quote:Op zondag 1 september 2013 11:51 schreef De_Coulance het volgende:
Ik denk dat jullie je muil moeten houden.
Ik werd wel meteen geïmponeerd door je lengte.quote:
Ik begreep van ondernemers uit de buurt ook altijd dat je geen zaken doet met gereformeerden zonder dat alles tot in detail vastligt op papier.quote:Op zondag 1 september 2013 11:48 schreef remlof het volgende:
Het succes van Baan zorgde voor zowel een beursgang als een overdracht van een groot deel van de aandelen aan een Amerikaanse investeringsmaatschappij. De beursnotering van Baan ontwikkelde zich richting het jaar 2000 op een ongelooflijke wijze: de beurswaarde van Baan werd groter dan die van KLM. De verkoopcijfers bleken echter kunstmatig te zijn verhoogd door boekhoudkundige trucjes en dit werd uiteindelijk fataal voor het imago van het bedrijf.
Fijne grefo's
Is ook een goeie film over.
Het werd wel zeer gewaardeerd dat je even helemaal uit zuid heen en weer kwam om een handje te schudden.quote:Op zondag 1 september 2013 11:53 schreef De_Coulance het volgende:
[..]
Ik werd wel meteen geïmponeerd door je lengte.
Altijd.quote:
Ook nog een stukje gerend vanaf Eendrachtsplein!quote:Op zondag 1 september 2013 11:56 schreef Tem het volgende:
[..]
Het werd wel zeer gewaardeerd dat je even helemaal uit zuid heen en weer kwam om een handje te schudden.
Ik begreep van collega's die voor Baan gewerkt hebben dat je op de werkvloer heel erg op je woorden moest letten en dat er gebeden werd voor de gemeenschappelijke lunchquote:Op zondag 1 september 2013 11:54 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik begreep van ondernemers uit de buurt ook altijd dat je geen zaken doet met gereformeerden zonder dat alles tot in detail vastligt op papier.
Ja heel ver ook.quote:
Zag het direct, met je rugzak.quote:Op zondag 1 september 2013 11:57 schreef De_Coulance het volgende:
[..]
Ook nog een stukje gerend vanaf Eendrachtsplein!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |