Dat is toch niet anders dan anders?quote:Op maandag 2 september 2013 19:15 schreef DriekOplopers het volgende:
Dus die idioten van de NS hebben nog twee uur nodig om de dienst weer goed in de benen te helpen.
Die ¤2,27 is inderdaad niet de moeite.quote:Op maandag 2 september 2013 19:11 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Niet alleen GTBV indienen, maar ook een klacht schrijven. Ik hoor graag de afloop.
ProRail speelt hier ook een rol.quote:Op maandag 2 september 2013 19:15 schreef DriekOplopers het volgende:
Over Hattemerbroek Aanfluiting Aansluiting:
Het wissel was rond 19 uur gerepareerd. "Wegens een eerdere verstoring rijden tot 21 uur minder treinen tussen Zwolle en Amersfoort en tussen Zwolle en Lelystad".
Dus die idioten van de NS hebben nog twee uur nodig om de dienst weer goed in de benen te helpen.
Raar. Ik meende toch in de media te hebben gelezen dat onze overheid de Sociale Werkvoorziening aan het opheffen was. Blijkbaar dus niet.
Een marge van twee uur voorkomt dat de reiziger wéér voor verrassingen komt te staan.quote:Op maandag 2 september 2013 19:15 schreef DriekOplopers het volgende:
Dus die idioten van de NS hebben nog twee uur nodig om de dienst weer goed in de benen te helpen.
mooi dat ze hem gepakt hebbenquote:Op maandag 2 september 2013 18:02 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
http://www.spoorpro.nl/sp(...)op-heterdaad-betrapt
Nou.. IJzer schuiven is heel eenvoudig. Het is alleen vervelend dat ijzer door vlees gereden en aangewezen moet worden.quote:Op maandag 2 september 2013 19:53 schreef Peterselieman het volgende:
ijzer schuiven is niet zo makkelijk, Driek
Als één schakeltje dwars ligt dan merkt de hele rest van de keten het
Maar dat is hun werk. Ze worden geacht, dat doeltreffend te kunnen doen.quote:Op maandag 2 september 2013 19:53 schreef Peterselieman het volgende:
ijzer schuiven is niet zo makkelijk, Driek
Ze hebben uren de tijd gehad om op de desbetreffende stations materieel en personeel gereed te hebben om de dienst te (helpen) hervatten.quote:Als één schakeltje dwars ligt dan merkt de hele rest van de keten het
Dat was inderdaad te merken. De 12553 staat sinds vandaag als ik het goed heb met 8/10/12 bakken VIRM (in ieder geval dubbel stel) gepland maar reed met een ICM-III tussen Zwolle en Leeuwarden. Viel kwa drukte wel errug mee gelukkig (althans vanaf Heerenveen dan).quote:Op maandag 2 september 2013 19:49 schreef DriekOplopers het volgende:
Gedurende de stremming stel ik mij voor dat de NoordOost blijkbaar alsvolgt is geknipt:
Oostelijk van Zwolle: pendelen tussen Zwolle en Leeuwarden/Groningen
dat is te veel gevraagd he. Dat weet je welquote:Op maandag 2 september 2013 19:57 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Maar dat is hun werk. Ze worden geacht, dat doeltreffend te kunnen doen.
Is te ingewikkeld en kost te veel.quote:[..]
Ze hebben uren de tijd gehad om op de desbetreffende stations materieel en personeel gereed te hebben om de dienst te (helpen) hervatten.
Pssst, dat is al heeeel lang een project van Fles en mij, al vrees ik dat het er voor mij niet mer van komt....quote:Op maandag 2 september 2013 18:47 schreef bork het volgende:
Fles!, ik kwam in een ander topic iets leuks tegen wat ik nog niet kende "Marnehuizen" en tada wat hebben ze.
[ afbeelding ]
o, dat wist ik nietquote:Op maandag 2 september 2013 20:01 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Pssst, dat is al heeeel lang een project van Fles en mij, al vrees ik dat het er voor mij niet mer van komt....
het gaat een keer geregeld wordenquote:Op maandag 2 september 2013 20:01 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Pssst, dat is al heeeel lang een project van Fles en mij, al vrees ik dat het er voor mij niet mer van komt....
Dat regelt ProRail en niet NS, hihiquote:Op maandag 2 september 2013 20:57 schreef DriekOplopers het volgende:
Overigens is zowel het overnemen van aansluitingen als het bieden van behoorlijke reisinformatie een grote teringzooi, meldt onze correspondent ter plaatse. Klootviolen.
Mijn wissels kan ik zelfs op afstand omzetten, centrale post alles. Treindienstleider en machinist in 1. Spangend. Werkdrukmeters door het dak alles.quote:Op maandag 2 september 2013 21:12 schreef Mr_Klaasje het volgende:
Op die van mij ook. Openrijden, die wissels tot je een ons weegt maar ze gaan maar niet kapot.
Ja, met x man ProRailers..quote:Op maandag 2 september 2013 21:30 schreef Peter het volgende:
[..]
Reisinfo is toch juist weer naar NS gegaan?
En dat terwijl de dienstregeling toch regelmatig op schaal HO rijdt.quote:Op maandag 2 september 2013 21:12 schreef Mr_Klaasje het volgende:
Op die van mij ook. Openrijden, die wissels tot je een ons weegt maar ze gaan maar niet kapot.
Mja, eigenlijk moet ik gewoon eens een keer naar NL komen en dan vet knallen enzo over het spoor, met iedereen van hier, en dat PSM het gewoon dan ook eens niet druk op zn werk heeft, en meegaat enzo...quote:Op maandag 2 september 2013 20:49 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
het gaat een keer geregeld worden
Ja man, zou leuk zijn enzo. Hihi.quote:Op maandag 2 september 2013 21:39 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Mja, eigenlijk moet ik gewoon eens een keer naar NL komen en dan vet knallen enzo over het spoor, met iedereen van hier, en dat PSM het gewoon dan ook eens niet druk op zn werk heeft, en meegaat enzo...
als ik werk vind voor door de week dan is het geen enkel probleem meer. Verlofuren genoeg bij mijn zaterdagbaantjequote:Op maandag 2 september 2013 21:39 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Mja, eigenlijk moet ik gewoon eens een keer naar NL komen en dan vet knallen enzo over het spoor, met iedereen van hier, en dat PSM het gewoon dan ook eens niet druk op zn werk heeft, en meegaat enzo...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |