Ze hebben zich hersteld.quote:Op zondag 1 september 2013 20:00 schreef heywoodu het volgende:
Dit is werkelijk schandalig. Op Eurosport 2 kunnen ze dan toch stoppen met Berdych, daar is toch geen enkele spanning
Ah, bedankt voor het melden, had het al opgegevenquote:
Home Alone was een andere filmquote:Op zondag 1 september 2013 20:33 schreef Federer-fan het volgende:
Heerlijk dit.6-6 in de TB.
Baghdatis lijkt met zijn baard wel op Tom Hanks uit Home Alone, waar hij op dat onbewoonde eiland zit te praten tegen die volleybal.![]()
Inderdaad. De sfeer zat er goed in. Dan kun je zo'n heerlijke 5e set krijgen.quote:Op zondag 1 september 2013 20:37 schreef 1239758715981 het volgende:
Jammer dat we geen 5e set kregen
Zeker jammer ja!quote:Op zondag 1 september 2013 20:37 schreef 1239758715981 het volgende:
Jammer dat we geen 5e set kregen
Home alone:quote:Op zondag 1 september 2013 20:33 schreef Federer-fan het volgende:
Heerlijk dit.6-6 in de TB.
Baghdatis lijkt met zijn baard wel op Tom Hanks uit Home Alone, waar hij op dat onbewoonde eiland zit te praten tegen die volleybal.![]()
Van wat ik heb gezien was het niet heel indrukwekkend.quote:Op zondag 1 september 2013 20:40 schreef Gruisman het volgende:
Wawa nog door gelukkig. De enige die ik het Djokovic nog wel moeilijk zie maken.
Niet bepaald nee.quote:Op zondag 1 september 2013 21:14 schreef Mercurial het volgende:
[..]
Van wat ik heb gezien was het niet heel indrukwekkend.
quote:
Het was een grap.quote:Op zondag 1 september 2013 21:03 schreef JAM het volgende:
[..]
Home alone:
[ afbeelding ]
Cast away:
[ afbeelding ]
Ja, moeilijk misschien wel, in de zin dat hij misschien een set wint, maar dat is het dan ook wel lijkt me. Ben alleen erg benieuwd hoe Djokovic of Murray het zou doen tegen Nadal.quote:Op zondag 1 september 2013 20:40 schreef Gruisman het volgende:
Wawa nog door gelukkig. De enige die ik het Djokovic nog wel moeilijk zie maken.
Ja, da's dan wel weer positief. Zou Sloane Stephens nog wat tegenstand kunnen bieden aan Serena?quote:Op zondag 1 september 2013 21:29 schreef Ambrosius het volgende:
Hoppa, weer een break voor Murray *3-1, gelukkig gaat het lekker snel.
Hoop het, verwacht het niet. Het zal geen 6-0 6-0 worden, ik verwacht 2 wat langere sets.quote:Op zondag 1 september 2013 21:30 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, da's dan wel weer positief. Zou Sloane Stephens nog wat tegenstand kunnen bieden aan Serena?
Zou wel leuk zijn als het een wedstrijd wordt. Een van de columnisten op tennis.com zag haar volgens mij als een outsider voor de titel dus ik hoop dat ze dat waarmaakt.quote:Op zondag 1 september 2013 21:32 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Hoop het, verwacht het niet. Het zal geen 6-0 6-0 worden, ik verwacht 2 wat langere sets.
Serena heeft daarna amper een wedstrijd verloren imo?quote:Op zondag 1 september 2013 21:45 schreef Tim86 het volgende:
Op de Ozzie Open won Sloane nog van Sereentje
Wist ik niet eens. Goeie zaak, want dan zal ze allicht wat meer vertrouwen hebben dan ze anders zou hebben gehad.quote:Op zondag 1 september 2013 21:45 schreef Tim86 het volgende:
Op de Ozzie Open won Sloane nog van Sereentje
Dit is John van Lottum niet.quote:Op zondag 1 september 2013 21:47 schreef Federer-fan het volgende:
John van Lottum verbaast zich erover dat Murray een beetje futloos aan het tennissen is. Klinkt alsof hij Murray nooit eerder heeft zien tennissen.
2x Azarenka, 1x Lisicki. En een keer een walk-over in Dubai, maar dat telt eigenlijk niet.quote:Op zondag 1 september 2013 21:46 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Serena heeft daarna amper een wedstrijd verloren imo?
Stem lijkt er zo erg op..viel mij ook al op toen hij er net zatquote:
Wie is het dan?quote:
Oké, bedankt, ik zal proberen ze uit elkaar te houden.quote:
quote:Op zondag 1 september 2013 20:54 schreef Federer-fan het volgende:
Waarom zenden ze Murray-Mayer uit? Is er niks boeiends te zien? Ik kijk nog liever naar het plafond.
De oudere spelers doen het goed: Federer, Hewitt, Haas, Ferrer, Robredo en Youzhny.quote:Op zondag 1 september 2013 22:17 schreef Ambrosius het volgende:
Hewitt 2-0 voor in sets, die gaat op z'n oude dag ook nog even de vierde ronde bereiken.
Ja, zeker, Stephens kan tot nu toe goed meekomen in Serena's tempo.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |