De rebellen hebben echt wel zwaardere wapens dan alleen AK's.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 12:55 schreef De_Ilias het volgende:
[..]
http://www.liveleak.com/view?i=bc7_1377749889
6 uurtjes geleden geleaked, een paar tanks ingenomen met AKtjes.. Assad zet zichzelf gewoon voor schut nu, wat een pauper leger heeft hij zeg.
Verschil is dat seculiere partijen zoals die van Saddam Hoessein en Bashar Al-Assad dit niet op repeat hebben staan.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 12:59 schreef De_Ilias het volgende:
[..]
Heb je het over de slogan: "Allahu Akbar"? Dan kan ik je verklappen dat deze slogan algemeen is en door iedereen in de Arabische wereld gebruikt wordt, Saddam deed het (kijk de vlag van Irak), het leger van Assad hoor dat ook zeggen, Hezbollaah, iedereen.
RPG? Hallo, die tanks zijn nog gewoon heel......quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:00 schreef expans het volgende:
[..]
De rebellen hebben echt wel zwaardere wapens dan alleen AK's.
De sukkels, krijgen ze alleen maar in de toekomst tegen zich.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:00 schreef De_Ilias het volgende:
[..]
Dat zal niet gebeuren, Saudie en de emiraten leveren nu al sinds enkele maanden goede anti tank en maken het wel moeilijker.
Niet iedereen gebruikt het op dezelfde manier. Hezbollah schreeuwen dat bijvoorbeeld niet tijdens of voor het schieten op de vijand.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 12:59 schreef De_Ilias het volgende:
[..]
Heb je het over de slogan: "Allahu Akbar"? Dan kan ik je verklappen dat deze slogan algemeen is en door iedereen in de Arabische wereld gebruikt wordt, Saddam deed het (kijk de vlag van Irak), het leger van Assad hoor dat ook zeggen, Hezbollaah, iedereen.
Ik denk dat die op de frontlinie wel op repeat staat, bij iedereen denk ik wel.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:01 schreef Lone_Gunman het volgende:
[..]
Verschil is dat seculiere partijen zoals die van Saddam Hoessein en Bashar Al-Assad dit niet op repeat hebben staan.
Wij zien een moment-opname, voor hetzelfde geld hebben ze eerst 3 tanks opgeblazen of deze uitgeschakeld waardoor ze ze kunnen overnemen. Een RPG hoeft niet altijd genoeg te zijn om een tank op te blazen.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:01 schreef De_Ilias het volgende:
[..]
RPG? Hallo, die tanks zijn nog gewoon heel......
Tanks voor het oprapen! Jammer dat het zo'n eind rijden is en waarschijnlijk douane controle op de terug wegquote:Op donderdag 29 augustus 2013 12:55 schreef De_Ilias het volgende:
[..]
http://www.liveleak.com/view?i=bc7_1377749889
6 uurtjes geleden geleaked, een paar tanks ingenomen met AKtjes.. Assad zet zichzelf gewoon voor schut nu, wat een pauper leger heeft hij zeg.
Het maakt ook dat we in een redelijk veilige omgeving onze mening kunnen spuien!quote:Op donderdag 29 augustus 2013 12:59 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Ik heb er totaal geen behoefte mee te werken aan Amerikaans imperialisme. Is niet in ons belang en maakt ons (terecht) gehaat.
allah zal weer tevreden zijn als hij ziet hoe zijn onderdanen elkaar dagelijks afslachtenquote:Op donderdag 29 augustus 2013 12:59 schreef De_Ilias het volgende:
[..]
Heb je het over de slogan: "Allahu Akbar"? Dan kan ik je verklappen dat deze slogan algemeen is en door iedereen in de Arabische wereld gebruikt wordt, Saddam deed het (kijk de vlag van Irak), het leger van Assad hoor dat ook zeggen, Hezbollaah, iedereen.
Wat wil je hiermee zeggen?quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:02 schreef Jian het volgende:
[..]
Het maakt ook dat we in een redelijk veilige omgeving onze mening kunnen spuien!
Ik denk dat het onder Assad makkelijker gaat dan onder FSA, Nusra&zonen bv.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:02 schreef Jian het volgende:
[..]
Het maakt ook dat we in een redelijk veilige omgeving onze mening kunnen spuien!
RPG doet tegenwoordig weinig, ik bedoel het volgende:quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:02 schreef expans het volgende:
[..]
Wij zien een moment-opname, voor hetzelfde geld hebben ze eerst 3 tanks opgeblazen of deze uitgeschakeld waardoor ze ze kunnen overnemen. Een RPG hoeft niet altijd genoeg te zijn om een tank op te blazen.
Dat ik blij ben met de Navo, de oorlogsmachine die grotendeels verantwoordelijk is voor een kleine 70 jaar relatieve vrede en vrijheid in ons deel van de wereld Wat overigens niet wil zeggen dat ik het altijd eens ben met de VS!quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:03 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Wat wil je hiermee zeggen?
Het het spelen van luchtmacht voor Al-Qaida te maken met onze veiligheid?
Nee. Juist niet. Door Amerikaans imperialisme lopen we het risico om slachtoffer te worden van aanslagen. En datzelfde risico wordt door overheden gebruikt om onze rechten in te perken.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:02 schreef Jian het volgende:
[..]
Het maakt ook dat we in een redelijk veilige omgeving onze mening kunnen spuien!
Jij snapt hem.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:08 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee. Juist niet. Door Amerikaans imperialisme lopen we het risico om slachtoffer te worden van aanslagen. En datzelfde risico wordt door overheden gebruikt om onze rechten in te perken.
Eens, ik had het over ons, het Westen, maar ik ben zeker van mening dat Assad op dit moment de minst slechte optie is voor Syrië.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:04 schreef Peunage het volgende:
[..]
Ik denk dat het onder Assad makkelijker gaat dan onder FSA, Nusra&zonen bv.
Ja, ja, ja, als de Navo er niet was geweest dan was de kans groot dat jij nu met een bontmuts op zat te luisteren naar mijn "njet, njet, njet"quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:08 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee. Juist niet. Door Amerikaans imperialisme lopen we het risico om slachtoffer te worden van aanslagen. En datzelfde risico wordt door overheden gebruikt om onze rechten in te perken.
Ja ik heb het ook over ons. Assad is nooit een bedreiging voor het Westen geweest. Niet voor ons als burgers, niet voor onze overheden, niet voor onze veiligheid.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:09 schreef Jian het volgende:
[..]
Eens, ik had het over ons, het Westen, maar ik ben zeker van mening dat Assad op dit moment de minst slechte optie is voor Syrië.
Tjonge wat kortzichtig, ik handel al jaren met China, heeft ook geen donder te maken met de Navo!quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:09 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Jij snapt hem.
Het communisme is dood. Rusland en China is waar de kansen juist liggen.
Sorry, ik ben het volledig met je eens in deze!quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:13 schreef Peunage het volgende:
[..]
Ja ik heb het ook over ons. Assad is nooit een bedreiging voor het Westen geweest. Niet voor ons als burgers, niet voor onze overheden, niet voor onze veiligheid.
Dus als de NAVO en de VS doen wat ze doen voor onze veiligheid zouden ze er juist alles aan doen om Assad te helpen. En Saudi-Arabië zou het doelwit zijn in plaats van Syrië.
En zo zullen we ook blijven handelen met de USA als we uit de NAVO zijn.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:14 schreef Jian het volgende:
[..]
Tjonge wat kortzichtig, ik handel al jaren met China, heeft ook geen donder te maken met de Navo!
Omdat ze een grootmacht zijn die ons hebben beschermd geeft ze dat ook het recht om ons en onschuldige burgers in het Midden-Oosten gevaar te laten lopen? Vreemde redenering.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:13 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja, ja, ja, als de Navo er niet was geweest dan was de kans groot dat jij nu met een bontmuts op zat te luisteren naar mijn "njet, njet, njet"
Die oorlogsmachine dwingt al 70 jaar "respect" af, waardoor er in al die tijd geen natie is die zijn hand daartegen durft op te heffen. Een noodzakelijke kwaad, zogezegd.
quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:20 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Omdat ze een grootmacht zijn die ons hebben beschermd geeft ze dat ook het recht om ons en onschuldige burgers in het Midden-Oosten gevaar te laten lopen? Vreemde redenering.
Wie heeft het over handel met de VS? Jij en anderen denken altijd maar dat een conflict, c.q. oorlog in Europa de ver van je bed show is ..... en ja dat is het nu ook, in belangrijke mate door die NAVO, dat militaire verbond dat naast een militaire dreiging naar mogendheden daarbuiten ook een band schept tussen haar partners. Lang leve de NAVO! En mochten we er nu uitstappen, dan opteer ik alsnog en onmiddellijk voor een vrijwillige annexatie door onze grote broer Duitsland, dan stellen we militair nog enigszins iets voor.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:17 schreef IPA35 het volgende:
[..]
En zo zullen we ook blijven handelen met de USA als we uit de NAVO zijn.
Net zoals jullie moslim extremisten Israël willen overnemenquote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:18 schreef De_Ilias het volgende:
Nee misschien is Assad geen directe vijand van ons als Nederland geweest, maar indirect is het wel een vijand van ons geweest. En voor Israël is het altijd een bedreiging geweest, en vooral voor Saudi Arabië! Iran en Syrië zullen samen zweren om Saudi Arabië over te nemen, dat willen ze graag!
Ons gevaar te laten lopen, ja sure .... ik beef al, jij ook?quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:20 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Omdat ze een grootmacht zijn die ons hebben beschermd geeft ze dat ook het recht om ons en onschuldige burgers in het Midden-Oosten gevaar te laten lopen? Vreemde redenering.
Ja want als je niet in de NAVO zit worden problemen in het Midden-Oosten ineens jou probleem. Erg vreemde redenering. In Zwitserland, Zweden en Finland lijken ze er vooralsnog geen problemen mee te hebben.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:24 schreef Jian het volgende:
[..]
Wie heeft het over handel met de VS? Jij en anderen denken altijd maar dat een conflict, c.q. oorlog in Europa de ver van je bed show is ..... en ja dat is het nu ook, in belangrijke mate door die NAVO, dat militaire verbond dat naast een militaire dreiging naar mogendheden daarbuiten ook een band schept tussen haar partners. Lang leve de NAVO!
Eensquote:En mochten we er nu uitstappen, dan opteer ik alsnog en onmiddellijk voor een vrijwillige annexatie door onze grote broer Duitsland, dan stellen we militair nog enigszins iets voor.
Het is niet in ons voordeel op dit moment om Israël over te nemen, Israël is zonder twijfel 1 van de sterkste machten in de MO, dat is gewoon niet slim. Religieus gezien is Israël een onderdeel van ons (als moslim lichaam), en ooit zal het weer van ons zijn. Maar nu is niet de juiste tijd.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:25 schreef Djibril het volgende:
[..]
Net zoals jullie moslim extremisten Israël willen overnemen
Ah ja de niet bestaande Sji'itische dreiging heeft prioriteit... Aldus de van Amerikaans geld gefinancierde sjheiks uit de Golf regio.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:27 schreef De_Ilias het volgende:
[..]
Het is niet in ons voordeel op dit moment om Israël over te nemen, Israël is zonder twijfel 1 van de sterkste machten in de MO, dat is gewoon niet slim. Religieus gezien is Israël een onderdeel van ons (als moslim lichaam), en ooit zal het weer van ons zijn. Maar nu is niet de juiste tijd.
quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:20 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Omdat ze een grootmacht zijn die ons hebben beschermd geeft ze dat ook het recht om ons en onschuldige burgers in het Midden-Oosten gevaar te laten lopen? Vreemde redenering.
Klinkt daar net als oud & nieuw in nederlandquote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:28 schreef -jos- het volgende:
Raketinslag van dichtbij gefilmd, Damascus, Homs:
Dus jullie benaderen Israël hetzelfde als hoe Iran en Syrië saudi Arabia benaderen. Enige verschil is dat Iran en Syrië dictaturen zijn die een andere dictatuur zullen aanvallen. Maar jullie gaan een democratische land aanvallen.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:27 schreef De_Ilias het volgende:
[..]
Het is niet in ons voordeel op dit moment om Israël over te nemen, Israël is zonder twijfel 1 van de sterkste machten in de MO, dat is gewoon niet slim. Religieus gezien is Israël een onderdeel van ons (als moslim lichaam), en ooit zal het weer van ons zijn. Maar nu is niet de juiste tijd.
Als laatste symbool van civilisatie, blijven de lantaarnpalen recht overeind...quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:28 schreef -jos- het volgende:
Raketinslag van dichtbij gefilmd, Damascus, Homs:
Maar dit is dus een ideologie, "het moslim lichaam"?quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:27 schreef De_Ilias het volgende:
[..]
Het is niet in ons voordeel op dit moment om Israël over te nemen, Israël is zonder twijfel 1 van de sterkste machten in de MO, dat is gewoon niet slim. Religieus gezien is Israël een onderdeel van ons (als moslim lichaam), en ooit zal het weer van ons zijn. Maar nu is niet de juiste tijd.
Waarschijnlijk doen ze dat speciaal voor de cameraquote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:34 schreef betyar het volgende:
Kennen die mensen ook andere woorden dan Allāhu Akbar?
Religie dus.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:32 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Maar dit is dus een ideologie, "het moslim lichaam"?
Soort Blut und Boden?
Doe maar liever niet.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 12:42 schreef sonnyspek het volgende:
Vinden jullie ook niet dat Nederland op dit soort momenten HET land moet zijn voor diplomatieke besprekingen? Dat lijkt me echt prachtig, zo'n klein land wat eigenlijk niet vaak landen dwarszit, zou dat niet wat zijn?
Ik heb het helemaal niet over het midden oosten, maar over de NAVO in het algemeen. Net zoiets als dat kernbommen, althans de dreiging ervan, al 70 jaar voor relatieve vrijheid en vrede hebben gezorgd. En ook wil dat, dat allemaal niet nodig zou zijn en dat we met z'n allen met bloemetjes in ons haar over groene grasvelden zouden dansen without a worry in the world. Maar de koude, rauwe werkelijkheid zegt mij dat wij hier leven in relatieve vrede en vrijheid en dat is, kijkend naar andere delen van de wereld een groot goed, dat vooral gekoesterd en beschermd moet worden.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:27 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Ja want als je niet in de NAVO zit worden problemen in het Midden-Oosten ineens jou probleem. Erg vreemde redenering. In Zwitserland, Zweden en Finland lijken ze er vooralsnog geen problemen mee te hebben.
Wir sind Berlinerquote:Eens![]()
Hoewel Duitsland haar leger ook naar de tering geholpen heeft. Relatief gezien minstens net zo erg als Nederland.
Krijg je hoofdpijn van.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:35 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Waarschijnlijk doen ze dat speciaal voor de camera
Ja, in het Nederlands: Nivelleren is een feest.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:34 schreef betyar het volgende:
Kennen die mensen ook andere woorden dan Allāhu Akbar?
Zowaar wat verstandigs.twitter:JosHeymans twitterde op donderdag 29-08-2013 om 13:25:48Kabinet: geen eigen info gifgas Syrie, wel van partners. Maar onvoldoende voor overtuigend bewijs of en door wie gifgas is gebruikt. #Syrie reageer retweet
Koppelt de religie dan de mensen aan een stuk grond?quote:
True that, maar Israel is heilig grond voor ons als moslim.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:36 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Koppelt de religie dan de mensen aan een stuk grond?
Dacht het niet, je kunt moslim overal zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |