Ik hoor die geluiden ook, net als vroeger de tv. Het is dan ook iets dat bewezen en bekend kan worden waargenomen door veel mensen. Dat kan vervelend zijn. Ik hoor ook het piepen van ouderwetse beeldbuizen (de tv vroeger etc.). Niet te vergelijken met elektromagnetische straling.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:11 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik weet niet of het gebrek aan opleiding is als je overgevoelig voor sommige geluiden bent.
Neem deze user BNW / Tuinwachter / Tuin Dierenverjager Universal repeller Sonic & Flash die kreeg uiteindelijk toch gelijk in zijn klacht.
D hoeveelheid energie en doordringend vermogen is heel anders... Overigens komt wifi dicht bij magnetronstraling; dus diep doordringen doet het niet, energie overbrengen kan wel.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:14 schreef jogy het volgende:
[..]
Ha, nee hoor. Ik heb er geen last van dus hoef ik nergens bang voor te zijn.
Maar toch is me een ding niet helemaal duidelijk.
Wifi zit in de Ghz range (2.4 en 5.0) en het analoge TV signaal zit in de Mhz range (470 en 860 ) Is toch nog steeds een redelijk verschil als je het dus beide terug brengt naar de Mhz is het 470 tot 860 tegenover 2400 en 5000, in ieder geval een factor drie op zijn allerminst.
Ok. Dat zal best wel hoor.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:17 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Ik hoor die geluiden ook, net als vroeger de tv. Het is dan ook iets dat bewezen en bekend kan worden waargenomen door veel mensen. Dat kan vervelend zijn. Ik hoor ook het piepen van ouderwetse beeldbuizen (de tv vroeger etc.). Niet te vergelijken met elektromagnetische straling.
Of je er tinnitus van krijgt... de kno specialist zegt dat he tniveau daarvoor te laag is. Maar je eraan ergeren en het waarnemen kan wel.
Maar dat bedoel ik dus. Jij ben overduidelijk niet bekend met enige natuurkunde die met dit soort dingen te maken heeft en daarom zul je ook makkelijker onzinpraatjes hierover van anderen geloven (zeker als ze het overtuigend brengen). Dat is het recept voor een kwakzalver, mensen met een gebrek aan bepaalde kennis om de tuin leiden.
Als aanvulling op het onderwerp. Dat sommige mensen gevoeliger zijn dan anderen op het gebied van geluiden die niet voor iedereen waarneembaar zijn.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:16 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Waarom kom je daarmee in dit topic?
Waar is dat een aanvulling op dit onderwerp?quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:22 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Als aanvulling op het onderwerp. Dat sommige mensen gevoeliger zijn dan anderen op het gebied van geluiden die niet voor iedereen waarneembaar zijn.
Ik dacht dat het wel een aanvulling was, maar dan scroll je er toch overheen?quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:25 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Waar is dat een aanvulling op dit onderwerp?
Ja. Ik begrijp het trouwens wel hoor dat mensen die er (nog) geen last van hebben reageren alsof het aanstellerij of inbeelding is. Ik denk dat ik ook zo had gereageerd als ik er geen last van had gehad.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 20:11 schreef BaajGuardian het volgende:
Nou en bedankt he jogy, ik ben namelijk hypergevoelig, nog net niet dat ik er brandplekken van krijg op mn hoofd oid maar wel in de zin van dat ik er duizelig van kan worden en koppijn van kan krijgen als ik te dicht in de buurt van een FoN of hotspot sta.
Daarom ook geen mobiel trouwens, en geen wifi in huis, en absoluut geen dect. (zul je zien dat mn onderburen dect wifi en een umts mast in huis hebben staan oid)
Ja, ik kan me ook al niet echt voorstellen dat je van de oude zendmasten een mooie gratis wifi mast kan maken die sneller gaat dan 1 kb per seconde, maar ok. Meerdere bronnen (tientallen als je in een appartementencomplex woont), allemaal net iets anders, tegenover een relatief homogene en 'rustige' landelijke zendmast.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:19 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
D hoeveelheid energie en doordringend vermogen is heel anders... Overigens komt wifi dicht bij magnetronstraling; dus diep doordringen doet het niet, energie overbrengen kan wel.
Dacht men vroeger ook van tv...tov radioquote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:37 schreef jogy het volgende:
[..]
Ja, ik kan me ook al niet echt voorstellen dat je van de oude zendmasten een mooie gratis wifi mast kan maken die sneller gaat dan 1 kb per seconde, maar ok. Meerdere bronnen (tientallen als je in een appartementencomplex woont), allemaal net iets anders, tegenover een relatief homogene en 'rustige' landelijke zendmast.
Dat de TV signalen van destijds hetzelfde zijn als de wifi van nu is eigenlijk gewoon onzin.
Nee, dat is een andere frequentie. Een hoogfrequente stralingsmeter reageert op wifi, magnetron straling, dect, en 3g. Op tv reageert hij niet, dat is laagfrequente spanning en met de huidige plasma schermen komt er zo goed als geen straling meer af.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 20:21 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Waar zijn al die mensen die zo ziek zijn geworden van de GigaWatt vermogens van analoge TV? Zit in de zelfde frequentieband
Ja, en sterker nog. Veel mensen krijgen een UV-allergie door electrosmog (je immuunsysteem wordt namelijk zwakker als je hier gevoelig voor bent en daardoor kun je weer minder goed tegen de zon)quote:Op donderdag 22 augustus 2013 20:22 schreef jogy het volgende:
[..]
Maar wifi etc is een nieuw soort straling, dus waar de langetermijns effecten nog steeds niet helemaal bekend zijn. En er zijn natuurlijk ook mensen met zonne-allergie.
En nogmaals, de voortgang van de techniek is ook niet te stoppen in dit aspect, draadloos is de weg van de toekomst.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:39 schreef By1 het volgende:
[..]
Nee, dat is een andere frequentie. Een hoogfrequente stralingsmeter reageert op wifi, magnetron straling, dect, en 3g. Op tv reageert hij niet, dat is laagfrequente spanning en met de huidige plasma schermen komt er zo goed als geen straling meer af.
En zonlicht is in bepaalde maatte juist goed. De mens evolueert bij een straling van verschillende aardse waarden. Niet bij gecreerde waarden die minimaal 1000 keer zo sterk zijn. Maar goed, er is veel geld mee gemoeid (telecombranche) en de politiek heeft daar ook baat bij (lobbies) dus we zijn er nog niet van af.
Je draait, wat je wilt zeggen is zie je nu wel, hij klaagt over geluid wat anderen niet horen, dus als deze knaap klaagt over WLAN heeft ie ook gelijk. Of zie ik dat verkeerd?quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:27 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik dacht dat het wel een aanvulling was, maar dan scroll je er toch overheen?
Ja, dat zie je verkeerd.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:45 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je draait, wat je wilt zeggen is zie je nu wel, hij klaagt over geluid wat anderen niet horen, dus als deze knaap klaagt over WLAN heeft ie ook gelijk. Of zie ik dat verkeerd?
Je zag een reden dat het een aanvulling zou zijn, wat was hij dan?quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:49 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, dat zie je verkeerd.
Ik heb nooit geclaimed dat ik er verstand van heb.
Ik heb geen idee of wifi op den duur schadelijk kan zijn, de tijd zal het leren.
En of hij gelijk heeft weet ik niet. Ik ben zoals jij en Spanky me duidelijk maakten een leek op dit gebied.
Alleen die titel alquote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:50 schreef By1 het volgende:
Kijk deze uitzending maar eens Piet Verdriet.
http://www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1261572
Dit gaat alleen over bellen, mobiele telefoonstraling, dan hebben ze het nog niet eens over wifi en 3g (straks 4g).
Objectieve reportage.
Af piet, af! Ga maar aan een bot knagen.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:51 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je zag een reden dat het een aanvulling zou zijn, wat was hij dan?
Oordelen op inhoud is een vakquote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:52 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Alleen die titel al
http://www.wetenschap24.n(...)an-je-mobieltje.html
De betrouwbaarheid van bronnen ook, Zembla reken ik niet tot een erg goede bron, en zeker niet als objectief. En ik ken die docu can zembla, sensatie en hype.quote:
Dat ben ik niet met je eens. Als er regels komen voor maximale stralingseenheden, die er in veel landen al zijn, dan is de techniek idd niet te stoppen maar de stralingshoeveelheden zullen lager zijn. Of er wordt iets uitgevonden waardoor straling minder schadelijk is.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:43 schreef jogy het volgende:
[..]
En nogmaals, de voortgang van de techniek is ook niet te stoppen in dit aspect, draadloos is de weg van de toekomst.
Haha, als er iets objectief is dan is dat deze reportage.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:58 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
De betrouwbaarheid van bronnen ook, Zembla reken ik niet tot een erg goede bron, en zeker niet als objectief. En ik ken die docu can zembla, sensatie en hype.
Straaaaling, bibberquote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:59 schreef By1 het volgende:
[..]
Dat ben ik niet met je eens. Als er regels komen voor maximale stralingseenheden, die er in veel landen al zijn, dan is de techniek idd niet te stoppen maar de stralingshoeveelheden zullen lager zijn. Of er wordt iets uitgevonden waardoor straling minder schadelijk is.
Kortom: BNWquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 12:58 schreef gazhims3lv het volgende:
Placebo-effect, aluhoedje, complottheorieën, etc.
Leukemie is de weg van de toekomst, de google-lens immers. (zei ik anderhalf jaar geleden al maar goed)quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:43 schreef jogy het volgende:
[..]
En nogmaals, de voortgang van de techniek is ook niet te stoppen in dit aspect, draadloos is de weg van de toekomst.
Als er iets een hype is (die altijd te ver doorslaat) is het 't electronisch 6e zintuig wel in de vorm van mobiele telefoons en dergerlijke gadgets.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:58 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
De betrouwbaarheid van bronnen ook, Zembla reken ik niet tot een erg goede bron, en zeker niet als objectief. En ik ken die docu can zembla, sensatie en hype.
Zegt wie ? Als de mensheid de " techniek " niet gaat stoppen dan stopt de " techniek " de mensheid wel.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:43 schreef jogy het volgende:
[..]
En nogmaals, de voortgang van de techniek is ook niet te stoppen in dit aspect, draadloos is de weg van de toekomst.
De klok kun je niet terugdraaien werd er waaraschijnlijk bedoeld. Ik geloof echter wel in een maakbare maatschappij. Laten we hopen dat gezond verstand en lange termijndenken het gaan winnen van commerciele belangen. De markt kent immers geen moraal en zal er een kruideniersmanier van redeneren op na houden of zelfs geen enkele verantwoordelijkheid kennen zodra het gaat om zo snel zoveel mogelijk winst te behalen..quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 12:36 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Zegt wie ? Als de mensheid de " techniek " niet gaat stoppen dan stopt de " techniek " de mensheid wel.
Euhm, nee. Normaal vind ik de Zembla raportages meestal wel goed maar deze was extreem misleidend en slecht onderzocht.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 22:00 schreef By1 het volgende:
[..]
Haha, als er iets objectief is dan is dat deze reportage.
Onzin, hij is zo suggestief en fout als je maar zijn kanquote:Op zaterdag 24 augustus 2013 12:22 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Als er iets een hype is (die altijd te ver doorslaat) is het 't electronisch 6e zintuig wel in de vorm van mobiele telefoons en dergerlijke gadgets.
De docu van zembla was ook helemaal geen sensatie, elke vraag werd rustig behandeld met genoeg ruimte voor speculatie, vrij neutraal.
Waarom gooi je je computer niet het raam uit?quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 12:36 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Zegt wie ? Als de mensheid de " techniek " niet gaat stoppen dan stopt de " techniek " de mensheid wel.
Wacht ik wel ff tot jij er staat.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 06:32 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Waarom gooi je je computer niet het raam uit?
Ik weet niet hoe jong of oud je bent, maar vroeger ging TV niet via de kabelquote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:39 schreef By1 het volgende:
[..]
Nee, dat is een andere frequentie. Een hoogfrequente stralingsmeter reageert op wifi, magnetron straling, dect, en 3g. Op tv reageert hij niet, dat is laagfrequente spanning en met de huidige plasma schermen komt er zo goed als geen straling meer af.
En zonlicht is in bepaalde maatte juist goed. De mens evolueert bij een straling van verschillende aardse waarden. Niet bij gecreerde waarden die minimaal 1000 keer zo sterk zijn. Maar goed, er is veel geld mee gemoeid (telecombranche) en de politiek heeft daar ook baat bij (lobbies) dus we zijn er nog niet van af.
Don't worry, de inhoud is tenenkrommend slecht.quote:
Tja en die zendmasten hadden ook een frequentie die een vijfde tot een derde zo sterk was in vergelijking met wifi en dergelijke. komt nog bij kijken dat de zendmast 1 bron was en als ik nu mijn wifiscanner op mijn smartphone aanzwengel ik al 12 signalen opvang. Dus de vervuiling is wel extreem toegenomen.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 10:33 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe jong of oud je bent, maar vroeger ging TV niet via de kabelHet gaat om die uitzendingen, niet wat de tv zelf produceert.
Ik moest je post drie keer lezen maar nu vat ik hem. En ja, inderdaad.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 12:46 schreef jogy het volgende:
Anders is het vergelijkbaar met beweren dat wanneer iemand met hooikoorts geen last heeft als er één paardebloem de lucht in gaat hij net zo goed in de bloeiperiode in een weide kan staan.
Sorry.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 12:49 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik moest je post drie keer lezen maar nu vat ik hem. En ja, inderdaad.
maar dat zijn allemaal bronnen die hoogstens een paar wat uitzendenquote:Op donderdag 29 augustus 2013 12:43 schreef jogy het volgende:
[..]
Tja en die zendmasten hadden ook een frequentie die een vijfde tot een derde zo sterk was in vergelijking met wifi en dergelijke. komt nog bij kijken dat de zendmast 1 bron was en als ik nu mijn wifiscanner op mijn smartphone aanzwengel ik al 12 signalen opvang. Dus de vervuiling is wel extreem toegenomen.
Dus als je er naast woont of in de toren staat zou je best eens last kunnen krijgen, eventueel enkel op de langere termijn.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 14:30 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
maar dat zijn allemaal bronnen die hoogstens een paar wat uitzenden
een zendmast gaat makkelijk over de 100 KW heen
er zijn nogal wat masten hoor, tis lang niet altijd één mast.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 14:52 schreef jogy het volgende:
[..]
Dus als je er naast woont of in de toren staat zou je best eens last kunnen krijgen, eventueel enkel op de langere termijn.
Ik had het nu specifiek over de TV torens die er elke keer bij gehaald werden ter vergelijking (om het geheel (onterecht) te ontkrachten). Dat de ether nu een stuk voller zit met actieve frequenties moge duidelijk zijnquote:Op donderdag 29 augustus 2013 15:01 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
er zijn nogal wat masten hoor, tis lang niet altijd één mast.
Hier staan ook rustig 2 umts masten naast elkaar, vervolgens omringt door wifi hotspots en FoN, dan 200 meter verderop een C2000.
jup.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 15:04 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik had het nu specifiek over de TV torens die er elke keer bij gehaald werden ter vergelijking (om het geheel (onterecht) te ontkrachten). Dat de ether nu een stuk voller zit met actieve frequenties moge duidelijk zijn.
Zie je ook in dat Zembla ding.. Straling dit, straling dat. Allemaal bangmakerij.quote:
Wilhelm http://nl.wikipedia.org/wiki/Wilhelm_R%C3%B6ntgen zou met stomheid geslagen zijn als hij nu rond zou kijken op de wereld.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 15:09 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Zie je ook in dat Zembla ding.. Straling dit, straling dat. Allemaal bangmakerij.
Ondanks de beperkte radius heb je toch een aardig feestje van bronnen.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 15:08 schreef oompaloompa het volgende:
nou ja, er zijn wel minder piratenzenders. Daarnaast heeft wifi maar een beperkte radius terwijl al die zenders overal de lucht in geslingerd werden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |