Ik was een beetje voorbereid dus had mijn enige setje uit de kast getrokkenquote:Op woensdag 21 augustus 2013 17:15 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Mijn eerste keer, toen droeg ik nog slips met stripfiguurtjes man
(okee, da's overdrevenik wilde zeggen dat ik geen ondergoed aanhad tijdens mijn eerste keer maar ook dat zou een leugen zijn
![]()
)
Niet best voor het imago van bh's die tussen de 50 en 150 euro moeten kosten. Mensen die dat er voor over hebben zijn al lang overgestapt op andere dure merken die niet lijken op de bandjesbh's van de markt/wibra.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 17:09 schreef Stormqueen het volgende:
volgens mij kun je die bondage-bras zelfs bij de Wibra kopen tegenwoordig.
Dit dusquote:Op woensdag 21 augustus 2013 17:19 schreef Stormqueen het volgende:
die matchende slipjes zijn altijd van zweetspul waar je een stinkfoef van krijgt
Ja hoi... Wat een onzin zeg.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 16:30 schreef Myraela het volgende:
[..]
Omdat ik maar weinig mensen ken die het bij één glas houden. En na jaren bij een alcoholist gewoond te hebben heb ik geen zin meer in mensen die alcohol als een onderdeel van hun dagelijkse leven zien. Ik zal het in de zomer vast ook soms wel eens hebben, als ik zo'n beetje elke dag op een terrasje zit. Maar thuis in je eentje zitten drinken, nah.
Zooooo lekker gegeten gisteren en ja, met wijn erbij... Ik hoef niet percee elke dag, maar zie het probleem van een glas wijn per dag dus echt nietquote:Op woensdag 21 augustus 2013 17:30 schreef Stormqueen het volgende:
Sjeen, oppergrootmeester der bourgondiers
wut, dacht dat jij een jongetje wasquote:Op woensdag 21 augustus 2013 17:32 schreef friekin_ het volgende:
[ afbeelding ]
![]()
Misschien moet ik mijn tetten gewoon kleiner maken. Wil iemand nog een paar kilo? Stevig vlees!
en wijn?quote:Op woensdag 21 augustus 2013 17:35 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Zooooo lekker gegeten gisteren en ja, met wijn erbij... Ik hoef niet percee elke dag, maar zie het probleem van een glas wijn per dag dus echt niet
Mijn schoonpa vierde gisteren zijn laatste dag 64, ik heb genoten van coquilles in parmaham met geschaafde venkel, een paar hapjes spagetti met kreeft van bord van vriend, risotto met brandnetel en scampi's, een hapje tiramisu van vriend. Sjeen happy
Doordeweeksquote:
quote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:22 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Doordeweeks
prosecco, chianti, limoncello en om twaalf uur natuurlijk nog een glas prosecco![]()
Chiantiquote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:22 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Doordeweeks
prosecco, chianti, limoncello en om twaalf uur natuurlijk nog een glas prosecco![]()
Wilde ik ook zeggenquote:
Uhmz, alles wat groente, fruit, ei of kwark ofzo is... Slechter dan wat je tot nu toe gegeten kan bijna niet. Eet je vaker zo?quote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:35 schreef PluisigNijntje het volgende:
Hai, ik hoor hier eigenlijk niet maar ik lurk nog wel eens mee..
Ik had het gevoel dat ik vandaag best wel vet en calorierijk had gegeten, en eigenlijk best ongezond. Maar toen heb ik het even in de eetmeter ingevoerd en ik kom maar op 1483, inclusief het glas rode wijn dat ik vanavond nog wil drinken.
Ik heb vandaag als ontbijt cup a soup gehad, 's middags noodles en 's avonds spaghetti bolognese (en ik weet dat dat erg ongebalanceerd is, maar soms heb je zo'n bui..)
Wat kan ik er nou het beste nog bij eten vanavond om een beetje aan normale waarden te komen? Want qua gezondheid is het slecht, maar qua calorieën ben ik nog lang niet aan de 1800-2000..
Nee hoor, ik probeer altijd gewoon bruin brood en kwark of eieren te eten en savonds keiveel groente.. Dit was gewoon een dag waarop ik nog te lui was om brood te smeren.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:38 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Uhmz, alles wat groente, fruit, ei of kwark ofzo is... Slechter dan wat je tot nu toe gegeten kan bijna niet. Eet je vaker zo?
Ja? Maar heb ik dan niet te veel fruit op? Twee appels, ananas, meloen?quote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:44 schreef Ruby88 het volgende:
Ik zou dan misschien toch eerder voor wat meloen gaan, straks of zo.
Kun je ook gewoon in je yoghurt/kwark mikkenquote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:46 schreef Ruby88 het volgende:
Een hele poos geleden ging het hier trouwens nogal eens over lijnzaad. Ik heb een recept gekregen van een vriendin waar dat in zit, maar ik vroeg me af: moest dat nu gebroken zijn, of juist niet? (Wat is het verschil uiteindelijk?)
Oh, nu ik je lijstje eens goed bekijkquote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:45 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
Ja? Maar heb ik dan niet te veel fruit op? Twee appels, ananas, meloen?
Dat is wel bewust, eigenlijkquote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:47 schreef Ruby88 het volgende:
[..]
Oh, nu ik je lijstje eens goed bekijkzie ik dat je niet bepaald veel koolhydraatachtige dingen op hebt vandaag, dus op zich zou zo'n dubbele boterham ook helemaal niet verkeerd zijn.
Gebroken word beter opgenomen door je lichaam, de hele komen er weer in redelijk ongeschonden toestand "uit"quote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:46 schreef Ruby88 het volgende:
Een hele poos geleden ging het hier trouwens nogal eens over lijnzaad. Ik heb een recept gekregen van een vriendin waar dat in zit, maar ik vroeg me af: moest dat nu gebroken zijn, of juist niet? (Wat is het verschil uiteindelijk?)
Wel een beetje, maar verder een mooie lijst dus ik zou gewoon kiezen wat je het liefste eet.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:45 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
Ja? Maar heb ik dan niet te veel fruit op? Twee appels, ananas, meloen?
Dat. Bierquote:
Of een cornetto. Of iets met slagroom. Veel. En chocolade. Geen waterijs. Hertog ijs, die koffie-chocolade smaak.quote:
Ik had altijd bh's en strings van de hunkemoller. Toen viel ik af en qua cup zitten die echt kut nu. Toen ging ik naar Liveraquote:Op woensdag 21 augustus 2013 19:15 schreef Lucky_Strike het volgende:
Wat fijn dat er nog meer mensen een stinkdoos krijgen van sommig ondergoed![]()
Ik had voor de vakantie hipsters bij AH gekocht in de gauwigheid. Maat XL is echt maar 50 ofzo, die dingen zijn echt huge!
En ik heb dus pas Marlies Dekkers ontdekt, had er een van mijn moeder gekregen en die heeft er nog een voor me. Ze zitten hartstikke lekker maar ik denk dat ik die hoerige tietbandjes er af knip.
Bohhhh, aardbeien cornetto! Damn youquote:Op woensdag 21 augustus 2013 19:16 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Of een cornetto. Of iets met slagroom. Veel. En chocolade. Geen waterijs. Hertog ijs, die koffie-chocolade smaak.
Oeh oeh, Mc flurry snickersquote:Op woensdag 21 augustus 2013 19:16 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Of een cornetto. Of iets met slagroom. Veel. En chocolade. Geen waterijs. Hertog ijs, die koffie-chocolade smaak.
Bijzonder dat je hoezeet om iemands faillisement, ws alleen omdat je haar producten niet zo mooi vindt.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 16:55 schreef friekin_ het volgende:
HOEZEE! Marlies Dekkers is failliet!
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)kkers-failliet.dhtml
quote:Op woensdag 21 augustus 2013 17:19 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Niet best voor het imago van bh's die tussen de 50 en 150 euro moeten kosten. Mensen die dat er voor over hebben zijn al lang overgestapt op andere dure merken die niet lijken op de bandjesbh's van de markt/wibra.
Oeh! Mac zit vlakbij!quote:
quote:
Ik heb zo'n zin....zucht.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |