Minimaal 3-0.quote:Op zondag 18 augustus 2013 20:46 schreef Toto69 het volgende:
Zal mij benieuwen wat Real Madrid hierop te antwoorden heeft tegen Betis.
Ik bedoel ook meer dat dit geen probleem moet zijn voor Real.quote:Op zondag 18 augustus 2013 20:49 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Denk ik ook wel. Maar ik zie wel een tegengoal vallen dus 3-1 of 4-1.
Iker op de bank blijft controversieel, maar Lopéz doet het naar mijn weten simpelweg prima.quote:Op zondag 18 augustus 2013 20:50 schreef TheFatLady het volgende:
[..]
Ik bedoel ook meer dat dit geen probleem moet zijn voor Real.
Tegengoal is goed mogelijk, Iker zit op de bank.
Gewoon lekker om 23.00 nog een wedstrijdjequote:Op zondag 18 augustus 2013 23:13 schreef Cavaliers het volgende:
Sevilla - Atletico op Sport1. Ook nog even meepikken.
Hij blijft stekenquote:Op zondag 18 augustus 2013 23:35 schreef wolfrolf het volgende:
Dus Real Madrid gaat gewoon verder waar het vorig seizoen is gestopt zie ik.
Omdat Diego Lopez het prima doet. En wellicht Cassillas toch niet.quote:Op maandag 19 augustus 2013 11:55 schreef TIM-846 het volgende:
Waarom zet die flapdrol van een Ancelotti Casillas op de bank? Die snapt het dus ook al niet.
Die heeft het toch 10 jaar prima gedaan ? En een jongen van de club.quote:Op maandag 19 augustus 2013 12:59 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Omdat Diego Lopez het prima doet. En wellicht Cassillas toch niet.
Raul all over again.quote:Op maandag 19 augustus 2013 11:55 schreef TIM-846 het volgende:
Waarom zet die flapdrol van een Ancelotti Casillas op de bank? Die snapt het dus ook al niet.
Keepers komen, Keepers gaan! Maar Cassillas blijft altijd in de goal STAAN!quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 13:30 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Raul all over again.
Keepers komen, keepers gaan. Get over it.
Nou nee. Ook Iker zal er een keer aan moeten geloven dat hij gepasseerd wordt door een ander. Dit zou wel eens het moment kunnen zijn.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 15:45 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Keepers komen, Keepers gaan! Maar Cassillas blijft altijd in de goal STAAN!
Hij is pas 32 ofzo. Lopez zat bij Sevilla ook op de bank.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 18:53 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Nou nee. Ook Iker zal er een keer aan moeten geloven dat hij gepasseerd wordt door een ander. Dit zou wel eens het moment kunnen zijn.
Helaas voor hem!
Je hebt fan-tunnelvisie.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 20:34 schreef macca728 het volgende:
[..]
Hij is pas 32 ofzo. Lopez zat bij Sevilla ook op de bank.
quote:Real Madrid-trainer Carlo Ancelotti moet het de komende twee à drie maanden doen zonder Xabi Alonso. De controleur heeft woensdagochtend op de training zijn middenvoetsbeentje gebroken, zo laat de Koninklijke weten via de officiële kanalen.
Het is dezelfde blessure die zijn ploeggenoot Marcelo in oktober 2012 opliep bij een training van de nationale ploeg van Brazilië. De linksachter moest drie maanden revalideren en maakte in januari van dit kalenderjaar zijn rentree. Hij stond negentien officiële wedstrijden langs de zijlijn.
De blessure heeft mogelijk ook nog gevolgen voor de toekomst van de 31-jarige Alonso. De middenvelder is in het bezit van een aflopende verbintenis bij Real Madrid. In de persoon van Asier Illarramendi haalde de club al een opvolger van Alonso, maar de kans dat Alonso deze zomer nog tot een transfer komt is door de kwetsuur nihil.
Vandaag en volgende week ook weer, Supercopa eerst bij Atlético en volgende week in Barcelona.quote:Op zondag 18 augustus 2013 23:17 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Gewoon lekker om 23.00 nog een wedstrijdje.
quote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:58 schreef wieisboos het volgende:
Heeft iemand een stream met Sierd?
Dat is idd zo'n zuiger die je liefst in je eigen team hebt.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 23:11 schreef TheGeneral het volgende:
Diego Costa. War een dwaas is dat toch, maar wel heerlijk om maar te kijken
Dat is niet helemaal waarquote:Op woensdag 21 augustus 2013 23:14 schreef Dos37 het volgende:
Messi heeft de bal nog niet aangeraakt
quote:
Neymar der bijquote:Op woensdag 21 augustus 2013 23:50 schreef TheFatLady het volgende:
Leuke match,
Barca speelt niet goed. Atletico doet het wel slim.
Zal 2e helft anders moeten.
Nee klopt, maar zie graag Neymar eens wat langer aan het werk.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 00:03 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Tja, Fabregas bereidde tegen Levante 5 goals voor. Niet zo'n vreemde wissel dus.
Speelde goed tegen Levantequote:Op donderdag 22 augustus 2013 00:03 schreef TheFatLady het volgende:
Ik krijg toch heel sterk het gevoel dat Messi niet echt helemaal fit meer is geweest na zijn blessure.
Kan hij wel eens heel lang last van blijven houden.
Ik denk het ook. Hij kon vorige week natuurlijk ook al niet meespelen met Argentinie vanwegen een blessure. Het zit nog niet helemaal lekker in zijn lichaam.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 00:03 schreef TheFatLady het volgende:
Ik krijg toch heel sterk het gevoel dat Messi niet echt helemaal fit meer is geweest na zijn blessure.
Kan hij wel eens heel lang last van blijven houden.
Kom op zeg, Levante.quote:
Ik bedoel dat hij wel gewoon topfit oogdequote:Op donderdag 22 augustus 2013 00:06 schreef TheFatLady het volgende:
[..]
Kom op zeg, Levante.
Daar had ik er nog 2 tegen gemaakt.
Die spelen volgend jaar Segunda.
Nou topfit, hij hoefde dus ook niet echt voluit te gaan.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 00:07 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ik bedoel dat hij wel gewoon topfit oogde
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |