Dat is toch wel een tijd geleden neem ik aan. Helaas hebben de Joden daar erg veel last van gehad. Maar daarom hebben zij hun eigen methodes bedacht. En daarom ook dat het prima zakenlui zijn geworden. En zelfs diverse branches hebben ontwikkelt.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 14:38 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Dat was vooral om bepaalde mensen buiten te sluiten
Naast de druk op de sociale voorzieningen zal de criminaliteit ook toenemen. Zigeuners die vanuit Roemenië en Bulgarije komen zullen vooral uitkeringen trekken, bedelen, straatmuziek maken en inbreken.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 06:13 schreef tong80 het volgende:
De Europese Unie moet nieuwe regels maken om de uitwassen van het vrije verkeer van werknemers aan te pakken. De volksverhuizing vanuit Oost-Europa naar het Westen heeft een 'ontregelend effect op armere en minder hoogopgeleide burgers in rijkere EU-landen'. Hun werk en inkomen worden bedreigd door nieuwkomers, die veel lagere lonen gewend zijn en de welvaartsstaat nog niet goed kennen. Dit schrijven minister Lodewijk Asscher (Sociale Zaken) en de Engelse publicist David Goodhart in een ingezonden stuk in de Volkskrant en de Britse krant The Independent. .
Zij kondigen 'Code Oranje' af voor de Europese arbeidsmarkt: de dijken staan hier en daar op doorbreken. 'Onze zwakste burgers leggen het op de arbeidsmarkt af tegen bekwamere mensen van elders', betogen ze. Het vergiftigt de sfeer en wakkert de vreemdelingenhaat aan.
Asscher wil met nieuwe afspraken het 'sociale Europa' vormgeven. Het vrij verkeer van werknemers is nu voordelig voor werkgevers. De minister wil dat lidstaten bij verdenkingen over malversaties gegevens uitwisselen en elders opgelegde boetes innen.
In Nederland mochten werknemers uit de nieuwe EU-landen in 2007 aan de slag. Nederland rekende op zo'n 18 duizend nieuwkomers. Nu wordt hun aantal op twee- a driehonderdduizend geschat, waarvan 150 duizend uit Polen. Voor Bulgaarse en Roemeense werkers gaan de grenzen in 2014 open.
http://www.volkskrant.nl/(...)ie-Oost-Europa.dhtml
Wie is er verantwoordelijk voor deze verkeerde inschatting ?
Ah nee dat verklaart de migratie van Oost-Europese arbeiders waar Asscher voir waarschuwtquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 15:33 schreef Igen het volgende:
[..]
Wat heeft dat er nou weer mee te maken? Tijden veranderen - Spanje, Portugal en Griekenland zijn tegenwoordig geen dictatuur meer, het IJzeren Gordijn bestaat ook al een jaar of 25 niet meer, en Italië valt zelfs al gewoon sinds 1957 onder het vrij verkeer van werknemers.
Dat zegt ook niemand dat iedereen boven modaal moet verdienen. Maar je moet zorgen dat mensen met mindere capaciteiten een stukje zekerheid aangeboden word. En een degelijke opleiding op hun niveau. Als je dan een minimumloon aanbied onder normale werkomstandigheden dan moet men daar inderdaad tevreden mee zijn. En door zekerheid en werkervaring en vakkennis kan men dan nog altijd groeien.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 15:04 schreef ShadyLane het volgende:
Ah, jij hebt het over jezelf als individu. Ik heb het over Nederland als geheel, en dus ook over de lager betaalde beroepen. We kunnen niet allemaal bovenmodaal verdienen.
Gast, het is niet meer 1988 hoorquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 15:50 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ah nee dat verklaart de migratie van Oost-Europese arbeiders waar Asscher voir waarschuwt![]()
maar niet heus. Als je er zo bang voor bent had je ze niet moeten toelaten, had je clausukes moeten bedenken, maar nee ze vinden de EU zo blngrk voor hun pers imago dat deze niet mag falen maar tegelijkertijd gebeurt dat wel, steeds verder, en pijnlijker voor Europa.
Ja natuurlijk. In die sectoren waar een behoorlijke opleiding vereist is wel(en zo hoort het ook). Maar er zijn zat sectoren die het tegendeel laten zien. En daar schuilt natuurlijk het probleem.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 16:06 schreef Kowloon het volgende:
Oost-Europeanen kunnen hier West-Europese lonen verdienen,
Veel ZZP-ers kunnen echt niet concurreren met een Pool die hier voor 14 euro per uur komt werken. Die heeft echt wel 50 euro per uur nodig. En dat is niet omdat hij lui is, maar omdat het in Nederland nu eenmaal zo duur is.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 16:06 schreef Kowloon het volgende:
Asscher wakkert dit probleem natuurlijk zelf aan. Hij is fanatiek bezig, althans zo lijkt het, om te voorkomen dat Oost-Europese werknemers hier tegen Oost-Europese lonen werken. Oost-Europeanen kunnen hier West-Europese lonen verdienen, nogal wiedes dat men massaal hier naar toe komt en niet moppert om zelfs het zwaarste/vervelendste werk op te knappen.
Wat heb jij voor werk dan , Maffia baas ofzoietsquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 22:12 schreef Terminator2000bc het volgende:
Al het lui, middelmatig semi-tokkie volk hier dat bang is om zijn baan kwijt te raken..![]()
Zorg ervoor dat je beter bent dan de concurrentie in plaats van de economie de nek om te draaien door de grenzen te sluiten.
Als alle Nederlanders behalve maffiabazen eruit worden geconcurreerd door Polen dan zijn de open grenzen wel hetgeen waar je je het minst druk om zou moeten maken.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 22:37 schreef arjan1212 het volgende:
[..]
Wat heb jij voor werk dan , Maffia baas ofzoiets
quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 22:37 schreef arjan1212 het volgende:
[..]
Wat heb jij voor werk dan , Maffia baas ofzoiets
En dan, je verdiend een badge en een kei(je bent zeker ook immers een kei in het vak). De manier waarop jij redeneert is wel van een erg laag niveau. Dat maak je zelden mee voor iemand met een universitair niveau.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 22:58 schreef Terminator2000bc het volgende:
[..]![]()
Het gaat niet om wat je doet, maar hoe je het doet. En ik heb liever hardwerkende Polen over mijn werkvloer lopen die ook nog eens minder eisen dan zeurderige, luie Nederlanders.
Om toch maar in te gaan op je off-topic vraag:
Mijn technische functie vereist: universitaire bèta werk- en denkniveau, momenteel bij een internationaal georiënteerde firma aan het werk.
Denken dat universitair werk- en denkniveau gelijkstaat aan een universitair diploma.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 23:00 schreef arjan1212 het volgende:
In India is het gewoon om te studeren, grenzen maar opengooien voor India... zodat een indier.. jouw werk gaat doen voor de helft
Vandaar dat ik mij geen zorgen maak om mijn baan. Ik onderscheid mij van de rest.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 23:14 schreef Cherna het volgende:
[..]
En dan, je verdiend een badge en een kei(je bent zeker ook immers een kei in het vak). De manier waarop jij redeneert is wel van een erg laag niveau. Dat maak je zelden mee voor iemand met een universitair niveau.
Prima, en ziek word je natuurlijk ook nooit(maw onvervangbaar). Hoever zijn we gedaald in ons denken en velen geen enkele empathy bezitten voor degene die de capaciteit niet hebben of plots ziek worden of dat al zijn. En dat we iedereen die werkloos is maar dom, lui en veeleisend noemen(de Tokkie).quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 23:37 schreef Terminator2000bc het volgende:
[..]
Denken dat universitair werk- en denkniveau gelijkstaat aan een universitair diploma.
[..]
Vandaar dat ik mij geen zorgen maak om mijn baan. Ik onderscheid mij van de rest.
Banen moet je niet zoeken, maar creëren.quote:Op zondag 18 augustus 2013 00:09 schreef Cherna het volgende:
[..]
Prima, en ziek word je natuurlijk ook nooit(maw onvervangbaar). Hoever zijn we gedaald in ons denken en velen geen enkele empathy bezitten voor degene die de capaciteit niet hebben of plots ziek worden of dat al zijn. En dat we iedereen die werkloos is maar dom, lui en veeleisend noemen(de Tokkie).
Vooruitkijken in plaats van zeiken wanneer je vervangen wordt.quote:Wat kunnen laagopgeleiden(die doodeenvoudig niet de capaciteit bezitten) en oudere/jongere werklozen er nu aan doen dat we ze hier geen opleiding kunnen bieden en een stuk zekerheid op niveau zodat ook deze groep de concurrentie aankan.
In feite dus gesubsidieerd een onderklasse in stand houden om diezelfde producten die zij produceren af te kunnen laten nemen?quote:En vooral dat deze groep enigszins kan consumeren waardoor ook zij producten kunnen afnemen die anderen maken.
Als die laagopgeleiden gouden bergen wordt beloofd dan is het kwaad al gedaan in het onderwijs.quote:En dat we diezelfde laagopgeleiden gouden bergen beloven om overal maar manager achter te plaatsen. Vind je het dan gek? Wat is dat toch met het onderwijs.
Als je niet doorhebt dat het uiteindelijk de kwaliteit behoorlijk gaat schaden en daarmee ook ons niveau nog wat verder daalt, dan weet ik het niet meer.
Dinkey Toy of Chinese meuk. Zeg het maar.
Ja, dat zal. Maar jij verwacht van iemand die laagopgeleid is, dat die er dezelfde redenatie op nahoud dan een hoger opgeleide. Dan houd deze discussie op. Maar helaas het werkt in de praktijk toch iets anders als je verder om je heen kijkt dan alleen vanachter je bureau.quote:Op zondag 18 augustus 2013 00:35 schreef Terminator2000bc het volgende:
Verder beetje jammer dat je de laagopgeleide als het ultieme slachtoffer, dat nergens toe in staat is
Maar een beetje buiten jezelf denken lukt je niet.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 22:58 schreef Terminator2000bc het volgende:
[..]![]()
Het gaat niet om wat je doet, maar hoe je het doet. En ik heb liever hardwerkende Polen over mijn werkvloer lopen die ook nog eens minder eisen dan zeurderige, luie Nederlanders.
Om toch maar in te gaan op je off-topic vraag:
Mijn technische functie vereist: universitaire bèta werk- en denkniveau, momenteel bij een internationaal georiënteerde firma aan het werk.
Ik verwacht niet dat diegene op dezelfde manier denkt als ik. Wel beschikt diegene over dezelfde wil om 'goed' te willen leven. Dat jij iemand impliceert dat iemand die achter een bureau werkt per definitie kortzichtig is zegt verder genoeg over jouw dagelijkse bezigheden.quote:Op zondag 18 augustus 2013 01:08 schreef Cherna het volgende:
[..]
Ja, dat zal. Maar jij verwacht van iemand die laagopgeleid is, dat die er dezelfde redenatie op nahoud dan een hoger opgeleide. Dan houd deze discussie op. Maar helaas het werkt in de praktijk toch iets anders als je verder om je heen kijkt dan alleen vanachter je bureau.
Als 'die Pool' straks niet wil werken, zorg ik ervoor dat ik Bulgaren en Roemenen op mijn project krijg.quote:Maar goed ik snap het wel. Iemand die voor 1 euro werkt is ontzettend creatief, zelfstandig, zeikt nooit en werkt zich te pletter. Eens kijken als we nog een aantal jaren verder zijn of die Pool dat nog pikt. Zou die dan nog zo hard werken? Ondertussen hebben we zelf niets meer in huis mbt tot vakkennis als alleen schuiven met papier en gaan zij uiteindelijk bepalen. En dan ben je nog duurder uit. Maar wacht we hebben Afrika nog. Mogelijk dat we daar nog harder werkende mensen kunnen vinden.
Stabiliteit is noodzakelijk voor welvaart in een samenleving. Maar je mag je niet laten gijzelen door rellende tokkies. Er dient een streng zero-tolerance beleid gehandhaafd te worden ten aanzien van gezagondermijnende elementen van de maatschappij.quote:Op zondag 18 augustus 2013 01:15 schreef Poolbal het volgende:
[..]
Maar een beetje buiten jezelf denken lukt je niet.
Alle Nederlanders dan maar even universitair scholen? Ook jij bent gebaat bij een samenleving waar de sociale structuren in balans zijn. Bij een instroom van migranten raakt die uit balans. Hoeveel hangt af van het verschil in cultuur en aantal mensen per tijdseenheid. Zoals het er nu naar uitziet gaat Nederland weer een lekker tik krijgen.
Succes in je gated community.
Kom eens van je troon af en neems een kijkje in de realiteit..quote:Op zondag 18 augustus 2013 01:25 schreef Terminator2000bc het volgende:
[..]
Stabiliteit is noodzakelijk voor welvaart in een samenleving. Maar je mag je niet laten gijzelen door rellende tokkies. Er dient een streng zero-tolerance beleid gehandhaafd te worden ten aanzien van gezagondermijnende elementen van de maatschappij.
Inhoudelijk nog iets te melden?quote:Op zondag 18 augustus 2013 01:27 schreef Nemephis het volgende:
[..]
Kom eens van je troon af en neems een kijkje in de realiteit..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |