FOK!forum / Flora & Fauna / Het Grote Schildpadkatten Adoreer-Topic #2
Duderinnetjedinsdag 13 augustus 2013 @ 22:20
Ik weet niet hoe het met andere kattenliefhebbers zit, maar ik heb een onverklaarbaar, maar echt gi-gan-tisch zwak voor schildpadkatten. Die mooie oogjes, volle staarten en zachte krulhaartjes, ik ben er gans dol op. Het gaat zo ver dat ik zelfs een beetje verliefderig word als ik er eentje zie. Ik kan er eigenlijk niet achteloos aan voorbij lopen.

Nou heb ik heb ik er zelf toevallig ook eentje thuis (echt toeval hoor, ooit uit het asiel gehaald en pas toen gek geworden op schildpadkatten), dus dat is adoratie all over our place. Madam komt overal mee weg, bespeelt ons feilloos en kan feitelijk geen kwaad doen bij haar baasjes. }:|

Wellicht ten overvloede:
quote:
010.gif
Schildpad kat, (Tortie Tabby)

Schildpadden zijn vrijwel altijd poezen hoewel er heel soms ook een schildpad kater voorkomt, maar deze zijn vrijwel altijd steriel. De vacht van deze katten bestaat uit drie kleuren, zwart, lichtrood en donkerrood.
Bron
Eigenlijk mogen ze geen wit hebben, want dan is het een lapje, maar veel vuilnisbakjes hebben hier en daar wel een toefje wit. Deze combinatie met wit komt alleen bij vrouwtjes voor, zo heb ik begrepen.

Enfin, waar ik eigenlijk naartoe wil is: Show hier je schildpadkat. En vertel je verhalen over je schildpadkat. O+ Ik heb wel eens gehoord dat het altijd eenkennige, maar zeer loyale katten zijn (zou voor de onze wel gelden). Je kan je afvragen in hoeverre zoiets samenhangt met de samenstelling van de vacht, maar anderzijds is dat natuurlijk ook bepaald door een zekere DNA-samenstelling, dus waarom het karakter niet.

Nu foto's van mijn prachtige, lieve, gekke, slimme, fluffy schildpad:
IMG_3634.jpg
IMG_3406.jpg
IMG_3429.jpg

Overigens is ze zeer regelmatig ronduit chagrijnig en stuurs. Zo erg heb ik het nog niet eerder bij een kat meegemaakt. Volgens ons heeft ze het gewoon te hoog in haar bol.

Nu jullie! O+
Duderinnetjedinsdag 13 augustus 2013 @ 22:22
Ik ben zo vrij geweest even een nieuw deel te openen, want ik kan me voorstellen dat delcarmen nog niet helemaal thuis is in de knopjes. Ter ere van mijn lieve Poet heb ik haar mooi weer in de OP gezet. O+
Ze is helaas overleden inmiddels.

Misschien willen de laatste posters nog even op herhaling gaan met hun beauties?
#ANONIEMdinsdag 13 augustus 2013 @ 22:24
Ik heb er ook een *O*

28btx8k.jpg

Dotje is de naam. Paar jaar geleden uit een asiel gehaald en eigenlijk is ze heel erg bang voor alles. Als je bv. iets doet, en ze is redelijk in de buurt, rent ze meteen weg. Wellicht slechte ervaringen bij haar vorige baasjes, geen idee. Maar als je heel rustig doet en haar rustig benadert, blijft ze wel liggen/zitten. Verder is het een kroelbeest. O+
Duderinnetjedinsdag 13 augustus 2013 @ 22:26
Oh wat een prachtig exemplaar etsu!
Zoals ze daar zo lekker ligt, zou je niet zeggen dat ze zo onzeker is.
HaverMoutKoekjewoensdag 14 augustus 2013 @ 08:44
Ja, nog maar een van Troela :)

3C1374E7-B304-4942-915C-7A66E98B3B2E-3544-0000037FDEB781CE_zpsd0a06bf4.jpg
Little_Dollsdonderdag 15 augustus 2013 @ 11:15
*;

Moet dit topic niet gereekst worden?
Duderinnetjedonderdag 15 augustus 2013 @ 12:39
quote:
0s.gif Op donderdag 15 augustus 2013 11:15 schreef Little_Dolls het volgende:
*;

Moet dit topic niet gereekst worden?
:Y

Maak jij een TR?
Little_Dollsdonderdag 15 augustus 2013 @ 13:14
quote:
1s.gif Op donderdag 15 augustus 2013 12:39 schreef Duderinnetje het volgende:

[..]

:Y

Maak jij een TR?
Ok.
delcarmendonderdag 15 augustus 2013 @ 17:06
[http://i.fok.nl/userpics/409742/Man%20Oh%20Man....jpg]

hopen dat het lukt........
delcarmendonderdag 15 augustus 2013 @ 17:14
hahahha, nou niet dus!

Hi duderinnetje én mede-schildpad-kat-liefhebbers...,gevonden!!
Waarom precies een nieuw topic geopend als ik vragen mag?
Ik probeerde net te kopieren vanuit fotoboek maar de link die je te zien krijgt werkt niet ;(
Wellicht doe ik toch iets verkeerd hoor,maar kan je me simpel uitleggen waarom het niet lukt en wat ik kan doen om de prachtige foto's van mijn mooie Lima hier aan iedereen te laten zien?

groetjes delcarmen uit Amsterdam
delcarmendonderdag 15 augustus 2013 @ 17:16
Wat%20Een%20Heerlijk%20Kitten.jpg
Lienekiendonderdag 15 augustus 2013 @ 17:17
Het oude topic ging automatisch dicht.


LimaLiefKrrr.jpg
delcarmendonderdag 15 augustus 2013 @ 17:22
hahahhaha,

eindelijk is het me wel gelukt én zie ik meteen mijn Lima via Lienekien hier verschijnen!!!
Te gek hoor,en lief bedoelt maar als het goed is gaat het me bij de volgende ook wel zelf lukken :)
Jajaa,ik ben uiteindelijk best handig hoor,op de pc. Moet het alleen zelf ff egt goed doorhebben...
En hoeveel is teveel eigenlijk qua foto's?? Is er een limiet?? Nu ik eenmaal 'uitgevonden' heb hoe een en ander werkt heb ik zóveel prachtig-schilpad-materiaal voor de liefhebbers... Mag ik 'los' gaan???

groetjes weer!
Lienekiendonderdag 15 augustus 2013 @ 17:23
Ga maar los, hoor.
delcarmendonderdag 15 augustus 2013 @ 17:35
Lima-baby.jpg

miss Lima als baby,...
met haar 'handels-merk' de V-hals!
Ja zij was een iets te jong schilpad-dametje toen zij bij haar moeder weg gehaald is,volgens de dierenarts toendertijd in brabant. En ja ,na ruim 8 en half jaar kan ik wel hier en daar zeggen,met de kennis en ervaring die ik als leek heb,dat er wel een aantal kenmerken zijn in haar gedrag die je zou kunnen omschrijven als 'lastig' of zelfs 'agressief'. Ze kent bv egt haar grens niet,in spel. Vroeger was dat heel leuk natuurlijk,en ging ik er nog in mee ook. Geen blaam richting Lima dus in mijn ogen,en of dit haar nu ook uitgesproken schildpad-kat maakt (want dat lees je wel is),het geeft haar wel karakter.
Verder is madam écht enorm op mij gericht,houd ze enorm van hondjes,zolang ze zelf maar groter is. Maar ook gaat dat spel uiteindelijk over in Lima die domineren wil,en dus op gegeven moment egt de kamer uit moet,omdat het hondje in kwestie niet meer onder de bank durft uit te komen! äls ze zich al door mij weg wil laten sturen want meestal reageerd ze het wel af op mijn handen of voeten als ik niet oppas. Haar van het bed 'jagen' leverd ook altijd heerlijke drama op. En oh ja,het melk-stimuleren (het met de pootjes één voor één op een heerlijk kussentje kneden) is ze ook nooit afgeleerd. Harstikke leuk gezicht maar toch stukken minder aangenaam als madame op m'n borst zit en bij het 'kneden' haar nageltjes heerlijk de 'vrije-loop' laat.

Is dit hierboven omschreven nou soort van blijven-hangen-kitten-gedrag,of word het hier door de mede-liefhebbers ook wel herkend als schildpad-kat gedrag??

groetjes !!
UIO_AMSdonderdag 15 augustus 2013 @ 17:37
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 augustus 2013 22:22 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik ben zo vrij geweest even een nieuw deel te openen, want ik kan me voorstellen dat delcarmen nog niet helemaal thuis is in de knopjes.
Nu nog met een [nieuw deel]-knop en dan hoeven wij niet meer te koppelen. :P
delcarmendonderdag 15 augustus 2013 @ 17:45
Man%20Oh%20Man....jpg

Prachtige blik toch!
Zo intens,heel doordringend. Past ook helemaal bij haar karakter,na ruim 8 1/2 jaar nog steeds zo gek/wild/speels/ruw/snel als toen in haar d'r kitten-tijd. Is dát misschien iets typisch schildpad's??
delcarmendonderdag 15 augustus 2013 @ 17:47
Foto%27s-0014.jpg

Close-upje!!
delcarmendonderdag 15 augustus 2013 @ 17:59
lady%20Fur%20-%20Hur%20casa%20%282%29.jpg

plus...

Foto%27s-0011.jpg

Nu stop ik even met posten,om jullie even te laten genieten van wat volgens mij écht een mooie schildpad-kat is. Net als de turtle-printed-princesses van de andere liefhebbers hierboven hóort ze hier gewoon bij. Duderinnetje,...ik vind het geweldig!!

groetjes delcarmen
Duderinnetjedonderdag 15 augustus 2013 @ 19:11
quote:
14s.gif Op donderdag 15 augustus 2013 17:37 schreef UIO_AMS het volgende:

[..]

Nu nog met een [nieuw deel]-knop en dan hoeven wij niet meer te koppelen. :P
Heb ik gedaan.

Maar dank voor het alsnog reeksen. :Y
Duderinnetjedonderdag 15 augustus 2013 @ 19:11
Wat is ze prachtig delcarmen! O+
senestadonderdag 15 augustus 2013 @ 20:38
Wat een mooi dametje!
Little_Dollsdonderdag 15 augustus 2013 @ 20:56
Wat stom dat ik niet weet hoe ik foto's kan inscannen, want heb er hier ook nog enkelen van wijlen "Poes" (ja, simpele naam hé)...
delcarmenvrijdag 16 augustus 2013 @ 19:20
he goedenavond,
leuk toch weer om te lezen hoe het forum hier 'verder' gaat.
En @ duderinnetje én eigenlijk little_dolls ook; ik las dat jullie (schildpad)-poesjes overleden zijn.
Heel triest om mee te maken lijkt me.
Maar overwegen jullie ook om een nieuw katje aan te schaffen?
Of is is dít wellicht al gebeurd ondertussen,en loop ik 8ter de feiten aan??

En ja,kies je dan uiteindelijk bewust weer voor iets schildpad-geprints?
Ik had voor Lima nog nooit van de benaming gehoord zelfs,en zoals duderinnetje geloof ik ooit schreef; het is liefde en adoratie voor het schitterende vachtje all over the place.
Zowel voor Lima al ruim 8 jaar maar als ik er nu een op straat tegenkom móet ik wel ff stilstaan.
Het gaat zelfs zover dat als mijn zusje een schilpad 'betrapt' ergens buiten óf binnen, zij haar telefoon pakt om er voor mij een mooie foto van te maken!!

Gaat dit te ver? :@
Ik geniet er gewoon van,mijn zusje stiekem ook hoor.... zij is ondertussen,door je jaren ook heen, Lima's #II fan geworden/gegroeid.

Hier nog een foto,als het lukt.
Mijn fotoboek foto's heb ik nu gepost hier en zijn prachtig,de rest bleek te groot qua formaat voor in het fotoboek,heel vervelend.
Nu ga ik dus proberen,vanuit "mijn afbeeldingen" te gaan posten... Hmmmm,ben zelf benieuwd

groetjes vanuit Amsterdam weer

[img]http://file:///C:/Users/elduardo/Pictures/FotoShoot-spring2006.jpg[/img]
delcarmenvrijdag 16 augustus 2013 @ 19:38
Nou...het is niet gelukt zoals men kan zien 8)7
iemand nog tips hoe ik,zónder dat ik mijn foto's ergens online eerst moet gaan up-loaden,toch hier voor jullie kan posten?
Hoe koppel ik bv een url aan zo'n plaatje van mijn Limster??
Door dit forum krijg ik wel zin om weer is wat nieuw materiaal te 'schieten' van mijn ondeugende Lima.
Iets waar zij doorgaans totaal geen zin in heeft trouwens: zodra ze mij met een camera aan ziet komen of op haar gericht ziet,gaat ze er vandoor! Weg prachtige pose/snooze-momentje/en-profieletje......
@ duderinnetje nog even; gaat het hier eigenlijk om de mooie plaatjes van onze,vooral,dames?? Of om verhalen die bij deze schildpad-katjes horen?? öf gaat het gelijk op??? Van beide heb ik er genoeg hoor *O*

groetjes
Lienekienvrijdag 16 augustus 2013 @ 19:51
Je kunt foto's uploaden naar bijv. tinypic.
Garfield1985vrijdag 16 augustus 2013 @ 20:17
Lima is moooooi O+

Tijd dat ik van Miets ook weer eens een paar mooie upload..........
Kaatje1vrijdag 16 augustus 2013 @ 20:18
Oh..wat een heerlijk koppie heeft ze. Zo zijn de oto's beter te zien dan in het foto album.
Mijn foto's upload ik via photobucket en na wat aanloopmoeilijkheden (ben een beetje ITBlondt) lukt het me nu redelijk.

En als het aan mij ligt..laat maar komen die foto's, kattenfoto's, lief/stout/ontroerend/gewoon leuk, daar kan je nooit te veel van zien. En net als jij kreeg ik ook weer zin om mijn dames voor de camera te zetten (alleen lopen ze steeds weg _O- ). Ik ga hier nog even een weekendje door met katarazzie spelen om weer een voorraadje foto's te krijgen.
delcarmenzondag 18 augustus 2013 @ 21:21
dankjewel lienekien,
die tip naar tinypic snap zéfs ik!
Kijken of het lukt dan ook maar meteen hé...

5

het gedichtje rechts-boven op de foto was uiteraard een geintje,maar wel héel passend,helaas :N
delcarmenzondag 18 augustus 2013 @ 21:23
[img][IMG]http://i42.tinypic.com/34no7iq.jpg[/IMG][/img]

deze dan eventueel....
delcarmenzondag 18 augustus 2013 @ 21:27
OMG 8)7
Maar ik blijf proberen..

34no7iq.jpg.
delcarmenzondag 18 augustus 2013 @ 21:37
Hahaaa,gelukt!!
Aanhouder wint hé...
Nu maar hopen dat men om het gedichtje net zo hard kan lachen als ik,of is het misschien net iets te plat om te posten misschien??
Ik ging stuk toen ik dit terug kreeg,mooie woorden maar uiteindelijk een wat 'brutale/ordinaire' twist. Net als de dame op de foto eigenlijk.
Heel natuurlijk ook :%
Het plaatje maakt ook wel weer veel goed toch,zeg nou zelluf!

En anders heb ik deze nog,iets milder....

29dizvc.jpg
delcarmenzondag 18 augustus 2013 @ 21:54
ta10m0.jpg

...zij houd er ook van,¡SALUD!

... 8teraf (na al die cervezas) krijg je dan dit;

24pc375.jpg

Hahahaa,we houden gewoon van elkaar!!
Kadoooshzondag 18 augustus 2013 @ 22:01
Lily 10 dagen op vakantie, eindelijk weg van dat balkonetje.
2rny2o9.jpg

Jagen in het veld, gaat ook prima met 3 pootjes ^O^
mazbx0.jpg

Lekkere muis gevangen _O_
2lc5kdf.jpg

Slapen IN de kachel
2d0hr1c.jpg

Was nogal heet.
6tgsch.jpg

Nog een muisje als avondeten
6h56iq.jpg

Moeten maar snel weer is gaan :P
delcarmendinsdag 20 augustus 2013 @ 16:04
@ kadooosh;

wat een prachtige kat zeg!! Weer een heel andere tekening/uiterlijk dan mijn Lima.
Hier en daar ook duidelijk wit,terwijl Lima haar witte haren op 1 hand te tellen zijn..
Bijzonder toch,het maakt een kat echt 'eigen' vind ik :s)
En begrijp ik het goed,is zij een binnenkat normaal gesproken??
En dan toch 10 dagen zomaar ergens lekker buiten kunnen genieten van al die heerlijk katten-streken die ik mijn Lima ook zo zou gunnen...
Zij heeft ook wel is een paar vogels en 2 muizen hier drie hoog gevangen,maar das toch anders.
Muizen heb ik daarna gelukkig overigens nooit meer last van gehad!
Het instinctje werkt dus nog prima,maar toch... Ondanks de gevaren waar ze binnen nooit aan blootgesteld zou kúnnen worden,gun ik haar ook wel een buiten-leven.
Zeker als je dan die foto's van Lily bekijkt... Lima en ik droomden gewoon even weg (...een huisje/beneden-verdieping met een tuintje,stel je toch eens voor hé....)!!
Thezappawoensdag 21 augustus 2013 @ 13:23
quote:
0s.gif Op zondag 18 augustus 2013 21:27 schreef delcarmen het volgende:
OMG 8)7
Maar ik blijf proberen..

[ afbeelding ].
wat?
Garfield1985donderdag 22 augustus 2013 @ 20:55
Eergisteren is er een schildpad poesje bij ons binnengekomen in de opvang, ze liep eenzaam en verloren rond in Sittard. Op bijgevoegde foto kunnen jullie haar zien. Het gaat wel niet zo heel erg goed met haar, ze lijkt last te hebben van slijm in haar keeltje en wil ook niet eten. Ze is naar schatting 7/8 weken oud.

13617059.jpg

[ Bericht 4% gewijzigd door Garfield1985 op 22-08-2013 21:28:32 ]
HaverMoutKoekjedonderdag 22 augustus 2013 @ 21:23
[quote]1s.gif Op donderdag 22 augustus 2013 20:55 schreef Garfield1985 het volgende:
Eergisteren is er een schildpad poesje bij ons binnengekomen in de opvang, ze liep eenzaam en verloren rond in Sittard. Op bijgevoegde foto kunnen jullie haar zien. Het gaat wel niet zo heel erg goed met haar, ze lijkt last te hebben van slijm in haar keeltje en wil ook niet eten. Ze is naar schatting 7/8 weken oud.

[img=http://www1.picturepush.com/photo/a/13617059/640/13617059.jpg]
[/quote]
Ah gossie wat een mini
[img]http://www1.picturepush.com/photo/a/13617059/640/13617059.jpg[/img]
Gebeurt iets raar met foto?
Garfield1985donderdag 22 augustus 2013 @ 21:30
Ik probeer het vanaf mijn gsm te uploaden maar dit wil niet echt lukken, als ik straks thuis ben dan pas ik het even aan via de pc.
Lienekiendonderdag 22 augustus 2013 @ 21:52
13617059.jpg
delcarmenvrijdag 23 augustus 2013 @ 00:41
Ha,het is lienekien wederom wél gelukt!
maar wát triest zeg zo'n begin van je leventje,moederziel al1 en verlaten.
Fijn dan ook om te weten dat ze nu in ieder geval wel goed verzorgd word en vanaf hier haar leven al1 maar beter kan worden.
Wat een schattig katje zeg,schildpadje met een beetje meer wit dit x O+

Sterkte en succes Garfield1985 met dit schitterende diertje
Garfield1985zaterdag 24 augustus 2013 @ 17:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 augustus 2013 22:16 schreef delcarmen het volgende:
Goedenavond allemaal,
harstikke leuk zeg die reakties,na zo'n lange post waar ik toch wel over getwijfeld had.
Ik had het ook kunnen houden bij 'gewoon' miss Lima,een prachtige schildpadkat. Das toch uiteindelijk de opzet van dit forum. Maar zoals ik zelf ook geloof,ik las het hier net terug ook al,zij en ik lijken voorbestemd,vooral omdat ikzelf NOOIT aan een kat gedacht had,zeker op dát moment in mijn leven. En dan volsta je niet met drie regels en een paar foto's (die ik overigens wel ga proberen nu hier te krijgen na de tip...)

Over de 'ophef' over de reactie van Little_dolls; ik snap wel beetje waar het vandaan komt. Ik denk dat ik wel zoiets had van wat duderinnetje zei,dat je hier als eerste komt,met zó'n verhaal en dat dan uitgerekend dáar je eerste reactie over gaat!!!!! Hahaaaa,das tog een beetje een downer,voor mij wel in ieder geval.
Maar zoals je hoort,ik kan er ook om lachen, Ik ging er toch ook van uit dat het vooral leerzaam bedoeld was zullen we maar zeggen. :s)

Terug naar schildpad-liefde zeg ik,en voor iedereen die nog twijfelde; ja,ben een man (netjes en leuk ook die kleine correctie daar!)

groetjes
Ik ben gelukkig niet langer de ENIGE kerel hier die helemaal weg zwijmelt bij katten :)

quote:
10s.gif Op dinsdag 13 augustus 2013 22:24 schreef Etsu het volgende:
Ik heb er ook een *O*

[ afbeelding ]

Dotje is de naam. Paar jaar geleden uit een asiel gehaald en eigenlijk is ze heel erg bang voor alles. Als je bv. iets doet, en ze is redelijk in de buurt, rent ze meteen weg. Wellicht slechte ervaringen bij haar vorige baasjes, geen idee. Maar als je heel rustig doet en haar rustig benadert, blijft ze wel liggen/zitten. Verder is het een kroelbeest. O+
Dotje is ook al zo prachtig :@

quote:
0s.gif Op donderdag 15 augustus 2013 17:45 schreef delcarmen het volgende:
[ afbeelding ]

Prachtige blik toch!
Zo intens,heel doordringend. Past ook helemaal bij haar karakter,na ruim 8 1/2 jaar nog steeds zo gek/wild/speels/ruw/snel als toen in haar d'r kitten-tijd. Is dát misschien iets typisch schildpad's??
Die blik *;

Miauwt Lima ook zo veel?

En zoals ze hierboven ligt met dia pootjes is ook zó adorable he O+


quote:
thnx Lienekien ;)


quote:
0s.gif Op vrijdag 23 augustus 2013 00:41 schreef delcarmen het volgende:
Ha,het is lienekien wederom wél gelukt!
maar wát triest zeg zo'n begin van je leventje,moederziel al1 en verlaten.
Fijn dan ook om te weten dat ze nu in ieder geval wel goed verzorgd word en vanaf hier haar leven al1 maar beter kan worden.
Wat een schattig katje zeg,schildpadje met een beetje meer wit dit x O+

Sterkte en succes Garfield1985 met dit schitterende diertje
Thnx Carmen, ben benieuwd aankomende dinsdag hoe het haar vergaan is de afgelopen dagen, heb er (nog) niks van gezien op facebook dus ik ga even uit van het gezegde ' geen nieuws is goed nieuws'
Garfield1985zaterdag 24 augustus 2013 @ 18:09
Ow Del Carmen, jij vroeg telkens hoe het in zijn werk ging om foto's te uploaden en hier te plaatsen maar vaak zonder succes he?
Ik zal het je uitleggen:

zie je die knopjes precies boven dit typvenstertje? naast dat Youtube icoontje staan 2 icoontjes met gekleurde bolletjes, daar kun je op klikken en die verwijzen naar flickr.com.
Voordat je die kunt gebruiken moet je eerst even een account aanmaken op die site, daarna kun je er foto's naar uploaden. de betreffende link van de foto's die je upload kun je vervolgens knippen en plakken in de adres balk die verschijnt als je dus op die knopjes hieronder klikt.
Let op: de 1e is voor het plaatsen van losse foto's ( de meest gebruikte dus) de 2e is voor het plaatsen van een compleet album met foto's.

Hieronder 2 recente foto's van Miets via Flickr geupload:




[ Bericht 1% gewijzigd door Garfield1985 op 24-08-2013 21:13:53 ]
Lienekienzaterdag 24 augustus 2013 @ 18:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 augustus 2013 18:09 schreef Garfield1985 het volgende:
Ow Del Carmen, jij vroeg telkens hoe het in zijn werk ging om foto's te uploaden en hier te plaatsen maar niemand leek je echt te ' helpen' he?

Ik dacht het wel.
Garfield1985zaterdag 24 augustus 2013 @ 19:45
quote:
15s.gif Op zaterdag 24 augustus 2013 18:36 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Ik dacht het wel.
Sorry, ik zie nu hoe het er staat maar de klemtoon op die zin moest iets anders liggen dan het over kwam ;)

Ik bedoelde ermee dat niemand hem direct op die flickr knop wees maar wel ( alle goede bedoelingen ten spijt) met iets gevorderde manieren van foto's posten waar hij in dit 'fok beginners stadium' nog niks aan heeft of de kennis (nog) niet voor heeft om dat gefixt te krijgen.
Lienekienzaterdag 24 augustus 2013 @ 20:44
Ik zie toch echt dat hij foto's heeft gepost.
Garfield1985zaterdag 24 augustus 2013 @ 21:11
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 augustus 2013 20:44 schreef Lienekien het volgende:
Ik zie toch echt dat hij foto's heeft gepost.
Inmiddels wel ja, maar als je terug leest zie je dat het niet altijd lukt.
Kadoooshzondag 25 augustus 2013 @ 10:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2013 16:04 schreef delcarmen het volgende:
@ kadooosh;

wat een prachtige kat zeg!! Weer een heel andere tekening/uiterlijk dan mijn Lima.
Hier en daar ook duidelijk wit,terwijl Lima haar witte haren op 1 hand te tellen zijn..
Bijzonder toch,het maakt een kat echt 'eigen' vind ik :s)
En begrijp ik het goed,is zij een binnenkat normaal gesproken??
En dan toch 10 dagen zomaar ergens lekker buiten kunnen genieten van al die heerlijk katten-streken die ik mijn Lima ook zo zou gunnen...
Zij heeft ook wel is een paar vogels en 2 muizen hier drie hoog gevangen,maar das toch anders.
Muizen heb ik daarna gelukkig overigens nooit meer last van gehad!
Het instinctje werkt dus nog prima,maar toch... Ondanks de gevaren waar ze binnen nooit aan blootgesteld zou kúnnen worden,gun ik haar ook wel een buiten-leven.
Zeker als je dan die foto's van Lily bekijkt... Lima en ik droomden gewoon even weg (...een huisje/beneden-verdieping met een tuintje,stel je toch eens voor hé....)!!
Ja op haar buik zit helemaal veel wit. Heb er niet echt een goeie foto van.
10cn242.jpg
Ze is normaal een binnenkat ja. Enig wat ze heeft is een balkon(wel 9m2) dus dit was echt super voor haar. Was bang dat als ze terug was dat ze depressief zou worden maar ze vond het helemaal niet erg.
En nu hebben we muizen in de muren zitten dus heb ik even wat gaten opengemaakt(afdekkapje telefoon enzo ;) ).

Valt mij op dat veel schilpadkatten het vaak niet erg vinden om op hun buikje geaaid te worden. Vaak kom ik in de slaapkamer en dan gaat ze al op haar rug liggen _O- .
Lijkt hier wel alsof ze 10kilo weegt... luie poes :+
2mmtpbq.jpg
Ze weegt overigens onder de 4kg, op strikt dieet omdat ze maar 3 poten heeft...

[ Bericht 6% gewijzigd door Kadooosh op 25-08-2013 12:50:18 ]
Garbagemanzondag 25 augustus 2013 @ 11:32
Pinkie heeft niet echt een speciaal plekje nodig om te gaan liggen. Mevrouw ploft gewoon overal neer als ze daar zin in heeft, bij voorkeur ergens midden in de kamer...

2wd1z4y.jpg
DjinNdinsdag 27 augustus 2013 @ 12:52
Wat zijn ze toch prachtig O+
delcarmendinsdag 27 augustus 2013 @ 19:06
Leuk zeg,al die reakties *O*
En al die verschillende schildpad-dames toch ook hé!!
En kadoosh,het is dat je het er bij zet maar ik zie egt totaal niet in eerste instantie dat lily slechts 3 pootjes heeft. Het valt pas op als je er op let,gelukkig maar voor haar dat zij er zo goed mee overweg kan. Hoe komt dat eigenlijk als ik vragen mag,die 3 pootjes??
Wellicht heb je dat hier eerder al eens geplaatst maar ik kan het me nu niet 1,2,3 herinneren...
Ik zie echt veel wit vergeleken de 4 haartjes bij mijn Lima,valt me ook op,zeker op haar buik ja,mooie foto's ook. Lijkt alsof zij totaal geen probleem met de camera heeft.
En over het buik-aaien,...dat hoef ik bij Lima écht NIET te proberen hé.
Ja,ook zij draait wel is heerlijk op haar rug als ik aan kom lopen en zij lag lekker te slapen,maar owee,heb niet het lef haar over haar buik te strelen!!
Nee,da's voor haar altijd aanleiding met 2 pootjes je hand vast te pakken,en als je dan geluk hebt blijft het daarbij.
Meetsal pakt ze je hand,trekt hem naar haar bekje met nagels er al in,en bijt dan ff flink door!

Nee dus,die buik van haar daar blijf ik ver van!!
Vind het stiekem wel altijd leuk als ik bezoek heb en die nog van niks weten wat dat betreft dan.. Gna gna :@
Men schijnt vaak namelijk wel te denken dat meeste katten ervan houden,het ziet er ook heerlijk uit ja,zo'n katten-buikje.
Dus nee,sorry,in mijn geval qua schildpad-eigenschap-buik-aai-actie zeg ik NEE...

En ik wist niet dat er hier verder zo weinig mannen kwamen,ik ging er van uit geloof ik dat het wel gelijk op zou gaan ofzo.. Die katten-liefde zie ik wel vaker om me heen na Lima,ook bij de mannen. Vind Lima ook wel anders gedragen enzo als de katten die ik meestal tegenkom,veel katten lijken mij een stuk afstandelijker en minder persoonlijke band met hun baasje.
Dit kan ook wel komen omdat ik Lima van begin af aan binnen heb gehouden,en wij slechts met z'n tweeen wonen.
Ook als ik vroeger bij mensen kwam die een kat hadden vond ik ze totaal niet leuk omdat je ze nooit zag,en als je ze dan tegenkwam waren ze twee aaitjes weer weg!
Lima was voor het eerst m'n eigen kat(totaal onverwacht) dat heeft wel veel veranderd. Meant 2 be zoals duderinnetje ooit zei.
Op elkaar aangewezen.

En garfield1985,bedankt voor je uitleg hoor. Je weet nooit of er nog nieuwe info tussen zit togg??
Ik had al één en ander begrepen via oa lienekien,zij is erg hands-on :)
Enige 'probleem' dat ik nu ondervind is dat m'n mooiste foto's op zijn,op m'n laptop dan. Ik zal dus weer is wat mooie plaatjes maken van Lima.Zoals al eerder gezegd, zodra die mij met een cam ziet aankomen,is het plaatje wat ik wilde maken al weg zeg maar..
Totaal niet van pan om te blijven zitten,dus altijd weer een uitdaging het zo stiekem en onopvallend mogelijk te doen!

Lima weegt overigens net 3,5kg geloof ik,volgens de dierenarts eens per jaar prima gewicht voor haar. Zie onderweg,op straat in Amsterdam vaak veel katjes die véél te dik zijn,of stukken dikken dan mijn Lima. Ik zorg dus wel dat zij op dit gewicht blijft,vindh et haar ook mooi staan terwijl veel van mijn familie zegt dat zij vééel te dun is! Zuid-amerikanen hé,altijd maar eten!! 8)7

Mooie kat ook garbageman,ik moet zeggen zíj lijkt zo vanaf de rug gezien wel wat op mijn Lima.
Serieus,zij is ook vrij donker boven op. En ligt het aan mij of is jou pinkie ook vooral donker-geprint??
Dat maakt haar in mijn ogen al Lima-like. Miets overigens ook garfield1985,best veel donker.
En eerlijk waar,Lima heeft ook slegts een vloer nodig om neer te crashen,zeker als deze pas gedweild is! Of in een doosje,of in een openstaande tas,of op de mat op het balkon in de zon,óf op mijn laptop als ik die dichtgeklapt heb,of op het beton ván het balkon als ik deze net geschrobd heb.... of op, moet ik nog doorgaan,kan nog uren duren maar je snapt waar ik heen wil denk ik zo.

Groetjes maar weer
delcarmendinsdag 27 augustus 2013 @ 19:13
Oh en toch nog leuke foto gevonden,is ook de meest recente.
Zowel van Misty (de plant) áls 'the misses' ...
Of is dit ronduit fout?!!

_O_
delcarmendinsdag 27 augustus 2013 @ 19:14
2e2fo75.jpg
Garfield1985dinsdag 27 augustus 2013 @ 23:37
Gast......dat lijken wel wietplanten wat je hebt staan xD
Duderinnetjewoensdag 28 augustus 2013 @ 00:12
Delcarmen, je kat is een schat, maar ik weet niet of je helemaal zal vinden wat jij zoekt, in dit topic. Hoop wel, heel erg dat het goed gaat met jullie! ^O^
delcarmenwoensdag 28 augustus 2013 @ 17:02
Hi Duderinnetje,
wat bedoel je precies met je laatste opmerking? Heb ik (wellicht door mijn laatste foto) iets verkeerds gedaan of gezegd?
Ik heb naar mijn mening wel gevonden wat ik zocht op dit topic,namelijk mede-schildpad-kat liefhebbers.
Daar gaat het toch om,niet meer en niet minder dus ik begrijp daarom ook totaal je opmerking niet.
Die foto ja da's een wietplant,een hele mooie ook nog,moet ik me daarvoor schamen?
Daar is toch verder helemaal niks mis mee lijkt mij zo. Lima blijft er ook verre van hoor.
Geintje mag toch?
Ben trotse eigenaar van beide!
Heb ik mensen voor het hoofd gestoten,dan spijt me dat oprecht,da's natuurlijk nooit mijn bedoeling geweest.
Maar nogmaals,ikzelf zie en zag het vooral als funny-all-over-the-place deze foto in het bijzonder...
Tik me dus vooral op de vingers als ik te ver ga,ik had het (voor hier op dit forum) niet door.
Garbagemanwoensdag 28 augustus 2013 @ 20:11
joh, bij mij in Oost Grunn staan er velden vol van die hennep planten ;-)
Garfield1985donderdag 5 september 2013 @ 12:24
Kick!
Kadoooshdonderdag 5 september 2013 @ 20:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 19:06 schreef delcarmen het volgende:
Leuk zeg,al die reakties *O*
En al die verschillende schildpad-dames toch ook hé!!
En kadoosh,het is dat je het er bij zet maar ik zie egt totaal niet in eerste instantie dat lily slechts 3 pootjes heeft. Het valt pas op als je er op let,gelukkig maar voor haar dat zij er zo goed mee overweg kan. Hoe komt dat eigenlijk als ik vragen mag,die 3 pootjes??
Wellicht heb je dat hier eerder al eens geplaatst maar ik kan het me nu niet 1,2,3 herinneren...
Ik zie echt veel wit vergeleken de 4 haartjes bij mijn Lima,valt me ook op,zeker op haar buik ja,mooie foto's ook. Lijkt alsof zij totaal geen probleem met de camera heeft.
En over het buik-aaien,...dat hoef ik bij Lima écht NIET te proberen hé.
Ja,ook zij draait wel is heerlijk op haar rug als ik aan kom lopen en zij lag lekker te slapen,maar owee,heb niet het lef haar over haar buik te strelen!!
Nee,da's voor haar altijd aanleiding met 2 pootjes je hand vast te pakken,en als je dan geluk hebt blijft het daarbij.
Meetsal pakt ze je hand,trekt hem naar haar bekje met nagels er al in,en bijt dan ff flink door!

Nee dus,die buik van haar daar blijf ik ver van!!
Vind het stiekem wel altijd leuk als ik bezoek heb en die nog van niks weten wat dat betreft dan.. Gna gna :@
Men schijnt vaak namelijk wel te denken dat meeste katten ervan houden,het ziet er ook heerlijk uit ja,zo'n katten-buikje.
Dus nee,sorry,in mijn geval qua schildpad-eigenschap-buik-aai-actie zeg ik NEE...

En ik wist niet dat er hier verder zo weinig mannen kwamen,ik ging er van uit geloof ik dat het wel gelijk op zou gaan ofzo.. Die katten-liefde zie ik wel vaker om me heen na Lima,ook bij de mannen. Vind Lima ook wel anders gedragen enzo als de katten die ik meestal tegenkom,veel katten lijken mij een stuk afstandelijker en minder persoonlijke band met hun baasje.
Dit kan ook wel komen omdat ik Lima van begin af aan binnen heb gehouden,en wij slechts met z'n tweeen wonen.
Ook als ik vroeger bij mensen kwam die een kat hadden vond ik ze totaal niet leuk omdat je ze nooit zag,en als je ze dan tegenkwam waren ze twee aaitjes weer weg!
Lima was voor het eerst m'n eigen kat(totaal onverwacht) dat heeft wel veel veranderd. Meant 2 be zoals duderinnetje ooit zei.
Op elkaar aangewezen.
Ik heb haar in februari geadopteerd bij het asiel. Toen ze 1 was had ze een ongeluk gekregen en is als zwerfkat bij het asiel gekomen. Toen geadopteerd en na 4 jaar hebben de eigenaren haar weer terug aan het asiel gegeven en de volgende dag kwam ik _O_
Meeste katten houden niet zo snel van buikaaien zal wel niks te maken hebben met schildpadkatten toch.

23kdzeq.jpg
Trollface_Problem-650x650.jpg

[ Bericht 2% gewijzigd door Kadooosh op 05-09-2013 21:14:37 ]
Little_Dollsvrijdag 6 september 2013 @ 11:49
quote:
0s.gif Op donderdag 5 september 2013 20:02 schreef Kadooosh het volgende:

[..]

Ik heb haar in februari geadopteerd bij het asiel. Toen ze 1 was had ze een ongeluk gekregen en is als zwerfkat bij het asiel gekomen. Toen geadopteerd en na 4 jaar hebben de eigenaren haar weer terug aan het asiel gegeven en de volgende dag kwam ik _O_
Meeste katten houden niet zo snel van buikaaien zal wel niks te maken hebben met schildpadkatten toch.

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dit is de eerste kat die ik tegenkom in deze reeks die mij wat aan onze (wijlen) kat doet denken.
delcarmenzaterdag 7 september 2013 @ 14:03
He Kadooosh,
wat een leuke foto zeg!!
(een kat op een balkon toch,...??)

Bijzonder dat jij net naar een asiel gaat en dat daar dan deze kat net een dag binnen is.
Vast ook voorbestemd,daar geloof ik dan wel weer in.
Misschien is dát iets schildpad-eigens?? Zij die óns uitzoeken... *;
En heette zij in asiel al Lily of heb je dat zelf thuis bed8 voor haar?

Lijkt mij héel bijzonder,een kat uit het asiel.
Zou voor Lima&mij misschien graag ooit,als ik wat groter kan gaan wonen in de toekomst,een 2de kat er bij willen.
Dan ook uit asiel maar volgens mij wil ik dan liever een kitten. Ik kan me gewoon niet voorstellen hoe het is als je een kat krijgt die al een leven voor zich had bv. Is dat niet moeilijk geweest in het begin? Pasten jullie meteen bij elkaar?
En je hebt haar nu sinds februari. Je wilt haar vast niet meer kwijt hé??
Mooi hoor,én bijzonder in mijn ogen.
Trouwens,veel mensen vinden het mooi als je een dier uit het asiel een nieuwe kans geeft.
Wie weet dus.

groetjes weer
Duderinnetjezaterdag 7 september 2013 @ 14:30
quote:
0s.gif Op woensdag 28 augustus 2013 17:02 schreef delcarmen het volgende:
Hi Duderinnetje,
wat bedoel je precies met je laatste opmerking? Heb ik (wellicht door mijn laatste foto) iets verkeerds gedaan of gezegd?
Ik heb naar mijn mening wel gevonden wat ik zocht op dit topic,namelijk mede-schildpad-kat liefhebbers.
Daar gaat het toch om,niet meer en niet minder dus ik begrijp daarom ook totaal je opmerking niet.
Die foto ja da's een wietplant,een hele mooie ook nog,moet ik me daarvoor schamen?
Daar is toch verder helemaal niks mis mee lijkt mij zo. Lima blijft er ook verre van hoor.
Geintje mag toch?
Ben trotse eigenaar van beide!
Heb ik mensen voor het hoofd gestoten,dan spijt me dat oprecht,da's natuurlijk nooit mijn bedoeling geweest.
Maar nogmaals,ikzelf zie en zag het vooral als funny-all-over-the-place deze foto in het bijzonder...
Tik me dus vooral op de vingers als ik te ver ga,ik had het (voor hier op dit forum) niet door.
Nah, ik weet ook niet zo goed wat ik bedoelde. Vond je gedichtje niet zo ok, geloof ik. :@

Never mind!
DjinNzaterdag 7 september 2013 @ 20:54
image_zps30dc6d7b.jpg

Mijn mooie lieve oude schat O+
DjinNzaterdag 7 september 2013 @ 20:56
image_zps9b0d1d74.jpg
Nog eentje :@ O+
douche-eendjezaterdag 7 september 2013 @ 22:10
'20130907_212658.jpg

Halve logeerschildpadpoes. Momenteel ligt madame op het kleedje te spinnen O+ Komt wel goed geloof ik. Over een dag of 10 word ze weer opgehaald.
En voor mij een mooie manier om even te proberen of het werkt, ik & kat/konijnen&kat. Zo ja, dan eind dit jaar een poezel uit het asiel halen.
douche-eendjezondag 8 september 2013 @ 12:16
Nog eentje voor dude:
DSC_0216.jpg

Zo. Mevrouw de logeerpoes (Shiva) heeft haar draai al gevonden. Werd vannacht wakker van een kat die mn neus aan het aflebberen was }:| . Het schijnt volgens de eigenaar wel een dame te zijn die snel uit kan halen, maar tot nu toe is ze vooral goed in "waar jij bent wil ik oooooooooooooook zijn anders ga ik zielig piepen en aaiaaiaai mij, heeeeelveeeeeeeeel *) "

Nu ligt ze naast mij op de bank te knorren O+
senestazondag 8 september 2013 @ 12:55
Ooooh wat een leukerd! Mijn kater bijt me in mijn neus als hij me wakker wil hebben :') En als hij niet bij mijn neus kan dan neemt hij ook genoegen met mijn kin :')
douche-eendjezondag 8 september 2013 @ 12:56
Ze is ook superleuk. Maar helaas, ze heeft al een baasje en dat ben ik niet :') Nou ja, na mn reis in November het asiel maar eens lastig vallen O-)
Pinnenmutskezondag 8 september 2013 @ 15:20
quote:
17s.gif Op zondag 8 september 2013 12:16 schreef douche-eendje het volgende:
Nog eentje voor dude:
[ link | afbeelding ]

Zo. Mevrouw de logeerpoes (Shiva) heeft haar draai al gevonden. Werd vannacht wakker van een kat die mn neus aan het aflebberen was }:| . Het schijnt volgens de eigenaar wel een dame te zijn die snel uit kan halen, maar tot nu toe is ze vooral goed in "waar jij bent wil ik oooooooooooooook zijn anders ga ik zielig piepen en aaiaaiaai mij, heeeeelveeeeeeeeel *) "

Nu ligt ze naast mij op de bank te knorren O+
wat een mooierd ^O^ O+
delcarmenzondag 8 september 2013 @ 19:27
Prachtige schildpad-dames zeg @ DjinN en douche-eendje,
DjinN,is ze echt al zo oud??
Geweldige ogen...

En douche-eendje,leuk dat je overweegd er zelf een aan te schaffen en eerst wat 'oefen-materiaal' in huis hebt gehaald :)
Word het dan ook een schildpadkat is een logische volgende vraag hier op het forum...??
Hoe gaat dat trouwens in de praktijk,kat&konijnen?
douche-eendjezondag 8 september 2013 @ 21:50
quote:
0s.gif Op zondag 8 september 2013 19:27 schreef delcarmen het volgende:
Prachtige schildpad-dames zeg @ DjinN en douche-eendje,
DjinN,is ze echt al zo oud??
Geweldige ogen...

En douche-eendje,leuk dat je overweegd er zelf een aan te schaffen en eerst wat 'oefen-materiaal' in huis hebt gehaald :)
Word het dan ook een schildpadkat is een logische volgende vraag hier op het forum...??
Hoe gaat dat trouwens in de praktijk,kat&konijnen?
Dat er oefenmateriaal in huis is, is vooral even een praktische oplossing voor de eigenaar. Zijn vaste oppas gaat niet goed met poes, poes mag haar niet zo. Ze blijkt mij echter fantastisch geweldig te vinden, zo snel al.

Wat voor kat het gaat worden zal wel blijken als ik in het asiel loop, ik heb niet echt een voorkeur. Denk dat er vooral een klik met een kat moet zijn en ik vind het ook geen probleem om tijd en energie te steken in een kat met een handleiding. Vaak is het gewoon een nare situatie waaruit het dier komt en is vooral veel geduld, aandacht, aftasten en vertrouwen (her)winnen de beste oplossing. De enige beperking is dat ik geen buitenruimte kan geven aan de katten, woon op de 3e en de balkons katproof maken is nogal een uitdaging hier.

De konijnen... dat is nog een ander verhaal. Shiva is zelf al konijnen gewend (haar eigenaar heeft er 3, waarvan 1 konijn met een fikse geschiedenis&gedrags"problemen" * ). Mijn konijnen zijn echter geen katten gewend op een korte logeerpartij bij... de eigenaar van logeerpoes (en de bezoekjes van de buurtkat in het oude huis die binnen wist te komen via het badkamerraam) ;).
Mijn konijnenduo is dus redelijk hysterisch, in ieder geval Kelly. Kel heb ik 4 jaar geleden van mijn vrijwilligerswerk* meegenomen, zat daar vrij angstig in een hok en heeft het bij vlagen nog moeilijk. Daarnaast is ze momenteel ook nog schijnzwanger, dus is ze haar nest ook flink aan het verdedigen waardoor de ram (Nijn) het even moet ontgelden. Ze hebben nu wel in hun nieuwe hok de ruimte om elkaar echt goed uit de weg te gaan.
Maar ook daarbij denk ik dat tijd en gewenning veel op kan lossen. Zolang het maar niet voor extra stress bij de konijnenboel gaat zorgen :)

* we zijn allebei vrijwilliger bij een konijnen&knaagdierenasiel van de dierenbescherming. Dus we kunnen wel tegen een uithaal, tanden in je handen of ander "raar" gedrag.
Kadoooshdonderdag 12 september 2013 @ 09:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 september 2013 14:03 schreef delcarmen het volgende:
He Kadooosh,
wat een leuke foto zeg!!
(een kat op een balkon toch,...??)

Bijzonder dat jij net naar een asiel gaat en dat daar dan deze kat net een dag binnen is.
Vast ook voorbestemd,daar geloof ik dan wel weer in.
Misschien is dát iets schildpad-eigens?? Zij die óns uitzoeken... *;
En heette zij in asiel al Lily of heb je dat zelf thuis bed8 voor haar?

Lijkt mij héel bijzonder,een kat uit het asiel.
Zou voor Lima&mij misschien graag ooit,als ik wat groter kan gaan wonen in de toekomst,een 2de kat er bij willen.
Dan ook uit asiel maar volgens mij wil ik dan liever een kitten. Ik kan me gewoon niet voorstellen hoe het is als je een kat krijgt die al een leven voor zich had bv. Is dat niet moeilijk geweest in het begin? Pasten jullie meteen bij elkaar?
En je hebt haar nu sinds februari. Je wilt haar vast niet meer kwijt hé??
Mooi hoor,én bijzonder in mijn ogen.
Trouwens,veel mensen vinden het mooi als je een dier uit het asiel een nieuwe kans geeft.
Wie weet dus.

groetjes weer
Yup op het balkon(wel nog 9m2 gelukkig).
Ja hadden echt super geluk met haar. Ze was nog niet eens ingeschreven daar _O_ . Ze heette eerst Sabine en daarvoor meesje geloof ik. Nu is het permanent Lily :+ . Ze gaat niet meer weg nee ;).

Na 2 uur in huis hier ging ze gelijk al op onderzoek uit en heeft dezelfde nacht de kattenbak gebruikt dus ze was snel gewend :).

Net weer wakker gemaakt omdat ze honger had :( gaat ze voor mijn hoofd staan op mijn bed en een heel zacht lief mauwtje geven _O-
senestavrijdag 7 februari 2014 @ 15:31
Onze nieuwe aanwinst. Leuke reden om ook dit topic weer eens te schoppen O+

Afbeelding948_zpsea15b9a2.jpg

Afbeelding734_zps14b2077e.jpg

En ET ook nog even natuurlijk O+

IMAG0049_zpsquqohk68.jpg

Afbeelding288_zpsc330cb6e.jpg
Duderinnetjevrijdag 7 februari 2014 @ 17:32
Prachtig, senesta!

Ik mis mijn lieve mooie schildpad nog elke dag (echt elke dag), hoewel ze al bijna twee jaar geleden stierf. Wat een uniek poeske was het. O+

Nu ja ik lig niet gillend van verdriet achter de bank, maar er is dagelijks nog wel zo'n steekje: oh, ze is er niet meer.

Schildpadjes. O+
#ANONIEMvrijdag 7 februari 2014 @ 17:38
Leuke foto's senesta!

Schildpadjes O+

Nog even een fotootje van Dotje van december (ik woon niet meer thuis en kom nog amper thuis :P ):

BB8XGve.jpg

Wel twee vraagjes:

Al vanaf het begin poept ze weleens op het bed van mijn ouders en plast ze onder het bed van mijn ouders. Is daar een reden voor? We hebben watersproeier geprobeerd, andere kattengriet geprobeerd, maken om de 2 dagen kattenbak schoon, poepscheppen doen we elke dag, toch blijft ze het doen. Alsof ze schijt heeft aan ons. Wat kan de reden zijn?

Wellicht handig om te weten dat we ook een andere 'kater' (is nu een poes na geslachtsoperatie (lang verhaal)) hebben.

En tevens willen we binnenkort wellicht een kitten erbij nemen. Zou dat kwaad kunnen denken jullie of kan het een schildpadpoes niks schelen? :P
Duderinnetjevrijdag 7 februari 2014 @ 17:44
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2014 17:38 schreef Etsu het volgende:
Leuke foto's senesta!

Schildpadjes O+

Nog even een fotootje van Dotje van december (ik woon niet meer thuis en kom nog amper thuis :P ):

[ afbeelding ]

Wel twee vraagjes:

Al vanaf het begin poept ze weleens op het bed van mijn ouders en plast ze onder het bed van mijn ouders. Is daar een reden voor? We hebben watersproeier geprobeerd, andere kattengriet geprobeerd, maken om de 2 dagen kattenbak schoon, poepscheppen doen we elke dag, toch blijft ze het doen. Alsof ze schijt heeft aan ons. Wat kan de reden zijn?

Wellicht handig om te weten dat we ook een andere 'kater' (is nu een poes na geslachtsoperatie (lang verhaal)) hebben.

En tevens willen we binnenkort wellicht een kitten erbij nemen. Zou dat kwaad kunnen denken jullie of kan het een schildpadpoes niks schelen? :P
Wat een stoere dame op de foto!!


Ik zou in elk geval de slaapkamerdeur dicht houden. :+
Verder lijkt het me niet perse iets des schildpads.

Wel is duidelijk dat deze kat zich niet erg senang voelt. Het is abnormaal gedrag en dat moet je proberen te lezen om te ontdekken waar het probleem zit.

Nog een kat erbij nemen als er al eentje neurotisch gedrag vertoont (ik neem aan dat je alle lichamelijke problemen hebt uitgesloten met hulp van de dierenarts) zou ik niet doen. Je wilt toch eerst de katten die je al hebt, goed in hun vel hebben.
Little_Dollsvrijdag 7 februari 2014 @ 21:01
Tja, telkens ik een foto van zo'n kat zie...
Het is ondertussen alweer meer dan 7,5 jaar geleden...
senestazondag 9 februari 2014 @ 23:18
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2014 17:44 schreef Duderinnetje het volgende:

[..]

Wat een stoere dame op de foto!!

Ik zou in elk geval de slaapkamerdeur dicht houden. :+
Verder lijkt het me niet perse iets des schildpads.

Wel is duidelijk dat deze kat zich niet erg senang voelt. Het is abnormaal gedrag en dat moet je proberen te lezen om te ontdekken waar het probleem zit.

Nog een kat erbij nemen als er al eentje neurotisch gedrag vertoont (ik neem aan dat je alle lichamelijke problemen hebt uitgesloten met hulp van de dierenarts) zou ik niet doen. Je wilt toch eerst de katten die je al hebt, goed in hun vel hebben.
Eens!

Ik zou eerst eens langs de dierenarts gaan om een lichamelijke oorzaak uit te sluiten. En denken dat ze schijt heeft aan jullie moet je echt niet doen hoor, zo denkt een kat echt niet. Is de kattenbak verplaatst? Of is het drukker geworden rond de kattenbak?

En ik zou ook inderdaad de slaapkamerdeur dicht houden :+
Ewelinavrijdag 21 februari 2014 @ 14:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2014 15:31 schreef senesta het volgende:
Onze nieuwe aanwinst. Leuke reden om ook dit topic weer eens te schoppen O+

[ link | afbeelding ]

[ link | afbeelding ]

En ET ook nog even natuurlijk O+

[ link | afbeelding ]

[ link | afbeelding ]
Ooohhhhh wat een snoesje O+ Gefeliciteerd met de aanwinst !
Ewelinavrijdag 21 februari 2014 @ 14:55
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2014 17:38 schreef Etsu het volgende:
Leuke foto's senesta!

Schildpadjes O+

Nog even een fotootje van Dotje van december (ik woon niet meer thuis en kom nog amper thuis :P ):

[ afbeelding ]

Wel twee vraagjes:

Al vanaf het begin poept ze weleens op het bed van mijn ouders en plast ze onder het bed van mijn ouders. Is daar een reden voor? We hebben watersproeier geprobeerd, andere kattengriet geprobeerd, maken om de 2 dagen kattenbak schoon, poepscheppen doen we elke dag, toch blijft ze het doen. Alsof ze schijt heeft aan ons. Wat kan de reden zijn?

Wellicht handig om te weten dat we ook een andere 'kater' (is nu een poes na geslachtsoperatie (lang verhaal)) hebben.

En tevens willen we binnenkort wellicht een kitten erbij nemen. Zou dat kwaad kunnen denken jullie of kan het een schildpadpoes niks schelen? :P
Wat een dotje O+

Ik vermoed dat de oorzaak strss is.
Mirrezondag 23 februari 2014 @ 13:23
Onzy Izzy. Ze wordt in April 7 jaar.

Izzy-op-de-vensterbank.jpg

We hebben sinds 2 dagen ook een kittentje erbij omdat onze Mirre er sinds kort niet meer is.
Duderinnetjezondag 23 februari 2014 @ 17:35
Wat is ze mooi Mirre! Prachtige tekening heeft ze. Zo mooi fijntjes gevlamd!
senestamaandag 24 februari 2014 @ 10:36
Mooi hoor! Wat een eigen uitstraling hebben ze ook altijd he? Ik hou er van!
HaverMoutKoekjemaandag 24 februari 2014 @ 10:58
zijn schildpadjes altijd dames?
senestamaandag 24 februari 2014 @ 11:02
quote:
0s.gif Op maandag 24 februari 2014 10:58 schreef computergirl het volgende:
zijn schildpadjes altijd dames?
Eigenlijk altijd ja. Er bestaan wel schildpad katers maar dat is eigenlijk een foutje. Vaak (meestal?) zijn ze ook steriel die katers. Google maar eens op Tortie Tom :Y
Mirremaandag 24 februari 2014 @ 13:48
Nooit geweten dat schildpadjes eigenlijk bijna altijd poezen zijn. We hebben er vroeger thuis ook eentje gehad.

Izzy was als klein kittentje héél apart.
30-5-Izzy-klein.jpg

Toen ze inmiddels bij ons woonde werd ze mooier en mooier.
Izzy-poseren.jpg

Die oranje streepjes links en rechts naast haar oogjes die ze als kitten had, die heeft ze nu nog steeds.
Duderinnetjemaandag 24 februari 2014 @ 13:57
Ze kijken altijd zo ernstig, vind ik. O+
HaverMoutKoekjemaandag 24 februari 2014 @ 13:59
quote:
0s.gif Op maandag 24 februari 2014 13:48 schreef Mirre het volgende:
Nooit geweten dat schildpadjes eigenlijk bijna altijd poezen zijn. We hebben er vroeger thuis ook eentje gehad.

Izzy was als klein kittentje héél apart.
[ afbeelding ]

dacht even dat ze op de barbecue lag :D
Duderinnetjemaandag 24 februari 2014 @ 14:05
Och en het is dat ik nou net uit het asiel de twee leukste niet-schildpad-katten ter wereld heb getroffen, maar anders....

Ik heb dat nooit zo gehad met een bepaalde tekening of kleur. Maar schildpadjes--- tjemig, die gaan onder je huid zitten.
Holymemaandag 24 februari 2014 @ 14:12
quote:
0s.gif Op maandag 24 februari 2014 13:57 schreef Duderinnetje het volgende:
Ze kijken altijd zo ernstig, vind ik. O+
Dat deed me meteen denken aan mijn eerste opvangkittentje, die had ook nog een soort van wenkbrauwen in d'r vachtje :D O+
evi-fuzzy-fosters-1.jpg
Duderinnetjemaandag 24 februari 2014 @ 14:15
quote:
0s.gif Op maandag 24 februari 2014 14:12 schreef Holyme het volgende:

[..]

Dat deed me meteen denken aan mijn eerste opvangkittentje, die had ook nog een soort van wenkbrauwen in d'r vachtje :D O+
[ afbeelding ]
Ja! :D

Onze Poet keek ook altijd zo bezorgd en ernstig. Had je een gezellige avond en dan staarde ze ons aan met een blik van: 'Ja hallo, maar wat nu als alle brokjes op de wereld straks op zijn?!?'

Prachtige wenkbrauwtjes hoor Holyme. O+
Holymemaandag 24 februari 2014 @ 14:21
Jaaa geweldig he :D Dit was een eersteklas draakje, op en top schildpad waar ik m'n handen echt vol aan had, en dan altijd zo'n serieus hoofd :') Ooit komt er hier ook een lapje of schildpadje O+
Duderinnetjemaandag 24 februari 2014 @ 14:33
Even een spammetje van onze partygirl :')

We missen haar hoor!

th_P6141582.jpg

th_DSC01428.jpg

th_DSC02339.jpg

th_IMG_3636.jpg

Zo'n lief dier. En onwijs slim. We konden met haar lezen en schrijven. Werkelijk waar, ze leek te begrijpen wat we zeiden tegen haar. 8)7 :?

Ik vind bijna alle katten lief, maar Poetje mis ik echt als onderdeel van mijn leven.
Holymemaandag 24 februari 2014 @ 14:46
Wat een leukerd zo op je foto's, d'r zit vaak zoveel karakter in en dat straalt Poetje ook echt uit O+ En rode laarsjes O+ Kan me goed voorstellen dat je d'r zo mist :*
Mirremaandag 24 februari 2014 @ 15:03
quote:
0s.gif Op maandag 24 februari 2014 13:59 schreef computergirl het volgende:

[..]

dacht even dat ze op de barbecue lag :D
Nee joh, ...lol...lol...lol
Dat was het rooster van de vloerverwarming in het huis waar ze geboren is. :D
Mirremaandag 24 februari 2014 @ 15:05
Die tweede foto is vet, Duderinnetje :)
Zo van ik hang hier effe.
Garbagemandinsdag 18 maart 2014 @ 17:47
Vanochtend op schoot, ligt lekker :).
ztvls8.jpg

Goede aai positie zo.
2dihnh4.jpg

Zo ligt het ook lekker.
ve43v4.jpg

Even draaien.
142d8uv.jpg

Daarna moest ik naar de wc, tot groot ongenoegen van mw. (vasthouden met nageltjes...)
Duderinnetjedinsdag 18 maart 2014 @ 18:30
O+ !
DjinNdinsdag 25 maart 2014 @ 20:59
Ik had laatst zelf een colsjaal gemaakt, maar die bleek bij naderhand iets te strak te zitten :o
Sterre wist er wel raad mee O+

11uf812.jpg
senestadinsdag 25 maart 2014 @ 23:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 maart 2014 20:59 schreef DjinN het volgende:
Ik had laatst zelf een colsjaal gemaakt, maar die bleek bij naderhand iets te strak te zitten :o
Sterre wist er wel raad mee O+

[ afbeelding ]
Die vind hem precies goed :D O+
DjinNdinsdag 25 maart 2014 @ 23:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 maart 2014 23:13 schreef senesta het volgende:

[..]

Die vind hem precies goed :D O+
Jep :D Ze zat allemaal om die sjaal heen te draaien, toen liet ik haar zien dat ze er ook in kon kruipen en toen was ze om O+
senestadinsdag 25 maart 2014 @ 23:25
Ik heb volgens mij de meest arrogante poezenmevrouw ooit :D Loes is echt een diva! De rest van de katten reageert altijd als ik roep of heeft tenminste het fatsoen om een oor te bewegen of zo zodat we weten dat we gehoord zijn. Deze mevrouw niet, als ze geen interesse heeft dan is er echt geen haar die beweegt :D Ze is steeds meer op haar gemak en is zo leuk.

Maart2014006_zpsabc18ef7.jpg

En ET natuurlijk ook nog even spammen O+

DSC_1044_zps128578f4.jpg

Maart2014038_zps2f62aad4.jpg
senestadinsdag 25 maart 2014 @ 23:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 maart 2014 23:15 schreef DjinN het volgende:

[..]

Jep :D Ze zat allemaal om die sjaal heen te draaien, toen liet ik haar zien dat ze er ook in kon kruipen en toen was ze om O+
Holletjes zijn altijd leuk he? Helemaal als ze lekker zacht en warm zijn :Y
DjinNdinsdag 25 maart 2014 @ 23:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 maart 2014 23:26 schreef senesta het volgende:

[..]

Holletjes zijn altijd leuk he? Helemaal als ze lekker zacht en warm zijn :Y
Sterre houdt echt van warme dekentjes, en holletjes waar ze in kan kruipen O+ Soms ben ik haar kwijt, en dan zie ik ineenkeer zo'n dikke bult onder het dekbed liggen :') Ligt ze gewoon onder de dekens te slapen _O-
Garbagemanwoensdag 26 maart 2014 @ 17:42
Onze vorige schildpad poes mocht ook eigenlijk niet onder de dekens, maar deed het stiekem toch. Dan zag ik weer een bult en dan zei ik "wat doe je daar?" En dan begon de bult te spinnen.... Daar kan je dus nooit boos op worden :)
Little_Dollsdonderdag 27 maart 2014 @ 10:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 maart 2014 17:47 schreef Garbageman het volgende:
Vanochtend op schoot, ligt lekker :).
[ afbeelding ]

Goede aai positie zo.
[ afbeelding ]

Zo ligt het ook lekker.
[ afbeelding ]

Even draaien.
[ afbeelding ]

Daarna moest ik naar de wc, tot groot ongenoegen van mw. (vasthouden met nageltjes...)
Mooi hoor! O+
Deze doet me wat denken aan onze schildpadpoes zaliger, behalve dan het donkergekleurde kopje. Onze kat had eerdere een volledig soort donkergeel gekleurd kopje (het kleur onder het kinnetje van deze kat ongeveer, maar dan misschien nog een slagje donkerder), wat ik nog steeds bij geen enkele andere gezien heb.

[ Bericht 1% gewijzigd door Little_Dolls op 27-03-2014 10:46:53 ]
senestamaandag 5 mei 2014 @ 14:48
Schooooop!

De dames hier nog maar eens :D

DSC_1410_zps41420e5f.jpg
Ewelinadinsdag 6 mei 2014 @ 11:56
Mini met mama op de bank:
DSC07864_zps94e044c8.jpg

Beetje donker
DSC07572kl_zps31ad83f3.jpg

Wintervacht
DSC05773.jpg

Doos! o+
517.jpg
521.jpg
senestamaandag 11 april 2016 @ 22:50
Ligt dit topic echt al zooo lang stil? :o

Voor wie er nog plek heeft voor een leuk lapje: F&F / Ik zoek een nieuw huisje voor de kat van mijn zusje
Ewelinamaandag 11 april 2016 @ 23:21
quote:
0s.gif Op maandag 11 april 2016 22:50 schreef senesta het volgende:
Ligt dit topic echt al zooo lang stil? :o

Voor wie er nog plek heeft voor een leuk lapje: F&F / Ik zoek een nieuw huisje voor de kat van mijn zusje
Ja. ;( Bovenstaande dame (1 post boven je) heb ik nog steeds. Ze ligt nu naast me. O+
Sorellawoensdag 20 april 2016 @ 00:04
page15-1008-full_zpsyiu6lw3u.jpg

page15-1007-full_zpsc4x6lmju.jpg

Vrijdag gaan we haar ophalen, officieel heet ze IC Eldoria BC Glamour Girl maar ze noemen haar sproetje (denk dat ik de naam ga veranderen :) )

[ Bericht 3% gewijzigd door Sorella op 20-04-2016 14:24:24 ]
Ewelinawoensdag 27 april 2016 @ 22:04
quote:
0s.gif Op woensdag 20 april 2016 00:04 schreef Sorella het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Vrijdag gaan we haar ophalen, officieel heet ze IC Eldoria BC Glamour Girl maar ze noemen haar sproetje (denk dat ik de naam ga veranderen :) )
Wat een dotje! Veel plezier met haar. O+
(maar inderdaad... verander de naam :X )
Sorellavrijdag 29 april 2016 @ 10:12
Dank je Ewelina.
Voorlopig noem ik haar sproetsproet, kan nog niets leuks bedenken

[ Bericht 37% gewijzigd door Sorella op 29-04-2016 10:48:52 ]
Kaatje1vrijdag 29 april 2016 @ 15:20
Wat een leukerd! Is het een raskat, dat ze zo'n deftige naam heeft?
En sproet, eigenlijk best een leuke naam hoor
Sorellavrijdag 29 april 2016 @ 16:32
Ze is een korthaar LaPerm, Haar 1 maand oudere broer heet officieel kia ora mahuta hori (wij noemen hem Banjer ) en is een langhaar zwart gemeleerde Laperm. Zelfde vader, andere moeder dus andere fokker :)
Kaatje1vrijdag 29 april 2016 @ 17:13
Wat leuk zeg, een heel jong ras nog. Ik had wel eens van Laperm gehoord maar nog nooit gezien. De rexen zijn ook zo mooi.
Sorellavrijdag 29 april 2016 @ 23:36
Wij wilden een ras wat nog niet zo doorgefokt was i.v.m. eventuele ingeslopen ziektes en het door fokken van de rasstandaard (bv de siamees was zo mooi vroeger en nu zo dun en spichtig, jammer), de keuze was gevallen op de snowshoe of de Laperm en het is de Laperm geworden en we hadden het geluk dat na het overlijden van onze Doeraq Sproet ter herplaatsing werd aangeboden.
Rolstoelvandaalzaterdag 30 april 2016 @ 10:00
Precies dezelfde reden waarom ik voor een raskat gekozen heb. Nog geen seconde spijt van gehad. Heb 2 jaar op een kater gewacht. Er zijn maar weinig erkende fokkers van blauwe russen.

Heb nog nooit een Laperm in het echt gezien. Hoe is ze van karakter? Blauwe russen zouden schootkatten zijn en bang van vreemde mensen. Die van mij dus absoluut niet. Heeft 4 keer op mijn schoot gelegen voor een paar minuten. Komt wel heel vaak voor een uitgebreide aai beurt. En voor vreemden is hij helemaal niet bang. Eerder veel te veel zelfvertrouwen hehe. En heel erg speels. Als ik er niet minstens 3 keer per dag een half uur tot een uur mee bezig ben, actief spelen, dan laat hij zijn ongenoegen echt wel merken.
Sorellazaterdag 30 april 2016 @ 10:50
Volgens de standaard zijn ze erg mensgericht en houden van kusjes geven. Banjer is gericht op mij de rest laat hij jammer genoeg links liggen en gezichten houd hij ook niet van, het is een schootkat maar geen knuffelkat maar hij is wel gek van geaaid worden. Sproet valt nog niet veel van te zeggen behalve dat ze gek van aaien is en het maakt haar niet uit wie haar aait als ze maar geaaid wordt.
Beide katten zijn hyperactieve maar ook erg op hun hoede, op elk geluid wordt gereageerd, vreemde mensen zijn eng (vooral voor Banjer). Het eerst de kat uit de boom kijken gezegde gaat voor hun zeker op.
Sproet haar dochter heeft hetzelfde net als de kater en de andere poes die rondliepen bij de fokker terwijl ze toch in huiselijke kring opgroeien.
Dat op hun hoede zijn denk ik dat het komt omdat het van oorsprong boerderijkatten zijn. Sproet is erg vocaal terwijl je Banjer nauwelijks hoort.
Kaatje1zaterdag 30 april 2016 @ 11:15
Grappig dat onze raskatten net niet doen wat ze zouden "moeten" doen. Ik heb oa een britse langhaar en die zouden vanaf een jaar of 2 (en toen kreeg ik haar) rustig, zelf bezadigd worden, nou dat valt reuze mee. Ze zou ook knuffelig worden en dat dus ook niet, maar dat komt waarschijnlijk aan 8 verhuizingen in haar eerste 2 jaar. T is een echte bangerd.
De ander, een noor is wel heel erg mensgericht en doet wel alles wat een noor doet. Komt er een monteur, duikt ze in de gereedschapskist om te helpen _O- en zodra iemand zit, zit ze op schoot of ernaast om over haar buik geaaid te worden. Maar ze zou ook overal op af gaan, zonder angst...maar de centrale hal van de flat is doodeng terwijl de brit daar weer zo naar toegaat. Katten, er is geen pijl op te trekken :) en daarom zijn ze ook zo leuk
bloodymary1zaterdag 30 april 2016 @ 11:33
Waarom staan hier eigenlijk allemaal foto's van lapjeskatten in dit topic? Ook heel mooi en lief, maar dat zijn toch geen schildpadpoezen?
HaverMoutKoekjezaterdag 30 april 2016 @ 11:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 april 2016 11:33 schreef bloodymary1 het volgende:
Waarom staan hier eigenlijk allemaal foto's van lapjeskatten in dit topic? Ook heel mooi en lief, maar dat zijn toch geen schildpadpoezen?
allemaal? Die van Sorella weet ik idd niet of dat wel een schildpad is maar verder terug in topic toch echt geen allemaal lapjes hoor.
bloodymary1zaterdag 30 april 2016 @ 11:46
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 april 2016 11:40 schreef computergirl het volgende:

[..]

allemaal? Die van Sorella weet ik idd niet of dat wel een schildpad is maar verder terug in topic toch echt geen allemaal lapjes hoor.
Nee, niet allemaal hoor. Maar op deze pagina wel. Behalve die ene dan van Ewelina.
Sorellazaterdag 30 april 2016 @ 12:00
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 april 2016 11:40 schreef computergirl het volgende:

[..]

allemaal? Die van Sorella weet ik idd niet of dat wel een schildpad is maar verder terug in topic toch echt geen allemaal lapjes hoor.
Die van ons is een schildpad hoor :) op haar stamboom staat: bicolor: chocolate, schildpad gemarmerd/wit
Kaatje1zaterdag 30 april 2016 @ 12:57
Ik weet niet goed wat de definities van schilpad zijn. Soms mogen ze wel en soms mogem ze geen wit hebbe. De noor is (als wit mag) schildpad.
bloodymary1zaterdag 30 april 2016 @ 13:00
Ik dacht altijd tweekleurig, bruin met rood. Anders is het een lapjeskat. Maar misschien vergis ik me. Het is ook niet alleen de kleur waar het om gaat, maar ook de kleurgenen die weer invloed hebben op het karakter. Of zoiets. Zuig het nu zo uit mijn duim, so correct me if I'm wrong.
Kaatje1zaterdag 30 april 2016 @ 13:08
Ze heeft witte pootjes en witte bef en verder gaat de vacht van zwart via bruin en rood naar beige
Sorellazaterdag 30 april 2016 @ 13:21
Volgens wikipedia: een schildpad kat is altijd een poes met twee (geslachts) chromosomen (of zoiets) waar de kater er maar 1 heeft.
Voor zover ik het begrijp is het zwart en rood bij een schildpad ook echt zwart en rood van de wortel tot het uiteinde en voor de rest begrijp ik niets van van die genetica :)
senestazaterdag 30 april 2016 @ 16:27
De kleuren (zwart en rood) zitten bij een kat op de geslachtshormonen begreep ik, maar dan alleen op de x chromosomen. Een poes heeft XX en kan dus zowel zwart als rood dragen zodat er een tortie geboren word en een kater heeft XY en kan dus normaal gesproken maar één kleur dragen. Soms is er een foutje van de natuur en word er een kater geboren die XXY is maar die zijn meestal steriel.
Sorelladonderdag 19 mei 2016 @ 22:43
100_0831_zpsyp9wbf98.jpg

Sproet in haar mandje hier ligt ze lekker beschut en kan ze ook naar buiten kijken.

P.s. de penning is voor de voerbak aangezien haar chip of te veel onder de vetlaag zit of iets verschoven is en mevr. moet afvallen (kilo of 4)

[ Bericht 32% gewijzigd door Sorella op 19-05-2016 22:51:32 ]
Kadoooshdonderdag 19 mei 2016 @ 22:53
Lily chilling op haar terras ;).
Wex63xY.jpg
Sorelladonderdag 26 mei 2016 @ 17:39
Die ligt er lekker bij :)