SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zal lastig genoeg zijn om PEC Zwolle nog te achterhalen.quote:
Dat laatste is wel iets waar aan gewerkt moet worden, er meteen vanaf de eerste seconde staanquote:Op zondag 11 augustus 2013 18:38 schreef The_Groove het volgende:
Een keertje AZ uit verliezen is echt zo'n ramp niet. Jammer dat we niet iets meer geluk hadden met de scheids (al was van Rhijn zn actie gewoon een pingel en wellicht zelfs wel rood). Komt wel goed. Dit soort hiccups houdt de ploeg scherp
Ik durf het woord niet te noemen, omdat het mij hoop geeft als niet-Ajax supporter, maar ik zie ook gewoon gemakzucht bij een aantal spelers. Dat is het grootste gevaar van dit Ajax. Ze moeten niet het idee krijgen dat ze de grote favoriet zijn. De afgelopen jaren is Ajax steeds kampioen geworden terwijl ze bij aanvang van het seizoen de underdog waren, nu moeten ze vanaf week 1 vanuit de favorietenrol voetballen, daar komt een andere druk bij kijken.quote:Op zondag 11 augustus 2013 18:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat laatste is wel iets waar aan gewerkt moet worden, er meteen vanaf de eerste seconde staan
Dit jaquote:Op zondag 11 augustus 2013 18:38 schreef The_Groove het volgende:
Een keertje AZ uit verliezen is echt zo'n ramp niet. Jammer dat we niet iets meer geluk hadden met de scheids (al was van Rhijn zn actie gewoon een pingel en wellicht zelfs wel rood). Komt wel goed. Dit soort hiccups houdt de ploeg scherp
Daar ben ik het niet mee eens. Afgelopen jaren toen Ajax dus wel kampioen was en speelde vanuit de underdog positie hadden we altijd heel moeilijk in de uitwedstrijden tegen AZ, Utrecht en ADO. Kennelijk raakt Ajax erg makkelijk onder de indruk van het spel van de tegenstander, in plaats van er een schepje bovenop te doen er vanaf het begin vol voor gaan. Ik had gehoopt dat we na drie seizoenen ons lesje wel geleerd hadden en eindelijk meteen met volle kracht zouden gaan spelen. Helaas is de ploeg dus onvoldoende vooruit gegaan, ik had gehoopt dat we dit soort wedstrijden nu wel vrij makkelijk met twee of drie goals verschil kunnen winnen. Dat vind ik nog wel het meest teleurstellende aan vandaag. Niet eens het verlies, maar het feit dat Ajax op het veld niet 90 minuten lang met kop en schouders boven AZ uitstak.quote:Op zondag 11 augustus 2013 18:48 schreef Knalerwtje het volgende:
[..]
Ik durf het woord niet te noemen, omdat het mij hoop geeft als niet-Ajax supporter, maar ik zie ook gewoon gemakzucht bij een aantal spelers. Dat is het grootste gevaar van dit Ajax. Ze moeten niet het idee krijgen dat ze de grote favoriet zijn. De afgelopen jaren is Ajax steeds kampioen geworden terwijl ze bij aanvang van het seizoen de underdog waren, nu moeten ze vanaf week 1 vanuit de favorietenrol voetballen, daar komt een andere druk bij kijken.
Met name van Rhijn (wat trouwens sowieso niet veel is) en Blind speelde gemakzuchtig. Ook Fischer oogde wat mij betreft niet erg werklustig, Siggy is wat mij betreft überhaupt Ajax-onwaardig. De Matavz van Ajax.
Als je de boel prima onder controle hebt, dan ontstaat er geen situatie waarin je back een strafschop moet veroorzaken en rood moet pakken.quote:Op zondag 11 augustus 2013 18:52 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Dit ja
We maken ons toch niet serieus zorgen over deze nederlaag? Ik heb er zelfs een heel goed gevoel bij. We speelde verder prima. Ik had ook geen moment het gevoel dat als die rode kaart + penalty niet zou zijn gevallen dat AZ het ons nog echt moeilijk gemaakt zou hebben. We hadden het verder echt prima onder controle.
Ik vond Siggy vandaag zeker niet gemakzuchtig, Blind oogt zo maar die was het ook niet, Van Rhijn was vandaag slecht maar dat komt ook omdat Bojan niet best was om over Fischer maar te zwijgen, die heeft nog geen goeie wedstrijd gespeeldquote:Op zondag 11 augustus 2013 18:48 schreef Knalerwtje het volgende:
[..]
Ik durf het woord niet te noemen, omdat het mij hoop geeft als niet-Ajax supporter, maar ik zie ook gewoon gemakzucht bij een aantal spelers. Dat is het grootste gevaar van dit Ajax. Ze moeten niet het idee krijgen dat ze de grote favoriet zijn. De afgelopen jaren is Ajax steeds kampioen geworden terwijl ze bij aanvang van het seizoen de underdog waren, nu moeten ze vanaf week 1 vanuit de favorietenrol voetballen, daar komt een andere druk bij kijken.
Met name van Rhijn (wat trouwens sowieso niet veel is) en Blind speelde gemakzuchtig. Ook Fischer oogde wat mij betreft niet erg werklustig, Siggy is wat mij betreft überhaupt Ajax-onwaardig. De Matavz van Ajax.
Ah jawel hoor, ik kan er altijd heel objectief naar kijken. Dat was inderdaad een minder momentje, maar ik weet zeker dat als v Rhijn die man niet aangeraakt zou hebben dat die bal er ook niet in gegaan zou zijn. Was gewoon een dom moment van Ricardo.quote:Op zondag 11 augustus 2013 18:54 schreef Knalerwtje het volgende:
[..]
Als je de boel prima onder controle hebt, dan ontstaat er geen situatie waarin je back een strafschop moet veroorzaken en rood moet pakken.
AZ kwam er met Viergever en Beerens nog geregeld gevaarlijk langs. Die 2-2 kwam echt niet volledig uit de lucht vallen, ook al snap ik dat je als supporter dat niet wilt zien.
Met hem ook. Het kampioenschap is nog ver weg. Laten we eerst maar kijken of we de komende drie wedstrijden negen punten kunnen pakken.quote:Op zondag 11 augustus 2013 18:56 schreef Ramboetan het volgende:
Alderweireld, was trouwens erg goed achterin, waar de andere 3 heren achterin steken lieten vallen. En alle Ajax supporters mogen in hun handjes klappen als Eriksen blijft, want ik denk dat we het zonder hem heel erg moeilijk gaan krijgen dit seizoen.
Het is onbegrijpelijk dat Fischer zo matig speelt al een half jaar lang. Die jonge barst van het talent maar je ziet er vrij weinig van terugquote:Op zondag 11 augustus 2013 18:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vond Siggy vandaag zeker niet gemakzuchtig, Blind oogt zo maar die was het ook niet, Van Rhijn was vandaag slecht maar dat komt ook omdat Bojan niet best was om over Fischer maar te zwijgen, die heeft nog geen goeie wedstrijd gespeeld
moisander was toch ook niet verkeerd?quote:Op zondag 11 augustus 2013 18:56 schreef Ramboetan het volgende:
Alderweireld, was trouwens erg goed achterin, waar de andere 3 heren achterin steken lieten vallen. En alle Ajax supporters mogen in hun handjes klappen als Eriksen blijft, want ik denk dat we het zonder hem heel erg moeilijk gaan krijgen dit seizoen.
Lijkt bijna of hij te graag wil en daardoor verkrampt of zo, die absurde vreugde uiting na een intikkertje tegen Roda begreep ik ook niet helemaalquote:Op zondag 11 augustus 2013 18:59 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Het is onbegrijpelijk dat Fischer zo matig speelt al een half jaar lang. Die jonge barst van het talent maar je ziet er vrij weinig van terug
Dat was schandalig. Maar showmannetje is het wel dat is een ding wat zeker isquote:Op zondag 11 augustus 2013 19:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
Lijkt bijna of hij te graag wil en daardoor verkrampt of zo, die absurde vreugde uiting na een intikkertje tegen Roda begreep ik ook niet helemaal
Komt omdat hij meer goals wilt maken dit seizoen en belangrijker wil zijn voor de ploeg. Verbaas me erover hoeveel kansen hij mist. Hij kan soms de verdedigers heel mooi uitspelen, en dan schiet hij weer recht op de keeper af.quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
Lijkt bijna of hij te graag wil en daardoor verkrampt of zo, die absurde vreugde uiting na een intikkertje tegen Roda begreep ik ook niet helemaal
Zal die wel zelfkritiek hebben eigenlijk ?quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:08 schreef StevenQ het volgende:
Van Rhijn ontkent op de site van de Telegraf gewoon dat hij vastgehouden heeft
[ afbeelding ]
Leuk voor je dat is hier al 2 uur lang besproken.quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:08 schreef StevenQ het volgende:
Van Rhijn ontkent op de site van de Telegraf gewoon dat hij vastgehouden heeft
[ afbeelding ]
Schijnt van wel, volgens FdBquote:Op zondag 11 augustus 2013 19:08 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Zal die wel zelfkritiek hebben eigenlijk ?
quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:09 schreef Shreyas het volgende:
Van Gaal zat op de tribune toch? Nou Nederland kan het WK wel vergeten.
We kwalificeren ons echt wel hoorquote:
Hangt af van de lotingquote:Op zondag 11 augustus 2013 19:10 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Poulefase overleven zou al een klein wonder zijn
We zullen zienquote:
Die actie met Sneijder ook weerquote:Op zondag 11 augustus 2013 19:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik heb er weinig vertrouwen in, hij zwalkt teveel, in speelstijl en selectiebeleid
Daarom, ik ben die man eeuwig dankbaar voor het succes in 95 en het is uiteindelijk ook dankzij hem dat er een groter stadion is gekomen, maar dat succes heeft toch wel iets met zijn hersens gedaan en die zijn er niet beter op geworden.quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:12 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Die actie met Sneijder ook weer
Lijkt wel of niemand hem ooit heeft gezegd dat hij eens normaal moet doenquote:Op zondag 11 augustus 2013 19:16 schreef Tarado het volgende:
[..]
Daarom, ik ben die man eeuwig dankbaar voor het succes in 95 en het is uiteindelijk ook dankzij hem dat er een groter stadion is gekomen, maar dat succes heeft toch wel iets met zijn hersens gedaan en die zijn er niet beter op geworden.
Ja maar we hebben niemand beter dan Van Rhijnquote:Op zondag 11 augustus 2013 19:23 schreef Iwanius het volgende:
Een kleine opmerking nu: Men heeft het echt weggegeven en ik hoop dat Jaap Stam morgen bij de ochtendtraining van Ajax die Ricardo van Rhijn even flink onder handen neemt want door zijn toedoen is de wedstrijd verloren gegaan.
Mafkees!![]()
Door zijn toedoen? Was een collectieve wanprestatie vandaagquote:Op zondag 11 augustus 2013 19:23 schreef Iwanius het volgende:
Een kleine opmerking nu: Men heeft het echt weggegeven en ik hoop dat Jaap Stam morgen bij de ochtendtraining van Ajax die Ricardo van Rhijn even flink onder handen neemt want door zijn toedoen is de wedstrijd verloren gegaan.
Mafkees!![]()
Ajax had het behoorlijk onder controle tot dat moment. Er werd niet fantastisch gespeeld maar er was werkelijk waar geen vuiltje aan de lucht. Het was wachten op de 1-3, AZ was rijp voor de slacht. Maar door zo'n ongelofelijk domme actie (Hij kon de bal niet eens halen!) speel je AZ compleet in de kaart. Oerdom.quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:24 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Door zijn toedoen? Was een collectieve wanprestatie vandaag
Het was collectief matig, maar de wedstrijd kantelt door Van Rhijn. Ondanks het feit dat Ajax niet goed speelde stonden we wel 2-1 voor.quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:24 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Door zijn toedoen? Was een collectieve wanprestatie vandaag
Ze hadden het 10 tot 15 minuten onder controle voor de rest was het dramaquote:Op zondag 11 augustus 2013 19:25 schreef Dven het volgende:
[..]
Ajax had het behoorlijk onder controle tot dat moment. Er werd niet fantastisch gespeeld maar er was werkelijk waar geen vuiltje aan de lucht. Het was wachten op de 1-3, AZ was rijp voor de slacht. Maar door zo'n ongelofelijk domme actie (Hij kon de bal niet eens halen!) speel je AZ compleet in de kaart. Oerdom.
Ik verwacht ook niets anders dan een totale vernedering voor Feyenoord.quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:28 schreef Heeinz het volgende:
Ik heb het nog niet gezien, maar met de vrije trappen van Eriksen, waar die blijkbaar erg op geoefend heeft, hebben we wel een goed wapen erbij. Als het een keer niet loopt kun je dan toch scoren.
Volgende week Feyenoord in een diep dal, zeikende trainer, geschorste aanvoerder en die rechtsback.. Met de staart tussen de benen komen ze naar de arena.
Ze hadden gewoon gewonnen met die 11 man hoor. Die Ricardo verneukt het gewoon voor iedereen.quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:26 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ze hadden het 10 tot 15 minuten onder controle voor de rest was het drama
We verwachtten van vandaag ook iets heel anders toch? Hopelijk beseft iedereen dat het niet vanzelf komt.quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:36 schreef Devv het volgende:
[..]
Ik verwacht ook niets anders dan een totale vernedering voor Feyenoord.
Ajax had zonder die rode kaart ook gewoon gewonnen.quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:37 schreef Heeinz het volgende:
[..]
We verwachtten van vandaag ook iets heel anders toch? Hopelijk beseft iedereen dat het niet vanzelf komt.
Neemt niet weg dat niemand een goed niveau haalde op misschien Eriksen na al was die vrij onzichtbaar op zijn vrije trap naquote:Op zondag 11 augustus 2013 19:37 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ze hadden gewoon gewonnen met die 11 man hoor. Die Ricardo verneukt het gewoon voor iedereen.
Had die rode kaart niet moeten vallen. Rhijn heeft wel vaak domme fouten hoor.quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:38 schreef Devv het volgende:
[..]
Ajax had zonder die rode kaart ook gewoon gewonnen.
Dat is waar..verontrustend.quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:39 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Neemt niet weg dat niemand een goed niveau haalde op misschien Eriksen na al was die vrij onzichtbaar op zijn vrije trap na
Vorig jaar ook dat soort dingen vaak ja, lekker banken en hopelijk doet Ligeon het goed.quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:39 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Had die rode kaart niet moeten vallen. Rhijn heeft wel vaak domme fouten hoor.
Ik wil gewoon een overtuigend Ajax zien.quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:45 schreef Miertje88 het volgende:
Volgende week 7-0 aub. Ik wil die rooie diknek zien vertrekken.
Vergeet de dubbele blunder van Vermeer niet.quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:26 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het was collectief matig, maar de wedstrijd kantelt door Van Rhijn. Ondanks het feit dat Ajax niet goed speelde stonden we wel 2-1 voor.
Ajax speelde in de JCS niet goed maar won toch in de verlengingquote:Op zondag 11 augustus 2013 19:38 schreef Devv het volgende:
[..]
Ajax had zonder die rode kaart ook gewoon gewonnen.
Laten we volgende week eerst maar is winnen, zal al moeilijk genoeg zijn.quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:45 schreef Miertje88 het volgende:
Volgende week 7-0 aub. Ik wil die rooie diknek zien vertrekken.
nooit, ajax is echt heel matig.quote:Op zondag 11 augustus 2013 20:06 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ajax speelde in de JCS niet goed maar won toch in de verlenging
Ajax speelde tegen Roda niet goed maar won toch vrij makkelijk
Ajax speelde tegen AZ niet goed, ze waren niet kansloos, stonden zelfs voor, maar verloren toch, vooral dankzij een rode kaart van Van Rhijn + penalty.
De vraag is: Wanneer gaat Ajax verdomme wél goed spelen? Gewoon 90 minuten lang op volle kracht keihard er voor gaan. Vechten voor elke bal, elk duel winnen, kort dekken, geen ruimte weggeven, goed positiespel, geen onnodig balverlies lijden, etc.
Daarom is deze verliespartij wel even goed, komen ze weer met beide beentjes op de grond en weten ze dat ze echt wel 100 procent moeten geven.quote:Op zondag 11 augustus 2013 20:18 schreef Sala-adin het volgende:
Het leuke meestal is dat ze in de CL soms van die rare bevliegingen hebben en barca achtige spel momenten ziet. In de competitie krijgen ze dat haast nooit en gaat alles maar op een sloom drafje
Jij verwacht echt een onmogelijk hoog niveau van Ajax. De tegenstanders in de Eredivisie zijn geen gehandicaptenteams hoor, met je 'elk duel winnen'.quote:Op zondag 11 augustus 2013 20:06 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ajax speelde in de JCS niet goed maar won toch in de verlenging
Ajax speelde tegen Roda niet goed maar won toch vrij makkelijk
Ajax speelde tegen AZ niet goed, ze waren niet kansloos, stonden zelfs voor, maar verloren toch, vooral dankzij een rode kaart van Van Rhijn + penalty.
De vraag is: Wanneer gaat Ajax verdomme wél goed spelen? Gewoon 90 minuten lang op volle kracht keihard er voor gaan. Vechten voor elke bal, elk duel winnen, kort dekken, geen ruimte weggeven, goed positiespel, geen onnodig balverlies lijden, etc.
Ja, weer een inhaalracequote:Op zondag 11 augustus 2013 20:34 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
ach, voordeel is dat ajax dan weer in een rustiger programma komt.
Best te doen toch?quote:
FC Groningen weet je het ook nooit mee.quote:Op zondag 11 augustus 2013 20:36 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Best te doen toch?
Alleen Heerenveen en PSV kunnen lastig worden.
Groningen heeft ook een leuk elftal hoor. Zwolle op de counter, daar zijn we te pakken zag ik vandaag.quote:Op zondag 11 augustus 2013 20:36 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Best te doen toch?
Alleen Heerenveen en PSV kunnen lastig worden.
Slechte ploegje man. Tegen Utrecht hadden ze echt veel geluk.quote:Op zondag 11 augustus 2013 20:36 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
FC Groningen weet je het ook nooit mee.
Ah, was dus meer dat NEC en Utrecht ook bagger zijn.quote:Op zondag 11 augustus 2013 20:37 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Slechte ploegje man. Tegen Utrecht hadden ze echt veel geluk.
Ajax heeft meer kwaliteit in de selectie dan AZ. Kun jij 1 speler van AZ noemen die je zou willen hebben omdat hij beter is dan een Ajacied op die positie? Kom nou zeg, als je het moeilijk hebt tegen PSV ofzo snap ik, maar AZ moet je gewoon winnen als je goed speelt.quote:Op zondag 11 augustus 2013 20:24 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
Jij verwacht echt een onmogelijk hoog niveau van Ajax. De tegenstanders in de Eredivisie zijn geen gehandicaptenteams hoor, met je 'elk duel winnen'.
Dat blijkt jaquote:
Goede analyse van iemand anders over PEC. PEC heeft het gewoon moeilijk tegen ploegen die zo diep spelen.quote:Op zondag 11 augustus 2013 20:37 schreef GGMM het volgende:
[..]
Groningen heeft ook een leuk elftal hoor. Zwolle op de counter, daar zijn we te pakken zag ik vandaag.
quote:Op zondag 11 augustus 2013 17:34 schreef Tchock het volgende:
[..]
Maar grappig genoeg is PSV een ploeg waar PEC wel goed tegen kan voetballen. Die zakken namelijk iets terug, waardoor PEC ver van het doel kan gaan spelen en dan zijn ze op hun best. Niet dat dat wil zeggen dat je altijd (of zelfs meestal) wint, maar je kunt in elk geval je eigen spel spelen.
Ajax speelt ook heel aanvallend en zakt weinig terug waardoor PEC achteruit moet lopen (net als tegen Heracles in het tweede en derde kwart) en dan vallen er overal gaten in de verdediging.
Wedstrijd beetje gekeken. Sloeg nergens op.quote:Op zondag 11 augustus 2013 20:37 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ah, was dus meer dat NEC en Utrecht ook bagger zijn.
volgens mij is hij maar terug, polen was maar een paar daagjes. Maar hij moest daarna nog veel werk inhalen (want geld) en daarna nog eens lustrum organiseren.quote:Op zondag 11 augustus 2013 20:13 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Wanneer komt die alcoholist terug van vakantie?
moet het nog maar zien met PEC, dat soort ploegen moeten het veel hebben van huurspelers of andere buitenkansjes, die passen veelal de tactiek aan aan de spelers en niet andersom. andere trainer en andere spelers kunnen wel weer een heel ander spel geven.quote:Op zondag 11 augustus 2013 20:39 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Goede analyse van iemand anders over PEC. PEC heeft het gewoon moeilijk tegen ploegen die zo diep spelen.
[..]
[..]
Wedstrijd beetje gekeken. Sloeg nergens op.
Ik denk dat je AZ iets onderschat. Gaan gewoon hoog eindigen. Kun je het gewoon lastig tegen hebben en Ajax had denk ik een grote kans om te winnen als Van Rhijn zijn kop erbij had gehouden.quote:Op zondag 11 augustus 2013 20:39 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ajax heeft meer kwaliteit in de selectie dan AZ. Kun jij 1 speler van AZ noemen die je zou willen hebben omdat hij beter is dan een Ajacied op die positie? Kom nou zeg, als je het moeilijk hebt tegen PSV ofzo snap ik, maar AZ moet je gewoon winnen als je goed speelt.
Is Vermeer met zijn armen in de lucht soms kleiner dan die spits? Als je zo'n bal kunt 'duwen', dan kun je hem ook pakken. Durft 'ie nooit en da's een zwak punt van hem. Brengt veel te veel onrust voor een Ajax-doelman...quote:Op zondag 11 augustus 2013 21:22 schreef GwaiLow het volgende:
Mwa, aan Vermeer heeft het niet gelezen. Die situatie bij de goal was gewoon een lastige situatie. Hij kon weinig anders doen.
Hij is 1.81m, wat zeer klein is voor een keeper.quote:Op zondag 11 augustus 2013 21:30 schreef Fargo het volgende:
[..]
Is Vermeer met zijn armen in de lucht soms kleiner dan die spits? Als je zo'n bal kunt 'duwen', dan kun je hem ook pakken. Durft 'ie nooit en da's een zwak punt van hem. Brengt veel te veel onrust voor een Ajax-doelman...
Als we kampioenswaardig willen zijn minimaal 12 punten, anders moet je zo realistisch zijn dat het hem dit seizoen niet gaat worden.quote:
Alleen in de lucht ja, omdat hij weet dat hij daar te kloppen is.quote:Op zondag 11 augustus 2013 21:53 schreef Fargo het volgende:
Geen excuus, zo'n bal behoor je gewoon te kunnen pakken. Hij is gewoon veel te onzeker...
dat dusquote:
Leuk voor hemquote:Op zondag 11 augustus 2013 21:31 schreef Ajacied422 het volgende:
Van Rhijn alsnog naar Oranje door de au bij Janmaat.
Geeft al aan dat we gewoon niet beter hebben. Ja het is echt een mindere generatie nu. Zeker in verdedigend opzicht.quote:Op zondag 11 augustus 2013 21:31 schreef Ajacied422 het volgende:
Van Rhijn alsnog naar Oranje door de au bij Janmaat.
Oefende hij altijd al op. Daarom nam hij ze ook altijd, zelfs toen Janssen overkwam.quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:28 schreef Heeinz het volgende:
Ik heb het nog niet gezien, maar met de vrije trappen van Eriksen, waar die blijkbaar erg op geoefend heeft, hebben we wel een goed wapen erbij. Als het een keer niet loopt kun je dan toch scoren.
Volgende week Feyenoord in een diep dal, zeikende trainer, geschorste aanvoerder en die rechtsback.. Met de staart tussen de benen komen ze naar de arena.
Toen Theo kwam nam Theo ze meestal ook hè.quote:Op zondag 11 augustus 2013 22:13 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Oefende hij altijd al op. Daarom nam hij ze ook altijd, zelfs toen Janssen overkwam.
Sinds die vrije trap met Denemarken heeft hij het gevoel weer of durft hij weer op die manier te schieten, wat hij in de jeugd altijd al deed en zo ook veel van afstand scoorde.
Dit is de 4e vrije trap van zijn voet die erin vliegt dit seizoen en dan heeft ie ook nog 2 keer de lat geraakt.
waarom neemt Alderweireld ze nooit? Die schijnt ook een lekkere trap te hebbenquote:Op zondag 11 augustus 2013 22:13 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Oefende hij altijd al op. Daarom nam hij ze ook altijd, zelfs toen Janssen overkwam.
Sinds die vrije trap met Denemarken heeft hij het gevoel weer of durft hij weer op die manier te schieten, wat hij in de jeugd altijd al deed en zo ook veel van afstand scoorde.
Dit is de 4e vrije trap van zijn voet die erin vliegt dit seizoen en dan heeft ie ook nog 2 keer de lat geraakt.
Mwa Alderweireld heeft een hard schot maar veel te ongecontroleerd.quote:Op zondag 11 augustus 2013 23:17 schreef Adames het volgende:
[..]
waarom neemt Alderweireld ze nooit? Die schijnt ook een lekkere trap te hebben
Niet dat ik ontevreden over Eriksen ben, maar vorig jaar vond ik zijn trappen nogal matig
Toby is geen held in stil liggende ballen op goal schieten. Iemand zou hem aan kunnen leggen, dan gaat hij of over, of keihard op de keeper af, of hij vliegt een keer in de kruising. Denk toch dat je meer kans hebt dat de bal erin vliegt als Eriksen hem neemt. Dus de expected value is gewoon veel hoger bij Eriksen.quote:Op zondag 11 augustus 2013 23:25 schreef Kun-Aguero het volgende:
[..]
Mwa Alderweireld heeft een hard schot maar veel te ongecontroleerd.
Eriksen schiet ze er nu zowat allemaal inquote:Op zondag 11 augustus 2013 23:17 schreef Adames het volgende:
[..]
waarom neemt Alderweireld ze nooit? Die schijnt ook een lekkere trap te hebben
Niet dat ik ontevreden over Eriksen ben, maar vorig jaar vond ik zijn trappen nogal matig
Zal in de regels staanquote:Op maandag 12 augustus 2013 08:22 schreef stoeltafel het volgende:
Scheidsrechter Bas Nijhuis wist zondag al dat een strafschop plus een rode kaart een zware straf is, maar de leidsman zei tegen RTV Noord-Holland dat hij niet anders kon. “Het was niet zo dat Van Rhijn een hele zware overtreding maakte", zei de leidsman. "Maar wij moeten in zulke gevallen ook een rode kaart uitdelen. Dus dan doe ik dat."
Waarom?
doorgebroken speler? ontnemen scoringskans?quote:Op maandag 12 augustus 2013 08:22 schreef stoeltafel het volgende:
Scheidsrechter Bas Nijhuis wist zondag al dat een strafschop plus een rode kaart een zware straf is, maar de leidsman zei tegen RTV Noord-Holland dat hij niet anders kon. “Het was niet zo dat Van Rhijn een hele zware overtreding maakte", zei de leidsman. "Maar wij moeten in zulke gevallen ook een rode kaart uitdelen. Dus dan doe ik dat."
Waarom?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |