Ik wacht nog op het bericht dat Microsoft en Nokia RIM (van Blackberry) overnemenquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 17:21 schreef J.Appleseed het volgende:
Steve Ballmer's Retirement Letter - The Verge
Weer een lichtpuntje aan het eind van de tunnel bij Microsoft
Het midden niet, en dat glanst op die foto ookquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 13:54 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Het is toch glas? Die glans zou best wel kunnen hoor
Daar hadden we het ook over dat daar waarschijnlijk een protector op zit.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:41 schreef Hyman het volgende:
[..]
Het midden niet, en dat glanst op die foto ook
Misschien komt dat wel ten goede van Microsoft.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 17:21 schreef J.Appleseed het volgende:
Steve Ballmer's Retirement Letter - The Verge
Weer een lichtpuntje aan het eind van de tunnel bij Microsoft
Dat beaam ik toch ook juist.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:47 schreef Dimens het volgende:
[..]
Daar hadden we het ook over dat daar waarschijnlijk een protector op zit.
Ik ben dan geen Dimens...quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 23:54 schreef TwyLight het volgende:
Hey Dimens, MPC-HC is voor Windows, heb je ook iets vergelijkbaars voor Mac? Daar gebruik ik nog steeds VLC
Het gaat me vooral om de beeld kwaliteitquote:Op zaterdag 24 augustus 2013 00:29 schreef Junkie het volgende:
[..]
Ik ben dan geen Dimens...![]()
Maar deze werkt ook goed.![]()
MPlayerX
Balen. Ligt een beetje aan het prijsje, maar waarschijnlijk niet want ik zit aardig krap bij kas.Misschien maar een iPod nano kopen voor twee tientjes, kan je ten minste door je muziek bladeren en heb je niet zo'n groot ding in je broek.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 23:26 schreef Khadgar het volgende:
Geen trucje voor, enkel openmaken en vervangen. Ik heb nog een iTouch v2 8gb liggen die voor weinig de deur uit mag als je hem wilt. Niet zo netjes meer (zacht uitgedrukt) maar wel met prima scherm en koptelefoonaansluiting.
Bij Dixons leveren ze gewoon Mac's op maat, dus ook met fusiondrives. Je kunt daar Mac's kopen zoals je ze ook op de website samenstelt.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 14:02 schreef gelezwembroek het volgende:
Ik wil dus een iMac gaan kopen. Ik had dus nog een paar vragen:
- Gaat er in dit najaar een update komen? Haswell-processoren?
- Zijn er winkels buiten Apple en A-mac. Waar je een iMac met fusion drive kan kopen?
Daar twijfel ik niet aanquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:48 schreef Dimens het volgende:
[..]
Misschien komt dat wel ten goede van Microsoft.
Dixons geeft 2 jaar garantie. Het derde jaar betalen ze slechts 33% van de reparatie/vervangingskosten.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 00:43 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Bij Dixons leveren ze gewoon Mac's op maat, dus ook met fusiondrives. Je kunt daar Mac's kopen zoals je ze ook op de website samenstelt.mooie is dat Dixons ook nog eens 3 jaar garantie geeft
ICentre is van de Bas groep nu. Daar valt bv MyCom ook onder. Is dus het zelfdequote:
Dat klopt, maar door die overname is het nog steeds een rommeltje achter de schermen, aldus een medewerkerquote:Op zaterdag 24 augustus 2013 11:49 schreef ook_gek het volgende:
[..]
ICentre is van de Bas groep nu. Daar valt bv MyCom ook onder. Is dus het zelfde
Tsja, AASP's mogen nu eenmaal geen voorraad van spare parts houden. Althans, dat was zo toen ik nog bij een AASP werkte.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 15:19 schreef Mr.Noodle het volgende:
USB adapter van m'n iPhone ingeleverd bij de A-mac. Moet alleen wel anderhalve week wachten voordat ik een originele adapter kan ophalen en ze registreren je IOS device alsof het een gewone RMA procedure is. Beetje omslachtig maja. Apple Retail Store in Amsterdam schijnt ze wel gewoon direct te ruilen omdat ze gewoon voorraad hebben.
Amac geeft ook 3 jaar garantie.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 00:43 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Bij Dixons leveren ze gewoon Mac's op maat, dus ook met fusiondrives. Je kunt daar Mac's kopen zoals je ze ook op de website samenstelt.mooie is dat Dixons ook nog eens 3 jaar garantie geeft
Ik nam het ze ook niet kwalijk. Aangezien het allemaal Franchise ondernemers zijn. Ware het wel iets is om rekening mee te houden als je je "nepadapter" inlevert.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 15:40 schreef dotKoen het volgende:
[..]
Tsja, AASP's mogen nu eenmaal geen voorraad van spare parts houden. Althans, dat was zo toen ik nog bij een AASP werkte.
Onjuist. 3 jaar volledige garantie, geen kosten in het derde jaar. Die 33% geld voor de rest van het assortiment. Ik werk zelf bij Dixonsquote:Op zaterdag 24 augustus 2013 09:46 schreef gohan16 het volgende:
[..]
Dixons geeft 2 jaar garantie. Het derde jaar betalen ze slechts 33% van de reparatie/vervangingskosten.
Ik zag dat DAM als laatste had gepost en ik vroeg me of hij weer een domme, vaag geformuleerde vraag had en jawel hoor.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 18:23 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Hoe kan je met een iPhone/iPod een audioopname versturen naar andere iPhone of via mail?
Thanks. Ik zag de uitzondering nietquote:Op zaterdag 24 augustus 2013 18:16 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Onjuist. 3 jaar volledige garantie, geen kosten in het derde jaar. Die 33% geld voor de rest van het assortiment. Ik werk zelf bij Dixons
Ik snap de vraag wel, maar dat is puur omdat ie in mijn moeder's taal spreekt, en die vraag dus echt eerder had verwacht van mijn moeder dan iemand die een account bij Fok.nl kan aanmaken en het postknopje kan vinden.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 18:42 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ik zag dat DAM als laatste had gepost en ik vroeg me of hij weer een domme, vaag geformuleerde vraag had en jawel hoor.
quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 23:54 schreef TwyLight het volgende:
Hey Dimens, MPC-HC is voor Windows, heb je ook iets vergelijkbaars voor Mac? Daar gebruik ik nog steeds VLC
Ik heb op mijn Mac alleen XBMC. Wel eens gekeken naar MPlayerX en wat ik mij kan herinneren is dat het er goed uitzag. Maar dat is alweer een tijdje geleden.quote:
Dit had ICQ al in 1997...?quote:Op zondag 25 augustus 2013 14:15 schreef J.Appleseed het volgende:
Chat heads for OS X (third party app, maar goed)
[ afbeelding ]
Sorry, ik bedoelde meer dat dit soort zaken er toch allang zijn voor Mac? Was niet als flame bedoeldquote:
Nee, aangezien chat heads vooralsnog exclusief voor iOS/Android zijn kun je (naar mijn mening) nog niet efficiënt Facebook-chatten zonder steeds de webpagina erbij te moeten hebben.quote:Op zondag 25 augustus 2013 15:02 schreef freud het volgende:
[..]
Sorry, ik bedoelde meer dat dit soort zaken er toch allang zijn voor Mac? Was niet als flame bedoeld
Ah, I get it. Ben benieuwd of ze voor windows releasen.quote:Op zondag 25 augustus 2013 15:13 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Nee, aangezien chat heads vooralsnog exclusief voor iOS/Android zijn kun je (naar mijn mening) nog niet efficiënt Facebook-chatten zonder steeds de webpagina erbij te moeten hebben.
Nu wel dus
fb chat werkt ook in messagesquote:Op zondag 25 augustus 2013 15:13 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Nee, aangezien chat heads vooralsnog exclusief voor iOS/Android zijn kun je (naar mijn mening) nog niet efficiënt Facebook-chatten zonder steeds de webpagina erbij te moeten hebben.
Nu wel dus
Misschien met AppCleaner het programma verwijderen, en dan opnieuw installerem, misschien staat het dan wel tussen je login items. Werkte voor mij iigquote:Op zondag 25 augustus 2013 18:57 schreef ATOMIC_FUUU het volgende:
Heb een programma dat altijd opstart als ik OS X boot (10.6.8), staat nergens tussen Login Items, en ook niet bij /LaunchAgents/. Kan ook niks vinden in de app settings zelf.
Iemand?
(Is dus de bedoeling dat dat programma niet meer opent on boot)
Misschien in de instellingen van het programma zelf? Meestal werkt ⌘, wel als sneltoetscombinatie.quote:
Ik heb je nodig voor inside infoquote:Op zaterdag 24 augustus 2013 18:16 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Onjuist. 3 jaar volledige garantie, geen kosten in het derde jaar. Die 33% geld voor de rest van het assortiment. Ik werk zelf bij Dixons
Niet slecht? Gast, mijn (Early 2008) iMac (2.4 GHz Core 2 Duo, 6GB RAM, ATI Radeon HD 2400XT à 128MB, 250GB HDD) is een jaar geleden voor 600 de deur uitgegaanquote:Op zondag 25 augustus 2013 21:34 schreef DaMook het volgende:
iMac (2007, 20" , 2,4ghz) verkocht, 380 euro, niet slecht vind ik zelf
.
Jij had gelukquote:Op zondag 25 augustus 2013 21:49 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Niet slecht? Gast, mijn (Early 2008) iMac (2.4 GHz Core 2 Duo, 6GB RAM, ATI Radeon HD 2400XT à 128MB, 250GB HDD) is een jaar geleden voor 600 de deur uitgegaan
Óf ik had geluk, óf je had er zeker 450 voor kunnen krijgen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |