Ik zag dat DAM als laatste had gepost en ik vroeg me of hij weer een domme, vaag geformuleerde vraag had en jawel hoor.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 18:23 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Hoe kan je met een iPhone/iPod een audioopname versturen naar andere iPhone of via mail?
Thanks. Ik zag de uitzondering nietquote:Op zaterdag 24 augustus 2013 18:16 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Onjuist. 3 jaar volledige garantie, geen kosten in het derde jaar. Die 33% geld voor de rest van het assortiment. Ik werk zelf bij Dixons
Ik snap de vraag wel, maar dat is puur omdat ie in mijn moeder's taal spreekt, en die vraag dus echt eerder had verwacht van mijn moeder dan iemand die een account bij Fok.nl kan aanmaken en het postknopje kan vinden.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 18:42 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ik zag dat DAM als laatste had gepost en ik vroeg me of hij weer een domme, vaag geformuleerde vraag had en jawel hoor.
quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 23:54 schreef TwyLight het volgende:
Hey Dimens, MPC-HC is voor Windows, heb je ook iets vergelijkbaars voor Mac? Daar gebruik ik nog steeds VLC
Ik heb op mijn Mac alleen XBMC. Wel eens gekeken naar MPlayerX en wat ik mij kan herinneren is dat het er goed uitzag. Maar dat is alweer een tijdje geleden.quote:
Dit had ICQ al in 1997...?quote:Op zondag 25 augustus 2013 14:15 schreef J.Appleseed het volgende:
Chat heads for OS X (third party app, maar goed)
[ afbeelding ]
Sorry, ik bedoelde meer dat dit soort zaken er toch allang zijn voor Mac? Was niet als flame bedoeldquote:
Nee, aangezien chat heads vooralsnog exclusief voor iOS/Android zijn kun je (naar mijn mening) nog niet efficiënt Facebook-chatten zonder steeds de webpagina erbij te moeten hebben.quote:Op zondag 25 augustus 2013 15:02 schreef freud het volgende:
[..]
Sorry, ik bedoelde meer dat dit soort zaken er toch allang zijn voor Mac? Was niet als flame bedoeld
Ah, I get it. Ben benieuwd of ze voor windows releasen.quote:Op zondag 25 augustus 2013 15:13 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Nee, aangezien chat heads vooralsnog exclusief voor iOS/Android zijn kun je (naar mijn mening) nog niet efficiënt Facebook-chatten zonder steeds de webpagina erbij te moeten hebben.
Nu wel dus
fb chat werkt ook in messagesquote:Op zondag 25 augustus 2013 15:13 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Nee, aangezien chat heads vooralsnog exclusief voor iOS/Android zijn kun je (naar mijn mening) nog niet efficiënt Facebook-chatten zonder steeds de webpagina erbij te moeten hebben.
Nu wel dus
Misschien met AppCleaner het programma verwijderen, en dan opnieuw installerem, misschien staat het dan wel tussen je login items. Werkte voor mij iigquote:Op zondag 25 augustus 2013 18:57 schreef ATOMIC_FUUU het volgende:
Heb een programma dat altijd opstart als ik OS X boot (10.6.8), staat nergens tussen Login Items, en ook niet bij /LaunchAgents/. Kan ook niks vinden in de app settings zelf.
Iemand?
(Is dus de bedoeling dat dat programma niet meer opent on boot)
Misschien in de instellingen van het programma zelf? Meestal werkt ⌘, wel als sneltoetscombinatie.quote:
Ik heb je nodig voor inside infoquote:Op zaterdag 24 augustus 2013 18:16 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Onjuist. 3 jaar volledige garantie, geen kosten in het derde jaar. Die 33% geld voor de rest van het assortiment. Ik werk zelf bij Dixons
Niet slecht? Gast, mijn (Early 2008) iMac (2.4 GHz Core 2 Duo, 6GB RAM, ATI Radeon HD 2400XT à 128MB, 250GB HDD) is een jaar geleden voor 600 de deur uitgegaanquote:Op zondag 25 augustus 2013 21:34 schreef DaMook het volgende:
iMac (2007, 20" , 2,4ghz) verkocht, 380 euro, niet slecht vind ik zelf
.
Jij had gelukquote:Op zondag 25 augustus 2013 21:49 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Niet slecht? Gast, mijn (Early 2008) iMac (2.4 GHz Core 2 Duo, 6GB RAM, ATI Radeon HD 2400XT à 128MB, 250GB HDD) is een jaar geleden voor 600 de deur uitgegaan
Óf ik had geluk, óf je had er zeker 450 voor kunnen krijgen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |