Waarom percentage lagerquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:31 schreef Tyron het volgende:
Hij heeft wel zo zijn punt dat de percentage homo's in voetbal lager ligt dan bij de rest, maar er zullen er vast meer rondlopen dan René zelf denkt.
Als je kijkt hoe al die voetballers over het gras rollen en janken bij iedere aanraking maar elkaar vervolgens wel droogneuken bij een doelpunt denk ik eerder dat het percentage wat hoger ligt dan gemiddeld.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:31 schreef Tyron het volgende:
Hij heeft wel zo zijn punt dat de percentage homo's in voetbal lager ligt dan bij de rest, maar er zullen er vast meer rondlopen dan René zelf denkt.
quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:36 schreef Furdinand het volgende:
Er zit een homo bij mij in de klas en die doet aan voetbal en rugby. Slaat dus nergens op zo'n uitspraak.
quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:30 schreef tong80 het volgende:
. Er zullen er wel een of twee zijn, maar voetbal is geen sport voor homo's.
Als we denken dat elke beroepsgroep evenveel homo's heeft, wil jij dat dan even gaan vertellen in de gemiddelde kapsalon?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waarom percentage lager
Ze durven er niet voor uit te komen. Daarom lijkt het laag.
Binnen alle sporten ligt het percentage homo's relatief laag, het zijn verwijfde mannetjes, die kunnen helemaal niet sporten. Om dezelfde reden ligt het percentage lesbo's hoog, die manwijven kunnen nog best een aardige prestatie neerzetten.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:31 schreef Tyron het volgende:
Hij heeft wel zo zijn punt dat de percentage homo's in voetbal lager ligt dan bij de rest, maar er zullen er vast meer rondlopen dan René zelf denkt.
quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:39 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Binnen alle sporten ligt het percentage homo's relatief laag, het zijn verwijfde mannetjes, die kunnen helemaal niet sporten. Om dezelfde reden ligt het percentage lesbo's hoog, die manwijven kunnen nog best een aardige prestatie neerzetten.
Je hebt de uitzending niet gezien merk ikquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waarom percentage lager
Ze durven er niet voor uit te komen. Daarom lijkt het laag.
Heeft ie niet gezegd.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:34 schreef Homdeck het volgende:
Het idee dat alle homo's verwijfd zijn en als kapper gaan werken. Die man is echt wereldvreemd.
Voetbal is dan juist een sport voor homo's. Lekker douchen met elkaar huilen als er een grasvlek op hun shirt zit etc. Zij doen alleen alsof ze zogenaamd "metroseksueel" zijn.quote:
Dit.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:31 schreef Tyron het volgende:
Hij heeft wel zo zijn punt dat de percentage homo's in voetbal lager ligt dan bij de rest, maar er zullen er vast meer rondlopen dan René zelf denkt.
Bij een profclub?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:36 schreef Furdinand het volgende:
Er zit een homo bij mij in de klas en die doet aan voetbal en rugby. Slaat dus nergens op zo'n uitspraak.
Wat een kortzichtigheid zeg!quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:30 schreef tong80 het volgende:
Als je homo bent, dan ben je op je veertiende wel klaar met voetbal. Dan ga je gewoon in een kapperszaak werken. Dat is gewoon waar.'
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)n-Van-der-Gijp.dhtml
Waar heb je het over ?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:38 schreef rechtsom het volgende:
[..]
Als we denken dat elke beroepsgroep evenveel homo's heeft, wil jij dat dan even gaan vertellen in de gemiddelde kapsalon?
Klopt. Alleen kunnen luisteren. Mijn TV is kapot. Heb er nog een klaagbaak topic voor gepend. Er mankeert niks aan m'n oren. Dus vertel eens...wat heb ik gemist ?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:42 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Je hebt de uitzending niet gezien merk ik
Bron voor deze kort-door-de-bocht conclusie?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waarom percentage lager
Ze durven er niet voor uit te komen. Daarom lijkt het laag.
Wat is het verschil tussen een homo die prof is of een amateurvoetballende homo ?quote:
Lesbiennes zijn idd ook homo.quote:
Dat dat lager is dan het landelijk gemiddelde.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:46 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waar heb je het over ?
Er zullen meer kappers homo zijn net zoals er meer balletdansers homo zijn dan in het voetballen. Maar wat heeft dat met het percentage homo's in het voetbal te maken ?
Ik vind het kort door de bocht dat degenen hier die zeggen dat van der Gijp gelijk heeft met geen enkel argument komen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:48 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Bron voor deze kort-door-de-bocht conclusie?
Niet zo veel dan, want je weet hoe de mannen eruit zien. Rene gaf gewoon zijn mening op basis van ervaringen (40 jaar in het voetbal, slechts 1 homo ontmoet) opgeleukt met zijn Gayp-er-iaanse humor). Niet zoveel aan de hand zou ik zeggen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:47 schreef tong80 het volgende:
[..]
Klopt. Alleen kunnen luisteren. Mijn TV is kapot. Heb er nog een klaagbaak topic voor gepend. Er mankeert niks aan m'n oren. Dus vertel eens...wat heb ik gemist ?
1 op de 10 is toch wel heel veelquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:52 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik vind het kort door de bocht dat degenen hier die zeggen dat van der Gijp gelijk heeft met geen enkel argument komen.
Als er in 40 jaar profvoetbal in Nederland maar twee homo's uit de kast zijn gekomen lijkt het me sterk dat dat de verhoudingen van de werkelijkheid goed weergeeft. Als er in de maatschappij gemiddeld 1 op de 10 homo is. Zal de voetballerij dan de uitzondering zijn ?
2 homo's. Waarvan er één zanger is en weet dat het zijn imago eerder goed doet dan slecht.
Dus omdat het gekscherend is bedoeld, in de overtreffende trap, hetgeen goed kan, mag er niet over worden gediscussieerd ?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:48 schreef theunderdog het volgende:
Al die mensen die hier serieus over gaan doen.![]()
Voetbal International is een voetbal/amusument programma. Deze uitspraken meent van de Gijp niet, het is alleen gewoon dollen.
Vooral die uitspraak over de namen van voetballers, dat homo,s niet de juiste namen hebben.![]()
Tuurlijk.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:52 schreef Adames het volgende:
Rare uitspraak ja. Met duizenden profvoetballers moeten er meer tussen zitten dan 1 of 2.
Het één sluit het ander niet uit. Er zijn percentagegewijs ook meer blanke travestieten dan negroide. Dat wil niet zeggen dat er helemaal geen negers zijn die in een jurk een wasje draaien.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:49 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Dat dat lager is dan het landelijk gemiddelde.
Dat was zo'n beetje de kern van Reneetjes betoog. Voor profvoetballer, begin je op je 6e om als je geluk en kwaliteit hebt op je 18e door te breken als betaald voetballer. Homo's krijgen in de tussentijd andere interesses en haken om die reden eerder (dan het profniveau) af.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:48 schreef tong80 het volgende:
[..]
Wat is het verschil tussen een homo die prof is of een amateurvoetballende homo ?
Zie je wel bij meer idolen dat ze zulke rare dingen doen. Beckham en Bieber zouden ook uitgelachen worden als ze niet belachelijk populair zouden zijn.quote:
Ik ben fan van hem al heel lang. Maar ik kon hier moeilijk om lachen. Het is makkelijk om een minderheid belachelijk te maken. Hij heeft er trouwens steeds meer een handje van de laatste tijd. Deed ie altijd al, maar hij is aan het doorslaan.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:52 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Niet zo veel dan, want je weet hoe de mannen eruit zien. Rene gaf gewoon zijn mening op basis van ervaringen (40 jaar in het voetbal, slechts 1 homo ontmoet) opgeleukt met zijn Gayp-er-iaanse humor). Niet zoveel aan de hand zou ik zeggen.
Ik zeg ook niet dat er geen homo's in het voetbal zitten, denk dat het er gewoon niet heel veel zijn. Om er vanuit te gaan dat het een gemiddeld aantal mensen in de voetballerij homo is, moet je ook denken dat maar een gemiddeld aantal in alle andere sectoren homo isquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:46 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waar heb je het over ?
Er zullen meer kappers homo zijn net zoals er meer balletdansers homo zijn dan in het voetballen. Maar wat heeft dat met het percentage homo's in het voetbal te maken ?
Jawel, alleen het is nogal dom om te zeggen dat deze uitspraken van Gijp dom zijn. Aangezien hij het erom doet.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:53 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dus omdat het gekscherend is bedoeld, in de overtreffende trap, hetgeen goed kan, mag er niet over worden gediscussieerd ?
Maken we er één op de 16 van. Kun je over een selectie spreken.quote:
quote:
en door de gemiddelde homo aversie in de voetbalwereld haken ze ook eerder af. dan is het een beetje raar om te stellen dat acties als die van vrijdag niet nodig zijn, omdat er geen homo's voorkomen in het voetbal.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:55 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Dat was zo'n beetje de kern van Reneetjes betoog. Voor profvoetballer, begin je op je 6e om als je geluk en kwaliteit hebt op je 18e door te breken als betaald voetballer. Homo's krijgen in de tussentijd andere interesses en haken om die reden eerder (dan het profniveau) af.
Je kunt ook op een potje schijten ipv op een toilet. Alleen het potje is te klein voor sommige mensen. Van het toilet kan iedereen gebruik maken.quote:
leuk voor de kijkcijfers.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:56 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Jawel, alleen het is nogal dom om te zeggen dat deze uitspraken van Gijp dom zijn. Aangezien hij het erom doet.
Het is de bedoeling van het programma om over voetbal te praten en de kijkers daarvan te plezieren.
Maar het is natuurlijk ridicuul om te stellen dat het er hooguit maar 1 of 2 zijn in de profvoetballerij. Want dat is namelijk wat Gijp beweerde.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:56 schreef rechtsom het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat er geen homo's in het voetbal zitten, denk dat het er gewoon niet heel veel zijn. Om er vanuit te gaan dat het een gemiddeld aantal mensen in de voetballerij homo is, moet je ook denken dat maar een gemiddeld aantal in alle andere sectoren homo is
lijkt me gewoon veel, als je niet de meisjes meetelt die wat experimenteren in hun studententijd en zichzelf als bi zien.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:57 schreef Fok-it het volgende:
[..]heerlijk die onwetendheid
1 op de 10 mensen in Nederland is echt wel homo-lesbisch of biseksueel hoor.
Ik heb 40 jaar gevoetbald. In het eerste, op een lager niveau en in de zaal. Ben 2 homo's tegengekomen. Het uit de kast komen in een machocultuur is niet iedereen gegeven.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:55 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Dat was zo'n beetje de kern van Reneetjes betoog. Voor profvoetballer, begin je op je 6e om als je geluk en kwaliteit hebt op je 18e door te breken als betaald voetballer. Homo's krijgen in de tussentijd andere interesses en haken om die reden eerder (dan het profniveau) af.
quote:'We voelen ons nu dan ook niet geroepen om op dergelijke onzinnige uitspraken te reageren.'
Als jij als acteur zegt dat je homo bent zegt de collega : 'Ach meid dat wist ik toch allang.'quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:56 schreef rechtsom het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat er geen homo's in het voetbal zitten, denk dat het er gewoon niet heel veel zijn. Om er vanuit te gaan dat het een gemiddeld aantal mensen in de voetballerij homo is, moet je ook denken dat maar een gemiddeld aantal in alle andere sectoren homo is
Ja het hele programma is veredelde mannen-cafe-praat en ik vind dat wel vermakelijk. Maar het is wel zo dat het geen cafe is maar op de buis en nog goed bekeken ook. In die zin heb je wel een punt, maar tegelijkertijd is dat ook juist de charme van Rene, schijt aan politiek correcte uitspraken.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:56 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik ben fan van hem al heel lang. Maar ik kon hier moeilijk om lachen. Het is makkelijk om een minderheid belachelijk te maken. Hij heeft er trouwens steeds meer een handje van de laatste tijd. Deed ie altijd al, maar hij is aan het doorslaan.
In Nederland? Denk het wel. Wereldwijd, iets meer, maar zeker geen grote percentages.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:59 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Maar het is natuurlijk ridicuul om te stellen dat het er hooguit maar 1 of 2 zijn in de profvoetballerij. Want dat is namelijk wat Gijp beweerde.
Ik heb de kop van het artikel genomen.quote:
Maar hij vond zichzelf oh zo grappig.quote:
Tuurlijk. Ik kan er vaak om lachen. Maar hij weet dat veel mensen dat doen. Zie ook het VI topic. Maar wat ik al zei, hij gaat steeds verder. Je kunt natuurlijk lachen om zijn Sneijder en van Peperstraten grappen. Maar hij beledigt ze wel. Dat deed ie gisteren bij een groot deel van de maatschappij.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:02 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Ja het hele programma is veredelde mannen-cafe-praat en ik vind dat wel vermakelijk. Maar het is wel zo dat het geen cafe is maar op de buis en nog goed bekeken ook. In die zin heb je wel een punt, maar tegelijkertijd is dat ook juist de charme van Rene, schijt aan politiek correcte uitspraken.
En dat is dan een vrijbrief voor elke keer dit gedrag?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:43 schreef Mars_Rotterdam het volgende:
En je weet toch dat Gijp vaak overdrijft. Storm in een glas water dit.
Zat jij in een macho-team Tong, daar kan ik me dan weer helemaal niets bij voorstellen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:59 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik heb 40 jaar gevoetbald. In het eerste, op een lager niveau en in de zaal. Ben 2 homo's tegengekomen. Het uit de kast komen in een machocultuur is niet iedereen gegeven.
Lijkt me dus niet zijn homoseksualiteit die hem tot zelfmoord dreef, maar de valse beschuldiging van aanranding. Maar dat terzijde.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:04 schreef tong80 het volgende:
Justinus Soni ("Justin") Fashanu (Hackney, 19 februari 1961 – Shoreditch, 2 mei 1998) was een Brits profvoetballer.
Hij was de zoon van een in Engeland wonende Nigeriaanse advocaat. Na de scheiding van zijn ouders werden hij en zijn jongere broer John, die later eveneens een Brits prof-voetballer zou worden, in een 'Barnardo Home' geplaatst. Toen Justin zes jaar oud was werd hij met zijn jongere broer geadopteerd door Alf en Betty Jackson uit Attleborough, Norfolk, waar de broers hun jeugd doorbrachten.
Fashanu maakte in 1979 op achttienjarige leeftijd zijn professionele debuut voor Norwich City. In 1980 won hij de 'BBC Goal of the Season-award' voor een spectactulair doelpunt tegen Liverpool.
Hij was de eerste zwarte speler in Groot-Brittannië die een miljoen pond ging verdienen toen hij in 1981 tekende bij Nottingham Forest. Geruchten over zijn bezoeken aan gay-nachtclubs en gay-bars brachten hem in conflict met de trainer, Brian Clough, die hem "a bloody poof!" (="een vuile flikker!") noemde. Een knieblessure had eveneens invloed op zijn carrière. Desondanks speelde hij bij diverse clubs, zoals Manchester City en Newcastle United.
Tijdens een interview in 1990 kwam hij er publiekelijk voor uit dat hij homoseksueel was. Hiermee was hij de eerste profvoetballer in de Britse historie die voor zijn homoseksualiteit uitkwam. Veel van zijn vroegere collega's vielen over hem heen. Ook zijn broer sprak zijn afkeer uit.
Als gevolg van de controverse die zijn ontboezeming veroorzaakte, verliet hij Nottingham Forest. Hij speelde vervolgens bij een aantal Engelse league clubs. Ook speelde hij in Schotland. Als gevolg van antihomo-spreekkoren verliet hij in 1994 het profvoetbal.
In de herfst van 1995 speelde hij voor een korte periode bij het Amerikaanse Atalanta Ruckus. Hierna zette hij definitief een einde achter zijn carrière als voetballer. Hij werd trainer van Mary Mania Club, eveneens in de V.S.
Op 25 maart 1998 deed een zeventienjarige jongen aangifte bij de politie. Fashanu zou hem seksueel misbruikt hebben na hem dronken te hebben gevoerd. Op 3 april van dat jaar werd Fashanu ondervraagd, maar niet gearresteerd. Hij verklaarde dat hij door de jongeman werd gechanteerd en keerde terug naar Engeland.
Toen het nieuws van het vermeende misbruik bekend werd, schreef de pers dat in Amerika een arrestatiebevel tegen Fashanu was uitgevaardigd. Op 2 mei 1998 pleegde Fashanu, na een bezoek aan gay-sauna Chariots Roman Spa, zelfmoord door zich op te hangen in een garage. Hij liet een zelfmoordbriefje achter waarin hij ontkende de jongen te hebben aangerand.
In september 1998 werd bekend dat de Amerikaanse politie het onderzoek reeds had gestaakt wegens gebrek aan bewijs; er was nimmer sprake geweest van een arrestatiebevel.
Wat is er mis mee om een paar jaar te discussieren om de homo's recht te doen ?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:03 schreef rechtsom het volgende:
[..]
In Nederland? Denk het wel. Wereldwijd, iets meer, maar zeker geen grote percentages.
Probleem hiermee is dat het alleen een hypothese is en niet gebaseerd op feiten. Ik kan het dus gewoon goed hebben of helemaal fout. zonder mensen die uit de kast komen of een gedegen onderzoek kunnen we er jaren over blijven discussiëren.
Niets. Maar het is wel handig om meer feiten te weten zodat ik mijn mening tzt kan bijstellen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:10 schreef tong80 het volgende:
[..]
Wat is er mis mee om een paar jaar te discussieren om de homo's recht te doen ?
Apartheid werd ook niet in een jaar afgeschaft.
Ik vond hem totaal niet grappig. Ideeën uit het jaar nul. Inderdaad, deze keer was Hans veel beter.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:06 schreef tong80 het volgende:
[..]
Maar hij vond zichzelf oh zo grappig.
Nee in doorsnee-elftallen die niet de doorsnee-verhoudingen van de maatschappij weergaven. Ik heb vaak een vermoeden gehad.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:09 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Zat jij in een macho-team Tong, daar kan ik me dan weer helemaal niets bij voorstellen.
Ik heb het hele artikel gecopyeerd. Het ging van kwaad tot erger na zijn coming out.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:09 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Lijkt me dus niet zijn homoseksualiteit die hem tot zelfmoord dreef, maar de valse beschuldiging van aanranding. Maar dat terzijde.
Daar zijn we nu mee begonnen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:11 schreef rechtsom het volgende:
[..]
Niets. Maar het is wel handig om meer feiten te weten zodat ik mijn mening tzt kan bijstellen.
Touchéquote:
Is belachelijk uiteraard, maar hij heeft er de voetballerij niet door verlaten. Dat kwam pas na de beschuldiging.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:14 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik heb het hele artikel gecopyeerd. Het ging van kwaad tot erger na zijn coming out.
Wat vind je hier dan van ? :
'Geruchten over zijn bezoeken aan gay-nachtclubs en gay-bars brachten hem in conflict met de trainer, Brian Clough, die hem "a bloody poof!" (="een vuile flikker!") noemde. Een knieblessure had eveneens invloed op zijn carrière. Desondanks speelde hij bij diverse clubs, zoals Manchester City en Newcastle United.
Tijdens een interview in 1990 kwam hij er publiekelijk voor uit dat hij homoseksueel was. Hiermee was hij de eerste profvoetballer in de Britse historie die voor zijn homoseksualiteit uitkwam. Veel van zijn vroegere collega's vielen over hem heen. Ook zijn broer sprak zijn afkeer uit.
Als gevolg van de controverse die zijn ontboezeming veroorzaakte, verliet hij Nottingham Forest.'
Lijkt mij zéér onwaarschijnlijk.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:03 schreef rechtsom het volgende:
[..]
In Nederland? Denk het wel. Wereldwijd, iets meer, maar zeker geen grote percentages.
Probleem hiermee is dat het alleen een hypothese is en niet gebaseerd op feiten. Ik kan het dus gewoon goed hebben of helemaal fout. zonder mensen die uit de kast komen of een gedegen onderzoek kunnen we er jaren over blijven discussiëren.
Maar de reactie is toch typisch. Zelfs van zijn broer die ook profvoetballer was.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:15 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Is belachelijk uiteraard, maar hij heeft er de voetballerij niet door verlaten. Dat kwam pas na de beschuldiging.
Waarom zijn er dan wel homosexuele scheidsrechters zoals Ignace van Swieten Frans Derks en Blankensteijn. Dat zijn individualisten. Hoeven zich in de kleedkamer niet te bekommeren om hun collega's.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:16 schreef Tomatenboer het volgende:
Een dermate groot verschil lijkt me niet realistisch. Zelfs als je gelooft in het stereotype beeld van homo's en dat de voetballerij geen wereld is voor homo's.
Dat heb ik met John de Wolf en Vinnie Jones.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:19 schreef Euribob het volgende:
Raar, van der Gijp kwam op mij altijd over als een kasthomo.
Zou het overcompensatie zijn?
Klopt helemaal, maar wat ik bedoel te zeggen is: zelfs ná zijn ontboezeming vond hij nog clubs en bleef hij in de voetballerij. De bedrijfstak is dus niet door en door anti-homo. Idioten/hersenloze tokkies heb je overal, hoeveel indycar racers zouden uit de kast komen bijvoorbeeld?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:18 schreef tong80 het volgende:
[..]
Maar de reactie is toch typisch. Zelfs van zijn broer die ook profvoetballer was.
Kijk nou toch.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:21 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dat heb ik met John de Wolf en Vinnie Jones.
Voor een deel heeft Gijp een punt dat als er in de maatschappij gemiddeld 1 op de 10 homo is dat dit niet hoeft te zijn binnen een bepaald deel van die maatschappij. Het is immers een gemiddelde. Dus in de ene subgroup komt het meer voor en in een ander weinig waardoor je gemiddeld op een bepaald aantal uitkomt. Gijp denkt dat voetbal een subgroup is waar het minder dan gemiddeld in voorkomt. Dat zou best kunnen alleen de argumentatie was daarna vrij matig. Zeker die van de namen. Maar het kan best zo zijn dat als iemand er op zijn 14e achter komt dat hij homo is diegene stopt met voetballen. Het is niet geaccepteerd en misschien wil diegene wel niet wekelijks er mee geconfronteerd worden.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:52 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik vind het kort door de bocht dat degenen hier die zeggen dat van der Gijp gelijk heeft met geen enkel argument komen.
Als er in 40 jaar profvoetbal in Nederland maar twee homo's uit de kast zijn gekomen lijkt het me sterk dat dat de verhoudingen van de werkelijkheid goed weergeeft. Als er in de maatschappij gemiddeld 1 op de 10 homo is. Zal de voetballerij dan de uitzondering zijn ?
2 homo's. Waarvan er één zanger is en weet dat het zijn imago eerder goed doet dan slecht.
Hij vluchtte naar Amerika. Daar was destijds het voetballen even populair als frisbeeénquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:23 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Klopt helemaal, maar wat ik bedoel te zeggen is: zelfs ná zijn ontboezeming vond hij nog clubs en bleef hij in de voetballerij. De bedrijfstak is dus niet door en door anti-homo. Idioten/hersenloze tokkies heb je overal, hoeveel indycar racers zouden uit de kast komen bijvoorbeeld?
Vooral het stuk over de namen, ging nergens over.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:30 schreef Rickario het volgende:
Gijp sloeg de plank even totaal mis daar. Jammer
Weinig denk ik. Macho en gruwelijk populair.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:23 schreef DonRaja het volgende:
hoeveel indycar racers zouden uit de kast komen bijvoorbeeld?
Ik kijk.quote:
Wat grapjes ?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:29 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Maar hé, het is een halve cabaret show dus men moet niet te moeilijk doen. Sommige stukjes kwamen er wat bot uit en waren helemaal niet zo ongeëmancipeerd. Juist doordat men zich er zo druk over maakt leg je er meer druk op. Johan had gelijk toen hij zei dat er een kaliber Ronaldo uit de kast moet komen, dat helpt pas. Dat de KNVB een positieve houding aanneemt valt te prijzen, maar als je er niet wat grapjes over mag maken is het blijkbaar allemaal nog niet zo geaccepteerd.
Moet je tegen Regilio Tuur in z'n gezicht zeggen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:30 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik als hetero vind het schandalig dat er in de modewereld niemand openlijk hetero is
Dit had ook over de gay pride kunnen gaan.quote:„Je bent 14 en homo en dan krijg je zo'n stempel opgeplakt. Het is makkelijk scoren”, zegt de woordvoerster. „Het is jammer dat ze dit onderwerp wederom in het belachelijke trekken.”
Ik denk net het tegenovergestelde.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 14:42 schreef indiaantje89 het volgende:
Ach v/d Grijp probeert de boel weer op te stoken, zoals hij wel vaker doet. Maar die acties van de KNVB vind ik dan ook weer te overdreven. Als of er een homo uit de kast gaat komen om dat Louis van Gaal op een van die boten staat.
Nee maar als je trainer zegt dat hij voorstander is, maar de rest van de boze wereld niet. Dan zou ik me ook niet geroepen voelen om er open vooruit te komen. Want dat is wel wat ze bij de KNVB nu doen, dat selecte groepje op die boot heeft er geen problemen mee. Maar de o zo boze voetbalwereld die niet op die boot staat hebben er wel blijkbaar problemen mee.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 15:07 schreef karton2 het volgende:
Ik denk net het tegenovergestelde.
Als je weet dat jouw trainer homoseksualiteit geen probleem vindt en je zit zelf niet lekker in je vel omdat je niet kan zijn wie je bent is het erg laagdrempelig is om er met de trainer over te praten.
quote:René van der Gijp begrijpt commotie homo-uitspraken niet
René van der Gijp begrijpt helemaal niks van de commotie die is ontstaan na zijn uitspraken in Voetbal International.
"Ik word nu op Twitter weggezet als homohater en dat zegt me helemaal niks. Als er iemand altijd zegt dat iedereen moet doen wat hij wil, ben ik het wel."
Van der Gijp snapt niet waarom er altijd gekeken wordt naar het landelijk gemiddelde als het op homo's aankomt.
Klik hier!
"Ik heb er in al die jaren dat ik actief ben geweest in de voetbalwereld niet één ontmoet. We proberen iets te maken wat er gewoon niet is", vertelt hij.
Van der Gijp staat nog steeds achter zijn uitspraak dat er nauwelijks homoseksuelen zijn in de voetballerij. "Wat willen ze dan van mij horen? Dat het wemelt van de homo's? Dat is gewoon niet zo", benadrukt de oud-voetballer.
Geen issue
Volgens hem is er ook absoluut geen antipathie tegen homo's. "Er is iets met dat voetbal, dat ze homo's niet zouden accepteren. Maar het is helemaal geen issue. De voetbalwereld is juist heel tolerant."
De tv-persoonlijkheid heeft op zich geen moeite met de KNVB en de oud-spelers die afgelopen zaterdag meevoeren met de Canal Parade. "Maar al gaan ze met tien boten meedoen, alsof het probleem dan is opgelost?"
Hij overdrijft weer. Niemand zegt dat het er van wemelt. Er wordt gesuggereerd dat ze er zijn. Dat ontkent ie.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 15:45 schreef indiaantje89 het volgende:
Prima uitspraak, hij word bijna gedwongen om te zeggen dat er wel heel veel zijn bijvoorbeeld door een KNVB....
Als hij ze niet gezien heeft dan kan hij toch inderdaad moeilijk zeggen dat hij ze wel heeft gezien?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:05 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hij overdrijft weer. Niemand zegt dat het er van wemelt. Er wordt gesuggereerd dat ze er zijn. Dat ontkent ie.
Hij ontkent dat ze bestaan. Hij zag ze niet omdat ze niet uit de kast komen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:06 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Als hij ze niet gezien heeft dan kan hij toch inderdaad moeilijk zeggen dat hij ze wel heeft gezien?
Gijp komt vrij vaak ongenuanceerd uit de hoek. Een speler als Manolev (of Manolefje in Gijps woorden) is afgemaakt alsof hij bij wijze van spreken nog niet mee zou kunnen komen bij de F-jes van fc bal op het dak. Maar dat compleet afzagen van één speler (die daar overigens ook best naar van is geworden) daar haalt men de schouders over op.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:57 schreef Tomatenboer het volgende:
Het kan dan wel goedkope humor zijn van Gijp, zoals we van hem gewend zijn. Ik vind niet dat je het daarom maar moet weglachen.
Het zijn weldegelijk uitspraken die de homo-emancipatie in het voetbal, maar ook in het algemeen, geen goed doen. Want vooroordelen en stereotype-bevestigend.
Naar mijn mening is de opwinding dus terecht, zeker omdat Gijp het nog serieus leek te menen ook.
Dus dan is iedereen gelijk maar terrorist? Vreemde manier om het zo te bekijken. Kom op NL is zo tolerant als de pest, over 20 jaar staan we hier waarschijnlijk nog pedofielen toe. Als er echt een voetballer homo had geweest dan had deze dat allang geuit moeten hebben. Als je het in 1 land wel kan doen dan is het wel in Nederland. Maar dat is nog steeds niet gebeurt vandaag de dag.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:15 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hij ontkent dat ze bestaan. Hij zag ze niet omdat ze niet uit de kast komen.
Terroristen zie je ook niet totdat ze toeslaan.
Of je neemt het risico dat hij je direct buiten de selectie zetquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 15:07 schreef karton2 het volgende:
[..]
Ik denk net het tegenovergestelde.
Als je weet dat jouw trainer homoseksualiteit geen probleem vindt en je zit zelf niet lekker in je vel omdat je niet kan zijn wie je bent is het erg laagdrempelig is om er met de trainer over te praten.
Hij zegt dat hij ze niet heeft gezien. Ik moet je heel eerlijk zeggen, ik ken ze ook niet. En ik heb toch aardig wat jaren bij een BVO gespeeld en ken dus aardig wat gasten die het net niet gehaald hebben en daardoor geen enkele bekendheid hebben gekregen en dus inmiddels best gewoon openlijk homoseksueel kunnen zijn zonder vrees voor reacties uit de voetbalwereld.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:05 schreef tong80 het volgende:
Hij overdrijft weer. Niemand zegt dat het er van wemelt. Er wordt gesuggereerd dat ze er zijn. Dat ontkent ie.
Die heb ik gemist. Dat vind ik een dommere opmerking dan die van Gijp eerlijk gezegd en ook kwalijker.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:24 schreef indiaantje89 het volgende:
Bijvoorbeeld een studio voetbal zondag ook de opmerking van Jack van Gelder "Het zou mooi zijn als Christiano Ronaldo uit de kast zou komen: WTF is dat voor zieke gedachte....
quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:24 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Dus dan is iedereen gelijk maar terrorist?
Dus ze moeten fysiek of mentaal worden geholpen ? Al dan niet gedwongen ?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:26 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Feit is dat homoseksualiteit een afwijking is
Er word nu gesuggereerd dat ze het ontkennen... waar komt die aanname vandaan? Als ik aan jou de vraag zou stellen hier op FOK!: tong80 ben jij homo? En je antwoord Nee. Dan kan ik 2 conclusies trekken:quote:
Ja maar die heeft eerst twee weken niet kunnen zitten.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:31 schreef DS4 het volgende:
[..]
Zelfs die doelman van FC Den Haag kan weer normaal over straat hoor.
Wat is er niet normaal aan? Het is iets natuurlijks dus ik ik weet niet met welke norm jij het wil vergelijken.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:26 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Tja als je tegenwoordig een afwijkende mening hebt dan buitelen de moraalridders en belangenverenigingen over elkaar heen om er schande van te spreken. Feit is dat homoseksualiteit een afwijking is, en ik vind niet dat dat in schoolboeken en door de massamedia als iets normaals neergezet moet worden. Prima dat die mensen er zijn, en ze moeten gewoon hun gang kunnen gaan, maar we zijn nu door aan het slaan als samenleving.
Waarom zou ik er voor uitkomen ? Dat beweer ik toch niet ? Dat is ieders vrije keuze. Maar van der Gijp ontkent dat ze bestaan. Dat is wat anders.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:42 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Er word nu gesuggereerd dat ze het ontkennen... waar komt die aanname vandaan? Als ik aan jou de vraag zou stellen hier op FOK!: tong80 ben jij homo? En je antwoord Nee. Dan kan ik 2 conclusies trekken:
1. Nee tong80 is geen homo.
of
2. tong80 is harstikke homo maar durft hier niet op het homo-hatend FOK! ervoor uit te komen.
KNVB kiest dus duidelijk voor optie 2.
Nee hij zegt dat hij er geen is tegen gekomenquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:43 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waarom zou ik er voor uitkomen ? Dat beweer ik toch niet ? Dat is ieders vrije keuze. Maar van der Gijp ontkent dat ze bestaan. Dat is wat anders.
Nee?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:40 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dus ze moeten fysiek of mentaal worden geholpen ? Al dan niet gedwongen ?
Hij is ze niet tegengekomen in zijn vrij beperkte voetbalcarriere, dat is wat anders.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:43 schreef tong80 het volgende:
Maar van der Gijp ontkent dat ze bestaan. Dat is wat anders.
Via deze redenatie kun je pedofilie ook goedpraten.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:43 schreef Deckard het volgende:
[..]
Wat is er niet normaal aan? Het is iets natuurlijks dus ik ik weet niet met welke norm jij het wil vergelijken.
Ok ik begrijp het al. Het is bij jou slechts een (enge) mening. Geeft niets, maar zet het niet neer als een feit.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:51 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Via deze redenatie kun je pedofilie ook goedpraten.
quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:51 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Via deze redenatie kun je pedofilie ook goedpraten.
quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:24 schreef indiaantje89 het volgende:
Dus dan is iedereen gelijk maar terrorist? Vreemde manier om het zo te bekijken. Kom op NL is zo tolerant als de pest, over 20 jaar staan we hier waarschijnlijk nog pedofielen toe.
Maar wat is het verschil tussen een Pedo en een Homo dan?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:53 schreef Deckard het volgende:
[..]
Ok ik begrijp het al. Het is bij jou slechts een (enge) mening. Geeft niets, maar zet het niet neer als een feit.
Maar goed volgens jou moeten alle afwijkingen die in mensen voorkomen maar gewoon klakkeloos als normaal geaccepteerd worden?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:53 schreef Deckard het volgende:
[..]
Ok ik begrijp het al. Het is bij jou slechts een (enge) mening. Geeft niets, maar zet het niet neer als een feit.
Het is geen afwijking. Daar is je eerste kronkel al wat fout loopt. Het is iets wat door de natuur is ingegeven. Met dat statement is geen enkel mens normaal. Een ieder heeft juist expres afwijkingen in zich om ziektes te voorkomen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:56 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Maar goed volgens jou moet alle afwijkingen die in mensen voorkomen maar gewoon klakkeloos als normaal geaccepteerd worden?
Pedofilie moet ook geaccepteerd worden door de samenleving als ik je goed beluister? Die mensen kiezen daar niet voor, dat is de natuur.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:58 schreef Deckard het volgende:
[..]
Het is geen afwijking. Daar is je eerste kronkel al wat fout loopt. Het is iets wat door de natuur is ingegeven. Met dat statement is geen enkel mens normaal. Een ieder heeft juist expres afwijkingen in zich om ziektes te voorkomen.
Ik begrijp niet echt waarom je pedofilie vergelijkt met homofilie.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:00 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Pedofilie moet ook geaccepteerd worden door de samenleving als ik je goed beluister? Die mensen kiezen daar niet voor, dat is de natuur.
Ja, tuurlijk.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:00 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Pedofilie moet ook geaccepteerd worden door de samenleving als ik je goed beluister? Die mensen kiezen daar niet voor, dat is de natuur.
Omdat net zo goed een geaardheid is zoals homoseksualiteit. Weinig verschil zit daar tussen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:01 schreef Deckard het volgende:
[..]
Ik begrijp niet echt waarom je pedofilie vergelijkt met homofilie.
Het vallen op kinderen is het probleem niet, het wordt pas een probleem als je daadwerkelijk iets met die kinderen doet. Dus een pedofiel die geen kinderporno produceert en geen seks met kinderen heeft accepteer ik ja. Er zijn er alleen héél weinig van.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:00 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Pedofilie moet ook geaccepteerd worden door de samenleving als ik je goed beluister? Die mensen kiezen daar niet voor, dat is de natuur.
Je kan al worden opgepakt als je materiaal op je PC hebt staan.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:03 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Het vallen op kinderen is het probleem niet, het wordt pas een probleem als je daadwerkelijk iets met die kinderen doet. Dus een pedofiel die geen kinderporno produceert en geen seks met kinderen heeft accepteer ik ja. Er zijn er alleen héél weinig van.
Ja, of... of het is echt een sport waar homo's relatief weinig mee hebben.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:42 schreef tong80 het volgende:
Ja maar die heeft eerst twee weken niet kunnen zitten.
Verder heb ik al eerder aangegeven dat ik 40 jaar heb gevoetbald en ik 2 homo's ken.
Waarom ? Omdat het amateurwereldje net zo macho is.
Je mening verkopen als feit. Wat een goedkope truc.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:26 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Tja als je tegenwoordig een afwijkende mening hebt dan buitelen de moraalridders en belangenverenigingen over elkaar heen om er schande van te spreken. Feit is dat homoseksualiteit een afwijking is, en ik vind niet dat dat in schoolboeken en door de massamedia als iets normaals neergezet moet worden. Prima dat die mensen er zijn, en ze moeten gewoon hun gang kunnen gaan, maar we zijn nu door aan het slaan als samenleving.
Homofilie betreft relaties tussen volwassen die beiden in staat zijn een goede overweging te maken over hun seksuele contacten en dat vrijwillig, en in een gelijkwaardige relatie, doen. Pedofilie gaat over seksueel contact met een kind dat niet vrijwillig is, waarbij er een ongelijke machtssituatie bestaat, en waarbij het kind nog niet die overwegingen kan maken zoals een volwassene dat kan.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:02 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Omdat net zo goed een geaardheid is zoals homoseksualiteit. Weinig verschil zit daar tussen.
Zo'n verhaal kon je 40 jaar geleden ook nog over homo's makenquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:06 schreef Breekfast het volgende:
Homofilie betreft relaties tussen volwassen die beiden in staat zijn een goede overweging te maken over hun seksuele contacten en dat vrijwillig, en in een gelijkwaardige relatie, doen. Pedofilie gaat over seksueel contact met een kind dat niet vrijwillig is, waarbij er een ongelijke machtssituatie bestaat, en waarbij het kind nog niet die overwegingen kan maken zoals een volwassene dat kan.
Dat mensen er niets aan kunnen doen is nog geen reden om ze te accepteren. Een monster blijft een monster.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:08 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Zo'n verhaal kon je 40 jaar geleden ook nog over homo's maken.
Ik ben niet pro pedo hoor, laten we dat even uit de wereld helpen. Maar die mensen kunnen er ook niet altijd iets aan doen. Terwijl die ook als monsters worden gezien. Wie weet hoe dat over 50 jaar is.
Daar is men nog steeds niet over uit. Maar mocht jij doorslaggevend bewijs daar voor hebben dan denk je dat je redelijk kans maakt op een wetenschappelijke prijs. Als ik jou was zou ik dus heel snel je bevindingen indienen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:02 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Omdat net zo goed een geaardheid is zoals homoseksualiteit. Weinig verschil zit daar tussen.
Precies. Zaterdag was er ook een gay-parade in Stockholm en nou heb ik maar één wagen gezien, maar het was wel heel voorspelbaar inclusief YMCA uit de luidsprekers.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:56 schreef Breekfast het volgende:
En als het een stereotype beeld is wat Rene creëert, dan is de Gay Pride niet bepaald hetgeen wat dat stereotype tegengaat,
Bij pedofilie worden kinderen betrokken die zelf geen keuze kunnen maken, dat is niet eerlijk.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:02 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Omdat net zo goed een geaardheid is zoals homoseksualiteit. Weinig verschil zit daar tussen.
Wat voor studie moet je daarvoor gevolgd hebben, dat heet logica.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:10 schreef Deckard het volgende:
[..]
Daar is men nog steeds niet over uit. Maar mocht jij doorslaggevend bewijs daar voor hebben dan denk je dat je redelijk kans maakt op een wetenschappelijke prijs. Als ik jou was zou ik dus heel snel je bevindingen indienen.
In het ijshockey kom je ze ook nooit tegen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:05 schreef DS4 het volgende:
Ja, of... of het is echt een sport waar homo's relatief weinig mee hebben.
Inderdaad. Onder mannelijke mode-ontwerpers zijn nauwelijks hetero's, onder voetballers nauwelijks homo's. Dat samen leidt tot het landelijk gemiddelde.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:06 schreef Confetti het volgende:
Je kunt gewoon onmogelijk stellen dat homoseksualiteit alleen betrekking heeft op je seksuele voorkeur.
Het heeft in heel, heel veel gevallen ook invloed op je karakter en interesses.
Iets anders claimen is politiek-correcte onzin.
Homo's waren 40 jaar geleden ook monstersquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:10 schreef Confetti het volgende:
[..]
Dat mensen er niets aan kunnen doen is nog geen reden om ze te accepteren. Een monster blijft een monster.
Laat ik daar nu toevallig wel een teamgenoot hebben gehad die homoseksueel bleek te zijn. Al hebben wij beiden ook daar niet de volwassenen gehaald, maar dat terzijde.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:12 schreef sig000 het volgende:
In het ijshockey kom je ze ook nooit tegen.
Volgens die logica ben jij een bosmongool.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:12 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Wat voor studie moet je daarvoor gevolgd hebben, dat heet logica.
Beetje mee eens, denk dat je er van schrikt hoeveel volwassen mensen nog ongewillig seks hebben in deze wereld.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:12 schreef Tyron het volgende:
[..]
Bij pedofilie worden kinderen betrokken die zelf geen keuze kunnen maken, dat is niet eerlijk.
Homofilie is totaal iets anders.
Omdat?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:14 schreef Deckard het volgende:
[..]
Volgens die logica ben jij een bosmongool.
Dat is zeker waar. Let maar op, over een aantal decennia gaan we ook dierenseks en pedofilie goedpraten.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:13 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Homo's waren 40 jaar geleden ook monsters
En dat was ook de stelling van Lokale_Notabele met betrekking op homo's. Dat vonden we 40 jaar terug ook monsters. Nu is het normaal. Daarom beweer ik ook dat pedofilie technisch gezien ook een geaardheid is. Al hoewel ik er zeker principieel op tegen ben. Ik weet dat dit behoorlijk hypocriet is. Maar zo was men 40 jaar geleden ook erg Hypocriet over de homoquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:17 schreef Confetti het volgende:
[..]
Dat is zeker waar. Let maar op, over een aantal decennia gaan we ook dierenseks en pedofilie goedpraten.
De eerste tekenen zijn er al. Pedofilie wordt door veel mensen al niet meer gezien als iets vies en onacceptabel maar als iets waar die pedo's niets aan kunnen doen.
In dit land is men heel goed in het inleven in andere mensen maar hebben eigenlijk geen eigen mening. Een beetje 'als ik er maar geen last van heb doen ze maar wat ze willen' . Niemand die een ideaal wereldbeeld heeft.
dus als je homofilie verbiedt (wat slechts een aftekening is van de tijdsgeest) zijn ze wel weer gelijk.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:02 schreef 16meter het volgende:
[..]
Ja, tuurlijk.
Pedoseksualiteit niet, want seksuele omgang met minderjarigen is verboden.
Je vergelijking is van een nogal twijfelachtig niveau.
valt wel mee, die interesses worden gekweekt door je omgeving.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:06 schreef Confetti het volgende:
Je kunt gewoon onmogelijk stellen dat homoseksualiteit alleen betrekking heeft op je seksuele voorkeur.
Het heeft in heel, heel veel gevallen ook invloed op je karakter en interesses.
Iets anders claimen is politiek-correcte onzin.
Wie bepaalt wat een afwijking isquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:56 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Maar goed volgens jou moeten alle afwijkingen die in mensen voorkomen maar gewoon klakkeloos als normaal geaccepteerd worden?
Als je te vaak je handen wast heb je al een OCD-stoornis, dus laten we niet net gaan doen alsof homoseksualiteit met al zijn symptomen geen psychische afwijking is. In eerdere versies van het DSM was homoseksualiteit ook opgenomen als psychische stoornis/ ziekte. We zijn nu zover doorgeslagen als samenleving dat we homoseksualiteit in schoolboeken en de massamedia gaan presenteren als iets normaals. Dat vind ik echt veel te ver gaan.quote:
Uh, nee.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 15:45 schreef indiaantje89 het volgende:
Prima uitspraak, hij word bijna gedwongen om te zeggen dat er wel heel veel zijn bijvoorbeeld door een KNVB....
Dat heet verkrachting.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:15 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Beetje mee eens, denk dat je er van schrikt hoeveel volwassen mensen nog ongewillig seks hebben in deze wereld.
Het is geen psychologische afwijking. Waar je dat vandaan haalt is mij een raadsel. Het is totaal geen afwijking. Die afwijking ligt toch echt bij jou.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:43 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Als je te vaak je handen wast heb je al een OCD-stoornis, dus laten we niet net gaan doen alsof homoseksualiteit met al zijn symptomen geen psychische afwijking is. In eerdere versies van het DSM was homoseksualiteit ook opgenomen als psychische stoornis/ ziekte. We zijn nu zover doorgeslagen als samenleving dat we homoseksualiteit in schoolboeken en de massamedia gaan presenteren als iets normaals. Dat vind ik echt veel te ver gaan.
Homoseksualiteit is ook liefde, als jij liefde een afwijking noemt dan ben je een heel eenzaam mannetje of heel dom.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:43 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Als je te vaak je handen wast heb je al een OCD-stoornis, dus laten we niet net gaan doen alsof homoseksualiteit met al zijn symptomen geen psychische afwijking is. In eerdere versies van het DSM was homoseksualiteit ook opgenomen als psychische stoornis/ ziekte. We zijn nu zover doorgeslagen als samenleving dat we homoseksualiteit in schoolboeken en de massamedia gaan presenteren als iets normaals. Dat vind ik echt veel te ver gaan.
Zo te lezen ben je nog behoorlijk jong. Pedofilie is de afgelopen decennia enorm als een taboe behandelt. Halverwege vorige eeuw werd het zelfs nog verheerlijkt.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:17 schreef Confetti het volgende:
De eerste tekenen zijn er al. Pedofilie wordt door veel mensen al niet meer gezien als iets vies en onacceptabel maar als iets waar die pedo's niets aan kunnen doen.
Jouw ideaal wereldbeeld?quote:In dit land is men heel goed in het inleven in andere mensen maar hebben eigenlijk geen eigen mening. Een beetje 'als ik er maar geen last van heb doen ze maar wat ze willen' . Niemand die een ideaal wereldbeeld heeft.
Wat vind je er eigenlijk niet normaal aan ?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:43 schreef Lokale_Notabele het volgende:
We zijn nu zover doorgeslagen als samenleving dat we homoseksualiteit in schoolboeken en de massamedia gaan presenteren als iets normaals.
Hij is misschien bang voor iets dat ie zelf niet is of niet kent.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:50 schreef Tyron het volgende:
[..]
Homoseksualiteit is ook liefde, als jij liefde een afwijking noemt dan ben je een heel eenzaam mannetje of heel dom.
Leg eens uit.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:51 schreef Smoofie het volgende:
Homoseksualiteit is ook een afwijking.
Goeie troll ben je welquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:43 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Als je te vaak je handen wast heb je al een OCD-stoornis, dus laten we niet net gaan doen alsof homoseksualiteit met al zijn symptomen geen psychische afwijking is. In eerdere versies van het DSM was homoseksualiteit ook opgenomen als psychische stoornis/ ziekte. We zijn nu zover doorgeslagen als samenleving dat we homoseksualiteit in schoolboeken en de massamedia gaan presenteren als iets normaals. Dat vind ik echt veel te ver gaan.
Verkeerde gaten gebruiken en dat er uit een relatie nooit een echt kind kan komen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:56 schreef tong80 het volgende:
[..]
Wat vind je er eigenlijk niet normaal aan ?
Het is biologisch gezien niet normaal en , waarschijnlijk, heeft het ook te maken met genetische en hormonale invloeden tijdens de ontwikkeling in de baarmoeder van de foetus. Ook omgevingsfactoren spelen een rol, maar dat is vooral bij biseksualitet.quote:
Oh, oke.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waarom percentage lager
Ze durven er niet voor uit te komen. Daarom lijkt het laag.
En als het een platonische relatie is ?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:00 schreef Confetti het volgende:
[..]
Verkeerde gaten gebruiken en dat er uit een relatie nooit een echt kind kan komen.
Waar slaat dat nou op ?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:24 schreef GGMM het volgende:
[..]
Oh, oke.
In de ballet-wereld komen ze er voor uit terwijl ze het niet zijn. Daarom ligt het percentage daar zo hoog.
Maar ondertussen jezelf helemaal scheel rukken op lesboporno zekerquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:00 schreef Confetti het volgende:
[..]
Verkeerde gaten gebruiken en dat er uit een relatie nooit een echt kind kan komen.
Als iedereen homo was bestonden we niet. Zelfs in de natuur is het zeldzaam.
Dat het helemaal niet per se zo hoeft te zijn dat het percentage hier lager ligt omdat niemand er voor durft uit te komen.quote:
Jij vindt 2 homo's in 40 jaar professioneel voetbal wel de waarheid benaderen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:33 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat het helemaal niet per se zo hoeft te zijn dat het percentage hier lager ligt omdat niemand er voor durft uit te komen.
Nee, het zal er heus zijn, maar wellicht niet in het percentage waar vanuit gegaan wordt. Als er in bepaalde beroepen over het algemeen veel meer homo's zijn is het niet meer dan logisch dat het in andere beroepen minder is.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:35 schreef tong80 het volgende:
[..]
Jij vindt 2 homo's in 40 jaar professioneel voetbal wel de waarheid benaderen.
De ballet en kunstwereld is totaal anders qua mentaliteit. Die staan vaker open voor dingen als homosexualiteit. Kunstenaars willen hun horizon verbreiden. Daar past geen tunnelvisie bij.
Waarvan één John de Bever die zanger is en een ander die er na zijn carriere voor uitkwam.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:38 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee, het zal er heus zijn, maar wellicht niet in het percentage waar vanuit gegaan wordt. Als er in bepaalde beroepen over het algemeen veel meer homo's zijn is het niet meer dan logisch dat het in andere beroepen minder is.
Maar oke dat het er maar 2 waren wist ik niet en is wel heel weinig inderdaad.
Hoeft voor mij ook niet. Ik ga mijn heterosexualiteit ook niet exploiteren. Daarom zei ik ook dat het er mij niet om gaat dat ze er voor uit moeten komen, dat hoeft Mark Rutte ook niet van me, maar dat er ontkent wordt dat ze er zijn.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:42 schreef GGMM het volgende:
En met z'n een partij achterlijk gaan doen op een boot werkt alleen maar averechts, daar wil namelijk geen enkel weldenkend mens bij horen. Dat is alsof je heteroseksuelen wil overhalen om er voor uit te komen dat ze heteroseksueel zijn door carnaval te vieren.
twitter:mauricedehond twitterde op dinsdag 06-08-2013 om 18:49:191 op 9 volwassen mannen zegt homo te zijn. 1 op de 70 tot 80 actieve manlijke voetballers in clubverband is homo. http://t.co/FK6znW973z reageer retweet
Ja, en zelf minister-president.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:46 schreef Tomatenboer het volgende:
Vond het ook belachelijke uitspraken van Gijp. Erg dom vooral.
Het kan best zo zijn dat het percentage homo's in het voetbal lager ligt. Maar vervolgens presenteert Gijp zijn stereotype beeld van homo's als absolute waarheid (en vervolgens gaat Derksen daarin mee).
Het is natuurlijk onzin en kortzichtig om te stellen dat alle homo's kappers worden of voor andere verwijfde beroepen kiezen, of dat homo's "geen echte mannen" zouden zijn en geen motoriek zouden hebben of niet tegen een stootje zouden kunnen.
Homo's zijn uiteraard ook gewoon mensen die boekhouder kunnen zijn, bouwvakker, militair, of profvoetballer. Want behalve een seksuele geaardheid hoeft het verder helemaal niets over iemand te zeggen.
Natuurlijk zijn er mensen zoals Paul de Leeuw, Gordon, Gerard Joling en exhibionistische figuren die erg te koop lopen met hun geaardheid, maar dat is geen realistisch beeld van de homo in het algemeen.
Ik vind het schokkend dat veel mensen nog in die goedkope retoriek trappen, en is dan ook het bewijs dat het met die homo-emancipatie en acceptatie nog lang niet zit zoals het zou moeten zijn.
Deze kant gaan we op als samenleving.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:03 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Het vallen op kinderen is het probleem niet, het wordt pas een probleem als je daadwerkelijk iets met die kinderen doet. Dus een pedofiel die geen kinderporno produceert en geen seks met kinderen heeft accepteer ik ja. Er zijn er alleen héél weinig van.
Ehm, nee. Hij haalt teveel stereotypes aan die niet per definitie waar zijn. Niet alle homo's dragen het liefst roze en hebben extreme gaygebaartjes. Dat is ongeveer de helft, dus dat zou betekenen dat nog steeds ongeveer 1 op de 20 voetballers homoseksueel zou zijn. Dat betekent ongeveer 20 in een competitie, gemiddeld genomen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:09 schreef Boezeidekoe het volgende:
De uitspraken van Rene kloppen, alleen dat van de kapperszaak is misschien een verkeerd voorbeeld. Misschien had hij beter kunnen zeggen dat je op je 14e dan in een band gaat spelen.
Ik snap alle commotie dan ook niet, als ik zeg de aarde is rond, dat is ook een vaststaand feit dat weet iedereen daar gaat heel nederland toch ook niet dagenlang over discussieren?
1 op 9 volwassen mannen zegt homo te zijn. 1 op de 70 tot 80 actieve manlijke voetballers in clubverband is homo.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ehm, nee. Hij haalt teveel stereotypes aan die niet per definitie waar zijn. Niet alle homo's dragen het liefst roze en hebben extreme gaygebaartjes. Dat is ongeveer de helft, dus dat zou betekenen dat nog steeds ongeveer 1 op de 20 voetballers homoseksueel zou zijn. Dat betekent ongeveer 20 in een competitie, gemiddeld genomen.
Ik verwacht dat zeker de helft niets durfde te zeggen dan, dus 1 op de 30/40. Biseksuelen zijn er ook niet bij genoemd.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:15 schreef Stiggie het volgende:
[..]
1 op 9 volwassen mannen zegt homo te zijn. 1 op de 70 tot 80 actieve manlijke voetballers in clubverband is homo.
Aldus onderzoek van vandaag
Het is aan anoniem onderzoek via internet? Waarom durf je het niet dan niet te zeggen (van maurice hond, peil.nl )quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:18 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik verwacht dat zeker de helft niets durfde te zeggen dan, dus 1 op de 30/40. Biseksuelen zijn er ook niet bij genoemd.
Dat weet je nooit.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:09 schreef Boezeidekoe het volgende:
Ik snap alle commotie dan ook niet, als ik zeg de aarde is rond, dat is ook een vaststaand feit dat weet iedereen daar gaat heel nederland toch ook niet dagenlang over discussieren?
Zou ik ook niet begrijpen. Dan nog is dat meer dan 'ergens 1 of 2', want clubvoetbal is toch vrij groot.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:19 schreef Stiggie het volgende:
[..]
Het is aan anoniem onderzoek via internet? Waarom durf je het niet dan niet te zeggen (van maurice hond, peil.nl )
Daarom is het gezeur over niks. Het boeit Nederlanders echt niet of je flikker bent of nietquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:21 schreef tong80 het volgende:
Trouwens de tot grootste Nederlander gekozen Pim was homo en neukte met Marokkaantjes en ging naar de darkroom.
Mij iig niet. Daar gaat het ook helemaal niet over. Het gaat over het ontkennen dat ze er zijn in het profmilieu.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:24 schreef Stiggie het volgende:
[..]
Daarom is het gezeur over niks. Het boeit Nederlanders echt niet of je flikker bent of niet
Hoe verklaar je dan dat er vandaag de dag nog steeds geestelijk gehandicapte kinderen en pedofielen geboren worden? Nadelige invloeden op de mensheid zouden er inmiddels dan toch uitgefilterd moeten zijn?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:23 schreef Semisane het volgende:
[..]
Als homoseksualiteit nadelig was geweest voor het menselijk soort, dan wat het er waarschijnlijk wel uit geselecteerd, maar het bestaat en is dus of niet nadelig of het heeft geen enkel effect op de mensheid en is geheel irrelevant op het grotere geheel.
Kunstmatig ja.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:23 schreef Semisane het volgende:
[..]
Beetje domme redenatie, homo's kunnen gewoon kinderen krijgen. Het idee dat homo's geen kinderen kunnen krijgen is redelijk debiel zelfs.
Het probleem is dat we nu kinderen op gaan voeden met het idee dat homoseksualiteit normaal is i.p.v. een afwijking. Prima als je als ouder besluit je kind dat wijs te maken, maar homoseksualiteit wordt tegenwoordig ook in schoolboeken/ lesmateriaal verwerkt. Ik vind het echt te schandalig voor woorden dat ze kinderen zulke denkbeelden opdringen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:23 schreef Semisane het volgende:
[..]
Dan houd je enkel menselijke cultuur, traditie, opvoeding, religie en maatschappelijke mate van intolerantie of acceptatie over als het gaat om homoseksualiteit.
Vind je het niet leuk, vies of vervelend? Denk dan niet dat je "natuurlijk" bent. Dan ben je gewoon opgevoed met dat idee, klaar. Vind je dat laatste dan weer niet leuk, nou ja troost je dan met de gedachte dat je je altijd kan ontwikkelen en je hoeft niet op het niveau te blijven van je opvoeding. Gefeliciteerd.
Goed verwoordquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 16:26 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Tja als je tegenwoordig een afwijkende mening hebt dan buitelen de moraalridders en belangenverenigingen over elkaar heen om er schande van te spreken. Feit is dat homoseksualiteit een afwijking is, en ik vind niet dat dat in schoolboeken en door de massamedia als iets normaals neergezet moet worden. Prima dat die mensen er zijn, en ze moeten gewoon hun gang kunnen gaan, maar we zijn nu door aan het slaan als samenleving.
Waar ben je bang voor ? Vind je het eng ?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:41 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Het probleem is dat we nu kinderen op gaan voeden met het idee dat homoseksualiteit normaal is i.p.v. een afwijking
Ik vind het fout om kinderen zulke denkbeelden op te dringen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:44 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waar ben je bang voor ? Vind je het eng ?
Wie zegt dat de natuur dat nadelig genoeg vind om er uit te selecteren? Daarbij gaan willekeurige mutatie en genetische kopie "foutjes" gewoon door.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:41 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Hoe verklaar je dan dat er vandaag de dag nog steeds geestelijk gehandicapte kinderen en pedofielen geboren worden? Nadelige invloeden op de mensheid zouden er inmiddels dan toch uitgefilterd moeten zijn?
Nee natuurlijk niet! Je dacht toch niet dat al die homo-papa's die het stiekum doen langs de snelweg enkel kinderen hebben gekregen via kunstmatige inseminatie ofzo?quote:
Homoseksualiteit is normaal, althans het is natuurlijk. Of het sociaal normaal is hangt af van de maatschappij. In Nederland heeft men ooit maar besloten dat het wel menselijk is om ook homo's menselijk te behandelen en daarbij werd homoseksualiteit ook binnen deze maatschappij normaal.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:41 schreef Lokale_Notabele het volgende:Het probleem is dat we nu kinderen op gaan voeden met het idee dat homoseksualiteit normaal is i.p.v. een afwijking. Prima als je als ouder besluit je kind dat wijs te maken, maar homoseksualiteit wordt tegenwoordig ook in schoolboeken/ lesmateriaal verwerkt. Ik vind het echt te schandalig voor woorden dat ze kinderen zulke denkbeelden opdringen.
Ach, dat is gewoon een conservatieve mening en zoals alle conservatieve meningen ooit in de geschiedenis. Die sterven wel een keer uit.quote:
Dus hier ben je bang voor :quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:46 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Ik vind het fout om kinderen zulke denkbeelden op te dringen.
http://www.nu.nl/boek/230(...)in-schoolboeken.html
Zou kunnen, ik heb geen idee waar men allemaal kinderen loopt of ligt te verwekken. Dat is niet aan mij.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:57 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Zeg je nou dat homo's langs de kant van de snelweg kinderen verwekken?
Wellicht zou het niet moeten, maar het kan wel altijd gekker.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:57 schreef Lokale_Notabele het volgende:Het moet nou niet gekker worden.
Het punt is dat homoseksualiteit wordt gepresenteerd aan kinderen alsof het de normaalste zaak van de wereld is. Misschien heb ik als ouder wel een mening over zulke denkbeelden die aan mijn kind opgedrongen worden. Maar nee in de Nederlandse samenleving moet alles maar kunnen. We hadden hier bijna een club die opkomt voor de belangen van pedofielen. Het wordt steeds gekker.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:58 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dus hier ben je bang voor :
"Het onderwerp homoseksualiteit wordt al lang behandeld in de biologieles, of in de geschiedenisboeken'', legt Grijzenhout uit. "Maar in de reguliere voorbeelden in lesboeken zijn het tot nu toe altijd een vader en moeder geweest die naar de winkel gingen om boodschappen te doen. Dat worden binnenkort ook eens een vader en een vader.''
Dat hakt er idd wel in idd.
Papa en papa met een jengelend kind.
Ik vind die kutkoters met traditionele ouders al niet om te harden.
quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:57 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Zeg je nou dat homo's langs de kant van de snelweg kinderen verwekken?
Het moet nou niet gekker worden.
Homoseksualiteit mag in biologische zin dan een afwijking genoemd worden, maar is dat dan erg?quote:Het probleem is dat we nu kinderen op gaan voeden met het idee dat homoseksualiteit normaal is i.p.v. een afwijking. Prima als je als ouder besluit je kind dat wijs te maken, maar homoseksualiteit wordt tegenwoordig ook in schoolboeken/ lesmateriaal verwerkt. Ik vind het echt te schandalig voor woorden dat ze kinderen zulke denkbeelden opdringen.
Als het dan maar wel een gevarieerde homofiele samenleving wordt. Naast een Gordon ook een Rock Hudson en naast een Gerard Joling ook een Garry Cooper.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:03 schreef Tomatenboer het volgende:
Of ben je bang dat het besmettelijk is, en dat straks al onze kinderen veranderen in homoseksuelen, waardoor meteen het voortbestaan van de mensheid in gevaar komt?
Vind het grappig dat nl een tolerant land word genoemd totdat je een afwijkende mening of een idee hebt . Mocht je dit doen dan krijg je de meest vreselijke dingen te horenquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:55 schreef Semisane het volgende:
[..]
Ach, dat is gewoon een conservatieve mening en zoals alle conservatieve meningen ooit in de geschiedenis. Die sterven wel een keer uit.
Zijn dat homo's?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:15 schreef tong80 het volgende:
[..]
Als het dan maar wel een gevarieerde homofiele samenleving wordt. Naast een Gordon ook een Rock Hudson en naast een Gerard Joling ook een Garry Cooper.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.BFF met GGMM
In de jaren 70 was NL tolerant, dat is inmiddels achterhaald.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:23 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Vind het grappig dat nl een tolerant land word genoemd totdat je een afwijkende mening of een idee hebt . Mocht je dit doen dan krijg je de meest vreselijke dingen te horen
Als iemand het een afwijking vindt, betekent niet meteen dat hij of zij iets tegen homo's heeftquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:03 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Homoseksualiteit mag in biologische zin dan een afwijking genoemd worden, maar is dat dan erg?
Is het bovendien erg dat kinderen aangeleerd wordt dat er verschillen bestaan in de samenleving? Of moeten kinderen dan alleen maar leren wat het meest gangbare is in de samenleving?
Overigens zijn het geen denkbeelden, maar is homoseksualiteit een (afwijkende) geaardheid, maar zeker geen keuze die je weloverwogen maakt ofzo.
Wel kun je discussiëren of je de denkwijze dat homoseksualiteit algemeen geaccepteerd is (of zou moeten zijn) acceptabel vindt voor onderwijsmateriaal, maar feit is dat het bestaat, en dat kinderen daar vroeg of laat toch mee in aanraking komen. Dan lijkt het mij juist aan te raden om er op school al aandacht aan te besteden.
Of ben je bang dat het besmettelijk is, en dat straks al onze kinderen veranderen in homoseksuelen, waardoor meteen het voortbestaan van de mensheid in gevaar komt?
Kan zijn, maar ik kan me voorstellen dat een homo het als een belediging opvat.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:33 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Als iemand het een afwijking vindt, betekent niet meteen dat hij of zij iets tegen homo's heeft
quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:25 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Zijn dat homo's?
Rock Hudson stierf aan aids, hield tot aan zijn dood z'n mond. Als ie op gala's en zo verscheen huurde ie een vrouw/meisje/call girl. Die aan zijn arm over de rode loper liep. Garry Cooper idem dito.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Conservatief Amerika in de jaren 50. Een tijd die sommigen in dit topic graag terug zouden willen zien.
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
Klopt, maar ik meen dat wel te lezen in de strekking van Lokale Notabele's z'n posts.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:33 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Als iemand het een afwijking vindt, betekent niet meteen dat hij of zij iets tegen homo's heeft
Ik weet alleen van geruchten rond James Dean.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:34 schreef tong80 het volgende:
[..]
Rock Hudson stierf aan aids, hield tot aan zijn dood z'n mond. Als ie op gala's en zo verscheen huurde ie een vrouw/meisje/call girl. Die aan zijn arm over de rode loper liep. Garry Cooper idem dito.
Conservatief Amerika in de jaren 50. Een tijd die sommigen in dit topic graag terug zouden willen zien.
Ja, homo zijn "leer" je niet. Als je hetero bent en je leest iets over homo's in boeken of er wordt wat over homoseksualiteit uitelegd op school wordt je niet opeens homo nee.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:37 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Klopt, maar ik meen dat wel te lezen in de strekking van Lokale Notabele's z'n posts.
Montgomery Clift.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:34 schreef tong80 het volgende:
Rock Hudson stierf aan aids, hield tot aan zijn dood z'n mond. Als ie op gala's en zo verscheen huurde ie een vrouw/meisje/call girl. Die aan zijn arm over de rode loper liep. Garry Cooper idem dito.
Conservatief Amerika in de jaren 50. Een tijd die sommigen in dit topic graag terug zouden willen zien.
Ook. Hoe heet de acteur uit Midnight Express ? Brad Davis ? Stierf ook aan aids.quote:
quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:34 schreef sig000 het volgende:
Elk elftal heeft 1 homo, die zit op de bank omdat ie niet kan voetballen.
10, keepershirt is niet rozequote:Op dinsdag 6 augustus 2013 22:08 schreef de_boswachter het volgende:
[..]![]()
Behalve bij Ajax, daar spelen er 11 in hun roze shirtje.
Jeroen Krabbéquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 22:03 schreef sig000 het volgende:
Er zijn ook nog bisexuelen die van 2 wallen eten.
Nope want dat heeft het normale shirtquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 22:11 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Zal vast een roze biesje aan zitten
Wat is er mis dan?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 23:49 schreef HiZ het volgende:
Van der Gijp is gewoon een domme lullo die met zijn gezwets precies aangeeft wat er mis is.
Het ontkennen dat er homo's in het voetbal zijn. En het ontkennen dat er een probleem is.quote:
Die labiele simpele ziel heeft alleen verteld dat er in zijn voetbalwereld geen homo's waren.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 23:59 schreef HiZ het volgende:
[..]
Het ontkennen dat er homo's in het voetbal zijn. En het ontkennen dat er een probleem is.
Het geeft wel genoeg aan he? Anyway, het is altijd wel leuk om dat soort mensen in vlammen neer te zien komen. Ben benieuwd hoelang RTL 'm nog aanhoudt.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 00:02 schreef sig000 het volgende:
[..]
Die labiele simpele ziel heeft alleen verteld dat er in zijn voetbalwereld geen homo's waren.
Maakt ie nog een wat mislukt kapper grapje over.
Er is een redelijk grote groep mensen die 'm wel grappig vinden en zelf is hij nu zijn baantje aan het redden want verder kan hij niets.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 00:05 schreef HiZ het volgende:
[..]
Het geeft wel genoeg aan he? Anyway, het is altijd wel leuk om dat soort mensen in vlammen neer te zien komen. Ben benieuwd hoelang RTL 'm nog aanhoudt.
Maar hij blijft het alleen maar erger makenquote:Op woensdag 7 augustus 2013 00:07 schreef sig000 het volgende:
[..]
Er is een redelijk grote groep mensen die 'm wel grappig vinden en zelf is hij nu zijn baantje aan het redden want verder kan hij niets.
Hij heeft gewoon nergens verstand van en dat past verder prima in dat programma.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 00:10 schreef HiZ het volgende:
[..]
Maar hij blijft het alleen maar erger makenvanavond begon ie weer over dat 'zwarten' geen interesse hadden in fietsen
om te verdedigen dat homo's geen interesse zouden hebben in voetbal
Omdat deze debiel niet doorhad dat de KNVB nou juist die boot had ingehuurd afgelopen zaterdag omdat zij WEL vinden dat het klimaat in het voetbalwereldje niet klopt. Ik geloof ook echt wel dat Ronald de Boer niet uit zijn nek klets als hij zegt dat de eerste homo in het prof-voetbal die uit de kast komt wel een olifantenhuid moet hebben.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 00:12 schreef sig000 het volgende:
[..]
Hij heeft gewoon nergens verstand van en dat past verder prima in dat programma.
Waarom iedereen het zo serieus neemt, is me een raadsel?
Het maakt toch geen reet uit wat een voetballer neukt in zijn vrije tijd, waarom zou je dat vertellen in de kleedkamer?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 00:18 schreef HiZ het volgende:
[..]
Omdat deze debiel niet doorhad dat de KNVB nou juist die boot had ingehuurd afgelopen zaterdag omdat zij WEL vinden dat het klimaat in het voetbalwereldje niet klopt. Ik geloof ook echt wel dat Ronald de Boer niet uit zijn nek klets als hij zegt dat de eerste homo in het prof-voetbal die uit de kast komt wel een olifantenhuid moet hebben.
Ik schat in dat het KNVB standpunt wat meer op feiten is gebaseerd dan de observaties over ''homofielen' van deze meneer. Alleen al het gebruik van het woord homofiel maakt hem tot een verstofte dinosaurus.
LOL, ik heb een donkerbruin vermoeden dat de helft van de gesprekken gaan over wat er geneukt isquote:Op woensdag 7 augustus 2013 00:20 schreef sig000 het volgende:
[..]
Het maakt toch geen reet uit wat een voetballer neukt in zijn vrije tijd, waarom zou je dat vertellen in de kleedkamer?
Ja en iedereen weet dan dat het sterke verhalen zijn.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 00:22 schreef HiZ het volgende:
[..]
LOL, ik heb een donkerbruin vermoeden dat de helft van de gesprekken gaan over wat er geneukt is
Dat ja, en bovendien VI is een kroeg een stamtafel met kroegpraat en bier en camera's en microfoons erbij om het uit te kunnen zenden, op 7 nota bene, that's it.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 01:23 schreef Ringo het volgende:
Boehoe boehoe, het Spook der Morele Verontwaardiging giert weer door het land.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door dl3b op 07-08-2013 06:38:45 ]Karper diem, vis van de dag
Het is inderdaad vreselijk wat ik in die post heb gezegd. De rillingen lopen nu nog over mijn rug.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:23 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Vind het grappig dat nl een tolerant land word genoemd totdat je een afwijkende mening of een idee hebt . Mocht je dit doen dan krijg je de meest vreselijke dingen te horen
Pedo's hebben net zo veel met homo's te maken als kannibalen met vegetariërs.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:01 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Het punt is dat homoseksualiteit wordt gepresenteerd aan kinderen alsof het de normaalste zaak van de wereld is. Misschien heb ik als ouder wel een mening over zulke denkbeelden die aan mijn kind opgedrongen worden. Maar nee in de Nederlandse samenleving moet alles maar kunnen. We hadden hier bijna een club die opkomt voor de belangen van pedofielen. Het wordt steeds gekker.
Ik ken wat homo's die schaatsen en paardrijden.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 08:08 schreef Pietverdriet het volgende:
Ik ken geen enkele homo die kapper is, wel een paar die voetballen
Korfbal, das gemengd douchen toch?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 08:11 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ik ken wat homo's die schaatsen en paardrijden.
En je verwacht het niet , ook nog 1 op korfbal.
In christelijke gemeentes hebben ze er een klein wandje tussen staan.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 08:16 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Korfbal, das gemengd douchen toch?
Ik maak helemaal geen punt. Deze zijn zelfs leuk. Ik heb ze uit het VI-topic. Daar zitten z'n grootste fans. Dacht ik plaats ze hier ook. Verder geen bijbedoelingen.quote:
Ik ken 3 mannelijke kappers. Eén ervan is homo. En niet zo'n klein beetje ook.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 08:08 schreef Pietverdriet het volgende:
Ik ken geen enkele homo die kapper is, wel een paar die voetballen
Mijn Turkse is nog niet uit de kast gekomen.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 08:25 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik ken 3 mannelijke kappers. Eén ervan is homo. En niet zo'n klein beetje ook.
Je verdaait het weer. Hij zei dat ze niet bestonden in de voetballerij.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 08:41 schreef hafcfan het volgende:
Jezus er stond zelfs in de telegraaf dat hij racistische was.Mensen luisteren helemaal niet naar hem en gaan er dan weer andere dingen bij halen. Gijp heeft gewoon gelijk. Er zijn gewoon minder homo's in de voetbalwereld en meer in de showbizz wereld.
En waarom zou een homo in de voetbalwereld uit de kast komen?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 08:41 schreef hafcfan het volgende:
Jezus er stond zelfs in de telegraaf dat hij racistische was.Mensen luisteren helemaal niet naar hem en gaan er dan weer andere dingen bij halen. Gijp heeft gewoon gelijk. Er zijn gewoon minder homo's in de voetbalwereld en meer in de showbizz wereld.
Jij praat onzin. Hij zei dat ze er wel waren maar veeel minder. En dan zeggen dat ik het verdraai. Je bewijst mijn klacht.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 08:58 schreef tong80 het volgende:
[..]
Je verdaait het weer. Hij zei dat ze niet bestonden in de voetballerij.
Hij ontkende hun bestaan. Ik beweer, zonder het te kunnen bewijzen, dat ze er weldegelijk zijn maar er niet voor uitkomen.
Dat is aan de homo. Ik weet het niet.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 09:01 schreef sig000 het volgende:
[..]
En waarom zou een homo in de voetbalwereld uit de kast komen?
Mijn vader is homo. En ik ben niet verwekt op een parkeerplaats langs de snelweg. En mijn vader is geen kapper maar kijkt wel voetbal. En hij gaat iedere zondag naar de kerk. Dat gaat Van der Gijp niet geloven, denk ik.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 00:21 schreef HiZ het volgende:
By the by, ik ken iemand die dameskapper en homo is, en die in het weekeinde niet onverdienstelijk voetbalt. Gaat het hoofd van die lullo knappen als ie daarover hoort ?
Het heeft geen enkele zin voor die homo om dat te melden, het gaat om het achter de bal aanrennen dan.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 09:05 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Dat is aan de homo. Ik weet het niet.
Ja als hij geroepen had dat alle vrouwen dood moeten ook. Je punt is?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 08:43 schreef Pietverdriet het volgende:
Als hij had geroepen dat Negers ondervertegenwoordigd waren op de universiteit omdat bla bla bla was hij per direct ontslagen
quote:Op woensdag 7 augustus 2013 09:15 schreef FredVleespet het volgende:
[..]
Ja als hij geroepen had dat alle vrouwen dood moeten ook. Je punt is?
Hij zei dat er maar twee uit de kast zijn gekomen dat dat bewijst dat ze er bijna niet zijn. Ik zeg dat ze er wel degelijk zijn dat ze er alleen niet voor uitkomen. Dat hoeven ze van mij ook niet, maar ontkennen dat ze er zijn is belachelijk.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 09:05 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Jij praat onzin. Hij zei dat ze er wel waren maar veeel minder. En dan zeggen dat ik het verdraai. Je bewijst mijn klacht.
Klopt. Hoeven ze van mij ook niet. Maar dat wil niet zeggen dat ze er niet zijn.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 09:11 schreef sig000 het volgende:
[..]
Het heeft geen enkele zin voor die homo om dat te melden, het gaat om het achter de bal aanrennen dan.
Ze gaan dat tegen jou echt niet vertellen of ben je toevallig beetje bi?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 09:51 schreef tong80 het volgende:
[..]
Klopt. Hoeven ze van mij ook niet. Maar dat wil niet zeggen dat ze er niet zijn.
Nee Kootquote:Op woensdag 7 augustus 2013 09:54 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ze gaan dat tegen jou echt niet vertellen of ben je toevallig beetje bi?
Omdat wat? Omdat zijn andere sociaal-economische achtergrond hebben en minder kansen krijgen in het leven? Waarom zou je daar om ontslagen worden?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 08:43 schreef Pietverdriet het volgende:
Als hij had geroepen dat Negers ondervertegenwoordigd waren op de universiteit omdat bla bla bla was hij per direct ontslagen
Dat is sowieso gelul want die Gijp heeft volgens mij elke klas dubbel gedaan en is toen het voetbalveld opgeschopt en ook daar bleef hij beperkt.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 12:28 schreef Ludd het volgende:
[..]
Omdat wat? Omdat zijn andere sociaal-economische achtergrond hebben en minder kansen krijgen in het leven? Waarom zou je daar om ontslagen worden?
Een draaikolk in een glas water?quote:
Nee zijn kwaliteiten kwamen meer tot recht bij de paaldansverenigingen. Maar ook daar is in de loop der jaren natuurlijk een hoop bij verzonnen.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 12:35 schreef sig000 het volgende:
[..]
Dat is sowieso gelul want die Gijp heeft volgens mij elke klas dubbel gedaan en is toen het voetbalveld opgeschopt en ook daar bleef hij beperkt.
Een storm in een glas water.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:37 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Een draaikolk in een glas water?
God is dat alles?quote:
Er zitten aardig wat van die voetbal commentators flink aan de voorgeschreven pillen.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:33 schreef Godtje het volgende:
Men mag hopen dat Gijp met een levenslange burnout thuis komt te zitten.
Er zijn wel relatief weinig TV presentatoren met een burnout. Dat is meer iets voor dameskappers
Ga Vega trutten uitschelden jijquote:Op woensdag 7 augustus 2013 08:43 schreef Pietverdriet het volgende:
Als hij had geroepen dat Negers ondervertegenwoordigd waren op de universiteit omdat bla bla bla was hij per direct ontslagen
Misschien zijn dat XTC pillen.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:44 schreef sig000 het volgende:
[..]
Er zitten aardig wat van die voetbal commentators flink aan de voorgeschreven pillen.
Onbegrijpelijk want zo'n eredivisie wedstrijd in NL val je toch zonder in slaap?
We schelden je elke dag al uit. Daar gaat de lol ook een keer vanaf.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:44 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ga Vega trutten uitschelden jij
He.. toe nou, ik begon er net lol in te krijgenquote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:45 schreef Godtje het volgende:
[..]
We schelden je elke dag al uit. Daar gaat de lol ook een keer vanaf.
Je moet al met jezelf leven. Dat is al zielig genoeg.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:46 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
He.. toe nou, ik begon er net lol in te krijgen
quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:47 schreef Godtje het volgende:
[..]
Je moet al met jezelf leven. Dat is al zielig genoeg.
Nog dolfijnen gered deze week?
Slaat juist nergens op dat jij direct 1 persoon die jij kent als stereotype gaat handhaven.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:36 schreef Furdinand het volgende:
Er zit een homo bij mij in de klas en die doet aan voetbal en rugby. Slaat dus nergens op zo'n uitspraak.
Ja iddquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:35 schreef Tja..1986 het volgende:
Als je kijkt hoe al die voetballers over het gras rollen en janken bij iedere aanraking maar elkaar vervolgens wel droogneuken bij een doelpunt denk ik eerder dat het percentage wat hoger ligt dan gemiddeld.
De meerderheid is wel zo, dat is nou eenmaal zo.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:34 schreef Homdeck het volgende:
Het idee dat alle homo's verwijfd zijn en als kapper gaan werken. Die man is echt wereldvreemd.
Hij moet dat wel zeggen anders gaat iedereen hem zien als een homohaterquote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:57 schreef Ringo het volgende:
Gadverdamme wat een eigentijds slappeknieëngedrag weer.
Je zegt zelf dat hij gelijk heeft met dat er minder homo's wss zullen zijn....quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 13:46 schreef Tomatenboer het volgende:
Vond het ook belachelijke uitspraken van Gijp. Erg dom vooral.
Het kan best zo zijn dat het percentage homo's in het voetbal lager ligt. Maar vervolgens presenteert Gijp zijn stereotype beeld van homo's als absolute waarheid (en vervolgens gaat Derksen daarin mee).
Het is natuurlijk onzin en kortzichtig om te stellen dat alle homo's kappers worden of voor andere verwijfde beroepen kiezen, of dat homo's "geen echte mannen" zouden zijn en geen motoriek zouden hebben of niet tegen een stootje zouden kunnen.
Homo's zijn uiteraard ook gewoon mensen die boekhouder kunnen zijn, bouwvakker, militair, of profvoetballer. Want behalve een seksuele geaardheid hoeft het verder helemaal niets over iemand te zeggen.
Natuurlijk zijn er mensen zoals Paul de Leeuw, Gordon, Gerard Joling en exhibionistische figuren die erg te koop lopen met hun geaardheid, maar dat is geen realistisch beeld van de homo in het algemeen.
Ik vind het schokkend dat veel mensen nog in die goedkope retoriek trappen, en is dan ook het bewijs dat het met die homo-emancipatie en acceptatie nog lang niet zit zoals het zou moeten zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |