Die huizen zijn dus zo goedkoop omdat de bank, die 50 k niet bijfinancierdquote:Op maandag 5 augustus 2013 10:58 schreef KneeDeep het volgende:
[..]
Dat veel verkopers na 5 jaar recessie nog steeds geloven in de fop prijzen van 2008 is niet het probleem van de WBV's. Wel belangrijk is de staat van onderhoud van deze panden. Waarschijnlijk staan ze voor groot onderhoud en mag de koper er 50k bij financieren om de boel naar de huidige tijd te verbouwen.
ik ben een starter die aan die punten voldoet, dat is juist het wrange.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 19:57 schreef 99.999 het volgende:
Die 2,6 is dan ook niet op starters gericht maar op mensen met een niet al te hoge hypotheek ten opzichte van de waarde die na hun rentevaste periode naar een andere bank willen. Tot 70% van de excecutiewaarde waarde richten ze zich op volgens mij.
https://www.ing-diba.de/baufinanzierung/neufinanzierung/quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 19:49 schreef mistere2002 het volgende:
zijn er ondertussen mensen die ervaring hebben met een buitenlandse (duitse) hypotheek voor een huis in Nederland?
Bij mijn zoektocht kan ik nergens een verstrekker vinden, en zeker niet de 2.6% procent wat toen in de krant stond.
Verstrekken die ook hypotheken in Nederland? Want daar zit de crux.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:08 schreef blomke het volgende:
[..]
https://www.ing-diba.de/baufinanzierung/zinsen-aktionen/
36 sec. zoekwerk.
Het wasemen dertig seconden zoeken maar het geldt alleen als je woont en werkt in Duitsland. Precies het probleem dat werd aangegeven dus.quote:
Nog eens 21 sec. zoekwerk: http://www.duitsehypothee(...)nederlands-huis.htmlquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:12 schreef 99.999 het volgende:
Het wasemen dertig seconden zoeken maar het geldt alleen als je woont en werkt in Duitsland. Precies het probleem dat werd aangegeven dus.
Met wederom een hele serie beperkende voorwaarden waardoor degene die het hier aanzwengelde er niet mee uit de voeten kan.... Ben je nu echt zo dom of doe je nu alsof?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:16 schreef blomke het volgende:
[..]
Nog eens 21 sec. zoekwerk: http://www.duitsehypothee(...)nederlands-huis.html
Ik dacht dat ik af en toe wel behoorlijk snugger uit de hoek kon komen.....quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:18 schreef 99.999 het volgende:
Ben je nu echt zo dom of doe je nu alsof?
Misschien, in deze reeks is me dat in elk geval niet opgevallen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:22 schreef blomke het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik af en toe wel behoorlijk snugger uit de hoek kon komen.....
Ze je mijn reactie en de offtopic reacties willen verwijderen. Tevens het op de man spelen in jouw reactie mag je weghalen. Ik dacht dat we deze wijze van reageren niet meer zouden doen. Of mag je nu rustig voor gierige stront uitmaken die geen cent te maken heeft en niet beter kan reageren dan een botte lompe boer die kiespijn heeft ?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:18 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Met wederom een hele serie beperkende voorwaarden waardoor degene die het hier aanzwengelde er niet mee uit de voeten kan.... Ben je nu echt zo dom of doe je nu alsof?
Thuis wonen is niet nodig hoor, genoeg leuke huizen te huur voor 700 Euro en dan met 2 inkomens flink sparen zodat je 40K eigen geld meebrengt, dan zijn de banken in NL ook ineens een stuk vriendelijker.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 22:13 schreef mistere2002 het volgende:
Ik kan me voorstellen dat er nu veel meer starters zijn die langer thuis zijn blijven wonen en nu zelf wat geld kunnen ophoesten
Ik lees dat vaker. Iemand enig idee waarom dat is? 't Is tenslotte niet alsof de bankier zelf het huis gaat bekijken en het daarom niet te ver weg mag zijn.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 22:13 schreef mistere2002 het volgende:
a: alleen vlak bij de grens (limburg). Gelderland is al te ver.
Behapbaarheid vermoed ik. Het zijn vaak ook lokale/ regionale banken aan de Duitse kant van de grens die het aanbieden. Die hebben ook maar een beperkte uitleencapaciteit en kunnen dus hun eisen stellen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 23:18 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Ik lees dat vaker. Iemand enig idee waarom dat is? 't Is tenslotte niet alsof de bankier zelf het huis gaat bekijken en het daarom niet te ver weg mag zijn.
Banken weten ook dat het gemiddeld inkomen daalt, door babyboomers die met pensioen gaan, velen krijgen nog geen 60% van het oude loon.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 23:14 schreef sig000 het volgende:
[..]
Thuis wonen is niet nodig hoor, genoeg leuke huizen te huur voor 700 Euro en dan met 2 inkomens flink sparen zodat je 40K eigen geld meebrengt, dan zijn de banken in NL ook ineens een stuk vriendelijker.
Daarnaast gaat er vanzelf weer een situatie ontstaan waar de huizenprijzen gedurende langere tijd een stabiele prijs hebben.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 08:44 schreef HD9 het volgende:
[..]
Banken weten ook dat het gemiddeld inkomen daalt, door babyboomers die met pensioen gaan, velen krijgen nog geen 60% van het oude loon.
En de ziektekosten nemen fors toe bij ouderen
Dus een blijvend groot aanbod.
Meer verkopers dan kopers ,
Is dat nu het geval of is dat een mogelijk toekomstscenario uit de dikke duim? Ofwel heb je ook een demografische onderbouwing?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 08:44 schreef HD9 het volgende:
[..]
Dus een blijvend groot aanbod.
Meer verkopers dan kopers ,
De ouderen gaan fors minder uitkering krijgen en moeten veel meer zelf aan ziektekosten betalen, dat zal zeker effect hebben op hun vermogenspositie, het verhaal van de rijke pensionado is een fabeltje geblekenquote:Op woensdag 7 augustus 2013 09:34 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Is dat nu het geval of is dat een mogelijk toekomstscenario uit de dikke duim? Ofwel heb je ook een demografische onderbouwing?
Leuk verhaaltje maar niet of nauwelijks onderbouwing voor je stelling. Groeit of krimpt het aantal (potentiële) huishoudens momenteel? En hoe is dat de komende 10 jaar? Daar kan je iets mee als je hier een uitspraak over wilt doen, de grote duim van HD9 voegt niet veel toe.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 10:15 schreef HD9 het volgende:
[..]
De ouderen gaan fors minder uitkering krijgen en moeten veel meer zelf aan ziektekosten betalen, dat zal zeker effect hebben op hun vermogenspositie, het verhaal van de rijke pensionado is een fabeltje gebleken
Het aantal pensionados zal blijven groeienquote:Op woensdag 7 augustus 2013 10:35 schreef 99.999 het volgende:
Groeit of krimpt het aantal (potentiële) huishoudens momenteel? En hoe is dat de komende 10 jaar?
Leuk verhaaltje maar niet of nauwelijks onderbouwing voor je stelling. Groeit of krimpt het aantal (potentiële) huishoudens momenteel? En hoe is dat de komende 10 jaar? Daar kan je iets mee als je hier een uitspraak over wilt doen, de grote duim van HD9 voegt niet veel toe.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:01 schreef HD9 het volgende:
[..]
Het aantal pensionados zal blijven groeien
Het aantal jonge gezinnen zal afnemen
Het aantal flexibele arbeidscontracten zal toenemen
Het gemiddeld netto besteedbaar inkomen per persoon zal afnemen
De schuld in percentage tot gemiddeld inkomen neemt dus toe
Heb je ook een onderbouwing hiervoor of komt het uit je dikke duim?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 23:23 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Behapbaarheid vermoed ik. Het zijn vaak ook lokale/ regionale banken aan de Duitse kant van de grens die het aanbieden. Die hebben ook maar een beperkte uitleencapaciteit en kunnen dus hun eisen stellen.
Ik zal ff mijn dilkke duim zijn werk laten doen.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 09:34 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Is dat nu het geval of is dat een mogelijk toekomstscenario uit de dikke duim? Ofwel heb je ook een demografische onderbouwing?
Ik volg het nieuws hierover al een tijdje en dit stond in de krant over dit onderwerp enige tijd terug.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:14 schreef PaulieWalnuts het volgende:
[..]
Heb je ook een onderbouwing hiervoor of komt het uit je dikke duim?
Die laatste is een leuke, dat zorgt netto voor een extra huishouden dat ergens onderdak zal moeten vinden. En zo neemt het aantal huishoudens in Nederland al jaren toe, ik vind het nogal bijzonder hoe men hier plots een geheel nieuwe (min of meer verzonnen) demografische stroming als absolute waarheid zietquote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:14 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ik zal ff mijn dilkke duim zijn werk laten doen.
Het aantal mensen dat geen huis kan kopen vanwege geen vaste inkomsten en bank die dan nee verkoopt neemt toe.
Het aantal mensen die hun grote huis toch weleens willen verkopen ook.
Daarnaast heb je natuurlijk nog de gestrande relaties en min of meer gedwongen verkoop.
Die gestrande relaties hebben daarna vaak dan wel 2 wooneenheden nodig dus de druk op de voorraad blijft daardoor wel toenemen.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:14 schreef sig000 het volgende:
Daarnaast heb je natuurlijk nog de gestrande relaties en min of meer gedwongen verkoop.
Het zorgt netto voor 2 mensen die het huis wat ze samen gekocht hebben in hun eentje niet kunnen betalen.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:19 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Die laatste is een leuke, dat zorgt netto voor een extra huishouden dat ergens onderdak zal moeten vinden. En zo neemt het aantal huishoudens in Nederland al jaren toe, ik vind het nogal bijzonder hoe men hier plots een geheel nieuwe (min of meer verzonnen) demografische stroming als absolute waarheid ziet
Maar die daarna allebei wel weer ergens moeten wonen... En huurwoningen zijn er niet voor.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:23 schreef sig000 het volgende:
[..]
Het zorgt netto voor 2 mensen die het huis wat ze samen gekocht hebben in hun eentje niet kunnen betalen.
De markt van woningen die te huur komen wordt steeds groter.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:24 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Maar die daarna allebei wel weer ergens moeten wonen... En huurwoningen zijn er niet voor.
De bouw ligt compleet stil en het aantal huishoudens groeit wel vrolijk door. Dat gaat op een gegeven moment gewoon botsenquote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:27 schreef sig000 het volgende:
[..]
De markt van woningen die te huur komen wordt steeds groter.
Het aantal huishoudens zonder een cent te makken stijgt het snelst.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:31 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De bouw ligt compleet stil en het aantal huishoudens groeit wel vrolijk door. Dat gaat op een gegeven moment gewoon botsen
Is dat werkelijk zo?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:33 schreef sig000 het volgende:
[..]
Het aantal huishoudens zonder een cent te makken stijgt het snelst.
Welke bevolkingsgroep maakt de meeste kinderen?quote:
NWS / Intelligente vrouw blijft kinderloosquote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:40 schreef sig000 het volgende:
[..]
Welke bevolkingsgroep maakt de meeste kinderen?
Dat is niet het hoger opgeleid en goed verdienende gedeelte.
Dat zijn factoren die een grote rol gaan spelen.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:44 schreef Aether het volgende:
[..]
NWS / Intelligente vrouw blijft kinderloos
Op het totaal van de huurmarkt is de toename van de vrije sector nog steeds minimaal: woningcorporaties maken de dienst uit. En zetten heel veel vrijkomende huurwoningen te koop, waardoor het totaal aantal huurwoningen weer afneemt.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:27 schreef sig000 het volgende:
De markt van woningen die te huur komen wordt steeds groter.
Ik heb dat idee niet, even een annekdotisch bewijs.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:51 schreef RemcoDelft het volgende:
Ik het het idee dat met name de grote vastgoedinvesteerders de hoofdprijs blijven vragen, en het liever een half jaar leeg laten staan dan de prijs te verlagen
Ook gemeentes moeten daar gigantisch op afschrijven. Diemen heeft net een gigantisch groot nieuw winkelcentrum neergezet en de helft staat gewoon leeg.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 12:03 schreef sig000 het volgende:
De grote vastgoedinvesteerders hebben nog een veel groter probleem in de verhuur van kantoor en winkelruimte.
Loop eens door een winkelstraat en zie hoeveel er leeg staat.
Daar heeft Diemen zelf geen stuiver inzitten hoorquote:Op woensdag 7 augustus 2013 12:12 schreef PaulieWalnuts het volgende:
[..]
Ook gemeentes moeten daar gigantisch op afschrijven. Diemen heeft net een gigantisch groot nieuw winkelcentrum neergezet en de helft staat gewoon leeg.
Ook als dat het geval is dwingt het ze om af te schrijven op hun strategisch vastgoed.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 12:17 schreef HD9 het volgende:
[..]
Daar heeft Diemen zelf geen stuiver inzitten hoor
Daarnaast heeft leegstand een negatieve uitstraling op de buurt.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 12:19 schreef Sedakat het volgende:
[..]
Ook als dat het geval is dwingt het ze om af te schrijven op hun strategisch vastgoed.
Je springt wat van de hak op de tak nu.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:40 schreef sig000 het volgende:
[..]
Welke bevolkingsgroep maakt de meeste kinderen?
Dat is niet het hoger opgeleid en goed verdienende gedeelte.
De kans dat de gemeente opdrachtgever of eigenaar is van zo'n complex is niet zo gek groot.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 12:12 schreef PaulieWalnuts het volgende:
[..]
Ook gemeentes moeten daar gigantisch op afschrijven. Diemen heeft net een gigantisch groot nieuw winkelcentrum neergezet en de helft staat gewoon leeg.
Dat kan, mijn punt is dat meer huishoudens niet zorgen voor meer bestedingsruimte.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 12:24 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Je springt wat van de hak op de tak nu.
Daarom gaat men in krimpgebieden ook nog wel eens wat slopen. Maar die zijn er niet zoveel in NL. Niet heel NL is een detroit.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 12:24 schreef sig000 het volgende:
Wanneer er veel woningen in een wijk te koop staan, tijdje leeg staan en dan verhuurd worden, daar gaat zo'n wijk niet op vooruit.
Detroit is wel een extreem voorbeeld maar van Almere ga je ook niet blij worden.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 12:27 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Daarom gaat men in krimpgebieden ook nog wel eens wat slopen. Maar die zijn er niet zoveel in NL. Niet heel NL is een detroit.
Neem dan Lelystad als voorbeeld. Almere groeit de komende decennia nog wel.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 12:30 schreef sig000 het volgende:
[..]
Detroit is wel een extreem voorbeeld maar van Almere ga je ook niet blij worden.
Twee zaken:quote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:01 schreef HD9 het volgende:
[..]
Het aantal pensionados zal blijven groeien
Het aantal jonge gezinnen zal afnemen
Het aantal flexibele arbeidscontracten zal toenemen
Het gemiddeld netto besteedbaar inkomen per persoon zal afnemen
De schuld in percentage tot gemiddeld inkomen neemt dus toe
Dronten, Lelystad, hetzelfde gaat ook gebeuren met Almere.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 12:34 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Neem dan Lelystad als voorbeeld. Almere groeit de komende decennia nog wel.
Sloop leid in veel gevallen tot betere leefbaarheid doordat er minder eenheden voor terugkomen en er meer groen en andere voorzieningen in de wijken komen.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 12:27 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Daarom gaat men in krimpgebieden ook nog wel eens wat slopen. Maar die zijn er niet zoveel in NL. Niet heel NL is een detroit.
Kan je dat ook wat uitgebreider beargumenteren? Immers het gaat in tegen de huidige demografische verwachtingen.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 12:41 schreef sig000 het volgende:
[..]
Dronten, Lelystad, hetzelfde gaat ook gebeuren met Almere.
Zijn die demografische verwachtingen van je almachtig of zo?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:04 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Kan je dat ook wat uitgebreider beargumenteren? Immers het gaat in tegen de huidige demografische verwachtingen.
In ieder geval een stuk beter onderbouwd met cijfers als je duim in een pot jam stoppen en dan maar wat zeggen.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:06 schreef sig000 het volgende:
[..]
Zijn die demografische verwachtingen van je almachtig of zo?
Ik zie zijn onderbouwing nergens staan en waar het precies heengaat met de prijs van een huis zal de tijd leren.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:08 schreef Basp1 het volgende:
[..]
In ieder geval een stuk beter onderbouwd met cijfers als je duim in een pot jam stoppen en dan maar wat zeggen.
Ik dacht dat het hier bij de reageerders wel algemeen bekend was dat het cbs en cpb redelijk wat demografische verwachtingen gepubliceerd hebben. Volgens mij heeft er zelfs een tijdje in de op het kaartje met krimpgebieden gestaan. Dus ga eens wat aan je algemene kennis doen ipv aan je duim te zuigen.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:10 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ik zie zijn onderbouwing nergens staan en waar het precies heengaat met de prijs van een huis zal de tijd leren.
Neuh, maar wel een onderbouwde richting. Als jij dan plots zaken gaat voorspellen die op dat vlak geen enkele logica hebben verwacht ik wel een goede onderbouwing.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:06 schreef sig000 het volgende:
[..]
Zijn die demografische verwachtingen van je almachtig of zo?
Sorry hoor dat ik niet in het straatje meelul, ben alweer weg.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:13 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ik dacht dat het hier bij de reageerders wel algemeen bekend was dat het cbs en cpb redelijk wat demografische verwachtingen gepubliceerd hebben. Volgens mij heeft er zelfs een tijdje in de op het kaartje met krimpgebieden gestaan. Dus ga eens wat aan je algemene kennis doen ipv aan je duim te zuigen.
En juist een gemeente als Almere is een plek waar nu nog redelijk wat gebouwd wordt, die dus groeien. Het is gewoon een slecht voorbeeld. Ook in vergelijking met Detroit, waar de verre buitenwijken (wat Almere eigenlijk gewoon is van Amsterdam) het best goed doen.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:13 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ik dacht dat het hier bij de reageerders wel algemeen bekend was dat het cbs en cpb redelijk wat demografische verwachtingen gepubliceerd hebben. Volgens mij heeft er zelfs een tijdje in de op het kaartje met krimpgebieden gestaan. Dus ga eens wat aan je algemene kennis doen ipv aan je duim te zuigen.
Een andere mening is niks mis mee maar als die sterk afwijkt van wat algemeen bekend is zou een goede onderbouwing geen gek idee zijnquote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:17 schreef sig000 het volgende:
[..]
Sorry hoor dat ik niet in het straatje meelul, ben alweer weg.
En jij kunt voorspellen dat er steeds meer mensen een huis gaan kopen?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:16 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Neuh, maar wel een onderbouwde richting. Als jij dan plots zaken gaat voorspellen die op dat vlak geen enkele logica hebben verwacht ik wel een goede onderbouwing.
Dit lijkt me al een veel helderder conclusie.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:19 schreef Sparqq het volgende:
Voor Almere is vooral belangrijk of de ontsluiting naar Amsterdam verbeterd wordt, ik verwacht dat wel doorgaat en dat zou toch zeker een gunstige ontwikkeling moeten geven aan de verkoopbaarheid van de huizen in Amsterdam.
Lelystad heeft bijzonder weinig te bieden, zeer achterhaalde woningbouw waardoor enorme achterstands wijken zijn en dat zal verslechteren en dat drukt op de hele stad. Voor Dronten zie ik in dat opzicht meer kansen, groot dorp, tegen de Veluwe aan maar niet te ver van Amsterdam.
Je mag best wel lullen maar als je wat uit je duim zit te zuigen moet je er ook tegen kunnen dat je daar kritiek op krijgt. Als je daarom hier al uit een discussie weg zou gaan is het wel erg kleinzerig gedrag. Zeker voor iemand die al minsten 11 jaar op fok komt.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:17 schreef sig000 het volgende:
[..]
Sorry hoor dat ik niet in het straatje meelul, ben alweer weg.
Er zijn zeker leuke plekken in Almere maar het grootste deel is gewoon treurig en ja ik kom er redelijk vaak.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:18 schreef 99.999 het volgende:
[..]
En juist een gemeente als Almere is een plek waar nu nog redelijk wat gebouwd wordt, die dus groeien. Het is gewoon een slecht voorbeeld. Ook in vergelijking met Detroit, waar de verre buitenwijken (wat Almere eigenlijk gewoon is van Amsterdam) het best goed doen.
Dat wil nog niet zeggen dat het een nieuw Detroit gaat worden... De uitgangspositie is vooralsnog gewoon nog veel te goed voor.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:25 schreef sig000 het volgende:
[..]
Er zijn zeker leuke plekken in Almere maar het grootste deel is gewoon treurig en ja ik kom er redelijk vaak.
Je speelt wel graag op de persoon lijkt het.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:23 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Je mag best wel lullen maar als je wat uit je duim zit te zuigen moet je er ook tegen kunnen dat je daar kritiek op krijgt. Als je daarom hier al uit een discussie weg zou gaan is het wel erg kleinzerig gedrag. Zeker voor iemand die al minsten 11 jaar op fok komt.
soms wel van een gemeentehuis of een wijkgebouwquote:Op woensdag 7 augustus 2013 12:25 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De kans dat de gemeente opdrachtgever of eigenaar is van zo'n complex is niet zo gek groot.
Betekent dit dat op termijn minder huizen verkocht gaan worden? M.i. zorgt dit alleen, op het moment dat alles gestabiliseerd is op een nieuw evenwicht, voor een lager verkoopwaarde en een hoger huurwaarde. Lees huizen gaan gekocht worden als belegging i.p.v. voor bewoninge.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:21 schreef sig000 het volgende:
[..]
En jij kunt voorspellen dat er steeds meer mensen een huis gaan kopen?
Er komen meer huishoudens: Ja
Moeten die ergens wonen: ja
Kunnen die huis kopen: nee
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |