Dat zo ongeveer idd.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 17:10 schreef laziness het volgende:
Ik koop een duurdere van 30 euro of zo bij de H&M of WE etc en bij de Primark vorig jaar eentje van 9 euro voor op het kdv en modderdagen etc. Die van de primark heeft de zeer koude dagen ook doorstaan en de hele winter voor die 9 euro
Dus dat ben ik weer van plan.
Of hier in V&A zijn ook vaak prima jassen te krijgen.
quote:Op donderdag 8 augustus 2013 22:12 schreef Juud79 het volgende:
Spewey, ik vind het wel eens tijd voor een stash foto
Ik kan ook prima voor minder slagen, voor meer heeft hier ook niet zoveel zin.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 22:11 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
Dat zo ongeveer idd.
Had vorig jaar voor Floris een leuke jas bij c&a vandaan. En een bij de Wibra.
Maar mn rondje is idd h&m, c&a, we kan dit jaar ook wel idd (eerder niet aan gedacht eigenlijk), primark.
Ik ga geen 60 euro of meer aan een jas uitgeven. Ik kan ook prima voor minder slagen
quote:Op donderdag 8 augustus 2013 22:22 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ik kan ook prima voor minder slagen, voor meer heeft hier ook niet zoveel zin.
Ik had een degelijke jas bij de primark gekocht voor 25e ofzo en een cars 2e hands voor 3,50.
Die cars jas moest en zou elke dag aan.
Die heb ik in jongensversie, fijn ding is dat denk ik! Maar die gaat hij pas over een jaar op zn vroegst passenquote:
van mij is die eerste, (zie geen foto) 2e iig nietquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 09:13 schreef Mineola het volgende:
[..]
Die heb ik in jongensversie, fijn ding is dat denk ik! Maar die gaat hij pas over een jaar op zn vroegst passen
Verder heb ik deze [ afbeelding ]
of deze (ik weet het niet zo goed meer) van KD overgenomen
[ afbeelding ]
En ik regel d'r nog een goedkoop kdv/modderbuitenspeeljasje bij. Of juist iets heel netjes.
Well done! Ik zoek me ook een slag in de rondte maar geen geluk tot nu toe.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 19:42 schreef TimeJumper het volgende:
Ik koop winterjassen tot nu toe op marktplaats. Maat 86 en 92. Twee mexxjassen van elk 5 euro + 6.75 verzenden. En ze zien er als nieuw uit
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
dan was die misschien toch niet zo geweldigquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 12:35 schreef twentemeisje het volgende:
Heeft Maxomorra me helemaal lekker gemaakt met een geweldige LP-print in hun Autumn-collection preview, is die helemaal niet gemaakt! Althans, ik kan 'm nergens vinden, ook niet op hun eigen website.
Welke? Iquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 12:41 schreef Logician het volgende:
Ik had een nieuw liandlo pakje gekocht, en wacht al 2dgn![]()
(webwinkel mp).
Ja exact die!!quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 12:46 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Welke? ILiandlo! M heeft er toevallig vandaag ook een pakkie van aan
.
[ afbeelding ]
En deze Maxomorra-print is dus verdwenen!!!![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 8 augustus 2013 18:46 schreef Marrije het volgende:
[ afbeelding ]
Maar mijn dochter heeft genoeg pyjama's.
quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 13:01 schreef pessie het volgende:
[..]dit is een jumpsuit! Voor overdag!
ja voor baby's, bij 1,5 is deze alleen nog leuk als pyjamaquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 13:01 schreef pessie het volgende:
[..]dit is een jumpsuit! Voor overdag!
agreed.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 13:43 schreef Marrije het volgende:
[..]
ja voor baby's, bij 1,5 is deze alleen nog leuk als pyjama
Vind ik.
quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 12:13 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Well done! Ik zoek me ook een slag in de rondte maar geen geluk tot nu toe.
Mijn lief kreeg vandaag te horen dat zijn werkgever zo blij met hem is dat hij na een half jaar in dienst een royale loonsverhoging krijgt. Tijd voor... een 4FF-bestelling!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Meisjeskind
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En dan nog even dit:
Het is gelukkig veel te duur, maar kennen jullie deze al?
Van HasselsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.wat fijn! Die wilde je laatst al zo graag
leuk!
Jammer van dat langspeelplatenprintje van Maxomorra... Al vond ik de kleur niet zo, de print wel heel erg leuk!
Jah tis ook een beetje afhankelijk van de print, maar die bambi's vind ik overdag voor een 1,5jarige niet meer zo luk.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 14:18 schreef Kyara het volgende:
[..]
agreed.
maaarrr, mijn dames kunnen nog wel jumpsuits aan!
oh nee, shopverbod
F heeft wel een hele toffe Molo trui. Maar dat is natuurlijk minder heftigquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 15:40 schreef Spees_Eend het volgende:
Heeft iemand een aan-foto van zo'n Molo jumpsuit? Ik vind ze namelijk zó niet mooi, maar misschien dat ik er met kind erin heel anders tegenaan kijk. Ben eigenlijk wel benieuwd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik vind sommige dingen echt leuk, zoals deze trui. Sommige dingen vind ik schitteren van lelijkheid (als ik een meisje had had ik wel gekeken of er een afzichtelijke kittenjumpsuit was bijvoorbeeld), en sommige dingen vind ik echt lelijk. Ik vind sterren, strepen én vliegtuigen dan teveel. En bij de grotere maten zijn het dan ook meer strepen. In maat 62 passen er maar drie strepen op een mouw, dan valt het mee.
ik vond ze bij lex zo lelijkkkkkkquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 15:40 schreef Spees_Eend het volgende:
Heeft iemand een aan-foto van zo'n Molo jumpsuit? Ik vind ze namelijk zó niet mooi, maar misschien dat ik er met kind erin heel anders tegenaan kijk. Ben eigenlijk wel benieuwd.
Groen van jaloeziequote:Op vrijdag 9 augustus 2013 12:13 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Well done! Ik zoek me ook een slag in de rondte maar geen geluk tot nu toe.
Mijn lief kreeg vandaag te horen dat zijn werkgever zo blij met hem is dat hij na een half jaar in dienst een royale loonsverhoging krijgt. Tijd voor... een 4FF-bestelling!
Waarschijnlijk niet zoals je het bedoelt, maar tochquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 15:40 schreef Spees_Eend het volgende:
Heeft iemand een aan-foto van zo'n Molo jumpsuit? Ik vind ze namelijk zó niet mooi, maar misschien dat ik er met kind erin heel anders tegenaan kijk. Ben eigenlijk wel benieuwd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 7% gewijzigd door Marrije op 09-08-2013 19:59:53 ]
Het is er nog niet en het is maat 86. Mijn kortbeen is onder net over naar 80. En m'n fotobeleid is onveranderdquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 20:43 schreef laziness het volgende:
Erg leuk Kuuk!
Doe je een foto van hem er in?
quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 13:24 schreef .Sparkling. het volgende:
[..]![]()
TM, jij bent niet alleen in geboortekaartjes mijn voorbeeld. In kinderkleding heb je ook een voortreffelijke smaak
Hij is echt geweldig hé? Love at first sight!quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 13:56 schreef mefke79 het volgende:
O TM, die jongensbroek van 4ff..hij is er niet meer in de maten van mijn zoons, maar anders
Die is zo gaaf Son! Ik overweeg 'm als jumpsuit voor M.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 15:02 schreef Sonnetje85 het volgende:
Maxomorra heeft wel leuke printjes voor mijn grote!
Jaaa!quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 15:02 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]wat fijn! Die wilde je laatst al zo graag
leuk!
Jammer van dat langspeelplatenprintje van Maxomorra... Al vond ik de kleur niet zo, de print wel heel erg leuk!
Ik doe d'r gewoon kniebeschermers aan! Of ze moet gewoon de hele dag op een stoel zittenquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 15:37 schreef laziness het volgende:
TM toch die dure maillot?Hopen dat je smurf hem heel houdt
quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 15:48 schreef Suikertante het volgende:
[..]
F heeft wel een hele toffe Molo trui. Maar dat is natuurlijk minder heftigFSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik vind sommige dingen echt leuk, zoals deze trui. Sommige dingen vind ik schitteren van lelijkheid (als ik een meisje had had ik wel gekeken of er een afzichtelijke kittenjumpsuit was bijvoorbeeld), en sommige dingen vind ik echt lelijk. Ik vind sterren, strepen én vliegtuigen dan teveel. En bij de grotere maten zijn het dan ook meer strepen. In maat 62 passen er maar drie strepen op een mouw, dan valt het mee.. Dat shirtje heb ik ook voor M, via Vintykids! (Gratis verzenden bij Vintykids? Gebruik de code WFKOBW
)
Kuuuuuut! Het zit ook lekker mee zeg....quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 19:45 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
Groen van jaloezie
hier net een rekening van 500 kunnen dokken, kunnen we weer twee mnd op een houtje bijten, ole!
kutdagWel fijn dat je al zo'n fijne stash hebt aangelegd KD!
Nice buy Kuukske!!quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 20:30 schreef Kuukske het volgende:
[ afbeelding ]
Jullie worden bedankt met jullie topic.
Maar goed. Deze is dus van Billie.
[ Bericht 0% gewijzigd door twentemeisje op 09-08-2013 22:36:12 ]
Haha ja leuk is ie he TM! Kun je er even F van maken?quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 22:20 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
F. Dat shirtje heb ik ook voor M, via Vintykids! (Gratis verzenden bij Vintykids? Gebruik de code WFKOBW
)
Die stond er toch al Suiker?quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 22:33 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Haha ja leuk is ie he TM! Kun je er even F van maken?
OoOhquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 22:37 schreef twentemeisje het volgende:
Spew ik kwam deze net tegen, wilde jij deze een tijdje geleden niet?
[ afbeelding ]
Wat een leuke spullen Linda! Ik ben al twee jaar achtereen te prooi gevallen aan soortgelijke kleertjes op de kerstmarkt in Munsterquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 23:56 schreef Linda2205 het volgende:
http://de.dawanda.com/shop/Lariletti
Mag ik hier een linkje spammen naar de webshop van een vriendin? Als niet, haalt een modje m vast wel weg
Instant liefdequote:Op vrijdag 9 augustus 2013 23:56 schreef Linda2205 het volgende:
http://de.dawanda.com/shop/Lariletti
Mag ik hier een linkje spammen naar de webshop van een vriendin? Als niet, haalt een modje m vast wel weg
Die bovenstequote:Op zaterdag 10 augustus 2013 09:10 schreef Kleurdoos het volgende:
Oeh
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
cute
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door Juud79 op 10-08-2013 16:07:05 ]
Ik heb juist de tegenovergestelde ervaringquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 16:20 schreef Juud79 het volgende:
Oh! Die bruine Smafolk..... die vind ik ook zo mooi, maar dat kan die van mij niet hebben volgens mij.
Die Alba pakken kon Lientje ook nooit aan, maar nu heb ik een schrielkipje en die past het wel.
Ik doe het met een rode of groene lange mouwen romper eronder.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 16:23 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Ik heb juist de tegenovergestelde ervaring. Althans, Saar was als baby ook niet heel schriel, maar het babyvet was nog wel een x weg.
Ik zit nu te twijfelen of ik die Mussukat niet toch beter ook in de sleeveless-uitvoering had kunnen kopen. Het staat ook wel zeer tof met die zwarte longsleeve eronder...
JA!!quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 20:25 schreef kaatjejannie het volgende:
hoe valt ej sikke lei? Heel klein he?
Dan vind ik 'm nog best ruim vallen! *flauw*quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 20:47 schreef laziness het volgende:
[..]
JA!!
Ik heb een 110 die goed zit
Yeah!!!quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 21:44 schreef mrien het volgende:
Ik heb voor een paar maten groter zo'n uv suit tm, die ga je vast mooi vindenbruin met appeltjes en geel randje. Als J hem niet meer past hou ik hem wel voor je apart
ik weet ook precies welk tuniekje jij bedoeldquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 21:47 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Yeah!!!Je bent een skatje Mrien
. Samen met het roodkapjetuniekje <3
Ja!! hij zit nu prima in 74. Wel tegen 80 aan. Maar toen ik de jumpsuit in mijn handen had leek ie zo groot. En toen Luuk hem aan had, was het helemaal niet zo groot meer. En ik heb me op musjes en bambooz een beetje laten gaan. Veel in 80. Dus ik schrok een beetje!quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 21:25 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Dan vind ik 'm nog best ruim vallen! *flauw*
Het was ter uwer geruststelling KJ?In welke maat zit Luukje nu? 74?
Als jij 'm nu voor M neemt, dan neem ik 'm wel weer van jou overquote:
Ah, er is al een kaper op de kust :-).quote:Op zondag 11 augustus 2013 11:42 schreef Mineola het volgende:
[..]
Als jij die nou koopt neem ik hem van je over!![]()
Geef jij mij maar een seintje wanneer jij gaat uitverkopenquote:Op zondag 11 augustus 2013 11:13 schreef Spees_Eend het volgende:
TM: wéér een mooie stash erbijshit zeg, dat Silvijn ouder is dan jouw zoon!!
Ja idd, dat vond ik ook.stom. maar de kleurquote:Op zondag 11 augustus 2013 11:13 schreef Spees_Eend het volgende:
Dat groene stipjesrokje, die spijkerbroek en die jumpsuit Sonnetje. Wel weer hoogwater he, het lijkt wel alsof alle jumpsuits naar verhouding iets kortere pijpen dan mouwen hebben.
Zo ziet de molo er wel leuk uit Marrije
TM: wéér een mooie stash erbijshit zeg, dat Silvijn ouder is dan jouw zoon!!
Leuk!!! Die jeans helemaal!quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:06 schreef Sonnetje85 het volgende:
Ik wil dit hebben:
[ afbeelding ]
of
[ afbeelding ]
en
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Sinds ik Elise heb kijk ik een stuk minder voor Floris
Ligt een beetje aan onze gezinsplanningquote:Op zondag 11 augustus 2013 12:02 schreef twentemeisje het volgende:
Geef jij mij maar een seintje wanneer jij gaat uitverkopen.
Oh. Die is echt héél leuk. Balen van de maat idd!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |