twitter:giggs_boson twitterde op zondag 04-08-2013 om 22:03:11Football associations of Brazil, Germany, Spain and Holland failed to analyse a single blood sample of any player during 2012. reageer retweet
Is dit geschreven door een vierjarige? Ik ben gestopt bij het Stilnox geval van Hackett. Dat als dopingbewijs opvoeren is net zoiets als claimen dat je reactievermogen verbetert na een fles whiskey.quote:
Dit verhaal past ook wel in de OP eigenlijkquote:Op zondag 4 augustus 2013 22:54 schreef THEFXR het volgende:
lijst van NL doping gevallen
https://nl.wikipedia.org/(...)andse_dopinggevallen
quote:hetgeen duidt gebruik van het mannelijke geslachtshormoon testosteron. Later in juni datzelfde jaar werden er tijdens een out-of-competition controle betrapt in zijn urinemonster sporen van epo aangetroffen. Dit monster werd afgenomen voorafgaand aan de wereldbekerwedstrijd in het Canadese Mont Sainte Anne waar hij zevende werd en op een tiende stond in het overall klassement. Hij werd per direct ontslagen door zijn team Heijdens-Ten Tusscher. Hij werd aanvankelijk voor dit vergrijp door de Nederlandse wielerbond (KNWU) twee jaar geschorst en kreeg een boete opgelegd van 1350 euro [1].
Hij reed echter enkele wedstrijden onder de naam van zijn broer Jarno, waaronder een wedstrijd in Duitsland die hij won. Hij werd herkend door een journalist op de huldigingsfoto en werd door het internationaal sporttribunaal (TAS) in Lausanne levenslang geschorst[2].
Zo hadden we in België deze amateur baasquote:Op maandag 5 augustus 2013 10:57 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Dit verhaal past ook wel in de OP eigenlijk
Doping[bewerken]
In maart 2005 werd hij bij de Ronde van Valladolid betrapt met een te hoge T/E ratio in zijn bloed
[..]
Ondertussen wel al terug uit het ziekenhuis, dacht ik.quote:Johan Verhaegen wordt pas na 20 minuten gereanimeerd, maar in ziekenhuis volgt tweede hartstilstand
Levenslang geschorst voor doping, in elkaar gestort op training
dinsdag 2 juli 2013 Om 3u00 -
Johan Verhaegen raakte behalve aan roem ook verslaafd aan doping. Midden juni onthulde deze krant dat hij in Wallonië een koers had gewonnen onder een valse naam (zie hieronder).
mvh
Onlangs haalde hij het nieuws omdat hij als levenslang geschorste dopingzondaar onder een valse naam een koers won. Maar sinds zondag vecht wielrenner Johan Verhaegen (43) in het UZ Gent voor zijn leven na een hartstilstand op de fiets. Door veelvuldig dopinggebruik, zo wordt gespeculeerd. ‘Maar de dokters bevestigen mij wat Johan zelf al tien jaar verkondigt: hij reed volledig clean’, zegt zijn vrouw Liesbeth.
Johan Verhaegen was zondag op pad met zijn vrienden van het ‘Scheldepeloton’ – een mix van oud-renners, geschorste dopingzondaars, serieus afgetrainde amateurs, profrenners en beloftevolle jongeren die elk weekend een ‘wedstrijd’ houden. Maar toen hij aan een rotvaart van 42 kilometer per uur door het Oost-Vlaamse Nederzwalm scheurde, viel hij plots van zijn fiets en belandde hij in de grasberm. Zijn vrienden zagen meteen dat het ernstig was.
Minuten voor zijn hartstilstand op zijn fiets had 'den witten' nog op kop van de dertigkoppige groep liggen sleuren. Om zoals hij zo graag deed ‘iedereen naar huis te proberen rijden.’ Zijn maten stelden in de berm vast dat hij niet meer bij bewustzijn was en geen polsslag meer had. ‘Ze hebben hem twintig minuten tevergeefs proberen te reanimeren’, vertelt zijn vrouw Liesbeth, met wie hij een tweeling van vier jaar heeft. ‘Al die tijd bleef hij zonder zuurstof, tot de hulpdiensten zijn hart met een defibrillator opnieuw aan de praat kregen.’
Later, in het UZ Gent, begaf het hart van de renner uit Moortsele het een tweede keer. Hij wordt nu in een kunstmatige coma gehouden, dokters zullen pas donderdag uitsluitsel kunnen geven of hij het zal overleven.
Alle ribben gebroken
‘Zijn leven hangt aan een zijden draadje’, zegt Liesbeth. ‘Ik ben bang dat hij nooit meer ontwaakt. Al zijn ribben zijn gebroken en ook zijn longen zijn geperforeerd. Ik hoop dat hij zal vechten voor zijn leven zoals hij dat altijd heeft gedaan voor de fiets. Dokters zeiden mij dat het een voordeel is dat hij leefde als een topsporter.’
Als een cleane sporter, benadrukt ze. ‘Ook ik heb aan de dokters gevraagd of hij geen verboden producten had genomen, hoewel hij al tien jaar van de daken schreeuwt dat hij zonder doping fietst. Ze konden mij geruststellen: hij reed clean. En zijn dopingverleden heeft niets met die hartstilstand te maken. Hij heeft zijn lichaam te vaak tot het uiterste gedreven en is meermaals te diep gegaan.’
‘De dokters zijn formeel’, zegt Liesbeth. ‘Als Johan het al mag overleven, op zijn fiets zal hij nooit meer zitten. Er wachten hem nog minstens drie maanden ziekenhuis en dan nog minstens zes maanden revalidatie. Nooit nog zal hij iedereen naar huis rijden. Hij zal het vreselijk vinden, maar het is de keiharde realiteit.’
Genoeg vreselijke verhalen: Pantani, Mattie van Pantani, VBD, Gaumont, Clinger en de lijst is nog veel langer.quote:Op maandag 5 augustus 2013 11:45 schreef kl1172 het volgende:
[..]
Zo hadden we in België deze amateur baas:
[..]
Ondertussen wel al terug uit het ziekenhuis, dacht ik.
VDB reed toch ook ooit bij een van zijn vele pogingen tot comeback onder een valse naam een Italiaanse juniorenwedstrijd met op z'n inschrijving een foto van Tom Boonen ?quote:Op maandag 5 augustus 2013 12:03 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Genoeg vreselijke verhalen: Pantani, Mattie van Pantani, VBD, Gaumont, Clinger en de lijst is nog veel langer.
En je hebt inderdaad de amateurs die echt veel tegek met doping doen en hun leven op het spel zetten voor een goed resultaat.
Ook biogenesis komt vandaag uitquote:Op maandag 5 augustus 2013 14:03 schreef marcodej het volgende:
http://www.sueddeutsche.d(...)ffentlicht-1.1739050
Vandaag komt dus nog het rapport over dopingsysteem in West-Duitsland online.
quote:Op maandag 5 augustus 2013 13:13 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
VDB reed toch ook ooit bij een van zijn vele pogingen tot comeback onder een valse naam een Italiaanse juniorenwedstrijd met op z'n inschrijving een foto van Tom Boonen ?
quote:Turkse atletiekbond schorst 31 atleten
De Turkse atletiekbond trekt lessen uit de recente reeks dopingschandalen en heeft 31 atleten voor twee jaar geschorst wegens het gebruik van verboden middelen. Dat maakte de federatie maandag bekend.
Bij de geschorsten hoort hamerslingeraar Esref Apak, de viceolympisch kampioen van Athene 2004, die in juni positief testte.
Asli Cakir Alpetekin, olympisch kampioene 1.500 meter, ontsnapt de dans voorlopig. Tegen haar en twee andere deelneemsters aan de Spelen in Londen wordt nog een onderzoek gevoerd.
Vorige week besliste de Turkse bondsvoorzitter Mehmet Terzi al op te stappen nadat er in het afgelopen jaar meer dan 30 Turkse atleten positieve dopingtests hadden afgeleverd.
http://www.nu.nl/sport/3542477/neymar-kampt-met-bloedarmoede.htmlquote:FC Barcelona-aanvaller Neymar heeft last van bloedarmoede. De 21-jarige Braziliaan wordt ervoor behandeld, meldt Barça zondag.
Het verwijderen van zijn amandelen vorige maand is de oorzaak van de bloedarmoede.
Mensen met bloedarmoede worden vaak snel moe en hebben last van kortademigheid. Neymar, die deze zomer voor 57 miljoen euro overkwam van Santos, blijft gewoon met zijn ploeggenoten trainen.
Waar zijn behandeling precies uit bestaat maakt Barça niet bekend.
De flamboyante aanvaller is momenteel met Barça in Israël, als onderdeel van een 'vredestournee' door het Midden-Oosten. De Catalanen spelen 18 augustus hun eerste competitieduel tegen Levante.
EPO of GAS-6quote:Op maandag 5 augustus 2013 16:39 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/sport/3542477/neymar-kampt-met-bloedarmoede.html
Barca stelt ons alvast even gerust. Top.
Wat voor geheime behandelingen bestaan er tegen bloedarmoede eigenlijk...
Denk dat het volgende bericht is dat Neymar last heeft van chronisch bloedarmoede.
Het lijkt zowaar een operatie schoon schip... nu alleen die toppers nog voor de bijlquote:
Bloedarmoede kan ook ontstaan door een EPO verslavingquote:Op maandag 5 augustus 2013 16:45 schreef ThePlaneteer het volgende:
Spanje is wel een uitstekend land om van je bloedarmoede af te komen, veel gespecialiseerde doktoren daar.
De kans dat ze zijn bloed al eens gecheckt hebben in Brazilie is in ieder geval 0quote:Op maandag 5 augustus 2013 16:49 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Bloedarmoede kan ook ontstaan door een EPO verslaving
Goed bezig inderdaadquote:Op maandag 5 augustus 2013 16:48 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Het lijkt zowaar een operatie schoon schip... nu alleen die toppers nog voor de bijl
Hooguit bij een nabloeding kan je er een beetje last van krijgen, bij het verwijderen van de amandelen.quote:Op maandag 5 augustus 2013 16:44 schreef THEFXR het volgende:
[..]
EPO of GAS-6
ben erg benieuwd naar zijn TUE en van amandeltjes knippen krijg je geen bloedarmoede.
quote:Op maandag 5 augustus 2013 17:00 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Hooguit bij een nabloeding kan je er een beetje last van krijgen, bij het verwijderen van de amandelen.
Overigens is het eten van amandelen een manier om bloedarmoede tegen te gaan. De nootjes dan.
Bij Rusland heb ik toch altijd het idee dat het wat 'schone schijn' is van wat ze onthullen en wie ze pakken, het blijft daar toch een topje van de ijsberg denk ik... maar true... als je ziet wie er daadwerkelijk worden gepakt in alle West-Europese en Anglosaksische landen dan lijken die inderdaad niks te doen aan dopingjachtquote:Op maandag 5 augustus 2013 16:59 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Goed bezig inderdaadNooit van die Turken verwacht, maar ze doen het toch maar even. Rusland lijkt er ook wel aardig werk van te maken ondertussen. Beter dan in ieder geval hoe ze er in Amerika, Engeland en Australie er mee bezig zijn
Maar ook Brazilie bijvoorbeeld hoor. Als je ziet hoe makkelijk Cielo en Deco daar weg zijn gekomenquote:Op maandag 5 augustus 2013 17:03 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Bij Rusland heb ik toch altijd het idee dat het wat 'schone schijn' is van wat ze onthullen en wie ze pakken, het blijft daar toch een topje van de ijsberg denk ik... maar true... als je ziet wie er daadwerkelijk worden gepakt in alle West-Europese en Anglosaksische landen dan lijken die inderdaad niks te doen aan dopingjacht
Francesco Del Pontequote:Op maandag 5 augustus 2013 13:13 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
VDB reed toch ook ooit bij een van zijn vele pogingen tot comeback onder een valse naam een Italiaanse juniorenwedstrijd met op z'n inschrijving een foto van Tom Boonen ?
Spijtig dat ze die 'samenvatting' niet even in het Engels hebben geschrevenquote:Op maandag 5 augustus 2013 17:52 schreef marcodej het volgende:
http://www.bisp.de/cln_32(...)__HU.html?__nnn=true
Voor wie er zin in heeft.
Zeg maar wat je precies wilt weten, dan kijk ik wel even.quote:Op maandag 5 augustus 2013 18:43 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Spijtig dat ze die 'samenvatting' niet even in het Engels hebben geschreven
Ik was vooral op sappige details, maar het is vooral een droog overzicht geworden met weinig nieuws, nu ik er snel door heen kijkquote:Op maandag 5 augustus 2013 19:04 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Zeg maar wat je precies wilt weten, dan kijk ik wel even.
Ze gaan zelfs terug tot het derde rijk aan toe. Zit er nu zelf ook even snel doorheen te scrollen.quote:Op maandag 5 augustus 2013 19:07 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ik was vooral op sappige details, maar het is vooral een droog overzicht geworden met weinig nieuws, nu ik er snel door heen kijk
Dat van het derde rijk viel me ook, maar verbaast me totaal niet. En ik zag ook staan dat ze doping gaven aan kinderen. Dat was dus ook duidelijk niet alleen wat van het Oosten.quote:Op maandag 5 augustus 2013 19:10 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ze gaan zelfs terug tot het derde rijk aan toe. Zit er nu zelf ook even snel doorheen te scrollen.
T/m de zestiger jaren geen systematisch opgezet dopinggebruik, maar veelaal individueel handelen.
Sterker nog....dat de DDR het Westen medisch gezien vooruit was blijkt zelfs niet waar te zijn.quote:Op maandag 5 augustus 2013 19:11 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Dat van het derde rijk viel me ook, maar verbaast me totaal niet. En ik zag ook staan dat ze doping gaven aan kinderen. Dat was dus ook duidelijk niet alleen wat van het Oosten.
Ik verwacht wel dat er journalisten zijn die dat hele boekwerk door moeten lezen, dus ik lees het wel allemaal over een paar dagenquote:Op maandag 5 augustus 2013 19:20 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Sterker nog....dat de DDR het Westen medisch gezien vooruit was blijkt zelfs niet waar te zijn.
Vanaf 72 structureel dopinggebruik opgezet en gefinancierd door het http://www.bisp.de/
Lol....wat me wel opviel was dat bij "gevoelige" passages de namen niet vermeld staan.quote:Op maandag 5 augustus 2013 19:22 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ik verwacht wel dat er journalisten zijn die dat hele boekwerk door moeten lezen, dus ik lees het wel allemaal over een paar dagen
Service he?quote:Op maandag 5 augustus 2013 20:09 schreef marcodej het volgende:
In het Acht Uur Journaal nog wel, toe maar.
quote:Op maandag 5 augustus 2013 16:45 schreef ThePlaneteer het volgende:
Spanje is wel een uitstekend land om van je bloedarmoede af te komen, veel gespecialiseerde doktoren daar.
En ze kunnen dwergen laten groeienquote:Op maandag 5 augustus 2013 20:27 schreef kl1172 het volgende:
[..]![]()
![]()
Godver, je kan al na 4 pagina's de OP niet meer aanpassen.![]()
Straks ook uitgebreid in Nieuwsuur.quote:Op maandag 5 augustus 2013 20:09 schreef marcodej het volgende:
In het Acht Uur Journaal nog wel, toe maar.
Bizar dat hij toch nog gaat spelenquote:Op maandag 5 augustus 2013 21:17 schreef borisz het volgende:
211 duels voor A-Rod
http://www.usatoday.com/s(...)nny-peralta/2590921/
Modje vragen of abo nemen.quote:Op maandag 5 augustus 2013 20:27 schreef kl1172 het volgende:
[..]![]()
![]()
Godver, je kan al na 4 pagina's de OP niet meer aanpassen.![]()
quote:Op maandag 5 augustus 2013 22:32 schreef marcodej het volgende:
http://www.hln.be/hln/nl/(...)Turkse-voetbal.dhtml
Ze hebben de stalen hertest ? Dat zegt niets. Waarop hebben ze getest en via welke methodes. Dat is belangrijk !quote:Op maandag 5 augustus 2013 22:32 schreef marcodej het volgende:
http://www.hln.be/hln/nl/(...)Turkse-voetbal.dhtml
Goed voor je Duits.quote:Op maandag 5 augustus 2013 18:43 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Spijtig dat ze die 'samenvatting' niet even in het Engels hebben geschreven
quote:Terrel Harris, die uitkomt voor de Portland Trail Blazers, is door de Noord-Amerikaanse basketballiga (NBA) voor vijf matchen geschorst na een inbreuk tegen de dopingregels. Dat maakte de NBA vandaag bekend op zijn website. Welke fout de bijna 26-jarige guard (ex-New Orleans en Miami) heeft gemaakt, is niet meegedeeld. Tot zijn schorsing is afgelopen, wordt hij evenmin uitbetaald. Het nieuwe NBA-seizoen begint eind oktober.
quote:
?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 12:50 schreef superniger het volgende:
Gelukkig.zijn alle Nederlandse sporters.wel clean
Ik denk dat deze post van menselijk inzicht getuigt.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:34 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik denk dat hij het sarcastisch bedoeld
quote:Franz Beckenbauer heeft gereageerd op het geruchtmakende rapport Doping in Deutschland von 1950 bis heute, over het gebruik van prestatiebevorderende middelen door sporters in West-Duitsland.
Uit het onderzoek blijkt dat onder anderen voetballers stelselmatig doping gebruikten, waaronder amfetaminen.
Dit zou ook hebben plaatsgevonden tijdens de WK-finales van 1954 en 1966. Na afloop van die laatste wedstrijd, waaraan ook Beckenbauer meedeed, zouden drie spelers van West-Duitsland positief hebben getest op efedrine.
"Men wist toen niet eens wat doping was", aldus Beckenbauer in verschillende Duitse media.
"Het woord was niet eens bekend. Ik weet echt niet wie ons wat had kunnen geven. Destijds was ik misschien de jongste, maar ik had echt wel iets hierover meegekregen."
Beckenbauer deed in 1974 ook mee aan de WK-finale tegen Nederland, die West-Duitsland met 2-1 won. Over dat duel staan geen concrete passages in het rapport.
Yup....20-50 mg amfetemine werd toen gewoon legaal door artsen voorgeschreven.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 14:44 schreef heywoodu het volgende:
Was dat niet gewoon voordat er een lijst met verboden spullen was? Dan zou er natuurlijk niks aan de hand zijn.
quote:Op woensdag 7 augustus 2013 15:07 schreef Mani89 het volgende:
The Clinic is weer open, goed nieuws voor THEFXR.
"Na nu blijkt is Vermeulen zowel tijdens Olympia's Tour (13 tot en met 18 mei) als tijdens de Dorpenomloop van Lichtenvoorde (7 juli) op dezelfde stof positief bevonden.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 12:53 schreef marcodej het volgende:
Jeff Vermeulen (Metec, winnaar twee etappes in Olympia's Tour) per direct geschorst vanwege "een mogelijke overtreding van het dopingreglement"
De dopingautoriteit maakt al die batches die gebruikt kunnen worden toch bekend? Kans op vervuiling kan dan makkelijk worden nagegaan. En heeft hij pillen van een andere batch gehad dan moet hij maar bewijzen dat er een vervuiling inzat.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 00:39 schreef THEFXR het volgende:
[..]
"Na nu blijkt is Vermeulen zowel tijdens Olympia's Tour (13 tot en met 18 mei) als tijdens de Dorpenomloop van Lichtenvoorde (7 juli) op dezelfde stof positief bevonden.
Volgens de manager van Metec, Michel Megens, gaat het niet om prestatiebevorderende middelen, maar om een vervuild voedingssupplement. Megens zegt dat de hele ploeg enorm geschrokken is."
Als die lijers nu zeggen welke sub/batch het is, dan kom je iig nog collegiaal over, nu lijkt het de zoveelste smoes te zijn!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |