Ze is zo blij dat ze 'you' zelfs met hoofdletter schrijftquote:Op dinsdag 30 juli 2013 22:22 schreef Drugshond het volgende:
Dear xxx,
thank You very much for the memory and good opinionIt was pleasure to host You in our Hostel!
We kindly invite You to visit us in the future!
Best regards,
Magda Jamróz - manager's reception,
--------
Stuurde haar eigen foto (gemaakt op mijn telefoon) + tripadvisor review terug.
Heb je seks met haar gehad ?quote:Op dinsdag 30 juli 2013 22:22 schreef Drugshond het volgende:
Dear xxx,
thank You very much for the memory and good opinionIt was pleasure to host You in our Hostel!
We kindly invite You to visit us in the future!
Best regards,
Magda Jamróz - manager's reception,
--------
Stuurde haar eigen foto (gemaakt op mijn telefoon) + tripadvisor review terug.
Ze kunnen me herkennen aan het glas drank in m'n hand.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 21:23 schreef Reya het volgende:
[..]
Nu nog de foto van Koos verspreiden op Egyptische internetfora.
En een Nederlandse vlag op je vestje.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 22:29 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ze kunnen me herkennen aan het glas drank in m'n hand.
Dat zijn best nog grote bedragen.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 22:29 schreef betyar het volgende:
PV binnen, morgen naar de verzekering, totale schade van ons : 635 euro, 200.000 forint en een opengebroken geldkistje.
Pa: 400 euro en 50.000 forint.
Nee, maar ze was bijzonder prettig in de omgang. Ze lag ook in een deuk als ik na een avondje knallen binnen kwam rollen.quote:
Hoho, ik ben geen NWS-poster.quote:
Correct, wij zijn tenminste nog verzekerd tot 1250 euro aan contanten. Ons pa dacht dat hij (zoals hij las in zijn oude polis) niet was verzekerd voor contanten, dit moet hij nog navragen. Ze kunnen het hoogstwaarschijnlijk wel op de inboedel gooien.quote:
Nou ja wat dan ook, ik hoop dat je vader z'n geld ook terugkrijgt.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 22:38 schreef betyar het volgende:
Niet de inboedel, maar een andere, ik weet niet hoe die heet. Kutverzekeringen ook allemaal.
Edit : Toch wel zegt mijn pa, want inbraak.
"Ach, het is maar geld" is het antwoord van pa. Hij is allang blij dat iedereen ongedeerd is gebleven.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 22:39 schreef Disana het volgende:
[..]
Nou ja wat dan ook, ik hoop dat je vader z'n geld ook terugkrijgt.
Daar heeft hij beslist ook gelijk in.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 22:41 schreef betyar het volgende:
[..]
"Ach, het is maar geld" is het antwoord van pa. Hij is allang blij dat iedereen ongedeerd is gebleven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |