ik denk omdat dat niet in de studio isquote:Op maandag 29 juli 2013 19:17 schreef Kingstown het volgende:
Bij 24 uur met.....roken er toch zovaak gasten bij WIlfried....waarom is dat nooit een probleem en nu wel?
Maakt niet uit....ook dat is een werkplek en dat is het criterium.quote:Op maandag 29 juli 2013 19:18 schreef arjan1212 het volgende:
[..]
ik denk omdat dat niet in de studio is
Zo, een onderzoek zelfsquote:Op maandag 29 juli 2013 19:09 schreef arjan1212 het volgende:
Sigaret Hans Teeuwen krijgt staartje
De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) stelt namelijk een onderzoek in naar het VPRO-programma.
Nee, je zou maar controleur zijn van het rookbeleid in cafe's ed....quote:Op maandag 29 juli 2013 19:29 schreef shmoopy het volgende:
Belangrijke werk, iemand moet het doen.
"Zo, Har, wat doe jij nou eigenlijk bij die NVWA?"
"Nou, Ger, ik kijk de hele avond televisie om te kijken of er misschien iemand een sigaret opsteekt, en dan heb ik een directe lijn met de afdeling zodat we stante pede een grondig onderzoek kunnen instellen."
Ergens hoop je dat het een absurde grap is.
Kun je idd beter met een sigaar in je mond op de bank voor de TV zitten om je controles uit te voeren.quote:Op maandag 29 juli 2013 19:40 schreef penny-wise het volgende:
[..]
Nee, je zou maar controleur zijn van het rookbeleid in cafe's ed....
Inderdaad. Absurd en triest. Wat een idiote betuttelarij.quote:Op maandag 29 juli 2013 19:29 schreef shmoopy het volgende:
Belangrijke werk, iemand moet het doen.
"Zo, Har, wat doe jij nou eigenlijk bij die NVWA?"
"Nou, Ger, ik kijk de hele avond televisie om te kijken of er misschien iemand een sigaret opsteekt, en dan heb ik een directe lijn met de afdeling zodat we stante pede een grondig onderzoek kunnen instellen."
Ergens hoop je dat het een absurde grap is.
Nou, om te beginnen worden alle medewerkers uitgebreid onderzocht op longemfyseem, COPD en evt aanwezige muterende cellen nav deze misdaad tegen de mensheid.quote:Op maandag 29 juli 2013 19:34 schreef sp3c het volgende:
wat moet er eigenlijk onderzocht worden en wat gaat het kosten
*x-aantal dagen en een x-aantal euro's verder* JA! Hans Teeuwen zat te roken!!!
nee maar hoe link je dit hele verhaal aan kinderporno en terrorisme?quote:Op maandag 29 juli 2013 19:46 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Nou, om te beginnen worden alle medewerkers uitgebreid onderzocht op longemfyseem, COPD en evt aanwezige muterende cellen nav deze misdaad tegen de mensheid.
Hierna zal met een zorgvuldig samengesteld team van deskundigen de uitzending frame voor frame worden bekeken en geanaliseerd, teneinde het exacte merk, de frequentie van inhaleren alsmede de doodgevaarlijke uitstoot te meten.
Vervolgens zullen specialisten in een hermetisch afgesloten laboratorium de uitzending met hiervoor speciaal ontworpen apparatuur nabootsen, waaruit zal kunnen worden geconcludeerd wat de exacte samenstelling van gevaarlijke stoffen is waaraan de medewerkers van het programma nietsvermoedend en onvrijwillig zijn blootgesteld.
Dit alles met als doel herhaling te voorkomen en lieden die van zins zijn dergelijke criminele activiteiten na te doen in willekeurig ander programma van willekeurig welke omroep, dusdanig te ontmoedigen dat gasten bij de ingang van het omroepcomplex medisch gekeurd zullen worden en onderhavige parafernalia gerelateerd aan roken terstond in te leveren, ten einde deze op een afgelegen plek te vernietigen.
Zo ingewikkeld is dat toch niet?
Dan heeft het "artistieke waarde"quote:Op maandag 29 juli 2013 19:45 schreef Codiac het volgende:
Hoe zit het trouwens met roken in films en series. Dat is toch ook een 'werkplek'.
Dat lijkt me evident, waarde sp3c.quote:Op maandag 29 juli 2013 19:47 schreef sp3c het volgende:
nee maar hoe link je dit hele verhaal aan kinderporno en terrorisme?
Zie je het voor jequote:Op maandag 29 juli 2013 19:48 schreef Kingstown het volgende:
Net zoals je in films best neukscenes mag doen, maar dat mag dan ook weer niet op een "normale" werkplek.
neuken is meer iets dat de werkgevers verbieden, die vinden dat onproductief gek genoegquote:Op maandag 29 juli 2013 19:48 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Dan heeft het "artistieke waarde"![]()
Net zoals je in films best neukscenes mag doen, maar dat mag dan ook weer niet op een "normale" werkplek.
maar zo lang er in Den haag lui lopen die thuis nooit hebben mogen roken zullen wij dus dadelijk nergens meer mogen roken ...quote:Op maandag 29 juli 2013 19:48 schreef arjan1212 het volgende:
Dat is nog niks, in de jaren 80 werd er in elk tv programma gerookt
duidelijkquote:Op maandag 29 juli 2013 19:51 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Dat lijkt me evident, waarde sp3c.
Lieden die een dergelijke nonchalance, neen, ik beweer zelfs minachting, voor de medemens tentoonspreiden, zullen het mijns inziens ook wel niet zo nauw nemen met andere morele vraagstukken.
Derhalve, op het schavot met meneer Teeuwen!
fixedquote:Op maandag 29 juli 2013 19:53 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Straks gaan ze Mad Men ook nog verbieden onderzoeken![]()
[ afbeelding ]
Aangezien er slechts 1 iemand aan het roken was neem ik aan dat dit onder een niet ernstige overtreding valt. Dus een waarschuwing. En anders op zijn hoogst 600 euro boete.quote:Boetes op de overtreding van het rookverbod
Bij blootstelling aan tabaksrook is er sprake van een ernstige overtreding van het rookverbod. De NVWA treedt hiertegen op met het opleggen van een boete aan de ondernemer. Alleen bij niet-ernstige overtredingen van het rookverbod, geeft de NVWA eerst een waarschuwing. U krijgt dan de gelegenheid om de situatie in overeenstemming te brengen met de regelgeving. Bij een hercontrole moet blijken of dit zo is.
Bedragen
Bij een eerste overtreding bedraagt de boete ¤ 600. Bij herhaalde overtredingen loopt de boete stapsgewijs op:
tot ¤ 1.200 bij een tweede soortgelijke overtreding binnen twee jaar nadat de eerste boete onherroepelijk is geworden;
tot ¤ 2.400 bij een derde soortgelijke overtreding binnen drie jaar nadat de eerste boete onherroepelijk is geworden;
tot ¤ 4.500 bij een vierde soortgelijke overtreding binnen vijf jaar nadat de eerste boete onherroepelijk is geworden.
http://www.vwa.nl/onderwe(...)g-van-het-rookverbod
Uiteindelijk zijn de mensen die op partijen hebben gestemd die dit soort van beleid voorstaan, daar verantwoordelijk voor.....dus iedereen die op SP, PvdA,VVD, CDA, CU, SGP, PvdD, PVV, D'66, GL en/of 50+ heeft gestemd draagt medeverantwoordelijkheid.quote:
Dan kan niemand meer stemmenquote:Op maandag 29 juli 2013 19:54 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Uiteindelijk zijn de mensen die op partijen hebben gestemd die dit soort van beleid voorstaan, daar verantwoordelijk voor.....dus iedereen die op SP, PvdA,VVD, CDA, CU, SGP, PvdD, PVV, D'66, GL en/of 50+ heeft gestemd draagt medeverantwoordelijkheid.
vvd en pvv waren er tegen.quote:Op maandag 29 juli 2013 19:54 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Uiteindelijk zijn de mensen die op partijen hebben gestemd die dit soort van beleid voorstaan, daar verantwoordelijk voor.....dus iedereen die op SP, PvdA,VVD, CDA, CU, SGP, PvdD, PVV, D'66, GL en/of 50+ heeft gestemd draagt medeverantwoordelijkheid.
Ow.. nou ik zou lekker die 600 euro betalen al programmamaker en héél hard lachen om de gratisquote:Op maandag 29 juli 2013 19:54 schreef Dlocks het volgende:
Ach, die paar euro boete....
[..]
Aangezien er slechts 1 iemand aan het roken was neem ik aan dat dit onder een niet ernstige overtreding valt. Dus een waarschuwing. En anders op zijn hoogst 600 euro boete.
Die 600 euro gaat dan van het ene overheidspotje met centjes naar het andere overheidspotje met centjes.
Ik ken de regels niet precies, dus ik zal je niet tegenspreken, maar ik kan me niet voorstellen dat het sec wettelijk toegestaan is om op je werkplek van bil te gaan. Ik kan zo een heleboel werkplekken bedenken waar dat tot....uh....aparte situaties zou leiden, die de wetgever ongetwijfeld niet wil.quote:Op maandag 29 juli 2013 19:51 schreef sp3c het volgende:
[..]
neuken is meer iets dat de werkgevers verbieden, die vinden dat onproductief gek genoeg
van vadertje staat mag het
Fijn he? Hebben we meer partijen dan waar ook ter wereld en geen 1 die in z'n partijprogramma heeft staan dat het prima is om op de werkplek te roken. Alsof je mag kiezen uit 10 soorten ijsjes, met als smaken vanille, vanille, vanille, vanille en....quote:Op maandag 29 juli 2013 19:55 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Dan kan niemand meer stemmen
quote:Op maandag 29 juli 2013 19:29 schreef shmoopy het volgende:
Belangrijke werk, iemand moet het doen.
"Zo, Har, wat doe jij nou eigenlijk bij die NVWA?"
"Nou, Ger, ik kijk de hele avond televisie om te kijken of er misschien iemand een sigaret opsteekt, en dan heb ik een directe lijn met de afdeling zodat we stante pede een grondig onderzoek kunnen instellen."
Ergens hoop je dat het een absurde grap is.
quote:Op maandag 29 juli 2013 19:48 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Sjezuswat triest.
Vroeger had je Theo van Goghdie rookte een pakje per interview
![]()
Mwa. op kantoor kan ik me nog wel iets bij voorstellen omdat je dan als collega's vaak boven op elkaar zit, maar dit is gewoon een TV programma, da's toch wéér iets anders.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:00 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Fijn he? Hebben we meer partijen dan waar ook ter wereld en geen 1 die in z'n partijprogramma heeft staan dat het prima is om op de werkplek te roken. Alsof je mag kiezen uit 10 soorten ijsjes, met als smaken vanille, vanille, vanille, vanille en....
Op kantoor zal het best mogen van de wetgever (zolang mensen het buiten maar niet kunnen zien), als chauffeur mag het niet als je op de weg achter het stuur zit. Maar roken... nee, dat mag niet op je werkplekquote:Op maandag 29 juli 2013 19:58 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ik ken de regels niet precies, dus ik zal je niet tegenspreken, maar ik kan me niet voorstellen dat het sec wettelijk toegestaan is om op je werkplek van bil te gaan. Ik kan zo een heleboel werkplekken bedenken waar dat tot....uh....aparte situaties zou leiden, die de wetgever ongetwijfeld niet wil.
Dat was pas stoer inderdaad. ;-)quote:Op maandag 29 juli 2013 19:48 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Sjezuswat triest.
Vroeger had je Theo van Goghdie rookte een pakje per interview
![]()
Nee, niet stoer, maar het hoorde bij Theo, als je die zijn sigaretten had afgepakt was er geen interviewquote:
alcohol behoort tot de harddrugs en zuipen mag wel, kan je wel alles verbieden,quote:De mediawet verbiedt het sponsoren door tabaksproducenten en de farmaceutische industrie via zowel publieke als commerci?le omroepen. Sponsoring door alcoholproducenten is niet verboden.
Dat is waar ja, laat dan alles toe of niet.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:09 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nee, niet stoer, maar het hoorde bij Theo, als je die zijn sigaretten had afgepakt was er geen interview
geweest ben ik bang![]()
Bovendien...
[..]
alcohol behoort tot de harddrugs en zuipen mag wel, kan je wel alles verbieden,
Wees niet bang, dat gaan ze ook nog wel een keer verbieden.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:09 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nee, niet stoer, maar het hoorde bij Theo, als je die zijn sigaretten had afgepakt was er geen interview
geweest ben ik bang![]()
Bovendien...
[..]
alcohol behoort tot de harddrugs en zuipen mag wel, kan je wel alles verbieden,
Het voorstel is op 6 juni 2001 aangenomen door de Tweede Kamer. SP, GroenLinks, PvdA, D66, ChristenUnie, SGP en het lid Terpstra (VVD) stemden voor. De plenaire behandeling door de Eerste Kamer vond plaats op 26 maart 2002. De Eerste Kamer heeft het voorstel op 16 april 2002 na stemming bij zitten en opstaan aangenomen. De leden Bierman-Beukema toe Water, Broekers-Knol, Van den Broek-Laman Trip, Roscam Abbing-Bos, De Blécourt-Maas, Ginjaar, Swenker, Van Heukelum, Luijten, Ketting en Varekamp (allen VVD) stemden tegen.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:03 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Linkje naar programma dat VVD en/of PVV voor het roken op de werkplek zijn.
en als je bedenkt wat er voor die lui betaalt word door de omroepquote:Op maandag 29 juli 2013 20:14 schreef raptorix het volgende:
Vroeger bij de voorloper van VI, dan zater Derksen en Hugo Camps een partij te stomen, stond de hele boel blauw
daar ben ik dus bang voorquote:Op maandag 29 juli 2013 20:14 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Wees niet bang, dat gaan ze ook nog wel een keer verbieden.
zo gaat dat ook met je eten , wel onderzoeken maar niet handelenquote:Op maandag 29 juli 2013 20:15 schreef Life2.0 het volgende:
een onderzoek, jawel jongen en meisjes, een onderzoek
quote:
quote:Op maandag 29 juli 2013 20:14 schreef arjan1212 het volgende:
[..]
Het voorstel is op 6 juni 2001 aangenomen door de Tweede Kamer. SP, GroenLinks, PvdA, D66, ChristenUnie, SGP en het lid Terpstra (VVD) stemden voor. De plenaire behandeling door de Eerste Kamer vond plaats op 26 maart 2002. De Eerste Kamer heeft het voorstel op 16 april 2002 na stemming bij zitten en opstaan aangenomen. De leden Bierman-Beukema toe Water, Broekers-Knol, Van den Broek-Laman Trip, Roscam Abbing-Bos, De Blécourt-Maas, Ginjaar, Swenker, Van Heukelum, Luijten, Ketting en Varekamp (allen VVD) stemden tegen.
http://www.eerstekamer.nl(...)ing_van_de_tabakswet
quote:De PVV werd in 2005 onder de naam Vereniging Groep Wilders opgericht door Geert Wilders,
[..]
Bij de Tweede Kamerverkiezingen 2006 kwam de PVV voor het eerst in de Tweede Kamer. Sinds 2009 is de partij vertegenwoordigd in het Europees Parlement, sinds 2011 ook in de Provinciale Staten en in de Eerste Kamer.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Partij_voor_de_Vrijheid
Jou reactie pas ook wel bij een niet-roker.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:28 schreef Wespensteek het volgende:
Domme actie van Teeuwen maar dat past dus wel bij een roker.
Ja klopt, bij mij werken de hersens nog wel naar behoren.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:30 schreef Infection het volgende:
[..]
Jou reactie pas ook wel bij een niet-roker.
Jij bent vroeger veel gepest ik zie het nu al.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:31 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ja klopt, bij mij werken de hersens nog wel naar behoren.
Nee, ik weet gewoon veel van de kwalijke kanten van roken en begrijp dan ook niet dat iemand op TV gaat roken en daarmee mogelijk een voorbeeld wordt voor mensen die nu nog niet roken. Dat mensen zichzelf vergiftigen moeten ze wat mij betreft zelf weten maar rokers hebben als nadeel dat ze hun omgeving ook vergiftigen. Daarnaast is het dusdanig verslavend dat je moet voorkomen dat mensen gaan roken.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:33 schreef Infection het volgende:
[..]
Jij bent vroeger veel gepest ik zie het nu al.
Ik vroeg om een link van een partij die voor het roken op de werkplek is. Die heb ik nog steeds niet gezien. Jij linkt naar iets anders en zelfs daar staat:quote:Op maandag 29 juli 2013 20:31 schreef arjan1212 het volgende:
reactie van kingstown kan ik wel vergeten zeker.
Google ook maar eens op Hans Hoogervorst en roken.quote:inbreng geleverd door
CDA - F.J.M. Werner
VVD - J.J. van Heukelum
PvdA - J. Stekelenburg
GroenLinks - B. van Schijndel
D66 - R.Ch. Hessing
SGP, ChristenUnie - G. van den Berg
SP - R.F. Ruers
als de NVWA er geen punt van had gemaakt was het met een dag of 2 vergeten geweest nu worden we allemaal erop gewezen , maar mijn fruit zit nog steeds vol gifquote:Op maandag 29 juli 2013 20:28 schreef Wespensteek het volgende:
Domme actie van Teeuwen maar dat past dus wel bij een roker.
Verbiedt alcohol dan ook maar, daar wordt ook reclame over gemaakt en dergelijke en eist jaarlijks ook genoeg slachtoffers. Zo kan ik nog wel even doorgaan.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:36 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Nee, ik weet gewoon veel van de kwalijke kanten van roken en begrijp dan ook niet dat iemand op TV gaat roken en daarmee mogelijk een voorbeeld wordt voor mensen die nu nog niet roken. Dat mensen zichzelf vergiftigen moeten ze wat mij betreft zelf weten maar rokers hebben als nadeel dat ze hun omgeving ook vergiftigen. Daarnaast is het dusdanig verslavend dat je moet voorkomen dat mensen gaan roken.
Je vlees ookquote:Op maandag 29 juli 2013 20:37 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
als de NVWA er geen punt van had gemaakt was het met een dag of 2 vergeten geweest nu worden we allemaal erop gewezen , maar mijn fruit zit nog steeds vol gif
Doe maar niet , ik wil nog wat lol hebbenquote:Op maandag 29 juli 2013 20:38 schreef Infection het volgende:
[..]
Verbiedt alcohol dan ook maar, daar wordt ook reclame over gemaakt en dergelijke en eist jaarlijks ook genoeg slachtoffers. Zo kan ik nog wel even doorgaan.
PVV is tegen het rookverbod in de horeca. Niet tegen rookverbod op de 'gewone' werkvloer. Nogal groot verschil...quote:Op maandag 29 juli 2013 20:25 schreef arjan1212 het volgende:
Oke de pvv bestond nog niet toen de wijziging van de rookwet door de eerste kamer ging, maar Fleur Agema heeft wel een stukje geschreven over het rookverbod in de horeca, dus de pvv is ook tegen
Daar ben ik het mee eens maar als iets op TV is maak je het ordehandhavers wel lastig het te negeren. Het blijft dus een domme actie van Teeuwen.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:37 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
als de NVWA er geen punt van had gemaakt was het met een dag of 2 vergeten geweest nu worden we allemaal erop gewezen , maar mijn fruit zit nog steeds vol gif
er staat toch echt dat er 12 vvd senatoren tegen stemden.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:37 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ik vroeg om een link van een partij die voor het roken op de werkplek is. Die heb ik nog steeds niet gezien. Jij linkt naar iets anders en zelfs daar staat:
[..]
Google ook maar eens op Hans Hoogervorst en roken.
inbreng kan ook betekenen dat je er tegen bent hequote:Op maandag 29 juli 2013 20:37 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ik vroeg om een link van een partij die voor het roken op de werkplek is. Die heb ik nog steeds niet gezien. Jij linkt naar iets anders en zelfs daar staat:
[..]
Google ook maar eens op Hans Hoogervorst en roken.
Waarom is het een domme actie?quote:Op maandag 29 juli 2013 20:28 schreef Wespensteek het volgende:
Domme actie van Teeuwen maar dat past dus wel bij een roker.
Bekijk het VVD-partijprogramma maar eens mbt roken op de werkplek.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:39 schreef arjan1212 het volgende:
[..]
[..]
er staat toch echt dat er 12 vvd senatoren tegen stemden.
precies en wat doet NVWA daarmee/ niets dus , ja onderzoeken en daar blijft het bijquote:
Bij alcohol is inderdaad ook een hoop mis maar door het drinken vergiftig je alleen jezelf, bij roken is dat anders.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:38 schreef Infection het volgende:
[..]
Verbiedt alcohol dan ook maar, daar wordt ook reclame over gemaakt en dergelijke en eist jaarlijks ook genoeg slachtoffers. Zo kan ik nog wel even doorgaan.
Maar een werkplek is toch iets anders dan een TV programma?quote:Op maandag 29 juli 2013 20:37 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ik vroeg om een link van een partij die voor het roken op de werkplek is. Die heb ik nog steeds niet gezien. Jij linkt naar iets anders en zelfs daar staat:
[..]
Google ook maar eens op Hans Hoogervorst en roken.
al die drankgerelateerde ongelukjes even buiten beschouwing gelaten , slachtoffers en doden zijn wat duidelijker zichtbaar dan rookslachtoffersquote:Op maandag 29 juli 2013 20:40 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Bij alcohol is inderdaad ook een hoop mis maar door het drinken vergiftig je alleen jezelf, bij roken is dat anders.
De rook komt toch niet door je beelscherm heen!quote:Op maandag 29 juli 2013 20:42 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
al die drankgerelateerde ongelukjes even buiten beschouwing gelaten , slachtoffers en doden zijn wat duidelijker zichtbaar dan rookslachtoffers
Paternalistisch overheidstoezicht op het privéleven van mensen is ongepast en onwenselijk – hoe goed de bedoelingen ook zijn.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:40 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Bekijk het VVD-partijprogramma maar eens mbt roken op de werkplek.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |