SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Zou ook kunnen, vrije trappen en corners worden steeds beter bij hem in ieder geval.quote:Op zondag 28 juli 2013 13:59 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Andersen de beste? Viel leuk in maar Eriksen was overduidelijk MOTM.
Boerrigterquote:
Laat maar komen, die beelden.quote:De 2-0 kwam op naam van Tobias Sana, die Jens Podevijn dolde en in de korte hoek raak schoot.
Zou zonde zijnquote:Op zondag 28 juli 2013 14:17 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Zal straks wel weer de selectieplek van Andersen krijgen, ik hoop het ook ja.
Boerrigter of Andersen?quote:Op zondag 28 juli 2013 14:18 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Waarom hij een selectieplek zou verdienen is mij een groot raadsel.
Volgens mij was de bank warm zatquote:Op zondag 28 juli 2013 14:20 schreef LitmanenAFCA het volgende:
En toch hadden we gisteren nog best wat aan Boerrigter of Lukoki kunnen hebben gisteren
quote:Op zondag 28 juli 2013 14:16 schreef GGMM het volgende:
Hopelijk worden Boerrigter, Lukoki, Enoh nog verkocht.
Op een of andere manier heeft Frank vertrouwen in hem. Ik zie hem liever niet meer bij de selectiequote:
Nu heb je alleen maar dezelfde soort vleugelspelers terwijl je er ook best iemand bij kan hebben die wat op snelheid kan betekenen. Hoeft niet per se Boerrigter of Lukoki te zijn van mijn part kopen ze iemand die dat beter kan dan die tweequote:
Kunnen ze Usain Bolt wel kopen, als kunnen voetballen toch geen criterium isquote:Op zondag 28 juli 2013 14:23 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nu heb je alleen maar dezelfde soort vleugelspelers terwijl je er ook best iemand bij kan hebben die wat op snelheid kan betekenen. Hoeft niet per se Boerrigter of Lukoki te zijn van mijn part kopen ze iemand die dat beter kan dan die twee
quote:Op zondag 28 juli 2013 14:24 schreef ejfaar het volgende:
[..]
Kunnen ze Usain Bolt wel kopen, als kunnen voetballen toch geen criterium is
quote:Op zondag 28 juli 2013 14:24 schreef ejfaar het volgende:
[..]
Kunnen ze Usain Bolt wel kopen, als kunnen voetballen toch geen criterium is
Gebrei*quote:Op zondag 28 juli 2013 14:25 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Maar goed blijf lekker fappen op dat eindeloze gebrij van gisteren avond af en toe kan het ook handig zijn om een ander soort speler erin te brengen als het een keer niet loopt
Sigthorsson <-> Hoesen idd.quote:Op zondag 28 juli 2013 14:25 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Maar goed blijf lekker fappen op dat eindeloze gebrij van gisteren avond af en toe kan het ook handig zijn om een ander soort speler erin te brengen als het een keer niet loopt
Nee maar een vleugelspeler die je eens op snelheid kan wegsturen kan wel veel nut hebbenquote:Op zondag 28 juli 2013 14:26 schreef ejfaar het volgende:
[..]
Gebrei*
Een spits met snelheid heeft zeker veel nut als je het spel moet maken tegen een counterploeg
Als Vermeer een redding maakte, en hij dan de bal weer naar een vleugelspeler speelde/rolde werd er wel lang gewacht met een steekpass/diepe bal.quote:Op zondag 28 juli 2013 14:27 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nee maar een vleugelspeler die je eens op snelheid kan wegsturen kan wel veel nut hebben
Kan wegsturen in de kleine ruimtequote:Op zondag 28 juli 2013 14:27 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nee maar een vleugelspeler die je eens op snelheid kan wegsturen kan wel veel nut hebben
Was alleen na de 2-2 en 3-2 zo. Daarvoor gaf AZ daar ook echt geen ruimte voor wegquote:Op zondag 28 juli 2013 14:28 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Als Vermeer een redding maakte, en hij dan de bal weer naar een vleugelspeler speelde/rolde werd er wel lang gewacht met een steekpass/diepe bal.
Niet alleen bij de 2-2 en 3-2 hoor.quote:Op zondag 28 juli 2013 14:29 schreef ejfaar het volgende:
[..]
Was alleen na de 2-2 en 3-2 zo. Daarvoor gaf AZ daar ook echt geen ruimte voor weg
http://www.rtvnh.nl/sport/112683/Eriksen+gaat+voor+alle+prijzen <-- Interview op beeld.quote:Eriksen gaat voor alle prijzen
De vloek dat de winnaar van de Johan Cruijff Schaal geen landskampioen wordt, gaat als het aan Christian Eriksen ligt dit seizoen verbroken worden. "Wij willen alle prijzen."
De Deen was met twee assists belangrijk voor de Amsterdammers. "We hebben kansen genoeg gehad. We hebben in genoeg periodes laten zien dat we goed kunnen voetballen. Het gaat nu in ieder geval beter dan vorig jaar."
Eriksen hield zich op de vlakte wat betreft een vertrek uit Amsterdam. "Ik ben nog steeds Ajax-speler. Met andere clubs heb ik nog niet gesproken. Ook niet met Liverpool."
Zat mogelijkheden gezien gisteren.quote:Op zondag 28 juli 2013 14:31 schreef ejfaar het volgende:
[..]
Er was geen ruimte om een buitenspeler weg te sturen
Fischer heeft ook wel die snelheid hoor, alleen werd er te lang mee gewacht om spelers weg te sturen, al ging het bij die acties vooral over rechts.quote:Op zondag 28 juli 2013 14:33 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Zat mogelijkheden gezien gisteren.
Ik wil ook niet zeggen dat dit Boerrigter of Lukoki moet zijn maar een speler die zo kan spelen moet je er wel bij hebben
Voor het slot van de wedstrijd zou het kunnen. Meeste clubs zullen zich wel ingraven tegen Ajax todat ze achter staan. Een Eriksen/Bojan zie ik ook wel in staat goed te counterenquote:Op zondag 28 juli 2013 14:33 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Zat mogelijkheden gezien gisteren.
Ik wil ook niet zeggen dat dit Boerrigter of Lukoki moet zijn maar een speler die zo kan spelen moet je er wel bij hebben
quote:Op zondag 28 juli 2013 14:35 schreef Lange_Lans het volgende:
Bojan was echt goed gisteren. Daar gaan jullie nog veel plezier aan beleven. Wat een aanwinst voor het Nederlandse voetbal.
quote:Op zondag 28 juli 2013 14:35 schreef Lange_Lans het volgende:
Bojan was echt goed gisteren. Daar gaan jullie nog veel plezier aan beleven. Wat een aanwinst voor het Nederlandse voetbal.
goed gemonteerd filmpjequote:Op zondag 28 juli 2013 14:32 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
http://www.rtvnh.nl/sport/112683/Eriksen+gaat+voor+alle+prijzen <-- Interview op beeld.
Is inderdaad verre van optimaal fappen.quote:
quote:Op zondag 28 juli 2013 14:47 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Hij stond maar een minuut zo in beeld voor het begon![]()
![]()
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Flauwekul. Ik heb vanmorgen nog met hem gesproken en hij zei dat hij alleen maar in het vliegtuig naar Liverpool zat om op vakantie te gaan. Enorme fan van de Beatles namelijk.quote:Op zondag 28 juli 2013 14:47 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Heb toch het idee als ik dit filmpje zie dat er wel wat speelt qua transfers.
dat hadden we vooraf afgesprokenquote:Op zondag 28 juli 2013 14:47 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Hij stond maar een minuut zo in beeld voor het begon![]()
en hij is een ster verloren.
[ afbeelding ][ afbeelding ]
En tijdens de competitie raakt die niks meerquote:Op zondag 28 juli 2013 14:51 schreef j0rdiiii het volgende:
Sinds die vrije trap tegen Georgië durft hij wel weer vol te schieten. Dit is al de 3e vrije trap die erin vliegt en de competitie moet nog beginnen.
quote:Op zondag 28 juli 2013 14:52 schreef ejfaar het volgende:
[..]
En tijdens de competitie raakt die niks meer
Niet weten dat Eriksen dit jaar op 20+ eindigtquote:Op zondag 28 juli 2013 14:52 schreef ejfaar het volgende:
[..]
En tijdens de competitie raakt die niks meer
Hahahaha yeahhhquote:Op zondag 28 juli 2013 14:49 schreef Dven het volgende:
[..]
Flauwekul. Ik heb vanmorgen nog met hem gesproken en hij zei dat hij alleen maar in het vliegtuig naar Liverpool zat om op vakantie te gaan. Enorme fan van de Beatles namelijk.
quote:Op zondag 28 juli 2013 14:53 schreef Dven het volgende:
[..]
Niet weten dat Eriksen dit jaar op 20+ eindigt
Niet weten dat Eriksen gewoon vertrektquote:Op zondag 28 juli 2013 14:53 schreef Dven het volgende:
[..]
Niet weten dat Eriksen dit jaar op 20+ eindigt
Niet weten dat de JCS voor dagjesmensen isquote:Op zondag 28 juli 2013 14:56 schreef Ajacied422 het volgende:
Niet weten dat dit gelul gewoon kansloos is./
Niet weten dat Ajax gewoon voetbaltquote:Op zondag 28 juli 2013 14:56 schreef ejfaar het volgende:
[..]
Niet weten dat de JCS voor dagjesmensen is
Niet weten dat elfjaar de grootste troll in de geschiedenis van VBL isquote:Op zondag 28 juli 2013 14:58 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Niet weten dat Ajax gewoon voetbalt.
quote:Op zondag 28 juli 2013 15:00 schreef Dven het volgende:
[..]
Niet weten dat elfjaar de grootste troll in de geschiedenis van VBL is
Is al gepost door jordiiquote:Op zondag 28 juli 2013 15:00 schreef Nazder het volgende:
Wisselspelers Ajax winnen van Willem II 3-1
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=192992
Was toch gewoon een voorzet? Wel een goede hoor, want een aanvaller hoeft zo'n bal ook maar te schampen. Maar dit was geen doelpoging. De vrije trappen die hij wél rechtstreeks op doel mikte, stuiterden al voordat Esteban hoefde in te grijpen. Die leken op niks vergeleken met die ballen tegen die Duitsers in de voorbereiding. En met corners vind ik hem ook nog erg zwak. Er komen er nauwelijks voorbij de eerste paal. Eentje na rust volgens mij...quote:Op zondag 28 juli 2013 14:51 schreef j0rdiiii het volgende:
Sinds die vrije trap tegen Georgië durft hij wel weer vol te schieten. Dit is al de 3e vrije trap die erin vliegt en de competitie moet nog beginnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |