SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Zou ook kunnen, vrije trappen en corners worden steeds beter bij hem in ieder geval.quote:Op zondag 28 juli 2013 13:59 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Andersen de beste? Viel leuk in maar Eriksen was overduidelijk MOTM.
Boerrigterquote:
Laat maar komen, die beelden.quote:De 2-0 kwam op naam van Tobias Sana, die Jens Podevijn dolde en in de korte hoek raak schoot.
Zou zonde zijnquote:Op zondag 28 juli 2013 14:17 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Zal straks wel weer de selectieplek van Andersen krijgen, ik hoop het ook ja.
Boerrigter of Andersen?quote:Op zondag 28 juli 2013 14:18 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Waarom hij een selectieplek zou verdienen is mij een groot raadsel.
Volgens mij was de bank warm zatquote:Op zondag 28 juli 2013 14:20 schreef LitmanenAFCA het volgende:
En toch hadden we gisteren nog best wat aan Boerrigter of Lukoki kunnen hebben gisteren
quote:Op zondag 28 juli 2013 14:16 schreef GGMM het volgende:
Hopelijk worden Boerrigter, Lukoki, Enoh nog verkocht.
Op een of andere manier heeft Frank vertrouwen in hem. Ik zie hem liever niet meer bij de selectiequote:
Nu heb je alleen maar dezelfde soort vleugelspelers terwijl je er ook best iemand bij kan hebben die wat op snelheid kan betekenen. Hoeft niet per se Boerrigter of Lukoki te zijn van mijn part kopen ze iemand die dat beter kan dan die tweequote:
Kunnen ze Usain Bolt wel kopen, als kunnen voetballen toch geen criterium isquote:Op zondag 28 juli 2013 14:23 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nu heb je alleen maar dezelfde soort vleugelspelers terwijl je er ook best iemand bij kan hebben die wat op snelheid kan betekenen. Hoeft niet per se Boerrigter of Lukoki te zijn van mijn part kopen ze iemand die dat beter kan dan die twee
quote:Op zondag 28 juli 2013 14:24 schreef ejfaar het volgende:
[..]
Kunnen ze Usain Bolt wel kopen, als kunnen voetballen toch geen criterium is
quote:Op zondag 28 juli 2013 14:24 schreef ejfaar het volgende:
[..]
Kunnen ze Usain Bolt wel kopen, als kunnen voetballen toch geen criterium is
Gebrei*quote:Op zondag 28 juli 2013 14:25 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Maar goed blijf lekker fappen op dat eindeloze gebrij van gisteren avond af en toe kan het ook handig zijn om een ander soort speler erin te brengen als het een keer niet loopt
Sigthorsson <-> Hoesen idd.quote:Op zondag 28 juli 2013 14:25 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Maar goed blijf lekker fappen op dat eindeloze gebrij van gisteren avond af en toe kan het ook handig zijn om een ander soort speler erin te brengen als het een keer niet loopt
Nee maar een vleugelspeler die je eens op snelheid kan wegsturen kan wel veel nut hebbenquote:Op zondag 28 juli 2013 14:26 schreef ejfaar het volgende:
[..]
Gebrei*
Een spits met snelheid heeft zeker veel nut als je het spel moet maken tegen een counterploeg
Als Vermeer een redding maakte, en hij dan de bal weer naar een vleugelspeler speelde/rolde werd er wel lang gewacht met een steekpass/diepe bal.quote:Op zondag 28 juli 2013 14:27 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nee maar een vleugelspeler die je eens op snelheid kan wegsturen kan wel veel nut hebben
Kan wegsturen in de kleine ruimtequote:Op zondag 28 juli 2013 14:27 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nee maar een vleugelspeler die je eens op snelheid kan wegsturen kan wel veel nut hebben
Was alleen na de 2-2 en 3-2 zo. Daarvoor gaf AZ daar ook echt geen ruimte voor wegquote:Op zondag 28 juli 2013 14:28 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Als Vermeer een redding maakte, en hij dan de bal weer naar een vleugelspeler speelde/rolde werd er wel lang gewacht met een steekpass/diepe bal.
Niet alleen bij de 2-2 en 3-2 hoor.quote:Op zondag 28 juli 2013 14:29 schreef ejfaar het volgende:
[..]
Was alleen na de 2-2 en 3-2 zo. Daarvoor gaf AZ daar ook echt geen ruimte voor weg
http://www.rtvnh.nl/sport/112683/Eriksen+gaat+voor+alle+prijzen <-- Interview op beeld.quote:Eriksen gaat voor alle prijzen
De vloek dat de winnaar van de Johan Cruijff Schaal geen landskampioen wordt, gaat als het aan Christian Eriksen ligt dit seizoen verbroken worden. "Wij willen alle prijzen."
De Deen was met twee assists belangrijk voor de Amsterdammers. "We hebben kansen genoeg gehad. We hebben in genoeg periodes laten zien dat we goed kunnen voetballen. Het gaat nu in ieder geval beter dan vorig jaar."
Eriksen hield zich op de vlakte wat betreft een vertrek uit Amsterdam. "Ik ben nog steeds Ajax-speler. Met andere clubs heb ik nog niet gesproken. Ook niet met Liverpool."
Zat mogelijkheden gezien gisteren.quote:Op zondag 28 juli 2013 14:31 schreef ejfaar het volgende:
[..]
Er was geen ruimte om een buitenspeler weg te sturen
Fischer heeft ook wel die snelheid hoor, alleen werd er te lang mee gewacht om spelers weg te sturen, al ging het bij die acties vooral over rechts.quote:Op zondag 28 juli 2013 14:33 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Zat mogelijkheden gezien gisteren.
Ik wil ook niet zeggen dat dit Boerrigter of Lukoki moet zijn maar een speler die zo kan spelen moet je er wel bij hebben
Voor het slot van de wedstrijd zou het kunnen. Meeste clubs zullen zich wel ingraven tegen Ajax todat ze achter staan. Een Eriksen/Bojan zie ik ook wel in staat goed te counterenquote:Op zondag 28 juli 2013 14:33 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Zat mogelijkheden gezien gisteren.
Ik wil ook niet zeggen dat dit Boerrigter of Lukoki moet zijn maar een speler die zo kan spelen moet je er wel bij hebben
quote:Op zondag 28 juli 2013 14:35 schreef Lange_Lans het volgende:
Bojan was echt goed gisteren. Daar gaan jullie nog veel plezier aan beleven. Wat een aanwinst voor het Nederlandse voetbal.
quote:Op zondag 28 juli 2013 14:35 schreef Lange_Lans het volgende:
Bojan was echt goed gisteren. Daar gaan jullie nog veel plezier aan beleven. Wat een aanwinst voor het Nederlandse voetbal.
goed gemonteerd filmpjequote:Op zondag 28 juli 2013 14:32 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
http://www.rtvnh.nl/sport/112683/Eriksen+gaat+voor+alle+prijzen <-- Interview op beeld.
Is inderdaad verre van optimaal fappen.quote:
quote:Op zondag 28 juli 2013 14:47 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Hij stond maar een minuut zo in beeld voor het begon![]()
![]()
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Flauwekul. Ik heb vanmorgen nog met hem gesproken en hij zei dat hij alleen maar in het vliegtuig naar Liverpool zat om op vakantie te gaan. Enorme fan van de Beatles namelijk.quote:Op zondag 28 juli 2013 14:47 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Heb toch het idee als ik dit filmpje zie dat er wel wat speelt qua transfers.
dat hadden we vooraf afgesprokenquote:Op zondag 28 juli 2013 14:47 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Hij stond maar een minuut zo in beeld voor het begon![]()
en hij is een ster verloren.
[ afbeelding ][ afbeelding ]
En tijdens de competitie raakt die niks meerquote:Op zondag 28 juli 2013 14:51 schreef j0rdiiii het volgende:
Sinds die vrije trap tegen Georgië durft hij wel weer vol te schieten. Dit is al de 3e vrije trap die erin vliegt en de competitie moet nog beginnen.
quote:Op zondag 28 juli 2013 14:52 schreef ejfaar het volgende:
[..]
En tijdens de competitie raakt die niks meer
Niet weten dat Eriksen dit jaar op 20+ eindigtquote:Op zondag 28 juli 2013 14:52 schreef ejfaar het volgende:
[..]
En tijdens de competitie raakt die niks meer
Hahahaha yeahhhquote:Op zondag 28 juli 2013 14:49 schreef Dven het volgende:
[..]
Flauwekul. Ik heb vanmorgen nog met hem gesproken en hij zei dat hij alleen maar in het vliegtuig naar Liverpool zat om op vakantie te gaan. Enorme fan van de Beatles namelijk.
quote:Op zondag 28 juli 2013 14:53 schreef Dven het volgende:
[..]
Niet weten dat Eriksen dit jaar op 20+ eindigt
Niet weten dat Eriksen gewoon vertrektquote:Op zondag 28 juli 2013 14:53 schreef Dven het volgende:
[..]
Niet weten dat Eriksen dit jaar op 20+ eindigt
Niet weten dat de JCS voor dagjesmensen isquote:Op zondag 28 juli 2013 14:56 schreef Ajacied422 het volgende:
Niet weten dat dit gelul gewoon kansloos is./
Niet weten dat Ajax gewoon voetbaltquote:Op zondag 28 juli 2013 14:56 schreef ejfaar het volgende:
[..]
Niet weten dat de JCS voor dagjesmensen is
Niet weten dat elfjaar de grootste troll in de geschiedenis van VBL isquote:Op zondag 28 juli 2013 14:58 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Niet weten dat Ajax gewoon voetbalt.
quote:Op zondag 28 juli 2013 15:00 schreef Dven het volgende:
[..]
Niet weten dat elfjaar de grootste troll in de geschiedenis van VBL is
Is al gepost door jordiiquote:Op zondag 28 juli 2013 15:00 schreef Nazder het volgende:
Wisselspelers Ajax winnen van Willem II 3-1
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=192992
Was toch gewoon een voorzet? Wel een goede hoor, want een aanvaller hoeft zo'n bal ook maar te schampen. Maar dit was geen doelpoging. De vrije trappen die hij wél rechtstreeks op doel mikte, stuiterden al voordat Esteban hoefde in te grijpen. Die leken op niks vergeleken met die ballen tegen die Duitsers in de voorbereiding. En met corners vind ik hem ook nog erg zwak. Er komen er nauwelijks voorbij de eerste paal. Eentje na rust volgens mij...quote:Op zondag 28 juli 2013 14:51 schreef j0rdiiii het volgende:
Sinds die vrije trap tegen Georgië durft hij wel weer vol te schieten. Dit is al de 3e vrije trap die erin vliegt en de competitie moet nog beginnen.
Sowieso met zijn schoten.quote:Op zondag 28 juli 2013 15:08 schreef Stiggie het volgende:
Heb wel het idee dat chrisje stappen aan het maken is met vrije trappen idd
Winnen van Willem II is niet echt een prestatie natuurlijk. Maar ik hoop dat Van der Hoorn zich goed ontwikkeld bij Ajax.quote:Op zondag 28 juli 2013 15:00 schreef Nazder het volgende:
Wisselspelers Ajax winnen van Willem II 3-1
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=192992
Is inderdaad niet bijzonder maar wel goed om conditioneel allemaal op hetzelfde niveau te zittenquote:Op zondag 28 juli 2013 16:18 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Winnen van Willem II is niet echt een prestatie natuurlijk. Maar ik hoop dat Van der Hoorn zich goed ontwikkeld bij Ajax.
Als je je verveelt wel, anders niet.quote:Op zondag 28 juli 2013 16:17 schreef Tarado het volgende:
Moet ik nog terug lezen? Hoogstwaarschijnlijk niet
Je moet helemaal niks.quote:Op zondag 28 juli 2013 16:17 schreef Tarado het volgende:
Moet ik nog terug lezen? Hoogstwaarschijnlijk niet
De uitslag is eigenlijk in geen enkele oefenwedstrijd van belang. Op die van gisteren na dan.quote:Op zondag 28 juli 2013 16:18 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Winnen van Willem II is niet echt een prestatie natuurlijk. Maar ik hoop dat Van der Hoorn zich goed ontwikkeld bij Ajax.
quote:
http://www.sportsdirectne(...)t-ajax-youngster.phpquote:Celtic are ready to make an ambitious move for Ajax's young Denmark international Viktor Fischer.
Parkhead chief executive Peter Lawwell was a surprise visitor at the Dutch Super Cup final to watch the teenage left winger.
The Glasgow giants have money to spend after selling Victor Wanyama and Gary Hooper - and may possibly need to replace midfielder Joe Ledley, who has been linked with an exit.
Celtic are prepared to pay around £3 million for Fischer, a big sum by their standards - and in the hope that the Dutch club will trade.
Fischer has come through the ranks for Ajax and also played for Denmark at all levels, so it would be a major coup.
The Hoops have the chance of qualifying for the Champions League to offer in their audacious quest and Lawwell's presence at the game is significant.
Ajax came from two goals down to beat AZ Alkmaar in a thrilling match - and now the excitement turns to the bid to net Fischer.
Voor dat bedrag mogen ze Boerrigter hebbenquote:Op zondag 28 juli 2013 18:15 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
http://www.sportsdirectne(...)t-ajax-youngster.php
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Celticquote:Op zondag 28 juli 2013 18:15 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
http://www.sportsdirectne(...)t-ajax-youngster.php
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zelfs Boerrigter nietquote:Op zondag 28 juli 2013 18:17 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Voor dat bedrag mogen ze Boerrigter hebben
quote:Op zondag 28 juli 2013 18:15 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
http://www.sportsdirectne(...)t-ajax-youngster.php
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Als Celtic echt denkt dat dat realistisch is, dan kunnen ze beter stoppen met scouten....quote:Op zondag 28 juli 2013 18:15 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
http://www.sportsdirectne(...)t-ajax-youngster.php
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Minimaal 40quote:Op zondag 28 juli 2013 18:19 schreef Knalerwtje het volgende:
[..]
Als Celtic echt denkt dat dat realistisch is, dan kunnen ze beter stoppen met scouten....
Ik denk als een club wil dat Ajax de voicemail helemaal afluistert dat ze dan minimaal een bedrag van 15 miljoen moeten inspreken. Bij 20 wordt er misschien wel teruggebeld.
Voor 23 miljoen pond (26,6 miljoen euro) mag Fischer wel weg hoorquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |