Serieus, als ik een euro kreeg voor elke keer dat ik in mijn omgeving zoiets hoorde ..quote:Op zaterdag 27 juli 2013 12:58 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Eens isMet name dat laatste, weet niet zo waarom dat zo is, maar je ziet en hoort het overal. Als men het al zegt, zijn ze er 9 van de 10 keer al klaar mee. En waarschijnlijk al met vriendinnen maanden over lopen kletsen hoe we het 'fatsoenlijk' kunnen eindigen.
Misschien las ik je post dan verkeerd, maar het suggereerde dat je 9 maanden hebt geskyped en daarna pas iemand 3 dagen irl zag. TS heeft een >5 jaar relatie + samengewoond en ging daarna skypen, dus niet een internet vriendinnetje ofzo. Misschien bedoelde je dat niet maar zo las ik je post.quote:Op zondag 28 juli 2013 12:49 schreef upnx het volgende:
[..]
Wat wil je dat ik daar lees? 9 maanden is lang hoor, ook als je daarvoor jaren bij elkaar was.
Ik wil niet zo ver gaan om dus te concluderen dat ze vreemd is gegaan (of dat wil), maar met het dik gedrukte ben ik het toch wel heel erg eens.quote:Op zondag 28 juli 2013 00:33 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Nee, we hebben niet veel informatie, maar des te meer levenservaring.
Ik denk dat een zinsnede als 'genieten van mijn vrijheid' ontzettend veel zegt. Want van wat is ze vrij en waarom geniet ze daarvan? Als ze haar relatie met TS niet als beperking / remming gezien zou hebben, zou ze nooit met zo'n formulering gekomen zijn. Want dan had ze zich ook mèt een relatie vrij gevoeld.
Ook het woordje 'genieten' spreekt boekdelen. Ze geniet van dingen waarvan ze niet kan/mag genieten omdat ze een relatie heeft. Ergo: sex en eventueel liefde met een of meer anderen, want dat is het enige wat niet kan als je een relatie hebt. Oftewel, ze ligt met een ander te krikken of heeft zich in weten te houden, maar zou het alsnog heel graag willen. Echter, dat laatste is gezien de menselijke aard, erg onwaarschijnlijk.
Vandaar de eindconclusie die anderen voor me al hebben getrokken: ze heeft lekker van bbc lopen genieten in SA
bbc = http://www.urbandictionary.com/define.php?term=bbc
We hebben elkaar nog 1,5 jaar het leven zuur gemaakt tot er niets dan kille haat overbleef. Kan me niets leuks meer aan hem herinneren we zijn 5 jaar samen geweest, huis gekocht en allesquote:Op zondag 28 juli 2013 23:05 schreef love-and-hate het volgende:
Bedankt voor al jullie reacties! Ik beb blij met alle meningen die ik krijg van iedereen, helpt enorm om met een andere bril naar de hele situatie te kijken ook al hoor je een hoop dingen liever niet.
Ik voel me van tijd tot tijd echt enorm rot en het vreet me inderdaad helemaal op van binnen. Vreemdgaan is nog steeds out of the question voor mij, daar ken ik haar meer dan goed genoeg voor. Speculeren mogen jullie natuurlijk van harte
Maar zoals meerdere malen gezegd is ook mijn ervaring met vrouwen dat ze vaak al voor een groot deel de beslissing genomen hebben. Ik houd mezelf het worst case scenario voor en sla me hier door de dagen heen. Nog 8 nachten voor ik haar ga ophalen van het vliegveld. Er is nog steeds een vurige naïeve hoop dat met die ene knuffel alles in orde komt.
Laatste twee dagen weinig contact gehad. Zij is daar alles aan het afsluiten en afscheid aan het nemen. Ze weet verder niks meer of minder en wil me geen valse hoop geven (hieruit kun je zeer pijnlijke conclusies trekken) maar geeft ook oprecht aan er vol voor te gaan samen, en daarin geeft ze me ook gwen reden om aan haar oprechtheid te twijfelen.
Dus that's it..
Ik ben wel heel benieuwd, Seven. hoe is het met jou en je uitgezonden vriend afgelopen?
Sowieso, als een van de 2 twijfelt of de gevoelens er nog zijn dan komt dan vrijwel nooit meer goed. Dat komt echt niet zomaar weer terug. De knoop daadwerklijk definitief doorhakken is een ander verhaal, dat is niet makkelijk omdat je al zo lang samen bent, maar nog 1 of 2 pogingen wagen om te kijken of het gevoel weer terugkomt zal uiteindelijk in 99,99% van de gevallen resulteren in meer pijn. Dat kan ik je helaas uit ervaring vertellen.quote:
Hoe het ook loopt, jouw Amerika avontuur mag er niet onder lijden want dat ga je haar kwalijk nemen.quote:Op zondag 28 juli 2013 23:24 schreef love-and-hate het volgende:
Hmmm heel zuur, maar wel een verhaal waar ik zelf misschien ook mijn lessen uit kan trekken. Hoe graag ik ook verder wil, als het dan toch voorbij is dan maar snel en duidelijk zodat ik er later met goeie herinneringen op kan terug kijken en ik me zonder omkijken op Amerika kan storten.
Hij gaat het vooral zichzèlf kwalijk nemen...quote:Op zondag 28 juli 2013 23:40 schreef Seven. het volgende:
[..]
Hoe het ook loopt, jouw Amerika avontuur mag er niet onder lijden want dat ga je haar kwalijk nemen.
Mensen moeten gewoon onder ogen zien dat een verliefd gevoel nooit een heel leven lang blijft bestaan. Een goede relatie kenmerkt zich door het feit dat beide partners elkaar het licht in de ogen gunnen zonder dat er altijd en eeuwig een "gevoel" moet zijn.quote:Op zondag 28 juli 2013 23:33 schreef kittenszijnfuckingnice het volgende:
[..]
Sowieso, als een van de 2 twijfelt of de gevoelens er nog zijn dan komt dan vrijwel nooit meer goed. Dat komt echt niet zomaar weer terug
Jezus wat heb jij een stront in je ogenquote:Op maandag 29 juli 2013 23:58 schreef love-and-hate het volgende:
Dankjewel voor je verhaal, fijn om te lezen.
Ik heb een update die ik heel graag van me af wil schrijven.
Ik had een vreselijke dag, voelde me enorm eenzaam. 's Avonds kreeg ik een smsje dat ik haar niet meer hoefde op te komen halen, dat laat ze haar vader doen. Ze zit zo enorm in Afrika en haar vrijwilligerswerk, ze kan het niet loslaten, wil niet weg en wordt misselijk bij de gedachte terug te moeten naar Nederland. Ontmoeten op het vliegveld was te pijnlijk door alles wat voorgevallen is tussen ons. Ik zie haar wel maandag avond.
Ik heb hierover willen praten met vrienden maar iedereen was druk of sliep al dus ik heb haar proberen te bellen, maar ze wil even niks horen van mij. Ik heb toen even voor mezelf gekozen, gewhatsappt dat ik alles voor haar doe, dat ze egoïstisch is en dat ik er zo klaar mee ben. Dat gaf ze toe en ze wilde daar nu niks aan veranderen. Ik heb t uit willen maken maar haar sterkte gewenst in haar laatste week en ben in bed gaan liggen....
Ze is oprecht en eerlijk maar de uitkomst is niet positief. Ik kan het na ruim vijf jaar niet zo beëindigen ook al zou ik het bijna graag willen om van de kwelling af te zijn. Maar ik moet haar gewoon eerst zien en weer face to face kunnen spreken. Nu kan ik dat niet zo overhaast. Maar man man man wat een kut gedoe.
Gaat lastig als ze nu in Afrika zit.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 19:08 schreef computergirl het volgende:
Als ze toch van plan is om je te dumpen zou ik niet tot maandag willen wachten. Als ze zo dicht bij woont kan er toch wel eerder een face-to-face ontmoeting tot stand komen?
Who's the check? Sorry, maar het lijkt hier duidelijk erop dat ze vreemd is gegaan. Dumpen die handel, jij verdient beter. Genoeg leuks in de VS.quote:
Gast, meen je dit nou? Welkom in de koude wereld. Jij bent duidelijk veel te lang in een relatie geweest, mensen liegen constant. Ook zij. Ik vind het spijtig voor je want je klinkt als een goede knul.quote:Op zaterdag 27 juli 2013 10:29 schreef love-and-hate het volgende:
Eén ding klopt niet, dat ze een ander heeft. We hebben nog nooit een woord gelogen tegen elkaar, ik heb haar dit specifiek gevraagd en ze heeft oprecht geantwoord. Als ik hier wordt voorgelogen dan is dit het grootste bedrog ooit en zou ik niet meer weten hoe ik ooit nog iemand kon vertrouwen.
Ik herken jezelf in een oude relatie van mij. Ik heb het met je te doen.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 18:33 schreef love-and-hate het volgende:
Maar.. ik ben helaas maar een mens. En ik geef zo enorm veel om haar dat ik alles in een flits zou vergeven. Mijn liefde voor haar is ook de reden dat ik elke dag worstel en vecht om geen contact met haar te zoeken, voor haar niet maar vooral voor mezelf niet want daar word ik niks beter van.
Oh sorry, dacht dat ze voor het weekend thuis was, sorryquote:Op dinsdag 30 juli 2013 19:32 schreef love-and-hate het volgende:
Yes, maandag landt ze op het vliegveld en komt ze naar huis toe.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |